4,8



Na podstawie 103 opinii
Nasiona słonecznika 30 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Łap promocję, póki trwa!
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Słonecznik czarny dla ptaków 1kg6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Nasiona słonecznika 20 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
172,57 zł
-22,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

25 kg karmy Lyra Pet® na ściółkę
18,92 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg czarnego słonecznika Lyra Pet®
21,20 zł/1kg
529,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
125,10 zł
-10,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nasiona słonecznika 5 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
77,63 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

25 kg czarnego słonecznika w papierowym worku Karma dla ptaków
534,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

10kg Nasiona słonecznika Feed farmer czarna karma dla ptaków
454,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nasiona słonecznika 1 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
43,11 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nasiona słonecznika 3 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
69,00 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nasiona słonecznika 500 g czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
34,48 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nasiona słonecznika 15 kg łuskane naturalne pokarm dla ptaków dzikich ptaków pokarm zimowy GiDeli
172,57 zł
-42,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Słonecznik czarny dla ptaków i gryzoni, 1 kg
20,03 zł
Sprzedawca: VISO

Czarne nasiona słonecznika 20 kg, karma dla ptaków
9,75 zł/1kg
243,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Nasiona konopi 30 kg, niełuskane, bogate w białko, karma dla ptaków, ptaki dzikie, konie, drób, GiDeli
392,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nasiona słonecznika czarnego dla ptaków i papug - 1,6 kg
26,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Jęczmień Paszowy 20 kg Ziarno dla Kur Drobiu Gołębi Zwierząt Gospodarskich
2,45 zł/1kg
49,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN

Słonecznik Avicentra czarny 500g
20,04 zł/1kg
10,02 zł
Sprzedawca: STREFA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nasiona słonecznika czarne 30 kg (25 kg + 5 kg) worek Dzikie ptaki Konie Małe zwierzęta GiDeli
Zapewnij swoim zwierzętom naturalne i niezwykle energetyczne źródło siły dzięki czarnym ziarnom słonecznika GiDeli. Nasze czarne ziarna słonecznika charakteryzują się szczególnie wysoką zawartością oleju, dzięki czemu są idealnym źródłem energii dla dzikich ptaków, koni i małych zwierząt.
Ten ekonomiczny zestaw 30 kg (25 kg + 5 kg) to idealny wybór dla miłośników ptaków i właścicieli zwierząt, którzy cenią sobie najwyższą czystość, łatwość obsługi i naturalne przechowywanie na dużą skalę.
Maksymalna energia i wsparcie przez cały rok
Czarne nasiona słonecznika mają cieńszą łupinę niż nasiona prążkowane, dzięki czemu ptaki mogą je łatwiej otworzyć, a jednocześnie zapewniają wyższą gęstość energetyczną.
Wysoka zawartość energii: nasiona są bogate w cenne tłuszcze roślinne i białka. Pomaga to dzikim ptakom utrzymać temperaturę ciała, szczególnie w zimnych miesiącach zimowych, i wspiera je podczas wyczerpującego okresu lęgowego wiosną.
Pokarm na cały rok: nasza mieszanka jest idealna jako pokarm na cały rok dla wielu gatunków rodzimych ptaków, takich jak sikorki, zięby, wróble i wiele innych dzikich ptaków.
Wszechstronne zastosowanie: nie tylko dla ptaków – doskonale nadaje się również jako cenny dodatek do karmy dla koni, poprawiający ich kondycję i wygląd, a także jako zdrowa przekąska dla królików i innych małych zwierząt.
Naturalna jakość GiDeli: gwarantujemy produkt naturalny, całkowicie pozbawiony dodatków i wolny od organizmów modyfikowanych genetycznie.
Dlaczego zestaw GiDeli 30 kg jest najlepszym wyborem
W wytrzymałym opakowaniu workowym pożywne nasiona pozostają suche i chronione.
Oddychające i bezpieczne: wysokiej jakości opakowanie zapewnia optymalne przechowywanie naturalnych nasion i zachowuje ich wartości odżywcze w obu opakowaniach.
Praktyczne przechowywanie: dzięki połączeniu worka 25 kg i 5 kg zawsze masz pod ręką wystarczającą ilość zapasów, a jednocześnie zachowujesz elastyczność w obchodzeniu się z mniejszymi ilościami.
Łatwe pobieranie: materiał, z którego wykonane są worki, umożliwia łatwe przelewanie zawartości do pojemników na paszę lub bezpośrednio do karmników w ogrodzie.
Dane produktu w skrócie
Marka: GiDeli
Produkt: Nasiona słonecznika czarne (całe)
Zawartość: 30 kg (1 worek 25 kg + 1 worek 5 kg)
Właściwości: bogate w energię, cienkoskórkowe, naturalne
Grupy docelowe: dzikie ptaki, konie, króliki i małe zwierzęta
Status: bez dodatków, bez GMO, najwyższa jakość
Zastosowanie i wskazówki dotyczące karmienia
Rozsyp nasiona słonecznika w karmniku, kolumnie karmnikowej lub podaj je jako pokarm na ziemi w osłoniętym miejscu. W przypadku koni i małych zwierząt nasiona można po prostu wymieszać z podstawowym pokarmem. Zwierzętom należy zawsze zapewnić wystarczającą ilość świeżej wody pitnej.
Przechowywanie: Worki należy przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Otwarte opakowania należy dobrze zamknąć, aby zachować świeżość bogatych w olej nasion i chronić zawartość przed wilgocią.
- Waga
- 30000 g
- Zawartość wilgoci
- 9
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5906168812781
- Producent
- Numer zezwolenia
- entfällt
- Waga
- 30000 g
- Zawartość wilgoci
- 9
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5906168812781
- Producent
- Numer zezwolenia
- entfällt
Pasuje również do tego

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nasiona słonecznika 20 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
125,10 zł
-15,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
8,56 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: boni-shop

Nasiona słonecznika 15 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
112,15 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nasiona słonecznika 20 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
172,57 zł
-22,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
125,10 zł
-10,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Czarne nasiona słonecznika 20 kg, karma dla ptaków
9,75 zł/1kg
243,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Nasiona słonecznika 5 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
64,68 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
8,96 zł/1kg
223,90 zł
Sprzedawca: boni-shop

Nasiona słonecznika 5 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
77,63 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
16,45 zł/1kg
184,27 zł
Sprzedawca: boni-shop

25 kg Pasza zbożowa Premium PLUS dla kurcząt, gęsi i kaczek
8,52 zł/1kg
213,00 zł
Sprzedawca: boni-shop

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
1 743,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Karma dla dzikich ptaków 20 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
99,21 zł
-19,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Strex Scanner OBD2 - Diagnostyka samochodowa - OBD - Usuwanie błędów - Język: niderlandzki - Skaner samochodowy - Urządzenie diagnostyczne do samochodów - Błędy silnika
264,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Blackview Acebook 10, laptop z 18,5-calowym wyświetlaczem FHD IPS, procesorem Intel, 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci, system Windows 11 Pro, model N6000, wyświetlacz FHD+ IPS, silikonowa osłona klawiatury (wersja niemiecka)
2 309,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Nasiona słonecznika 1 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
43,11 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dtboom

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Szary, Metaliczny
1 737,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Urządzenie diagnostyczne OBD2 Narzędzia diagnostyczne do samochodów Uniwersalny ręczny skaner diagnostyczny do samochodów Skaner kodów OBDII Czytnik kodów usterek pojazdu Retoo
94,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Jiubiaz Obrzeża trawnikowe Obrzeża metalowe Obrzeża do koszenia Obrzeża ocynkowane Obrzeża do ścieżek Obrzeża do łóżek Palisada 100x15cm 5m
19,70 zł/1m
98,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Esperanza EKH008, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Szkło, 2 stref(y), 2 stref(y)
425,07 zł
Sprzedawca: QIKtech

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Akumulatorowa Kosiarka Do Trawy Na Kołach,6" (15 Cm) Podkaszarka Do Trawy Z 6 Ostrzami, 12000obr./Min,Teleskopowa (100–135 Cm), 2 Aku I Ładowarka
255,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Parasol N19, parasol ogrodowy, Ø 3m uchylny poliester/aluminium 5kg ~ kremowy
468,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przydatne
Waga 25 kg
Idealny na tę porę roku. Ptaki ją uwielbiają i są w niej obecne przez cały rok. Ale szczególnie zimą, kiedy słoneczniki, do których dodaję mączniki, dostarczają im potrzebnego pożywienia. Co więcej, jest na co popatrzeć.
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem zadowolona z zakupu, produkt spełnił moje oczekiwania.
Waga 20 kg
Nasiona są spore, a ptaki je bardzo lubią. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, świetny stosunek jakości do ceny!
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Słonecznik o dobrym stosunku jakości do ceny
Waga 25 kg
Nasiona są czyste, może trochę małe, ale ogólnie jakość jest w porządku. Zamówiłem te nasiona słonecznika w lipcu. Są idealne. POLECAM
Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jak zamówiłem, tak otrzymałem!
Waga 25 kg
Trzeba by zapytać ptaki, które tym karmię. Jak dotąd nie było żadnych skarg.
Oceniono dnia 20 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra jakość, bez pyłu
Waga 25 kg
Jestem bardzo zadowolony, używam tego produktu dla naszych dzikich ptaków. Mogę ten produkt tylko polecić
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ziarna słonecznika
Waga 30 kg
Doskonała jakość, którą uwielbiają dzikie ptaki, a także wiewiórki.
Oceniono dnia 12 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nasiona słonecznika
Waga 25 kg
Witamy razem Dzikie ptaki to lubią A to, co spada na ziemię, staje się pięknym kwiatem
Oceniono dnia 29 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
szybko i czysto
Waga 20 kg
Czystsze niż inne dostawy, które dotychczas otrzymałem – dobra jakość... Wszystko na najwyższym poziomie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
139,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg

Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,49 zł
Sprzedawca: PremiumKarmy
3,70 zł/1l

Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
152,97 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,12 zł/1kg

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
74,99 zł
Sprzedawca: Posh

Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Posh

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg

Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg

POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Sprzedawca: Posh

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Słonecznik czarny dla ptaków 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL