5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
BODYLAB Jabłczan L-cytruliny - 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
257,45 zł
514,90 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Pozostała żywność funkcjonalna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Leucyna w proszku bez smaku242,65 zł/1l
48,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
GymBeam | Glicyna w proszku164,04 zł/1kg
41,01 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
GymBeam | Tauryna w proszku143,40 zł/1kg
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Zein Pharma - Chondroityna, 500 mg, 90 kapsułek110,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Medverita Glicyna L-glicyna 800 mg - 50 kapsułek
16,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Beta alanina 800 mg w kapsułce - 180 wegańskich kapsułek - suplement aminokwasowy
226,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Stacker Testo 4HD 120 kapsułek / Testo-stymulanty / 100% naturalny tst booster
1 040,73 zł/1l
118,84 zł
-4,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,48 zł
Sprzedawca: Katomix

Elektrolity i nawodnienie – Hydratis – Opakowanie Hydratis (20 tabletek) – Smak brzoskwiniowy
650,98 zł/1kg
146,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

RETA3 3x G-Formula – suplement diety zawierający guarane, ocet jabłkowy, inulinę, L-glutaminę, L-leucynę, cynk i chrom
15 098,67 zł/1l
226,48 zł
Sprzedawca: WR-Products

Aakg 1000 (100 kapsułek)
146 719,99 zł/1kg
73,36 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

GymBeam | Jabczan Cytruliny w Proszku
431,76 zł/1kg
107,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Citrulline 120 kapsułek
912,75 zł/1l
109,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam L-Metionin 120 kapsułek
839,25 zł/1l
100,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Astragalus 90 kapsuek
1 014,00 zł/1l
91,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

GymBeam SAM-e 60 kapsuek
4 104,00 zł/1l
246,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kofeina + Tauryna (60 kapsułek)
271 400,01 zł/1kg
54,28 zł
Sprzedawca: FITADIUM

100% L-glutamina (240g)
366,42 zł/1kg
87,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

GymBeam D-Mannose 90 kapsuek
1 092,92 zł/1kg
104,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GreenFood Nutrition, Glutamina, 120 kapsułek
97,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Shilajit, 60 kapsuek
88,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Co zawiera proszek L-Citrullin Malate firmy BODYLAB?
Proszek zawiera 100% czystego L-Citrullin Malate. Nie dodano żadnych innych składników.
Dlaczego L-Citrullin?
L-Citrullin to aminokwas, który jest prekursorem L-Argininy i bierze udział w usuwaniu amoniaku z mięśni. Jest obecny w wielu suplementach przedtreningowych i jest często stosowany przez sportowców siłowych i wytrzymałościowych jako dodatkowe źródło składników odżywczych w intensywnych okresach treningowych.
Jak stosować proszek L-Citrullin Malate?
Proszek można wymieszać z wodą lub sokiem owocowym. Aby uzyskać dzienną dawkę, dodaj 5 g proszku do szklanki płynu, dokładnie wymieszaj i wypij 30-60 minut przed treningiem.
Wartości odżywcze
Składniki i inne substancje w dziennej dawce (5 g / 1 miarka):
| Składnik | w dziennej dawce |
|---|---|
| L-Citrullin DL-Malat 2:1 | 5 g |
Uwaga: Podane wartości dotyczą zalecanej dziennej dawki.
- Producent
- BODYLAB
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Liczba sztuk
- 1
- Lista składników
- 100% L-cytruliny DL-malatu.
- Zalecany sposób podawania
- Przyjmować 1 miarkę (5g) proszku zmieszaną z odpowiednią ilością wody na 30-60 minut przed treningiem.
- Firma spożywcza
- BODYLAB
- Nazwa handlowa
- Proszek z L-cytruliny DL-malatu w stosunku 2:1.
- EAN
- 4260640851691
- Producent
- BODYLAB
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Liczba sztuk
- 1
- Lista składników
- 100% L-cytruliny DL-malatu.
- Zalecany sposób podawania
- Przyjmować 1 miarkę (5g) proszku zmieszaną z odpowiednią ilością wody na 30-60 minut przed treningiem.
- Firma spożywcza
- BODYLAB
- Nazwa handlowa
- Proszek z L-cytruliny DL-malatu w stosunku 2:1.
- EAN
- 4260640851691
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Nowoczesny, biały biurko komputerowe dla młodzieży w stylu loftowym – funkcjonalne biurko z wbudowaną półką, półkami i szufladami
540,00 zł
Sprzedawca: TimeTrade

