4,6



Na podstawie 11 opinii
Lattafa Pride Queen Of Arabia EDP 100 ml + EDP 20 ml + dezodorant w sprayu 200 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
177,32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
170,52 zł-6,80zł
1 705,20 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Zestaw Lattafa Masa Edp 100ml + Edp 20ml + Deodorant 200ml153,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Verset Parfums Rouge woda perfumowana dla kobiet 100ml1 229,30 zł/1l
122,93 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Lattafa Queen of Arabia, Kobiety, 100 ml
2 985,30 zł/1l
298,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Zestaw Lattafa Artisan Ethnique Edp 100ml + Edp 20ml + Dezodorant 200ml
117,31 zł
-5,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,37 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LATTAFA King of Arabia EDP 100ml
1 104,50 zł/1l
110,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Zestaw Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana 100ml + Woda Perfumowana 20ml + Deodorant 200ml
1 199,90 zł/1l
133,81 zł
-13,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,99 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Pride Nebras EDP 100 ml + EDP 20 ml + DEO spray 200 ml UNISEX
1 150,30 zł/1l
127,59 zł
-12,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,03 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml
844,80 zł/1l
90,48 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Pride/ No. 03 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
1 113,20 zł/1l
111,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Riders EDP 75ml
794,27 zł/1l
59,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

PARIS CORNER AZM EDP 100ML woda perfumowana unisex
989,00 zł/1l
98,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham Second Song woda perfumowana dla kobiet 100 ml
860,90 zł/1l
86,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Pride/No. 05 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
1 174,30 zł/1l
117,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Queen of Arabia to uwodzicielskie i ciepłe perfumy dla kobiet od Lattafa Perfumes, łączące orientalną elegancję z delikatną kwiatową słodyczą. Ta wykwintna kompozycja uosabia kobiecą siłę, wdzięk i egzotyczne piękno dzięki starannemu doborowi nowatorskich składników. Od wyrazistej nuty głowy po uwodzicielską nutę bazy, perfumy te tworzą fascynujący zapach pełen kontrastów i harmonijnych przejść.
Nuta głowy rozkwita zaskakującą mieszanką kokosa i soli morskiej, które emanują lekko słodką, kremową świeżością. Ta słona nuta nadaje kompozycji oryginalności i przywołuje wspomnienia delikatnej letniej bryzy wzdłuż arabskiego wybrzeża. Kokos wnosi słodko-egzotyczną delikatność, która pieści zmysły i wprowadza do życia odrobinę wakacyjnego klimatu.
W sercu perfum rozwija się pudrowa nuta heliotropu, uzupełniona kremowym drzewem sandałowym, które nadaje kompozycji głębię i kobiecą elegancję. Ta jedwabista faza otula skórę niczym delikatny welon i hipnotyzuje otoczenie. Nuty bazy, składające się ze słodkiej wanilii i promiennego bursztynu, zapewniają długotrwałe, zmysłowe wrażenie. Queen of Arabia to idealny wybór dla kobiet, które chcą prezentować się z wdziękiem i pewnością siebie, zarówno podczas codziennych zajęć, jak i na specjalne okazje. Szczególnie w chłodniejszych miesiącach jesiennych i zimowych ten ciepły zapach ujawnia swój pełny charakter i tworzy przyjazną atmosferę.
- Model
- Pride Queen Of Arabia
- Waga
- 2.928 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea Extract, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6290362348009
- Model
- Pride Queen Of Arabia
- Waga
- 2.928 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea Extract, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6290362348009
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2050)Liczba wystawionych ocen: 2050Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(826)Liczba wystawionych ocen: 826




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(988)Liczba wystawionych ocen: 988Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(319)Liczba wystawionych ocen: 319Bestseller




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(245)Liczba wystawionych ocen: 245Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(519)Liczba wystawionych ocen: 519Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(419)Liczba wystawionych ocen: 419Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2421)Liczba wystawionych ocen: 2421




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(282)Liczba wystawionych ocen: 282Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(188)Liczba wystawionych ocen: 188




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63Bestseller




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(191)Liczba wystawionych ocen: 191




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(189)Liczba wystawionych ocen: 189




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(325)Liczba wystawionych ocen: 325




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(431)Liczba wystawionych ocen: 431




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(340)Liczba wystawionych ocen: 340




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Bestseller




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
4 795,56 zł/1l
431,60 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
2 400,00 zł/1l
240,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Estilo

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Stany Zjednoczone, 1 szt.
11 780,00 zł/1l
589,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
934,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 432,30 zł/1l
143,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
20 309,00 zł/1l
609,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Kobiety, 70 ml, Spray, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
12 500,00 zł/1l
990,00 zł
-115,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
875,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva

Parfums de Marly Althair woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml
9 295,92 zł/1l
1 161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 937,60 zł/1l
393,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ClickShop

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4 699,88 zł/1l
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
3 275,00 zł/1l
163,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Zarkoperfume The Muse woda perfumowana spray (100 ml)
3 916,00 zł/1l
391,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Tonkowiec wonny, Benzoina
3 365,60 zł/1l
420,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rayhaan – Terra 100 ml
1 436,10 zł/1l
143,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Asrar – Vanguard Woda perfumowana
209,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 82% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
82%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
18%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa dobra cena
Bardzo ładne perfumy Super szybka dostawa i bezbłędne przetwarzanie, zawsze chętnie wracam i bardzo humanitarne ceny
Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Dobry Jakość
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 006,20 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
602,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 046,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 024,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 488,17 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
501,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 029,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders