3,7



Na podstawie 3 opinii
Fixodent | Klej do protez - 51g - Z aromatem - Fixodent Professional - Klej do protez
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
62,99 zł
1 235,10 zł / 1l
+ 15,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
10h 53m 28s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Pielęgnacja protez i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Klej do protez FIXODENT 68 g USA779,26 zł/1l
64,95 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Tabletki Corega 3 minuty do protez całkowitych i częściowych, 66 sztuk161,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Pudełko ratunkowe na zęby SOS firmy Miradent1 302,10 zł/1l
130,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kukis, Tabletki czyszczące do aparatów ortodontycznych, 60 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)301,89 zł/1kg
27,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Corega Intensive Tabletki do Czyszczenia Protez 108 szt.
178,10 zł/1kg
35,62 zł
Sprzedawca: Katomix

Fittydent Tabletki silnie czyszczące protezy Dentaid 32 sztuki
36,02 zł
Sprzedawca: apohealth

Kukident, Tabletki do czyszczenia protez, usuwanie kamienia nazebnego, 30 sztuki (PRODUKT Z NIEMIEC)
15,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Corega Bioactive Oxygen 108u
150,69 zł
-8,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

COREGA Tabs Szybkie tabletki do czyszczenia protez zębowych, 66 tabletek
185,53 zł/1kg
41,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Kukident, Tabletki do czyszczenia protez, wybielanie zebow, 30 sztuk
15,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Kukident 1030010001 Kukident Aktiv Plus Gebissreiniger-Tabs 99 Stück
23,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Blistex Med Plus Lip Care Pielęgnacja spierzchniętych ust 7ml
1 393 000,04 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tacki czyszczące Polident 72 sztuki
97,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Corega, tabletki do codziennego czyszczenia protez zębowych, 120 sztuk.
57,99 zł
Sprzedawca: Tersorte

Proszek dentystyczny - Miętowy słoik uzupełniający 200g
98,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Elgydium Clinic Refill Purple
51,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Pastylki stomatologiczne Lutschtabletten, zawierające *L. reuteri* i *L. salivarius*, do pielęgnacji jamy ustnej i higieny jamy ustnej, wegańskie, 60 sztuk
231,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Corega - Dental Cleansing Tablets Bio Tabs 30 p 30.0ks
27,33 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Końcówki do irygatora Berdsen BD-200 2 szt
27,99 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution

Bezprzewodowy irygator do jamy ustnej Berdsen BD-210
1 492,93 zł/1kg
111,97 zł
Sprzedawca: QIKtech
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Fixodent | Klej do protez - 51g - Z aromatem - Fixodent Professional - Klej do protez
Klej do protezFixodent Professional zapewnia bezpieczeństwo i komfort, których potrzebujesz dla swoich protez. Dzięki temu innowacyjnemu kremowi mocującemu do protez, doświadczysz najlepszej przyczepności protezy, pozwalając Ci mówić i śmiać się bez obaw.
Przegląd produktów
Ten klej do protez został specjalnie opracowany, aby zapewnić długotrwałą przyczepność przy maksymalnym komforcie. Tubka o pojemności 51 g zawiera krem adhezyjny do protez, który został wzbogacony aromatami, aby zapewnić nie tylko funkcjonalność, ale także przyjemny smak. Dzięki klejom dentystycznym, takim jak Fixodent, możesz mieć pewność, że Twoje protezy pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień.
Kluczowe cechy i specyfikacje
Formuła Fixodent Professional oferuje kilka zalet:
- Silne przyleganie: specjalna formuła zapewnia doskonałe przyleganie protezy przez wiele godzin.
- Łatwa aplikacja: tubka umożliwia ukierunkowaną aplikację, dzięki czemu można użyć odpowiedniej ilości produktów do higieny jamy ustnej.
- Z aromatem: dla przyjemnego smaku, który zwiększa komfort noszenia.
Zalety i zastosowania
Dzięki Fixodent możesz mieć pewność, że Twoje protezy nie będą się ślizgać. Ta pielęgnacja prot ez jest idealna dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość życia i nie chce być ograniczany przez swoje protezy. Jest łatwy w użyciu, a produkty do pielęgnacji protez nadają się do codziennego stosowania.
Zalety produktu:
- Długotrwała przyczepność: ciesz się poczuciem bezpieczeństwa przez cały dzień.
- Zwiększony komfort: Przyjemna konsystencja sprawia, że protezy są prawie niewyczuwalne.
- Atrakcyjny smak: aromaty sprawiają, że noszenie jest przyjemniejsze.
- Łatwy w użyciu: Precyzyjne dozowanie dla łatwej obsługi.
- Odpowiedni dla wrażliwych dziąseł: Formuła jest delikatna i nie powoduje podrażnień.
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Wybierz Fixodent do klejenia protez i poczuj różnicę. Dzięki temu kremowi mocującemu do protez możesz cieszyć się codziennym życiem bez ograniczeń. Polegaj na najlepszej przyczepności protez i ulepsz swoje produkty do higieny jamy ustnej dzięki Fixodent Professional!
- Model
- Professional
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 51 ml
- Producent
- Fixodent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 03077205768130772057681
- Model
- Professional
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 51 ml
- Producent
- Fixodent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 03077205768130772057681
Pasuje również do tego

