5,0



Na podstawie 2 opinii
NIVEA Cellular Epigenetics, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
200,32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,82 zł-30,50zł
566,07 zł / 100ml
+ 16,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem383,06 zł/100ml
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Filorga NCTF-Intensive, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml1 930,70 zł/100ml
579,21 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Immortelle Divine, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml1 255,50 zł/100ml
376,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Skóra uniwersalna, 30 ml1 020,57 zł/100ml
306,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIVEA 4006000111698, Kobiety, Starzejąca się skóra, 40 ml
274,32 zł/100ml
109,73 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA 4006000130170, Kobiety, 30 ml
550,33 zł/100ml
177,84 zł
-12,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,10 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea Cellular Expert Lift Zestaw krem na dzień SPF30 50ml + krem na noc 50ml
394,50 zł/1kg
78,90 zł
Sprzedawca: Metler

NIVEA 4006000066226, Kobiety, Skóra sucha, 30 ml
231,27 zł/100ml
112,11 zł
-42,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,38 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea, Cellular Luminous, Intensywne serum przeciw przebarwieniom skóry, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
166,63 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Metler

NIVEA 4005900956941, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
119,97 zł/100ml
42,25 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,99 zł
Sprzedawca: Metler

NIVEA 4006000111612, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, 50 ml
167,96 zł/100ml
104,19 zł
-20,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,98 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea, Krem przeciw przebarwieniom na dzień, Spf 50, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 666,33 zł/1kg
111,36 zł
-11,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,98 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea, Cellular Luminous 630, Krem przeciw przebarwieniom na noc, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
111,98 zł/100ml
55,99 zł
Sprzedawca: Metler

NIVEA Cellular Expert Filler Vitamin C Radiance Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
217,87 zł/100ml
65,36 zł
Sprzedawca: TR8

Rodial 5060725473836, Kobiety, Skóra uniwersalna, 10 ml
1 109,80 zł/100ml
110,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIVEA 4006000093222, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Wzmacniający, Kwas hialuronowy, Tubka
450,13 zł/100ml
67,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

AHAVA ρRetinol Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
801,33 zł/100ml
240,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nivea Krem uniwersalny 150 ml
14,46 zł/100ml
21,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sesderma SESGEN 32, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
621,47 zł/100ml
186,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIVEA 4006000111650, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, 50 ml
183,68 zł/100ml
91,84 zł
Sprzedawca: TR8
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Serum do twarzy
- Pojemność:
- 30 ml
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Efekt pielęgnacji:
- Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Rozjaśniający, Nawilżający, Spulchnianie, Odmładzanie
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra uniwersalna
- Główne składniki:
- Kwas hialuronowy
- Typ dozownika:
- Buteleczka z pompką
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Skład:
- Aqua, Glycerin, Cocoglycerides, Methylpropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Distarch Phosphate, Tapioca Starch, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Squalane, Dihydromyricetin, Sodium Hyaluronate, Sodium Stearoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Citronellol, Parfum
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Aqua, Glycerin, Cocoglycerides, Methylpropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Distarch Phosphate, Tapioca Starch, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Squalane, Dihydromyricetin, Sodium Hyaluronate, Sodium Stearoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Citronellol, Parfum
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4006000182674
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Aqua, Glycerin, Cocoglycerides, Methylpropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Distarch Phosphate, Tapioca Starch, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Squalane, Dihydromyricetin, Sodium Hyaluronate, Sodium Stearoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Citronellol, Parfum
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4006000182674
Pasuje również do tego

Nivea Cellular Expert Lift Zestaw krem na dzień SPF30 50ml + krem na noc 50ml
394,50 zł/1kg
78,90 zł
Sprzedawca: Metler

NIVEA 4006000066226, Kobiety, Skóra sucha, 30 ml
231,27 zł/100ml
112,11 zł
-42,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,38 zł
Sprzedawca: TR8

Cellular Epigenetics serum odmładzające 30ml
211,67 zł/100ml
63,50 zł
Sprzedawca: Metler

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Apple MUWA3ZM/A, Tablet, Apple, Biały, 20,5 g, 8,9 mm, 8,9 mm
395,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Nakładka z zimnej pianki 160x200 odpowiednia dla alergików - Nakładka na materac do wszystkich łóżek i materacy
364,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
149,73 zł/1m²
38,57 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

NIVEA 4006000111698, Kobiety, Starzejąca się skóra, 40 ml
274,32 zł/100ml
109,73 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA 4006000130170, Kobiety, 30 ml
550,33 zł/100ml
177,84 zł
-12,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,10 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea, Cellular Luminous, Intensywne serum przeciw przebarwieniom skóry, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
166,63 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
191,67 zł/100ml
57,50 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea Expert Finish Cellular 3in1 Care Krem-podkład w poduszce SPF15 03 Dark, 15ml
433,20 zł/100ml
66,98 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: Metler

NIVEA 4005900956941, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
119,97 zł/100ml
42,25 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,99 zł
Sprzedawca: Metler

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

NIVEA 4006000111926, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
301,60 zł/100ml
90,48 zł
Sprzedawca: VISO

Nivea Cellular Expert Filler Skoncentrowane serum anti-age, 40ml
167,50 zł/100ml
67,00 zł
Sprzedawca: TR8

NIVEA 4006000112695, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Folic acid, Kwas hialuronowy, Tubka
523,73 zł/100ml
78,56 zł
Sprzedawca: VISO

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

KOMLET POŚCIELI CZARNEJ DWUOSOBOWEJ 220x200 Złote Kwiaty
91,20 zł
Sprzedawca: CottonMarket

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

PKM 50622, 297 m³/h, Kanałowe / obiegowe, C, A, G, 68 dB
473,33 zł
-38,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
434,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Stuebinger-Online

Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 696,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Nivea Hyaluron Cellular Filler 3In1 Eye Care Concealer Krem korygujcy cienie pod oczami 01 Light, 4ml
3 145,00 zł/100ml
125,80 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
1 996,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

NIVEA 4006000088150, Krem CC, 40 ml, Wszystkie odcienie skóry, Kobiety, Skóra uniwersalna, Równomierna cera, Anti-stains
266,07 zł/100ml
106,43 zł
Sprzedawca: Schulgin-Shop

Kołdra całoroczna 135 x 200 cm - poszwa na kołdrę kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biała
32,39 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
Zawartość 0,03 l
bardzo dobry towar
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
254,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
509,88 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
317,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,40 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
31 254,00 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 000,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 672,53 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
890,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 780,82 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Eudalie - Intensywnie Regenerujący Krem Do Twarzy 50 Ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
215,73 zł
-33,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,60 zł
Sprzedawca: WR-Products
18 260,00 zł/100ml