Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Zestaw prezentowy Alfaparf Milano Keratin Therapy REVITALIZING - szampon 250ml + odżywka 250ml + szczotka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
206,53 zł
242,98 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex | Zestaw do pielęgnacji włosów - No.4 Szampon + Odżywka 250ml - Intensywnie regenerujący - Do włosów zniszczonych1 903,96 zł/1l
475,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżająca odżywka do włosów kręconych, 200ml239,95 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell, Dualsenses Rich Repair, Hair Conditioner, For Regeneration, 200 ml229,95 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml219,95 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

BIOXCIN Odżywka-Krem do Włosów Keratyna i Argan 250ml
144,04 zł/1l
36,01 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Wella Professionals Odżywka do włosów farbowanych, 1000 ml
111,11 zł/1l
111,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

Wella Intensywnie odbudowująca odżywka do włosów zniszczonych, 200ml
282,60 zł/1l
62,78 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Balmain Nawilżająca odżywka do włosów z olejkiem arganowym, 300ml
576,03 zł/1l
172,81 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Balmain Revitalizing Odżywka do włosów zniszczonych i łamliwych, 300ml
566,37 zł/1l
169,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aliver Rosemary Odżywka wzmacniająca na porost włosów - 300 ml
183,03 zł/1l
54,91 zł
Sprzedawca: Aliver

ELVIVE EXTRAORDINARY OIL odżywcza odżywka do włosów 250 ml
16,66 zł/100ml
41,66 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Balmain Hair Couture Odżywka rewitalizująca 300 ml
715,60 zł/1l
214,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Odżywka Goldwell Dualsenses Curls & Waves, zestaw, 200 ml
660,20 zł/1l
132,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals Rozplątująca odżywka do włosów kręconych i falowanych, 200ml
277,40 zł/1l
55,48 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ziaja - Intensive Smoothing Shampoo 400 ml 200ml
44,25 zł/1l
8,85 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yope, Hydrate Odżywka do włosów z humektantami, 300 ml
36,37 zł
Sprzedawca: MANADA

WELLA PROFESSIONALS | NUTRICURLS | Odżywki do włosów
222,00 zł/1l
55,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HERBOLIVE Odżywka do włosów z olejkiem arganowym 200 ml
210,60 zł/1l
42,12 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