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Fixodent | Krem adhezyjny do protez - Bezzapachowy - 17g - Krem adhezyjny do protez - Krem adhezyjny do protez
82,29 zł/100ml
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Fixodent | Klej do protez - 21g - Kremowa formuła - Krem adhezyjny do protez - Przyleganie protezy
999,52 zł/1l
30,99 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Fixodent | Krem adhezyjny do protez zębowych - 4 opakowania - 57g - Świeży miętowy smak - Krem adhezyjny do protez zębowych
65,79 zł/100ml
149,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Zestaw naprawczy do protez Dr.Denti Superfix 1 szt
99,19 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

LOCTITE® 638 Anaerobowe mocowanie cylindryczne - 50 ml
3 851,60 zł/1l
192,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KleberKlaus

Fixodent | Klej do protez - 40g - Bezzapachowy - Krem adhezyjny do protez - Przyleganie protezy
38,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Fittydent klej do protez 40ml
91,75 zł/100ml
36,70 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Protefix Haft-Creme extra-stark 47g
26,93 zł/100ml
26,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Fixodent | Krem adhezyjny do protez - 51g - Smak miętowy - Klej do protez - Krem adhezyjny Fixodent
1 078,24 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Fixodent Max Hold 3-pak | Krem mocujący do protez 3x62g | Bardzo mocne utrzymanie
88,70 zł/100ml
164,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lemonbite

Ajurwedyjski olejek do wybielania zębów Aliver - 30 x 12 ml
666,58 zł/100ml
79,99 zł
Sprzedawca: Aliver

Blend-A-Dent | Klej do protez - 40 g - Bezzapachowy - Mocny - 1 sztuka - Klej do protez całkowitych i częściowych
474,75 zł/1kg
19,48 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

blend-a-dent 8006540314913 blend-a-dent Original Haftcreme 47,0 g
339,06 zł/1kg
21,70 zł
Sprzedawca: Katomix

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Zestaw naprawczy BONYplus do protez zębowych, zestaw 1 szt
163,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Power One p312, Jednorazowa bateria, Cynkowo-powietrzna, 1,45 V, 6 szt., 170 mAh, 3,6 mm
16,20 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biały
1 661,47 zł
-60,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 600,79 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix

FIXOBRIDGE, krem 7 g
3 905,33 zł/1kg
117,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - beżowy, PAROS 02
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Cement dentystyczny do koron i mostów, 3 kapsułki
70,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Suszarka z pompą ciepła Hoover NDE H9A2TSBEXS-S 9 kg Aplikacja hOn Auto Care AquaVision
3 176,60 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
267,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Klej mocujący do protez mocny efekt świeży smak Complete Blend-a-dent 47 g
40,40 zł/100ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Blend-a-dent Ultimate Klej do protez 40 g
671,50 zł/1l
26,86 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Blend A Dent Super Bonding Cream Duo Power 40 g
693,62 zł/100ml
277,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
33%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt wysokiej jakości
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, szkoda, że nie jest dostępny w sklepach
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Klej do protez FIXODENT 68 g USA



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
64,95 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
779,26 zł/1l

Fixodent | Klej do protez - 40g - Bezzapachowy - Krem adhezyjny do protez - Przyleganie protezy



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
38,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Tabletki Corega 3 minuty do protez całkowitych i częściowych, 66 sztuk
161,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fixodent | Klej do protez - 21g - Kremowa formuła - Krem adhezyjny do protez - Przyleganie protezy



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
30,99 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
999,52 zł/1l

Pudełko ratunkowe na zęby SOS firmy Miradent
130,21 zł
Sprzedawca: apohealth
1 302,10 zł/1l

Bezprzewodowy irygator do jamy ustnej Berdsen BD-210
111,97 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 492,93 zł/1kg

Skaler Ultradźwiękowy Kamera Do Zębów 4 Tryby Do Usuwania Kamienia Led Berdsen Bd-250
198,64 zł
Sprzedawca: QIKtech