3,8



Na podstawie 4 opinii
Lattafa Pride Taureau De Combat 100Ml Woda Perfumowana Dla Mężczyzn
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
134,10 zł
1 341,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Byerley woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml6 520,40 zł/1l
815,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Creed Eladaria woda perfumowana dla kobiet 75 ml12 765,60 zł/1l
957,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Castley woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml8 114,32 zł/1l
1 014,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Godolphin Woda perfumowana, 75 ml11 618,00 zł/1l
871,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Nebras Elixir Edp Spray
1 286,10 zł/1l
128,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Lattafa Mughal Fort EDP 100ml
1 276,50 zł/1l
127,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
990,90 zł/1l
99,09 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Art Of Universe, Kobiety, 100 ml
1 386,90 zł/1l
138,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 539,30 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
1 168,00 zł/1l
129,99 zł
-13,19 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Pure Crystal, Kobiety, 100 ml
941,00 zł/1l
94,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Give Me Gourmand Choco Overdose woda perfumowana unisex 75 ml
1 854,40 zł/1l
139,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Asad Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 016,00 zł/1l
101,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
LATTAFA PRIDE TAUREAU DE COMBAT 100ML WODA PERFUMOWANA DLA MĘŻCZYZN
Nuty zapachowe:
- Nuty głowy: Bergamotka, cytrusy
- Nuty serca: Lawenda, jaśmin, różowy pieprz
- Nuty bazy: Drzewo sandałowe, wanilia, piżmo
Taureau de Combat to aromatyczna, drzewna kompozycja, która łączy w sobie intensywność i głębię. Jego nuty otwierają się świeżymi, cytrusowymi akcentami, które z czasem przechodzą w pełne, bardziej zmysłowe serce zapachu, tworząc idealną równowagę pomiędzy świeżością a ciepłem. Całość wieńczy mocna baza, która sprawia, że zapach utrzymuje się na skórze przez długi czas, pozostawiając za sobą niezatarte ślady elegancji i siły.
Idealny dla mężczyzn, którzy cenią sobie luksusowe, a zarazem intensywne zapachy. To kompozycja, która doskonale sprawdzi się w eleganckich, wieczorowych sytuacjach, jak również na co dzień, gdy chcemy podkreślić swoją osobowość.
Taureau de Combat to zapach pełen energii, który idealnie pasuje do osób, które lubią stawiać na pewność siebie i odwagę w swoim stylu życia.
Woda perfumowana marki Lattafa Pride została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Wersja
- unisex
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat.Parfum (Duftstoffe)Aqua (Water)LimoneneLinaloolGeraniolCytralKumarynaEugenolAlkohol benzylowyJonon alfa-izometyluWanilinaEkstrakt z paczuliŻywica benzoesowa
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6298043160025
- Numer producenta
- 6298043460025
- Wersja
- unisex
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat.Parfum (Duftstoffe)Aqua (Water)LimoneneLinaloolGeraniolCytralKumarynaEugenolAlkohol benzylowyJonon alfa-izometyluWanilinaEkstrakt z paczuliŻywica benzoesowa
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6298043160025
- Numer producenta
- 6298043460025
Pasuje również do tego

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
917,00 zł/1l
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
1 520,00 zł/1l
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
1 192,50 zł/1l
119,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Khadlaj Shiyaaka Silver EDP 100 ml M
539,30 zł/1l
56,83 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
719,20 zł/1l
71,92 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ajwaa EDP 90ml
1 500,00 zł/1l
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Khadlaj Island Dreams Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
1 060,50 zł/1l
106,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
1 211,76 zł/1l
103,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Esta Puro- Volare Woda perfumowana 100 ml
175,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Liam Blue Shine Woda perfumowana, 100 ml
1 906,70 zł/1l
190,67 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Ahmed Al Maghribi Kaaf EDP 100 ml UNISEX
1 012,40 zł/1l
122,09 zł
-20,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
990,90 zł/1l
99,09 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Nasheet EDP 100 ml UNISEX
773,70 zł/1l
79,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan Supremacy Incense Woda perfumowana, 100 ml
2 751,60 zł/1l
275,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
1 095,30 zł/1l
109,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Asad Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 792,50 zł/1l
143,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Armaf Club De Nuit Precieux Extrait De Parfum 55ml
3 422,00 zł/1l
188,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
25%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Zapach jest naprawdę wyjątkowy, bardzo pachnie cynamonem. Chętnie będę go nosić zimą, świetnie pasuje do świąt Bożego Narodzenia... Flakon jest rewelacyjny, typowy dla Lattafa!!! A cena bezkonkurencyjna. Dostawa znów była super szybka. Bardzo dziękuję!!!
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach, ale bez Beast Mode
Świetne DNA zapachu i piękne wykończenie flakonu z solidną metalową zakrętką. Zaczyna się pięknie cynamonowo z dyskretnymi przyprawami, kardamonem, jaśminem i irysem w tle. Staje się minimalnie drzewny, prawie nietypowy dla zapachów orientalnych. Przyjemny, dyskretny zapach na randkę, ale moim zdaniem daleko mu do bardzo rozchwytywanego BeastMode
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
# Nie kupuj, bardzo nieprzyjemny zapach.
Nie jestem zadowolony z zapachu perfum, zapach jest zbyt silny i drażniący. Polityka zwrotów jest niewiarygodna. Muszę ponownie zapłacić za zwrot po tym, jak już zapłaciłem za dostawę. To absurd i nie polecam nikomu kupowania tego.
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l