Davines Naturaltech Renewing Conditioning Treatment odżywka 12 ml
11 704,17 zł/1l
140,45 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Davines Odżywka do włosów, 250 ml
1 517,60 zł/1l
379,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Alfaparf Milano Keratin Therapy REVITALIZING Gift Set - Szampon 250ml + Odżywka 250ml + Szczotka
Zestaw pielęgnacyjny Keratin Therapy Lisse Design Revitalising łączy w sobie dwa skuteczne produkty pielęgnacyjne z ekskluzywną profesjonalną szczotką do włosów, która zapewnia odżywione, pozbawione puszenia się włosy o połysku i długotrwałej miękkości.
Niezależnie od tego, czy jest stosowany po zabiegu prostowania, czy jako część regularnej rutyny pielęgnacyjnej, zestaw ten pomaga utrzymać rezultaty prostowania i pozostawia włosy wyraźnie gładsze i bardziej jedwabiste przez okres do 4 miesięcy. Idealny do stosowania w domu lub w podróży.
Zestaw zawiera
Szampon pielęgnacyjny z linii Lisse Design delikatnie oczyszcza włosy i pomaga utrzymać i przedłużyć kosmetyczne efekty zabiegu salonowego.
Nałożyć szampon na włosy i zemulgować, a następnie dokładnie spłukać. Powtórzyć w razie potrzeby. Można mieszać z pigmentami Alfaparf Milano Professional.
Odżywka pielęgnacyjna
Odżywka intensywnie odżywia włosy, poprawia ich rozczesywanie i sprawia, że stają się jedwabiście gładkie - bez obciążania.
Sposób użycia
Nałożyć na długości i końce włosów po umyciu szamponem. Delikatnie wmasować i pozostawić na 1-3 minuty. Następnie dokładnie spłucz.
Szczotka do włosów Alfaparf Milano Professional
Praktyczna, ergonomiczna szczotka Alfaparf Milano Professional to idealne narzędzie do codziennej stylizacji. Delikatna dla włókna włosa, idealna do rozczesywania i rozprowadzania produktów pielęgnacyjnych - niezbędne akcesorium w podróży lub w salonie.
Niezależnie od tego, czy jest stosowany po zabiegu prostowania, czy jako część regularnej rutyny pielęgnacyjnej, zestaw ten pomaga utrzymać rezultaty prostowania i pozostawia włosy wyraźnie gładsze i bardziej jedwabiste przez okres do 4 miesięcy. Idealny do stosowania w domu lub w podróży.
Zestaw zawiera
- Szampon pielęgnacyjny 250 ml
- Odżywka pielęgnacyjna 250 ml
- Profesjonalną szczotkę do włosów Alfaparf Milano
Szampon pielęgnacyjny z linii Lisse Design delikatnie oczyszcza włosy i pomaga utrzymać i przedłużyć kosmetyczne efekty zabiegu salonowego.
- Pozostawia włosy gładkie, aksamitne, lśniące i łatwe do rozczesania
- Zmniejsza puszenie się włosów
- Wysoka elastyczność: odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów (w tym rozjaśnianych i poddawanych zabiegom fryzjerskim)
- Z kompleksem kolagenowym Kera i olejkiem babassu
- Rezultaty utrzymują się do 4 miesięcy
Nałożyć szampon na włosy i zemulgować, a następnie dokładnie spłukać. Powtórzyć w razie potrzeby. Można mieszać z pigmentami Alfaparf Milano Professional.
Odżywka pielęgnacyjna
Odżywka intensywnie odżywia włosy, poprawia ich rozczesywanie i sprawia, że stają się jedwabiście gładkie - bez obciążania.
- Włosy stają się elastyczne, błyszczące i bardziej kontrolowane
- Zmniejsza puszenie się włosów i wygładza je
- Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów
- Z kompleksem kolagenowym Kera i olejkiem babassu
- Można łączyć z pigmentami Alfaparf, aby odświeżyć refleksy kolorystyczne
Sposób użycia
Nałożyć na długości i końce włosów po umyciu szamponem. Delikatnie wmasować i pozostawić na 1-3 minuty. Następnie dokładnie spłucz.
Szczotka do włosów Alfaparf Milano Professional
Praktyczna, ergonomiczna szczotka Alfaparf Milano Professional to idealne narzędzie do codziennej stylizacji. Delikatna dla włókna włosa, idealna do rozczesywania i rozprowadzania produktów pielęgnacyjnych - niezbędne akcesorium w podróży lub w salonie.
[Maintenance Shampoo]
Aqua (Water), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Acrylates Copolymer, Glycol Distearate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Coconut Acid, Polyquaternium-10, Amodimethicone, Laureth-4, Polyquaternium-22, Phosphoric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Polyquaternium-7, Sodium Isethionate, Laureth-2, Peg/Ppg-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Citric Acid, Orbignya Oleifera Seed Oil, Coumarin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Trideceth-12, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydrolyzed Keratin Pg-Propyl Methylsilanediol, Cetrimonium Chloride, Linalyl Acetate, Acacia Seyal Gum, Butylene Glycol, Tocopherol
[Maintenance Conditioner]
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Myristyl Alcohol, Cetearyl Ethylhexanoate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Amodimethicone, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Orbignya Oleifera Seed Oil, Polyquaternium-7, Trideceth-12, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Coumarin, Acacia Seyal Gum, Benzyl Alcohol, Hydrolyzed Keratin Pg-Propyl Methylsilanediol, Linalool, Linalyl Acetate, Sodium Benzoate, Butylene Glycol, Tocopherol
