5,0



Na podstawie 3 opinii
OFERTA SPECJALNA! Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 150m² Tkanina 165g/m² Biała 4x4mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
480,59 zł
17,80 zł / 1kg
+ 60,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Tynki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

250m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biała tkanina gipsowa 4x4mm
17,97 zł/1kg
808,57 zł
Sprzedawca: Vagoshop

OFERTA SPECJALNA Tkanina wzmacniająca 165 g/m² 50m² Tkanina gipsowa 4x4mm Tkanina z włókna szklanego
3,13 zł/1l
156,27 zł
Sprzedawca: Vagoshop

OFERTA SPECJALNA TKANINA ZBROJENIOWA 165g/m² TKANINA PLASTEROWA 50m² TKANINA Z WŁÓKNA SZKLANEGO
3,23 zł/1l
161,49 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca VaGo Tkanina z włókna szklanego 100m² Tkanina 165g/m² Biała 4x4mm
18,21 zł/1kg
327,80 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² Tkanina gipsowa ETICS Biała 100m²
18,20 zł/1kg
327,54 zł
Sprzedawca: Vagoshop

100m² Tkanina wzmacniająca ETICS Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółty 4x4mm
18,21 zł/1kg
327,80 zł
Sprzedawca: Vagoshop

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biała tkanina gipsowa 4x4mm
2 899,33 zł/1kg
478,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

10mx1m Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółty 4x4mm
15,83 zł/1kg
87,09 zł
Sprzedawca: Vagoshop

300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² 4x4mm Tkanina VWS ETICS Orange
17,82 zł/1kg
962,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

400m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Pomarańczowy 4x4mm Tkanina gipsowa
3,24 zł/1l
1 295,01 zł
Sprzedawca: Vagoshop

200m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina gipsowa Orange 4x4mm
18,00 zł/1kg
655,33 zł
Sprzedawca: Vagoshop

300n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
17,82 zł/1kg
962,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

450n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
17,81 zł/1kg
1 442,26 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina tynkarska VWS ETICS 2 rolki
17,92 zł/1kg
322,54 zł
Sprzedawca: jed-shop

450 m² Tkanina wzmacniająca 110 g/m² Tkanina tynkarska Tkanina z włókna szklanego Tynk
12 518,73 zł/1kg
1 377,06 zł
Sprzedawca: Vagoshop

350n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
18,04 zł/1kg
1 136,23 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca VaGo Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina gipsowa ETICS Żółta 25m
712,73 zł/1kg
117,60 zł
Sprzedawca: Vagoshop

150m² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego VWS/WDVS 165g/m² żółta + taśma malarska gratis
19,34 zł/1kg
524,18 zł
Sprzedawca: Vagoshop

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina wewnętrzna 110g/m² Tkanina z włókna szklanego 5x5mm
26,42 zł/1kg
475,48 zł
Sprzedawca: jed-shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
TKANINA ZBROJENIOWA 150m² 165g/m² TKANINA PLASTEROWASpecyfikacja: 165g/m² - 3 rolki po 1m x 50m - 4mm x 4mm - Biały
Nadaje się do systemu VWS/WDVS
Profesjonalna jakość / Wyprodukowano w UE
Tkanina jest testowana zgodnie z ETA 19/0697 i EAD 040016-00-0404.
Siatka wzmacniająca (siatka z włókna szklanego) 165 g/m² może być stosowana we wszystkich systemach VWS/WDVS. Tkanina wzmacniająca służy do zbrojenia, a także do izolacji elewacji i powierzchni w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu tkaniny, ruchy w fasadzie izolacji termicznej spowodowane wahaniami temperatury są absorbowane, a widoczne pęknięcia są zminimalizowane. Tkanina wzmacniająca nadaje się do zapobiegania lub naprawy pęknięć tynku. Tkanina z włókna szklanego pozostaje odporna na rozdarcia, dzięki czemu zapewnia trwałą gwarancję funkcjonalności.
Dane techniczne:
- Materiał: tkanina z włókna szklanego (siatka szklana)
- Rozmiar oczek: ok. 4 mm x 4 mm
- Waga na jednostkę powierzchni: ok. 165 g/m²
- Kolor: biały (kolor w zależności od stanu magazynowego - nie można go dowolnie wybierać)
- Szerokość rolki: 1m
- Długość rolki: 50 m
- odporna na alkalia, impregnowana antypoślizgowo
Zastosowanie:
- do budowy ścian i elewacji
- jako wzmocnienie tynku
- Naprawa pęknięć tynku
- Zapobieganie pęknięciom tynku
- do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych
- nadaje się do systemu VWS/WDVS
Zakres dostawy:
3 rolki siatki wzmacniającej każda 1m x 50m
Może nieznacznie różnić się od ilustracji
- Waga
- 27 kg
- EAN
- 4060873334530
- Numer producenta
- AG-165g-3 Rollen_yv
- Producent
- Vago-Tools
- Waga
- 27 kg
- EAN
- 4060873334530
- Numer producenta
- AG-165g-3 Rollen_yv
- Producent
- Vago-Tools
Pasuje również do tego

250m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biała tkanina gipsowa 4x4mm
17,97 zł/1kg
808,57 zł
Sprzedawca: Vagoshop

5 rolek 165g/m² tkaniny wzmacniającej 250m² tkaniny tynkarskiej 4x4mm tkaniny tynkarskiej
17,96 zł/1kg
808,35 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Unold 58850, 1,5 l, Szary, Biały, Dorosły, Prostokątny, Plastik, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna
140,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bettizia 50 m² siatka zbrojeniowa, siatka tynkarska (1 m x 50 m), 160 g/m², siatka tynkarska, siatka kratowa, siatka z włókna szklanego, 4 mm x 4 mm, włókno szklane, fasada, biała
193,46 zł
-13,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 sierpnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Stabilność i prostota
Waga 0,165 kg
Tkanina z włókna szklanego lub tynk z włókna szklanego są stabilne i łatwe w obróbce.
Oceniono dnia 25 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super bieg
Waga 45 kg
Świetny
Oceniono dnia 25 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
top
Waga 0,165 kg
Super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 382,59 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,61 zł/1m²

Rosfix Frez do Płyt gipsowo-kartonowych ProFlex | 3 kg | 250 mm | 5-stopniowy Teleskopowy Wysięgnik 100-162 cm | 6-stopniowa Regulacja Ostrza
839,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
215,38 zł/1kg

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
709,44 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,73 zł/1m²

Podkład głęboko penetrujący Knauf 15 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
253,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
15,87 zł/1kg

Szpachlówki do naprawy ścian szpachlówka do dziur i pęknięć zestaw do naprawy płyt kartonowo-gipsowych pasta do ścian z szpachlą 100 g - MagicFix
42,49 zł
Sprzedawca: Netscroll
424,90 zł/1kg

Knauf Rotband tynk samoprzylepny do wygładzania 10 kg



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,60 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,26 zł/1kg

Molto Aussen Reparatur Moltofill, Biały, Gotowa mieszanka, 0,33 kg, Pasta (substancja), Cegła, Beton, Gips, Polistyren, Rigid foam, Plastik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
17,26 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
52,30 zł/1kg

Taśma z włókna szklanego 50 mm x 25 m DO ŁĄCZEŃ GK
17,78 zł
Sprzedawca: MasterBau