KRAUTERHOF Anti-Cellulite Fresh Gel 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,22 zł
290,07 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sorion Creme 50 g166,50 zł/100ml
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Balsam ochronny Linola 50 ml104,16 zł/100ml
52,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
VEA Lipogel 200, żel 200 ml21 216,00 zł/100ml
212,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Bepanthol Sensicalm Ekzem 50g1 586,43 zł/1kg
111,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Retterspitz Hyaluron Gel 30 ml
450,17 zł/100ml
135,05 zł
Sprzedawca: apohealth

NIVEA Care Odywczy krem do twarzy 200ml
27,41 zł/100ml
54,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Dermasence Vitop Psoricur Acute Care Cream 100 ml
84,85 zł/100ml
84,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Endocare Cellage Anti Aging Gel Creme 50ml
487,12 zł/100ml
243,56 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Allergika Hydrolotio sensitive 200 ml
383,87 zł/1kg
97,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Repavar Regenerate Gel 30ml
441,63 zł/100ml
132,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Nr 45 - Krem arnikowy 150ml
38,03 zł/100ml
57,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Balneum Intensive Cream 75 ml
827,88 zł/1kg
81,96 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Creme Atoderm Crme Nourrissante
33,93 zł/100ml
169,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Aloe soothing gel 100ml NEOCLINIC
7,59 zł/100ml
7,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Noreva Aquareva Żel oczyszczający 200 ml
41,07 zł/100ml
82,13 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

A'pieu Madecassoside Cica Gel 2X 50 ml
85,36 zł/100ml
85,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Clere Pure Glycerine 200ml
25,50 zł/100ml
51,00 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Dexeryl Emollient Creme 500 g
215,72 zł/1kg
107,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel Krauterhof o działaniu antycellulitowym. Stymuluje mikrokrążenie i poprawia wygląd skórki pomarańczowej. Jednocześnie zwiększa jej elastyczność, pozostawiając ją miękką i nawilżoną. Ma cienką płynną konsystencję, łatwo się wchłania i nadaje się do stosowania na całym ciele. Żel przeciw cellulitowi Bez działania rozgrzewającego Zawiera: kofeinę, karnitynę, kreatynę, ekstrakt z rozmarynu Odpowiedni: dla skóry wrażliwej dla kobiet w ciąży i karmiących piersią
- Model
- 4075700108789
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- kofeina, karnityna, kreatyna, ekstrakt z rozmarynu
- Producent
- Kr?uterhof
- EAN
- 4075700108789
- Numer producenta
- 4075700108789_DA000064
- Model
- 4075700108789
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- kofeina, karnityna, kreatyna, ekstrakt z rozmarynu
- Producent
- Kr?uterhof
- EAN
- 4075700108789
- Numer producenta
- 4075700108789_DA000064
Pasuje również do tego

Kruterhof el antycellulitowy 250 ml
299,96 zł/1l
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Farmona | Anti-Cellulite Creme Body Slim - 280 ml - Hautstraffend - Für straffe Haut
16,08 zł/100ml
45,01 zł
Sprzedawca: AllYour

el antycellulitowy Kruterhof
275,56 zł/1l
68,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Kruterhof Power Serum antycellulitowe 100 ml
87,23 zł/100ml
87,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

AGA Leżak z daszkiem ogrodowy MR4254-Grey stalowy szary
143,75 zł
Sprzedawca: Aga24

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – serum, nawilżenie, wygładzenie
11,13 zł/100ml
27,83 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Babynest kokon dla noworodka 90 x 50 cm - Ręcznie robione przytulne gniazdo kokonowe wykonane z bawełny sowa jasnoszara
426,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Philips AVENT SCF883/01, 0,12 l, 1 l, Szary, Biały, Chiny, 70 m, 0,7 m
782,09 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Ruf Tortencreme Pulver
74,80 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Carpetsale24 Dywan z Wysokim W?osiem Jednolity Nowoczesny Shaggy Mi?kki Puszysty do Salonu Super Cena Okazja, Rozmiar: 80x150 cm
969,91 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Carpetsale24

Miękki pluszowy dywan włochacz szary 160x220 cm xxl
108,00 zł
Sprzedawca: Living-Essence

Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
586,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: NovaMBSmart

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

4-Cz. Zestaw Wypoczynkowy Do Ogrodu, Textilene, Czarny Lumarko!
475,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Farmona Guarana Slim Antycellulitowy olejek do masażu ciała, 500ml
198,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: Premium-Beauty

Leżaczek Bujaczek Elektryczny - MoMi KENANI Ciemnoszary - Bluetooth, Muzyka, Pilot
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Homebyhome Dywan Shaggy z Wysokim W?osiem do Salonu Jednokolorowy Cieniowany Mi?kki Puszysty i Przytulny, Rozmiar: 120x170 cm
149,46 zł/1m²
304,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HomebyHome

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – kosmetyk, pielęgnacja
12,43 zł/100ml
31,07 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

Ochraniacz Do Łóżeczka Warkocz Otulacz Pleciony 3M
216,26 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Carpetsale24 Dywan Shaggy z Wysokim W?osiem w Krat? Mi?kki Puszysty i Przytulny Dywan do Salonu, Rozmiar: 80x150 cm
1 056,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Carpetsale24

Odkurzacz Authmic Stielstaubsauger, 25000 Pa, odkurzacz przewodowy, kabel zasilający 5 m, system filtracji 4 w 1, 800 W, do podłóg twardych i dywanów, pojemność 1,6 l, kolor czerwony
239,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Aihong-KF

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller


Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka
Bestseller





Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,66 zł/100ml

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,45 zł
Sprzedawca: apohealth
1 153,77 zł/1kg

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
85,46 zł
Sprzedawca: apohealth
85,46 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,50 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
166,50 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
584,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,88 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
55,62 zł
Sprzedawca: apohealth
2 224,80 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,16 zł
Sprzedawca: apohealth
520,00 zł/1kg

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,33 zł/100ml

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,17 zł/100ml