Aqua (Water), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Acrylates Copolymer, Glycol Distearate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Coconut Acid, Polyquaternium-10, Amodimethicone, Laureth-4, Polyquaternium-22, Phosphoric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Polyquaternium-7, Sodium Isethionate, Laureth-2, Peg/Ppg-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Citric Acid, Orbignya Oleifera Seed Oil, Coumarin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Trideceth-12, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydrolyzed Keratin Pg-Propyl Methylsilanediol, Cetrimonium Chloride, Linalyl Acetate, Acacia Seyal Gum, Butylene Glycol, Tocopherol
[Maintenance Conditioner]
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Myristyl Alcohol, Cetearyl Ethylhexanoate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Amodimethicone, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Orbignya Oleifera Seed Oil, Polyquaternium-7, Trideceth-12, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Coumarin, Acacia Seyal Gum, Benzyl Alcohol, Hydrolyzed Keratin Pg-Propyl Methylsilanediol, Linalool, Linalyl Acetate, Sodium Benzoate, Butylene Glycol, Tocopherol
WIĄŻĄCĄ LISTĘ SKŁADNIKÓW MOŻNA ZNALEŹĆ NA OPAKOWANIU!
- Waga
- 850 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- [Maintenance Shampoo]AQUA (WODA), DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, ACRYLATES COPOLYMER, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM (ZAPACH), PHENOXYETHANOL, COCO-GLUCOSIDE, GLYC
- Producent
- EAN
- 8022297186696
- Waga
- 850 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- [Maintenance Shampoo]AQUA (WODA), DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, ACRYLATES COPOLYMER, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM (ZAPACH), PHENOXYETHANOL, COCO-GLUCOSIDE, GLYC
- Producent
- EAN
- 8022297186696
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Tefal Inicio GC242D, Czarny, Stal nierdzewna, Prostokątny, Obrotowy, 740 cm², 28,8 x 25,8 mm, Pokrywa na zawiasach
338,77 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Senseo CSA210/10, Ekspres do kawy na strączki, 0,7 l, Podstawka pod kawę, 1450 W
414,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw prezentowy Alfaparf Milano Keratin Therapy GLASS HAIR - szampon 250ml + płyn Glass 250ml + szczotka
182,34 zł/1kg
154,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Szampon po keratynowym prostowaniu włosów, 250 ml
147,96 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Szampon 250ml + Odżywka 250ml + Maska 500ml
675,96 zł/1l
168,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - szampon 250ml + odżywka 250ml
224,60 zł/1kg
145,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo szampon głęboko oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 500 ml
137,28 zł/1l
68,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Rozjaśniające serum do włosów Semi Di Lino Sublime (Cristalli Liquidi), 15 ml
6 412,00 zł/1l
96,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Męska, Męska, Biały
27,48 zł/1m
54,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml
1 459,80 zł/1l
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Semi di Lino Diamond Odżywka rozświetlająca 50 ml
4 380,00 zł/1l
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
363,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Gorenje DHNE82, Wolnostojący, Od przodu, Pompa grzewcza, Biały, Przyciski, Obrotowy, Prawy
2 456,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Odżywka po keratynowym prostowaniu włosów, 250 ml
187,96 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych 1000 ml
110,30 zł/1l
110,30 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Mask odżywcza maska do włosów nadająca połysk 500 ml
153,98 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szafa narożna Flieks z drzwiami i 4 szufladami, szafa z otwartą przestrzenią do wieszania, szafa 70x40x170cm, biała
1 187,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Proste włosy, Wszystkie kolory
147,32 zł/1l
36,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask odżywcza maska do włosów zniszczonych 500 ml
165,98 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Smoothing Mask 500ml
145,86 zł/1l
72,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml
934,00 zł/1l
467,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krzesło obrotowe z oparciem, model LEADZM, białe. Krzesło z regulacją wysokości, obrotowe, idealne do pracy
192,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Maszynka do mielenia mięsa Bosch MFW68660
832,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cyfrowa waga bagażowa Waga bagażowa z wyświetlaczem LCD Waga rybna Waga wisząca Waga ręczna Duży wyświetlacz LCD Waga podróżna do 50 kg Bagaż podróżny Czarny Retoo
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

COSTWAY wózek combi do 30 kg, składany wózek dla rodzeństwa, wózek z oparciem i daszkiem, wózek bliźniaczy dla dzieci od 6 miesiąca życia, szary
583,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
60,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Low Shampoo szampon rozjaśniający do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
97,61 zł/1l
97,61 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
397,93 zł/1kg

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
719,95 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
924,82 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l