5,0



Na podstawie 2 opinii
Zestaw Lattafa Tharwah Gold Edp 100ml + Edp 20ml + Dezodorant 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
200,23 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana Tarteel Gold 75 ml - Arabian Oud8 450,00 zł/1l
845,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Zestaw Lattafa Masa Edp 100ml + Edp 20ml + Deodorant 200ml153,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
2 755,10 zł/1l
275,51 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Badee Al Oud Collection zestaw upominkowy unisex Set 5 x 5 ml
23 294,00 zł/1l
116,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 417,90 zł/1l
141,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 067,50 zł/1l
64,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
1 076,20 zł/1l
107,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Maharjan Gold Woda perfumowana, 100 ml
1 179,90 zł/1l
117,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Khadlaj - Ghadeer Gold EDP 100ml
488,40 zł/1l
50,69 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,84 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Zestaw Lattafa Artisan Ethnique Edp 100ml + Edp 20ml + Dezodorant 200ml
117,31 zł
-5,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,37 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Amouage Gold for Women EDP 50 ml W
11 479,60 zł/1l
599,99 zł
-26,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
573,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Khadlaj - Shiyaaka Gold EDP 100ml
640,50 zł/1l
64,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf - Venetian Gold EDP 100ml
614,00 zł/1l
61,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rabanne Million Gold For Her EDP 50 ml + BL 100 ml W
488,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lattafa Pride Tharwah Gold to unisexowy zapach, który doskonale podkreśla Twoją wyjątkowość. Główne nuty lawendy i bergamotki natychmiast oczarowują zmysły swoją świeżością i energią, budząc radość i witalność. Nuty serca, czyli egipski jaśmin i kwiat pomarańczy, dodają zapachowi elegancji i romantyzmu, czyniąc go wyrafinowanym doświadczeniem. Nuty bazy, czyli wanilia, ambra i wetiwer, tworzą wrażenie luksusu i niepowtarzalnego stylu, które będą Ci towarzyszyć przez cały dzień. Wyraź swoją wyjątkową wartość (Tharwah) z Lattafa Pride Tharwah Gold i bądź zawsze w centrum uwagi dzięki temu zapachowi, który uosabia i wyjątkowość.
- Model
- Pride Tharwah Gold
- Waga
- 1.382 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Składniki
- WODA PERFUMOWANA: ALKOHOL DENAT, SUBSTANCJA ZAPACHOWA (PARFUM), WODA (AQUA), LIMONEN, LINALOOL, CYTRAL, GERANIOL, CYTRONELLOL, ISOEUGENOL. PERFUMOWANY SPRAY: BUTAN - PROPAN, ALKOHOL DENAT, PARFUM (ZAPACH), WODA (AQUA), LIMONEN, HYDROKSYCYTRONELLAL, CYTRAL, KUMARYNA, GERANIOL, BENZOESAN BENZYLU, CYTRONELLOL, HEKSYL CYNAMAL.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290362347880
- Model
- Pride Tharwah Gold
- Waga
- 1.382 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Składniki
- WODA PERFUMOWANA: ALKOHOL DENAT, SUBSTANCJA ZAPACHOWA (PARFUM), WODA (AQUA), LIMONEN, LINALOOL, CYTRAL, GERANIOL, CYTRONELLOL, ISOEUGENOL. PERFUMOWANY SPRAY: BUTAN - PROPAN, ALKOHOL DENAT, PARFUM (ZAPACH), WODA (AQUA), LIMONEN, HYDROKSYCYTRONELLAL, CYTRAL, KUMARYNA, GERANIOL, BENZOESAN BENZYLU, CYTRONELLOL, HEKSYL CYNAMAL.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290362347880
Pasuje również do tego

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

ARMAF Uniq Effects Of Uniq EDP 80ml
1 099,80 zł/1l
109,98 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
135,90 zł
-8,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Layaan, Kobiety, 100 ml
894,00 zł/1l
89,40 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

French Avenue Nectare Extradose woda perfumowana unisex 90 ml
1 345,00 zł/1l
121,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Fleurie Violette woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 110,00 zł/1l
111,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 067,50 zł/1l
64,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Petra, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Śliwkowy, Rum, Kokos, Tuberoza
1 030,00 zł/1l
103,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
710,80 zł/1l
71,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
2 755,10 zł/1l
275,51 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 417,90 zł/1l
141,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Habik for Women, Kobiety, 100 ml
1 029,20 zł/1l
102,92 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
954,45 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham Second Song woda perfumowana dla kobiet 100 ml
860,90 zł/1l
86,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 432,30 zł/1l
143,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Pride Nebras Elixir Edp Spray
1 242,40 zł/1l
124,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Ana Abiyedh Passion woda perfumowana dla kobiet 60 ml
1 790,67 zł/1l
107,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Paris Corner Minya woda perfumowana unisex 100 ml
1 172,80 zł/1l
117,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 006,20 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
602,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 046,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 024,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 488,17 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
501,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 029,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders