Zawartość:

5 l

Belissia slush ice syrup 5L koncentrat | smak marzanki | bardzo ekonomiczny w jasnych kolorach (1:5) | nie zawiera gliceryny

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

Jednorazowe

540,99 zł

511,99 zł-29zł

102,40 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

śr. 14 – czw. 15 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Syropy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 120
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i glicerynyJednorazowe
21,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla 125 sztuk słomek do lodu słomki papierowe kompostowalne bez plastiku 200 MM X 8 MM łyżka do kawy mrożonej
125 sztuk słomek do lodu słomki papierowe kompostowalne bez plastiku 200 MM X 8 MM łyżka do kawy mrożonejJednorazowe
127,92 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
15,99 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 ml
Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Vorselaars – Syrop do slushu – Cola – 5 litrów
Vorselaars – Syrop do slushu – Cola – 5 litrówJednorazowe
67,59 zł/1l
348,95 zł
-11,00 zł
337,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Teisseire syrop brzoskwinia/brzoskwinia zero cukru 600ml - Koktajle (1 opakowanie)
Teisseire syrop brzoskwinia/brzoskwinia zero cukru 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
563,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
391,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Syrop Raak Reine Claude – 5 litrów
Syrop Raak Reine Claude – 5 litrówJednorazowe
53,52 zł/1l
267,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Rainbow syrop Slush truskawka 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Rainbow syrop Slush truskawka 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
39,05 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla More Nutrition More ZERUP 65ml
More Nutrition More ZERUP 65mlJednorazowe
883,29 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
61,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Teisseire Syrop do napojów Truskawka 600ml - Intensywny smak (1 opakowanie)
Teisseire Syrop do napojów Truskawka 600ml - Intensywny smak (1 opakowanie)Jednorazowe
79,26 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Papierowe słomki do łyżeczek w różnych kolorach Ø 8 mm - 20 cm - 125 sztuk
Papierowe słomki do łyżeczek w różnych kolorach Ø 8 mm - 20 cm - 125 sztukJednorazowe
178,56 zł/1l
22,32 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznego
SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Monin Syrop Woodruff 1L - Syrop do koktajli, koktajli mlecznych i kawy (1 opakowanie)
Monin Syrop Woodruff 1L - Syrop do koktajli, koktajli mlecznych i kawy (1 opakowanie)Jednorazowe
416,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
416,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Mautner Syrop do Napojów Malina Cytryna 0% Cukru 0,7L - Napój bezalkoholowy (opakowanie 1 szt.)
Mautner Syrop do Napojów Malina Cytryna 0% Cukru 0,7L - Napój bezalkoholowy (opakowanie 1 szt.)Jednorazowe
548,56 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
383,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - RiobaJednorazowe
39,70 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Tri Top Tropical syrop do napojów 600ml
Tri Top Tropical syrop do napojów 600mlJednorazowe
34,12 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Teisseire Blueberry EW 0,7l
Teisseire Blueberry EW 0,7lJednorazowe
578,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Vorselaars - Slush Siroop - Aardbei - 5 litrów
Vorselaars - Slush Siroop - Aardbei - 5 litrówZwrotne
69,19 zł/1l
345,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Lato może nadejść! Dzięki syropowi BELISSIA slush ice możesz w mgnieniu oka wyczarować pysznie orzeźwiające napoje typu slush - czy to na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, przyjęcia w ogrodzie czy przytulne wieczory z przyjaciółmi. Koncentrat syropu jest niezwykle ekonomiczny (1:5) i wystarcza na 6 litrów gotowego napoju lodowego.

Dzięki naszej wyjątkowo kolorowej recepturze wymaga tylko odrobiny barwnika - dla intensywnych doznań pod względem koloru i smaku. Koncentrat nie zawiera gliceryny i nadaje się do wszystkich standardowych maszyn do slushu i wytwornic lodu.

Czysty, mieszany lub jako baza do koktajli - syrop lodowy BELISSIA slush to idealny wybór zarówno dla młodych, jak i starszych. Połącz różne odmiany i odkryj swoją ulubioną mieszankę. Orzeźwiająco pyszny, kolorowy i wszechstronny!

Zawartość
5 l
Lista składników
Składniki: Cukier, woda, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, aromat, substancje konserwujące: Benzoesan sodu, Sorbinian potasu; barwnik: E102, E133. Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. | Wartość energetyczna i zawartość składników odżywczych na 100ml: Wartość opałowa: 1241kj/ 292kcal | Tłuszcz: 0g | w tym nasycone: 0g | Węglowodany: 73g | w tym cukier: 73g | Białko: 0g | Sól <0,01g
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna 1239kl / 296 kcal Tłuszcz 0g w tym nasycone 0g Węglowodany 109.3g w tym cukier 107.0g Białko 0g Sól 0g
Firma spożywcza
Rudler & Rocks GmbH Bergwinkelsweg 23 31171 Nordstemmen
Nazwa handlowa
Syrop
Producent
Rudler & Rocks
EAN
4060257038108

Zawartość
5 l
Lista składników
Składniki: Cukier, woda, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, aromat, substancje konserwujące: Benzoesan sodu, Sorbinian potasu; barwnik: E102, E133. Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. | Wartość energetyczna i zawartość składników odżywczych na 100ml: Wartość opałowa: 1241kj/ 292kcal | Tłuszcz: 0g | w tym nasycone: 0g | Węglowodany: 73g | w tym cukier: 73g | Białko: 0g | Sól <0,01g
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna 1239kl / 296 kcal Tłuszcz 0g w tym nasycone 0g Węglowodany 109.3g w tym cukier 107.0g Białko 0g Sól 0g
Firma spożywcza
Rudler & Rocks GmbH Bergwinkelsweg 23 31171 Nordstemmen
Nazwa handlowa
Syrop
Producent
Rudler & Rocks
EAN
4060257038108
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowy
SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowyJednorazowe
40,15 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
105,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 ml
Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 mlJednorazowe
63,61 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Syrop lawendowy Monin – idealny do kawy, lemoniady i mrożonej herbaty, 1000 ml
Syrop lawendowy Monin – idealny do kawy, lemoniady i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
47,85 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05l
Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lJednorazowe
432,80 zł/1l
108,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Hamdard Rooh Afza 800 ml
Hamdard Rooh Afza 800 mlJednorazowe
26,99 zł/1l
21,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla More Nutrition More ZERUP 65ml
More Nutrition More ZERUP 65mlJednorazowe
883,29 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
61,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MONIN® 161313 MONIN®  Le Sirop de Salted Caramel Sirup, 1,0 l
MONIN® 161313 MONIN® Le Sirop de Salted Caramel Sirup, 1,0 lJednorazowe
413,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
413,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Darbo syrop owocowy o smaku malinowym z wysoką zawartością owoców 500ml
Darbo syrop owocowy o smaku malinowym z wysoką zawartością owoców 500mlJednorazowe
119,92 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Teisseire Syrop do napojów Orange Spritz 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)
Teisseire Syrop do napojów Orange Spritz 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
109,03 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
75,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Syrop Mango Bez Cukru 440 ml
Syrop Mango Bez Cukru 440 mlJednorazowe
61,34 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop wiśniowy Capri Sun z witaminami i aromatem wiśniowym 600ml
Syrop wiśniowy Capri Sun z witaminami i aromatem wiśniowym 600mlJednorazowe
666,65 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla NOWOŚĆ Oshee Drop In Set 3x500ml Magnez Witaminy Zero Cukru Nawodnienie
NOWOŚĆ Oshee Drop In Set 3x500ml Magnez Witaminy Zero Cukru NawodnienieJednorazowe
59,99 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 mlJednorazowe
11,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Darbo syrop z owoców granatu z owoców do mieszania z wodą sodową 500ml
Darbo syrop z owoców granatu z owoców do mieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
86,36 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 g
Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Syrop FruttaMax Wiśnia 500ml
Syrop FruttaMax Wiśnia 500mlJednorazowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litra
Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litraJednorazowe
24,77 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Belissia slush ice syrup 5L koncentrat | smak jagodowy | bardzo ekonomiczny w jasnych kolorach (1:5) | nie zawiera gliceryny
Belissia slush ice syrup 5L koncentrat | smak jagodowy | bardzo ekonomiczny w jasnych kolorach (1:5) | nie zawiera glicerynyJednorazowe
102,40 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
540,99 zł
-29,00 zł
511,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Bacanhasyrop kokosowy 400 ml - francuski smak w każdej butelce
Bacanhasyrop kokosowy 400 ml - francuski smak w każdej butelceJednorazowe
142,27 zł/1l
56,91 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7l
Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7lJednorazowe
158,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
111,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów wiśniowych Tri Top 600ml
Syrop do napojów wiśniowych Tri Top 600mlJednorazowe
37,52 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
22,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SYROP WIŚNIOWY BEZGLUTENOWY 355 g (280 ml) - KROKUS
SYROP WIŚNIOWY BEZGLUTENOWY 355 g (280 ml) - KROKUSJednorazowe
71,29 zł/1l
19,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Sonnentor Bio Chai Sirup 250ml
Sonnentor Bio Chai Sirup 250mlJednorazowe
0,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Excellence Witalność Suplement Diety Syrop Malinowy 320 Ml
Excellence Witalność Suplement Diety Syrop Malinowy 320 MlJednorazowe
27,16 zł/1kg
11,09 zł
-21%
8,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla YO SYRUP syrop owocowy malina 700ml
YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 48 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
smakuje bardzo dobrze
Zawartość 3 l
Oceniono dnia 19 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 17 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Slush
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Slush
Zawartość 3 l
Oceniono dnia 6 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Obsługa świetna
Zawartość 1,5 l
Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Syrop
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 7 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobra i szybka dostawa
Zawartość 1,5 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z czarnej porzeczki 1L
Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tri Top Orange Mandarine 600ml
Tri Top Orange Mandarine 600ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
22,56 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml
Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,36 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,44 zł/1l