5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Blue Stratos - Żel pod prysznic - Orzeźwiający zapach - 200 ml - Value pack - 6 szt
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
243,18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
200,48 zł-42,70zł
167,07 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Felce Azzurra Men Szampon & Żel Cool Blue, 400 ml27,98 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Fa - Żel pod prysznic - Zeeliefde Fresh - Odświeżający i rewitalizujący - Odżywczy - 250 ml - Value pack - 2 szt
307,02 zł/1l
191,94 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
153,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Tabac Original - Żel pod prysznic - Łagodne oczyszczanie - 400 ml - Value pack - 10 szt
198,50 zł/1l
794,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Axe Żel pod prysznic Blue Lavender o zapachu mięty i bursztynu 300ml
412,07 zł/1kg
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Kneipp - Pianka pod prysznic - Men Cool Freshness - Świeży zapach - 200 ml - Value pack - 2 szt
469,17 zł/1l
234,64 zł
-46,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
187,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

NIVEA MEN - Żel pod prysznic - Sport - 500 ml - Value pack - 2 szt
187,67 zł/1l
230,37 zł
-42,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
187,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

NIVEA MEN - Żel pod prysznic - Energy - 500 ml - Value pack - 6 szt
103,83 zł/1l
371,28 zł
-59,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
311,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Axe Żel pod prysznic 3 w 1 Apollo 250 ml - Value pack - 2 szt
332,64 zł/1l
209,02 zł
-42,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

WELEDA - Żel pod prysznic Aroma Shower Energy - 200 ml - Value pack - 20 szt
214,52 zł/1l
973,35 zł
-115,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
858,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Kneipp - Żel pod prysznic - Orzeźwiający - Mięta Eukaliptus - 200 ml - Value pack - 10 szt
179,24 zł/1l
358,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Nivea - Żel pod prysznic - Freesia & Green Tea - 250 ml - Value pack - 12 szt
116,64 zł/1l
409,71 zł
-59,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
349,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Axe Żel pod prysznic 3 w 1 Black 250 ml - Value pack - 5 szt
170,63 zł/1l
213,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Axe - Żel pod prysznic 3 w 1 - Apollo, Sage & Cedarwood - 250 ml - Value Pack - 24 szt
107,43 zł/1l
644,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

NIVEA Men Boost Żel pod prysznic 250 ml - Value pack - 6 szt
793,33 zł/1kg
273,07 zł
-46,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

NIVEA MEN - Żel pod prysznic - Active Clean - 500 ml - Value pack - 12 szt
85,37 zł/1l
584,78 zł
-72,59 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
512,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

NIVEA MEN - Żel pod prysznic - Cool Kick - 250 ml - Value pack - 15 szt
112,67 zł/1l
486,57 zł
-64,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
422,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

NIVEA MEN - Żel pod prysznic - Active Clean - 250 ml - Value pack - 6 szt
164,97 zł/1l
298,69 zł
-51,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
247,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Fa - Pink Passion - Żel pod prysznic - Pink Rose - 250 ml - Value pack - 4 szt
179,13 zł/1l
179,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Blue Stratos - Żel pod prysznic - 200 ml
Orzeźwiający i odżywczy początek dnia z żelem pod prysznic Blue Stratos. Ten klasyczny żel pod prysznic delikatnie oczyszcza skórę i pozostawia ożywczy zapach, który długo utrzymuje się na twarzy. Idealny do codziennego użytku i odpowiedni dla każdego mężczyzny, który chce rozpocząć dzień pełen energii.
Świeży początek z klasycznym zapachem
Kultowy zapach Blue Stratos łączy w sobie świeże i pikantne nuty, które pozostawiają skórę przyjemnie pachnącą, ale nie przytłaczającą. Kremowa pianka zapewnia delikatne oczyszczanie i pozostawia skórę czystą, gładką i nawilżoną.
Dlaczego warto wybrać żel pod prysznic Blue Stratos?
- Klasyczny, męski zapach: świeży i mocny, idealny na co dzień.
- Odżywcza formuła: Delikatnie oczyszcza i pozostawia skórę miękką w dotyku.
- Odpowiedni do codziennego użytku: Delikatny dla skóry i odświeżający umysł.
- opakowanie 200 ml: Kompaktowe i praktyczne do użytku w domu lub w podróży.
Zacznij dzień świeżo z Blue Zyskaj odżywioną skórę i energetyzujący start z żelem pod prysznic Blue Stratos. Zamów już dziś i odkryj moc ponadczasowego zapachu połączonego z delikatną pielęgnacją!
- Model
- Blue Stratos Duschgel
- Waga
- 240 g
- Zawartość
- 1200 ml
- Składniki
- AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM LACTATE, PEG-4 RAPESEEDAMIDE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1, 3-DIOL, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, CI 27755, CI 42090.
- Producent
- Blue Stratos
- EAN
- 8721418175648
- Numer producenta
- 872146
- Model
- Blue Stratos Duschgel
- Waga
- 240 g
- Zawartość
- 1200 ml
- Składniki
- AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM LACTATE, PEG-4 RAPESEEDAMIDE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1, 3-DIOL, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, CI 27755, CI 42090.
- Producent
- Blue Stratos
- EAN
- 8721418175648
- Numer producenta
- 872146
Pasuje również do tego

