5,0



Na podstawie 1 opinii
Victoria's Secret Amber Romance balsam do ciała 236 ml (kobieta)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
66,50 zł
281,78 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
9h 24m 41s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml899,05 zł/1kg
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Balsam do ciała Versace Crystal Emerald (200 ml)1 156,35 zł/1l
231,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sol De Janeiro Body Badalada 62 Balsam398,25 zł/1l
159,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret Love Spell Shimmer BL 236 ml W375,42 zł/1l
88,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret 667557894690, Lotion (substancja), Kobiety, 236 ml, Tubka, Bursztyn, 1 szt.
462,50 zł/1l
109,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Victoria's Secret Temptation BL 236 ml W
289,41 zł/1l
68,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret Temptation Körperlotion 236 ml (kobieta)
355,08 zł/1l
83,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Balsam do ciała Victoria's Secret Invigorate Pink 236 ml
458,60 zł/1l
108,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Victoria's Secret, Patchouli Rose, Moisturizing, Body Lotion, 236 ml
207,74 zł/1kg
103,87 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Victoria´s Secret - Temptation Body Lotion 236ml
321,61 zł/1l
130,30 zł
-54,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Velvet Petals mleczko do ciała dla kobiet 236 ml
383,47 zł/1l
90,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Balsam do ciała Victoria's Secret Pineapple Cove dla kobiet 236 ml
590,85 zł/1l
139,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Victoria's Secret Romantic BL 236 ml W
294,28 zł/1l
69,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret Aqua Kiss mleczko do ciała dla kobiet 236 ml
162,76 zł/1kg
81,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Victoria's Secret Rush Körperlotion 236 ml (kobieta)
275,00 zł/1l
125,65 zł
-60,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Velvet Petals Shimmer mleczko do ciała dla kobiet 236 ml
250,00 zł/1kg
122,69 zł
-56,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,00 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Bare Vanilla Balsam do ciała, 236 ml
321,61 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Pure Seduction Golden mleczko do ciała dla kobiet 236 ml
511,99 zł/1l
120,83 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Victoria's Secret, Ruby Rose, Balsam nawilżający do ciała, 236 ml
675,34 zł/1l
159,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Glysomed® – balsam do ciała – 500 ml
103,98 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: HabitumPharma
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Balsam do ciała i rąk - Amber Romance od Victoria's Secret (236 ml) zmienia codzienną rutynę w rytuał. Jego bogata, kremowa konsystencja intensywnie nawilża skórę i pozostawia dłonie i ciało miękkie, elastyczne i delikatnie pachnące. Zainspirowany bursztynowym zapachem gourmand, otula skórę zmysłowym, promiennym uściskiem, który przywołuje ciepło i nostalgię.
Każda aplikacja balsamu do ciała i rąk Amber Romance ujawnia starannie wyważone nuty owocowe i korzenne. Nuty głowy to czarna wiśnia i złota morela, podczas gdy serce ujawnia mleczne przyprawy i chmurę cynamonu. Wreszcie, nuty bazy łączą kremową wanilię i złoty bursztyn, tworząc długotrwały, nieodparty zapach. Dzięki wygodnej pojemności 236 ml, ten balsam do ciała i rąk stanie się istotną częścią Twojej rutyny pielęgnacyjnej.
Wyprodukowany w USA balsam do ciała i rąk Victoria's Secret - Amber Romance oferuje wyjątkowe zmysłowe doznania przy każdej aplikacji. Idealny na każdą porę roku, odżywia, zmiękcza i perfumuje skórę, pozostawiając smakowitą, uwodzicielską aurę. Podaruj sobie tę 236 ml pielęgnację ciała, która łączy w sobie luksus, komfort i kultowy zapach Victoria's Secret i pozwól swojej skórze lśnić przy każdym dotyku.
- Model
- Amber Romance
- Waga
- 267 g
- Zawartość
- 236 ml
- Składniki
- WODA (AQUA, EAU), OLEJ MINERALNY (PARAFFINUM LIQUIDUM, HUILE MINÉRALE), GLICERYNA, KOMPOZYCJA WĄCHOWA (PARFUM), ALKOHOL CETYLOWY, STEARAN GLICERYNY, STEARAN PEG-100, KWAS PALMITYNOWY, KWAS STEARNOWY, FENOKSYETANOL, DIMETYKON, KOPOLIMER AKRYLANÓW/AKRYLANU ALKILU C10-30, CHLORFENEZYN, GUMA GUMOWA, SORBINIAN POTASU, HYDROKSYD SODU, ETYLHEKSYLGliceryna, DISODIUM EDTA, ACETIAN TOKOFEROLU, SOK Z LIŚCI ALOE BARBADENSIS, HEXAMETHYLINDANOPYRRAN, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTALENES, WANILINA, BENZYLSALICYLAT, KUMARYNA, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-IZOMETYL IONON, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONEN, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY (CITRUS AURANTIUM), BENZALDEHYD, KETONЫ RÓŻ.
- Producent
- EAN
- 1975750274090197575027409
- Model
- Amber Romance
- Waga
- 267 g
- Zawartość
- 236 ml
- Składniki
- WODA (AQUA, EAU), OLEJ MINERALNY (PARAFFINUM LIQUIDUM, HUILE MINÉRALE), GLICERYNA, KOMPOZYCJA WĄCHOWA (PARFUM), ALKOHOL CETYLOWY, STEARAN GLICERYNY, STEARAN PEG-100, KWAS PALMITYNOWY, KWAS STEARNOWY, FENOKSYETANOL, DIMETYKON, KOPOLIMER AKRYLANÓW/AKRYLANU ALKILU C10-30, CHLORFENEZYN, GUMA GUMOWA, SORBINIAN POTASU, HYDROKSYD SODU, ETYLHEKSYLGliceryna, DISODIUM EDTA, ACETIAN TOKOFEROLU, SOK Z LIŚCI ALOE BARBADENSIS, HEXAMETHYLINDANOPYRRAN, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTALENES, WANILINA, BENZYLSALICYLAT, KUMARYNA, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-IZOMETYL IONON, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONEN, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY (CITRUS AURANTIUM), BENZALDEHYD, KETONЫ RÓŻ.
- Producent
- EAN
- 1975750274090197575027409
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Victoria's Secret 667557894690, Lotion (substancja), Kobiety, 236 ml, Tubka, Bursztyn, 1 szt.
462,50 zł/1l
109,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Victoria's Secret 197575027485, 250 ml, Kobiety, Bursztyn, Stany Zjednoczone, 1 szt.
295,60 zł/1l
73,90 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lotion perfumowana Victoria's Secret, zapach Bare Vanilla
272,50 zł/1l
65,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml
370,80 zł/1l
92,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
899,05 zł/1kg
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

