KERASILK 4021609864110, Koncentrat do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, 150 ml, Nawilżający
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
92,50 zł
616,67 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
7h 18m 03s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Sera do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Epres, Healty, odżywka do włosów, wzmacniająca, 950 ml490,11 zł/1l
465,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka90,99 zł/1l
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml252,12 zł/1l
249,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Odżywka Pantene – 200 ml – regeneracja i ochrona668,25 zł/1l
133,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odżywiająca odżywka do włosów, 300 ml
716,33 zł/1l
214,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, Nawilżający, 400 ml
186,02 zł/1l
74,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Elseve Odżywka do włosów Kolor, 200 ml
25,52 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

KERASILK 4021609850632, Kobiety, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml, Butelka
795,90 zł/1l
159,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

KERASILK 4021609850496, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, 200 ml, Butelka
446,50 zł/1l
89,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

RAUSCH 15864, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Wypadanie włosów, Wszystkie kolory, Przeciw wypadaniu włosów, Wzmacniający, 200 ml
393,25 zł/1l
78,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Wszystkie kolory, Nawilżający, 250 ml, Tubka
326,04 zł/1l
81,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

HERBATINT Odżywka do włosów zniszczonych 200 ml
305,65 zł/1l
61,13 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odżywka nawilżająca Joico InnerJoi 50 ml
226,20 zł/1l
11,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Aveda 18084040584, Kobiety, Włosy normalne, Włosy przetłuszczające się, Włosy suche, Wszystkie kolory, Nawilżający, Zmiękczający, 200 ml, Tubka
840,00 zł/1l
168,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Odżywka do włosów, 150 ml
400,67 zł/1l
60,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The Ordinary Behentrimonium Chloride 2% odżywka do włosów 240 ml
495,83 zł/1l
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Ziaja Odżywka intensywny kolor do włosów farbowanych, 200 ml
77,65 zł/1l
15,53 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Aveda 18084027912, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Nawilżający, Ochrona, Zmiękczający, 30 ml, Spray
1 600,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Aveda 18084997475, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Zmiękczający, Świecący, 200 ml, Tubka
612,90 zł/1l
122,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Lakme K. Odżywka do włosów suchych, 300 ml
157,30 zł/1l
47,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Koncentrat do włosów
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Do wszystkich włosów
- Nadaje się do koloru włosów:
- Wszystkie kolory
- Pojemność:
- 150 ml
- Efekt pielęgnacji włosów:
- Nawilżający
- Typ dozownika:
- Butelka
- Odpowiednie dla wegetarian i wegan:
- Tak
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
- Nie zawiera:
- Silikon, Siarczan, Barwnik, Olej mineralny, Paraben
- Typ: Suplement diety
- Właściwości:
- Wegański
- Nie testowany na zwierzętach
- Bez siarczanów
- Bez silikonu
- Płeć: Unisex
- Teksturyzacja: płynna
- Właściwości: Bez parabenów
- Zalecane użycie:
- Włosy suche
- Wszystkie rodzaje włosów
- Składniki:
- Wyciąg z Saccharomyces cerevisiae
- Woda (Aqua)
- Salicylan benzylu
- Betaina
- Chlorek cetrymonium
- Glikol dipropylenowy
- Etyloheksylogliceryna
- Substancja zapachowa (parfum)
- Cynamon heksylowy
- Ferment Lactobacillus
- Linalool
- Alkohol mirystylowy
- Gliceryna
- Alkohol denat (alkohol etylowy)
- Chlorek behentrimonium
- Trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy
- octan linalilu
- tetrametyloacetylooktahydronaftaleny
- Pojemność: 150 ml
- Waga
- 184 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- gliceryna, woda / woda / woda, alkohol denat..., betaina, alkohol mirystylowy, etyloheksylogliceryna, chlorek cetrymonium, chlorek behentrimonium, glikol dipropylenowy, trigliceryd kaprylowy/kaprynowy, ekstrakt z saccharomyces cerevisiae, ferment bakterii Lactobacillus, zapach/parfum, salicylan benzylu, cynamal heksylowy, linalol, octan linalilu, tetrametyloacetylooktahydronaftaleny
- Producent
- Kerasilk
- Liczba sztuk
- 2
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 4021609864110
- Numer producenta
- 59791
- Waga
- 184 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- gliceryna, woda / woda / woda, alkohol denat..., betaina, alkohol mirystylowy, etyloheksylogliceryna, chlorek cetrymonium, chlorek behentrimonium, glikol dipropylenowy, trigliceryd kaprylowy/kaprynowy, ekstrakt z saccharomyces cerevisiae, ferment bakterii Lactobacillus, zapach/parfum, salicylan benzylu, cynamal heksylowy, linalol, octan linalilu, tetrametyloacetylooktahydronaftaleny
- Producent
- Kerasilk
- Liczba sztuk
- 2
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 4021609864110
- Numer producenta
- 59791
Pasuje również do tego