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dermalogica pianka czyszcząca Clearing Skin Wash 500 ml
627,70 zł/1l
313,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Perfumowany żel pod prysznic 200ml
1 099,05 zł/1l
219,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Fenjal Olejek pod prysznic Classic Naturalny olejek i klasyczny zapach 225ml
114,04 zł/1l
25,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Oryginalny żel pod prysznic bez mydła 1000ml
69,00 zł/1l
69,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
810,70 zł/1kg
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
1 147,50 zł/1l
229,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Uniwersalne
1 141,75 zł/1l
228,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Felce Azzurra Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
51,90 zł/1l
20,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

AXE COLLISION Duschgel
494,48 zł/1l
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Irish Spring | Żel pod prysznic 5 w 1 - 591 ml - Oczyszczanie - Nawilżanie - Szampon
50,74 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Marbert Man Bath 400ml
223,60 zł/1l
89,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
343,60 zł/1kg
85,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Żel pod prysznic Fa – Bali Kiss, 250 ml
2 387,00 zł/1l
119,35 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: WAYS

Cantabria Labs Biretix Isorepair Creme 50ml
2 014,60 zł/1l
100,73 zł
Sprzedawca: apohealth

KORRES Mountain Pepper woda toaletowa 50 ml & Duschgel 250 ml
419,03 zł/1l
125,71 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Rochas Eau De Rochas Żel pod prysznic, 500 ml
280,06 zł/1l
140,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
11,63 zł/100ml
87,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela Delikatny Żel Oczyszczający Dla Noworodków 500ml
81,98 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

BALNEUM INTENSIV Płyn pod prysznic i do mycia 200 ml PZN 01541330
207,70 zł/1l
41,54 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Captain Fawcett - Expedition Reserve - Żel Pod Prysznic 250 ml
137,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Żel pod prysznic, szampon i odżywka 3 w 1 Old Spice Nightpanther 1 litr
3,97 zł/100ml
39,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Aveda 18084835661, 1000 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Rozmaryn, Mięta pieprzowa, Oczyszczenie
296,00 zł/1l
296,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Friseurtotal

Collistar Talasso Shower Cream, Krem pod prysznic, 250 ml, Adults, -, Kobiety, Ciało, Migdał
1 187,40 zł/1l
296,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Magno Classic, Żel pod prysznic, 550 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało i włosy, Skóra mieszana
54,55 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Kojący, ochronny żel pod prysznic Lipikar Gel Lavant - Zawartość: 1000 ml
110,35 zł/1l
110,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Duschdas Fresh Gold 3w1 Żel pod prysznic, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
27,20 zł/1kg
8,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

JOOP! Le Bain SG 150 ml W
340,00 zł/1l
51,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Blue Stratos
Bardzo dobry produkt
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,34 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,52 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 227,76 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,15 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,70 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 004,85 zł/1l

Gucci Guilty, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
996,60 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,57 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
930,98 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l