Manner Mozartkugeln Czekoladki z nadzieniem 231 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,24 zł
161,21 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g107,07 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Goufrais Gugelhupf Schmankerl 450 g kakao cukiernicze 100% kakao w proszku czekolada306,76 zł/1kg
138,04 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Kulki Mozart z najlepszej alpejskiej czekolady mlecznej 160g158,51 zł/1kg
26,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g127,20 zł/1kg
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki Vobro Delissimo z migdałami 153 g
173,27 zł/1kg
35,38 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

CZEKOLADA GORZKA 71 %80 g - VIVANI
169,63 zł/1kg
13,57 zł
Sprzedawca: BioCare

Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
230,00 zł/1kg
41,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

CZEKOLADA GORZKA 85 %80 g - VIVANI
15,48 zł
Sprzedawca: BioCare

CZEKOLADA GORZKA Z MIGDAŁAMI100 g - VIVANI
125,20 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
375,17 zł/1kg
67,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CZEKOLADA GORZKA NUGATOWA80 g - VIVANI
13,57 zł
Sprzedawca: BioCare

HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
720,28 zł/1kg
51,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Niederegger Toffee Solone Praliny 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Marabou Bites Oreo
546,07 zł/1kg
76,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

CZEKOLADA GORZKA Z CHILI80 g - VIVANI
183,13 zł/1kg
20,42 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,65 zł
Sprzedawca: BioCare
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zamów już dziś te wyjątkowe praliny i rozkoszuj się smakiem Austrii! Nie czekaj, teraz!
W nowatorskiej kompozycji „White Edition” delikatny nadzienie nugatowe i warstwa pysznego marcepanu nie są jak zwykle pokryte ciemną czekoladą, ale białą czekoladą z kakao FAIRTRADE z własnej palarni – dla uzyskania wyjątkowo słodkiej nuty w świecie symfonii smaków Victora Schmidta. W zamykanej torebce zawierającej 14 sztuk/231 g „White Edition” idealnie nadaje się do samodzielnego spożycia lub jako słodki upominek.
- Lista składników
- Cukier, MIGDAŁY (10%), masło kakaowe, MLEKO PEŁNE W PROSZKU, tłuszcz palmowy, ORZECHY LASKOWE (6%), LAKTOZA, substancja utrzymująca wilgotność: sorbitol, inwertaza; chude kakao w proszku, MASŁO, SERWATKA W PROSZKU, emulgator: lecytyny (SOJA); aromaty, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; miazga kakaowa.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna w kcal: 510Wartość energetyczna w kJ: 2134Tłuszcz w g: 26Kwasy tłuszczowe nasycone w g: 11Węglowodany w g: 63w tym cukry w g: 60Białko w g: 5,3Sól w g: 80
- Waga
- 231 g
- Firma spożywcza
- Manner Josef & Comp AG Max-Planck-Str. 35 50858 Köln Deutschland
- Nazwa handlowa
- Victor Schmidt Austria Mozartkugeln White Edition woreczek 14 sztuk 231 g
- Producent
- Manner
- Numer producenta
- 185051000
- EAN
- 9001508890842
- Lista składników
- Cukier, MIGDAŁY (10%), masło kakaowe, MLEKO PEŁNE W PROSZKU, tłuszcz palmowy, ORZECHY LASKOWE (6%), LAKTOZA, substancja utrzymująca wilgotność: sorbitol, inwertaza; chude kakao w proszku, MASŁO, SERWATKA W PROSZKU, emulgator: lecytyny (SOJA); aromaty, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; miazga kakaowa.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna w kcal: 510Wartość energetyczna w kJ: 2134Tłuszcz w g: 26Kwasy tłuszczowe nasycone w g: 11Węglowodany w g: 63w tym cukry w g: 60Białko w g: 5,3Sól w g: 80
- Waga
- 231 g
- Firma spożywcza
- Manner Josef & Comp AG Max-Planck-Str. 35 50858 Köln Deutschland
- Nazwa handlowa
- Victor Schmidt Austria Mozartkugeln White Edition woreczek 14 sztuk 231 g
- Producent
- Manner
- Numer producenta
- 185051000
- EAN
- 9001508890842
Pasuje również do tego

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

12 sadzonek lawendy 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, prawdziwa lawenda, odporna na mróz, aromatyczna roślina do ogrodu, balkonu i doniczek
59,01 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Vileda Looper Elektryczny mop obrotowy ze spryskiwaczem 169835
659,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kulki Mozart z najlepszej alpejskiej czekolady mlecznej 160g
158,51 zł/1kg
26,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 szt., 825 g
118,87 zł/1kg
98,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Constanze Mozart Alpine czekolada mleczna klasyczna nadziewana 100g
173,60 zł/1kg
17,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart kulki 120g
282,00 zł/1kg
33,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart kulki z mleka alpejskiego z delikatnym nadzieniem 240g
282,04 zł/1kg
67,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Mini Contrella miękkie pierniki o smaku czekoladowym 50g
151,20 zł/1kg
7,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g
127,20 zł/1kg
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

M&M's Orzeszki ziemne w mlecznej czekoladzie z polewą cukrową 800g
90,02 zł/1kg
72,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lifetime Air Mini Air Cooler – przenośny klimatyzator bez węża odprowadzającego powietrze, wentylator z chłodzeniem wodnym – nawilżacz powietrza z 3 stopniami prędkości i 2 elementami chłodzącymi – 16 x 16 x 16,5 cm
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
171,08 zł/1kg
31,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Reber Constanze Mozart kulki 5 indywidualnie pakowanych czekoladek 100g
266,30 zł/1kg
26,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Moritz lody cukiernicze kapsułki czekoladowe w rożku 200 g
48,30 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OMNi-BiOTiC saszetki metaboliczne, 30 szt. Saszetka
1 213,03 zł/1kg
172,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem z orzechów laskowych Lindt o pysznym kremowym smaku orzechów laskowych 220g
167,55 zł/1kg
36,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Ovomaltine Crunchy Cream chrupiący krem do smarowania o smaku czekoladowym 380g
149,18 zł/1kg
56,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Nasiona wiśni Bluebell (Paulownia tomentosa) - najszybciej rosnące drzewo na świecie o fioletowych i dzwonkowatych kwiatach (300 nasion)
16 945,00 zł/1kg
169,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Czekolada mleczna Lindt Cashew Kernels Christmas Specialities 100g
242,08 zł/1kg
25,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
335,22 zł/1kg
59,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Ludwig Trumpf kruche kulki z mlecznej czekolady 150g
97,00 zł/1kg
15,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Drillpro 24 V 145 PSI Przenośna mobilna myjka samochodowa Myjka samochodowa z ładowarką i 2 akumulatorami
177,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Satisfymall

Wiszący karmnik dla ptaków HI brązowy
316,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Reber Constanze Mozart Herzl 8 pysznych czekoladek nadziewanych w kształcie serca 80g
332,88 zł/1kg
26,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
174,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,76 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
126,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,06 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg