5,0



Na podstawie 5 opinii
Lattafa Mallow Madness, Kobiety, 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
155,31 zł
2 070,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE4 815,40 zł/1l
248,25 zł
-7,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,77 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Marshmallow Dream - woda perfumowana 100 ml Volare114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Creed Eladaria woda perfumowana dla kobiet 75 ml12 737,87 zł/1l
955,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Give Me Gourmand Vanilla Freak woda perfumowana unisex 75 ml
1 864,27 zł/1l
139,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Whipped Pleasure, Kobiety, 75 ml
1 838,93 zł/1l
137,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Berry on Top, Kobiety, 75 ml
1 838,93 zł/1l
137,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Give Me Gourmand Cookie Crave woda perfumowana unisex 75 ml
1 854,40 zł/1l
139,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Give Me Gourmand Choco Overdose woda perfumowana unisex 75 ml
1 847,73 zł/1l
138,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Armaf Delights Yum Yum Edp 100ml
1 243,00 zł/1l
124,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, Piżmo, Wanilia, 1 szt.
947,00 zł/1l
94,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
835,20 zł/1l
83,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml Woda perfumowana dla kobiet
950,70 zł/1l
95,07 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 126,20 zł/1l
112,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lattafa/Mallow Madness Give Me Gourmand woda perfumowana 75ml
Lattafa Mallow Madness Give Me Gourmand to figlarny i uwodzicielski zapach, który jest jak słodki deser. Soczyste truskawki i maliny witają już od pierwszego spryskania, nadając mu żywą, owocową świeżość.
W sercu ptasie mleczko i frezja łączą się w puszystą, miękką, niemal chmurną nutę. Pianki wnoszą kremową, słodką słodycz, podczas gdy frezja dodaje delikatnej kwiatowej świeżości i odrobiny elegancji.
Baza składa się z wanilii, bitej śmietany i piżma, które tworzą ciepłe, zmysłowe wykończenie. Zapach ten często utrzymuje się na skórze przez kilka godzin, zwłaszcza na ubraniach lub warstwach tkanin, i w miarę upływu czasu nabiera przyjemnie kremowej głębi.
Lattafa Mallow Madness Give Me Gourmand jest idealny dla każdego, kto kocha zapachy gourmand: na chłodniejsze dni, wieczory lub po prostu, gdy chcesz zafundować sobie coś figlarnego i słodkiego. Zapach ma kobiecy charakter, ale wielu uważa go również za przyjazny dla płci pięknej, ponieważ nie jest zbyt ciężki.
- Nuty głowy: truskawka, malina
- Nuty serca: ptasie mleczko, frezja
- Nuty bazy: wanilia, bita śmietana, piżmo
Rodzina zapachowa: kwiatowo-owocowo-gourmand - słodki, figlarny, deserowy.
- GSPR Adres producenta: Thomashofstr. 27-29, 76228 Karlsruhe
- GPSR Nazwa producenta: Fragra GmbH
- producenta GPSR: +49 1520 4545813
- Adres producenta GPSR: [email protected]
- Zawartość: 75 ml
- Składniki: Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea Extract, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 75 ml
- Ilość:
- 1
Mallow Madness z kolekcji Gourmand od Lattafa to zapach, który przywołuje na myśl najsłodsze wspomnienia – jak beztroskie chwile spędzone z deserem w dłoni i uśmiechem na twarzy. Już od pierwszego psiknięcia zachwyca soczystym duetem truskawki i maliny, tworząc owocową eksplozję, która pobudza apetyt i wywołuje uśmiech.
W sercu zapachu pulsuje miękka, puszysta pianka marshmallow, otoczona subtelnym aromatem frezji, która wnosi lekkość i kobiecą świeżość. To harmonijne połączenie słodyczy i kwiatowej elegancji.
Bazę tworzy kremowa mieszanka wanilii, śmietanki i piżma, która otula skórę jak ciepły, jedwabisty koc – delikatna, trwała i zmysłowa. Mallow Madness to gourmandowa kompozycja z klasą – słodka, ale nie przytłaczająca, elegancka, ale figlarna. Idealna na co dzień i na specjalne okazje, kiedy chcesz pachnieć jak najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa.
Nuty głowy: Truskawka, malina
Nuty serca: Pianka marshmallow, frezja
Nuty bazy: Wanilia, śmietanka, piżmo
Woda perfumowana marki Lattafa została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 75 ml.
- Model
- Give Me Gourmand Mallow Maddnes
- Waga
- 0.673 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- alkohol denat., woda zapachowa, kumaryna, limonen, alfa-izometylojonon, linalol, salicylan benzylu, cynamonian benzylu, benzoesan benzylu, cynamal, cytronelol
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 6290362349686
- Model
- Give Me Gourmand Mallow Maddnes
- Waga
- 0.673 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- alkohol denat., woda zapachowa, kumaryna, limonen, alfa-izometylojonon, linalol, salicylan benzylu, cynamonian benzylu, benzoesan benzylu, cynamal, cytronelol
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 6290362349686
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Lattafa Give Me Gourmand Vanilla Freak woda perfumowana unisex 75 ml
1 864,27 zł/1l
139,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Berry on Top, Kobiety, 75 ml
1 838,93 zł/1l
137,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Whipped Pleasure, Kobiety, 75 ml
1 838,93 zł/1l
137,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Give Me Gourmand Cookie Crave woda perfumowana unisex 75 ml
1 854,40 zł/1l
139,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Give Me Gourmand Choco Overdose woda perfumowana unisex 75 ml
1 847,73 zł/1l
138,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Delights Yum Yum Edp 100ml
1 243,00 zł/1l
124,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Pride Nebras Elixir Edp Spray
1 286,10 zł/1l
128,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
935,50 zł/1l
93,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 604,00 zł/1l
160,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Duftwelt Creme of Clouds woda perfumowana 100 ml
1 509,90 zł/1l
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 038,90 zł/1l
103,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Kärcher WV 2, Czarny, Żółty, 0,1 l, 28 cm, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, Litowo-jonowa (Li-Ion)
260,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
835,20 zł/1l
83,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Prestige Nyla Sherbet woda perfumowana dla kobiet 80 ml
1 268,75 zł/1l
101,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
990,83 zł/1l
59,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nusuk Mahab czyste perfumy unisex 100 ml
1 048,50 zł/1l
104,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Woda perfumowana Golden Hour 100ml Volaré - Herren
1 145,00 zł/1l
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Habik for Women, Kobiety, 100 ml
1 149,00 zł/1l
114,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach gourmand
Osobiście bardzo lubię ten zapach. Jest ciepły, okrągły i słodki, ale wciąż ma w sobie coś lekkiego i świeżego. Bardzo piękna kompozycja.
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Na górze
Bardzo ładne
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję, wszystko w porządku
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo podoba mi się ten zapach
Dobra jakość zapachu Gourmand
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l