Kompletna szafka RTV z frontami w kolorze białym połyskującym - szer. 201 cm
2 837,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
835,20 zł/1l
83,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Siemens EQ.6 plus, Ekspres do espresso, 1,7 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
5 598,74 zł
Sprzedawca: Sotel

Shark CryoGlow, Terapia światłem skóry, Liliowy, Leczenie, 15 min, Cała twarz, Pod okiem, Niebieski/Czerwony
3 390,72 zł/1kg
1 618,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Zestaw do tworzenia biżuterii Kruzzel 22893
80,64 zł
Sprzedawca: FDC

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, Piżmo, Wanilia, 1 szt.
947,00 zł/1l
94,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 582,00 zł/1l
229,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Balsam do Ciała Vaseline Intensive Care Soothing Hydration z aloesem 600 ml
36,22 zł/1l
21,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

zestaw miniatur YSL 4x7,5 ml
11 180,00 zł/1l
335,40 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm ze stelażem listwowym, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i wezgłowiem, łóżko do przechowywania funkcjonalne łóżko podwójne velvet
1 451,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Amicura Cura X1 elektroniczne samoczyszczące kocie prysznicielki (sterowanie app, czujnik anti-pinch), XXL pojemnik na śmieci z zapobieganiem zapachów
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MC-Smart-Store

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
687,05 zł/1kg
274,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SoBuy – Blat kuchenny, stół jadalny, bar z 3 półkami, stół stojący do małych pomieszczeń, wysoki blat do kuchni, salonu, kolor biały, model FWT17-II-W
408,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

PANDORA Charms 797456 Alfabet Litera B Srebro 925
63 653,33 zł/1kg
190,96 zł
Sprzedawca: PrestigeshopDE

Vaseline Intensive Care Advanced Repair Balsam o lekkim zapachu 600 ml
45,12 zł/1l
27,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Firana woalowa biała 200x180 cm z wielofunkcyjną taśmą marszczącą - Elegancka, Łatwa w pielęgnacji, Półprzezroczysta, Gotowa do zawieszenia
61,46 zł/1m
110,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PanczoDecor

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach perfum
Marzycielski
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 061,95 zł/1l

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1kg

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
3 426,50 zł/1kg

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

VariHelp – chłodzący krem do pielęgnacji nóg i żył dla zmęczonych nóg – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,00 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,50 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,31 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 925,67 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
152,72 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 054,40 zł/1kg

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
289,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 445,00 zł/1l