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 144,56 zł/1l
283,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Professional Traveling Stylist Kit
1 186,70 zł/1l
364,58 zł
-8,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
356,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Serum kosmetyczne Santo Volcano 100 ml
1 160 000,03 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

2x Arkada Serum Kolagenowe TC16 regeneracja paznokci i skóry 11ml
13 637,27 zł/1l
150,01 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Peptyd miedziowy (GHK-Cu i AHK-Cu) – serum na porost włosów – 30 ml – Hairgenetix
6 966,67 zł/1l
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hairgenetix

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml
168,57 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Softto+Plus Olejek pielęgnacyjny granatowy, 120 ml
715,58 zł/1l
85,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Medik8 C-Tetra Luxe
10 200,00 zł/1l
306,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Seboradin Forte Ampułki przeciw wypadaniu włosów, 14 x 5.5 ml
12 676,36 zł/1l
69,72 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Ducray Neoptide Expert Serum na porost i przeciw wypadaniu, 2 x 50 ml
245,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

System Professional Repair Perfect Hair Mousse pianka do włosów zniszczonych 150 ml
1 214,40 zł/1l
182,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

6 szt. Syoss Styling Invisible Paste 100 ml
2 901,50 zł/1l
290,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Loreal SE Aminexil Advanced roll-on 42x6ml Serie Expert
1 584,52 zł/1l
399,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

SVR Ampoule Anti-Ox, antyoksydacyjne serum C w ampułce, 30 ml
98 150,00 zł/1l
98,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

American Crew Beard Serum, Olejek do brody, 50 ml, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum (Fragrance), Cyperus..., 1 szt.
740,80 zł/1l
37,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Bioxcin Forte Serum przeciw silnemu wypadaniu włosów - 96% zawartości ziół
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Nioxin 3D Intensive Diaboost Treatment 100 ml
152,99 zł/100ml
207,99 zł
-55,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Biolage Scalpsync Aminexil Kuracja przeciw wypadaniu włosów, 10 x 6ml
3 462,50 zł/1l
207,75 zł
Sprzedawca: Katomix

O&M Frizzy Logic Serum 100ml
2 160,00 zł/1l
216,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml
326,60 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Boost Essence Pielęgnacja bez spłukiwania do włosów osłabionych 100 ml
526,80 zł/1l
52,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

BIRETIX Serum podwójnie korygujące 30 ml
480,93 zł/100ml
144,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr Althea Serum wzmacniające z witaminą C 30 ml
3 090,67 zł/1l
92,72 zł
Sprzedawca: VISO

Serum rozświetlające do włosów matowych Grapeseed (Glossing Serum) 60ml
1 166,17 zł/1l
69,97 zł
Sprzedawca: VISO

Londa Professional Scalp Refresh Tonic 150 ml
166,87 zł/1l
25,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

SHADES EQ – płyn do żelu 1000 ml
110,27 zł/1l
110,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Moroccanoil Scalp Revitalizing Scalp Tonic 100 ml
1 450,50 zł/1l
145,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vollare Serum do włosów farbowanych intensywny kolor i blask, 30ml
4 888,33 zł/1l
146,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Reuzel - Matte Styling Paste - Matt styling paste 100ml
230,95 zł/1kg
46,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nioxin | Serum przeciw wypadaniu włosów 70ml - Wzmacnia cebulki włosów - Zmniejsza wypadanie włosów
208,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
298,56 zł/100ml

Alfaparf SDL Essential Oil 12x13ml
474,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 044,81 zł/1l

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy serum przeciw wypadaniu włosów 100 ml
334,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 340,00 zł/1l

Goldwell DS RR Intensive Care Serum 18ml
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
943,89 zł/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000ml
540,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
540,99 zł/1l

Oway Silk'N Glow Serum Aksamitne serum do włosów, 50 ml
228,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
4 560,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Olejek 10w1 90ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
278,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
371,99 zł/1l

Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(216)Liczba wystawionych ocen: 216
123,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
495,96 zł/1l

L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 459,80 zł/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Natureza Cosmeticos
155,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
519,97 zł/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Serum przeciw wypadaniu włosów
106,94 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 138,80 zł/1l

Loreal Super Dust 2x7g
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
8 570,71 zł/1l

KWAS SALICYLOWY 2 & CENTELLA ASIATIC 3% serum do skóry trądzikowej 30 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,00 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
411,96 zł/1l

I.C.O.N. ELIXIR Serum zapobiegające wypadaniu włosów 100ml
185,46 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 854,60 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery - Serum do skóry głowy swędzącej i łuszczącej się 100ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
869,90 zł/1l

NEOGEN DERMALOGY Real Niacinamide 15% Serum - wielofunkcyjne serum z niacynamidem (30ml)
156,71 zł
Sprzedawca: BYSARAH
5 223,67 zł/1l

Sebastian Professional Taming Elixir 140 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
78,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
564,14 zł/1l

HaloGrow, serum do wzrostu włosów, 20 ml – serum do pielęgnacji włosów zawierające biotynę, kofeinę i peptydy
134,07 zł
-12,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,93 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 096,50 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
615,92 zł/1l