Orbitrek magnetyczny Zipro Shox do 120 kg | Urządzenie do ćwiczeń w domu z komputerem LCD, czujnikiem tętna i masą obrotową 6 kg
629,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jabłczan L-cytruliny ProFuel (saszetka 500 g)
246,04 zł/1kg
123,02 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

FineBuy Biurko z półką Białe 170x59x143,5 cm Biurko biurowe Nowoczesne biurko na laptopa z 6 półkami Biurko do domowego biura z miejscem do przechowywania
755,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de

Kapsułki Vitamaze Maca 4:1 w wysokiej dawce + L-arginina, 240 kapsułek
480,78 zł/1l
99,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Szyby Z Szufladami 4Szt I Drzwi 2Szt Rose
2 119,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kapsułki Neradin active specjalnie dla mężczyzn, 70 kapsułek
4 186,48 zł/1kg
226,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
997,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Wysokobiałkowa, Masło Orzechowe z Czekoladą
119,80 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
214,73 zł/1l
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

BODYLAB Białko Serwatkowe - 2000g - Kokos
284,72 zł/1kg
569,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Moc białka (4 kg)
129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

CDGlobal szafa, szafa 69 x 136 x 50 cm (szer. x wys. x gł.), łatwy montaż, składana szafa wielofunkcyjna z drzwiami magnetycznymi, szafa do salonu, sypialni, biała
504,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

ESN Designer Whey Protein, worek 1000 g
327,46 zł/1l
340,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
211,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Baton Powerbar Protein Plus tylko 107 Kcal - niskocukrowy baton proteinowy, baton fitness
280,96 zł/1kg
295,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biały, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Okrągły, 20,7 g
399,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

UISEBRT moskitiera drzwi moskitiera drzwi 120 X 240 cm rama aluminiowa moskitiera moskitiera siatka magnetyczne zamknięcie listwy drzwi balkonowe moskitiera drzwi balkonowe
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Expert Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine - Xtreme BCAA - Hardcore Xenatest
885,72 zł
Sprzedawca: FITADIUM
177 321,32 zł/1kg

Confirmed Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Strawberry Yogurt - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine 1,5kg Orange - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

ZERO ISOLATE ADVANCED (1,8 kg)
420,35 zł
Sprzedawca: FITADIUM
233,53 zł/1l

Iso whey zero black (1816g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
203 218,23 zł/1kg

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Supersonic Kolagen Rybi do Picia 5000 mg Cytrusy 175 g 25 porcji
154,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk
218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SIS Beta Fuel 80 Powder (15 x 82 g) Pomarańczowy – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

PULS Pre Workout Shot Czarna Pomarańcza 12 × 60 ml – zawiera: 200 mg kofeiny, Beta‑Alanine, Arginine AKG i witamin z grupy B
104,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal
1 749,17 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku coli, 8 sztuk
203,91 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Iso whey platinum (908g)
273,08 zł
Sprzedawca: FITADIUM
300,75 zł/1l

SWEDISH Supplements | THE BUTCHER 2.0 Battlefield Red
167,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
393,15 zł/1l

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek
170,06 zł
Sprzedawca: FIT1EU
485,89 zł/1l

HIGH5 Sport Energy Drink Orange 2,2 kg (46 porcji) | Napój izotoniczny w proszku z węglowodanami i elektrolitami
233,00 zł
-84,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,57 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
67,53 zł/1kg

No Pump Xtreme (420G)
167,89 zł
Sprzedawca: FITADIUM
399,74 zł/1l

SUPERSONIC Whey 360 Wanilia 500 g – WPC, Albumina i Kolagen, 16 Porcji
85,30 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

SiS GO Electrolyte napój węglowodanowy 1600g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
135,84 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
84,90 zł/1l

SIS GO Electrolyte Powder (1600 g) Pomarańcza – Energia i wytrzymałość – Elektrolity



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
189,35 zł
-62,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
79,55 zł/1l