Paris Corner Dulzura EDP, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
114,50 zł
1 145,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml1 126,20 zł/1l
112,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Juliette Has A Gun Juliette EDP 7.5 ml W16 966,67 zł/1l
127,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Duftwelt Creme of Clouds woda perfumowana 100 ml
1 509,90 zł/1l
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Vanilla Voyage 100ml Maison Asrar woda perfumowana - dla kobiet
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Khadlaj Cream Velvet czyste perfumy dla kobiet 100 ml
1 000,00 zł/1l
100,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

PARIS CORNER Qissa Delicious EDP 100ml
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
727,00 zł/1l
72,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Nebras Elixir Edp Spray
1 286,10 zł/1l
128,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Rayhaan Kiss woda perfumowana 100 ml NOWA
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Ana Abiyedh Passion woda perfumowana dla kobiet 60 ml
1 378,50 zł/1l
82,71 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Riiffs Zenith czyste perfumy unisex 100 ml
1 210,00 zł/1l
121,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Rayhaan – Aquatica 100 ml
1 500,00 zł/1l
150,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Paris Corner - Mehwish Woda perfumowana 80ml Natural Spray Unisex
1 589,50 zł/1l
127,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Angham Second Song woda perfumowana dla kobiet 100 ml
860,90 zł/1l
86,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rayhaan – Terra 100 ml
1 178,10 zł/1l
117,81 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dulzura by PARIS CORNER to perfumy dla kobiet z 2025 roku, które uosabiają zmysłową słodycz w najbardziej luksusowej postaci. Ten orientalno-waniliowy zapach jest jak słodki deser dla zmysłów – bogaty, kremowy, a jednocześnie ciepły, idealny dla miłośniczek wyrazistych nut gourmand. Już na początku zaskoczy Cię niezwykłe połączenie delikatnie kwaśnej maślanki i pikantnego czarnego pieprzu, które nadaje zapachowi interesujący kontrast i oryginalność. W sercu zapachu rozwija się prawdziwa cukiernicza fantazja. Kremowo-słodki ton ciasta, jedwabista wanilia i puszysta bita śmietana tworzą kompozycję, która dosłownie działa jak deser na skórze. Ta smakowita nuta serca jest intensywna, ale nie ciężka – zachowuje figlarną kobiecość i sprawia wrażenie radosnej i eleganckiej. Dulzura doskonale balansuje między słodyczą a wyrafinowaniem. Bazę zapachu zamyka delikatne piżmo i ciepła ambra, które zaokrąglają całą kompozycję i nadają jej przyjemną trwałość i głębię. Dulzura to zapach, który pasuje na jesień i zimę, romantyczne wieczory i chwile, kiedy chcesz otaczać się słodką i zmysłową aurą. To perfumy dla kobiet, które nie boją się pokazać swojej delikatnej i figlarnej strony i lubią wyróżniać się w pachnącym tłumie.
- Wymiary
- 100 ml
- Model
- Dulzura
- Waga
- 0.59 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT (75% VOL), PERFUMY, LIMONEN, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, CITRAL, ISOEUGENOL.
- Producent
- Paris Corner
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6290522245742
- Wymiary
- 100 ml
- Model
- Dulzura
- Waga
- 0.59 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT (75% VOL), PERFUMY, LIMONEN, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, CITRAL, ISOEUGENOL.
- Producent
- Paris Corner
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6290522245742
Pasuje również do tego

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Khadlaj Fursan White woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
800,00 zł/1l
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

PARIS CORNER Qissa Delicious EDP 100ml
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Angel Musk - kolekcja Musk 60ml Eau De Parfum Gulf Orchid
1 816,17 zł/1l
108,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Riiffs Zenith czyste perfumy unisex 100 ml
1 210,00 zł/1l
121,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Duftwelt Creme of Clouds woda perfumowana 100 ml
1 509,90 zł/1l
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Khadlaj Cream Velvet czyste perfumy dla kobiet 100 ml
1 000,00 zł/1l
100,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
727,00 zł/1l
72,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Fleurie Emerald woda perfumowana dla kobiet 100 ml
949,10 zł/1l
102,77 zł
-7,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Paris Corner Khair Felicity woda perfumowana dla kobiet 100 ml
773,00 zł/1l
77,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Taskeen Wowie Woda perfumowana 100 ml
1 121,50 zł/1l
112,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Angham Second Song woda perfumowana dla kobiet 100 ml
860,90 zł/1l
86,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Nasheet EDP 100 ml UNISEX
773,70 zł/1l
79,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Asrar Vanilla Aura
1 509,90 zł/1l
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Petra, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Śliwkowy, Rum, Kokos, Tuberoza
1 030,00 zł/1l
103,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Pride Nebras Elixir Edp Spray
1 286,10 zł/1l
128,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Ana Abiyedh Passion woda perfumowana dla kobiet 60 ml
1 378,50 zł/1l
82,71 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
1 100,80 zł/1l
110,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

ARMAF Club de Nuit Maleka EDP 105ml
1 047,62 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nusuk Falak woda perfumowana unisex 100 ml
160,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,41 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,47 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l