4,7



Na podstawie 142 opinii
Lattafa Habik for Women, Kobiety, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,20 zł
1 152,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W34 219,80 zł/1l
1 710,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Roja, 51, Parfum, For Women, 50 ml21 543,40 zł/1l
1 077,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml1 126,20 zł/1l
112,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Habik for Men, Kobiety, 100 ml
830,00 zł/1l
83,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 459,10 zł/1l
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
937,50 zł/1l
93,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham Second Song woda perfumowana dla kobiet 100 ml
860,90 zł/1l
86,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Layaan, Kobiety, 100 ml
1 019,00 zł/1l
101,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Petra, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Śliwkowy, Rum, Kokos, Tuberoza
1 030,00 zł/1l
103,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
835,20 zł/1l
83,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 100 ml
- Ilość:
- 1
Woda perfumowana Lattafa została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana marki Lattafa została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Model
- Habik For Women
- Waga
- 0.511 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6290360599489
- Numer producenta
- DW19023
- Model
- Habik For Women
- Waga
- 0.511 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6290360599489
- Numer producenta
- DW19023
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(623)Liczba wystawionych ocen: 623




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(373)Liczba wystawionych ocen: 373




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(299)Liczba wystawionych ocen: 299




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1003)Liczba wystawionych ocen: 1003




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(144)Liczba wystawionych ocen: 144




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(937)Liczba wystawionych ocen: 937




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1495)Liczba wystawionych ocen: 1495




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(113)Liczba wystawionych ocen: 113




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(120)Liczba wystawionych ocen: 120




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(281)Liczba wystawionych ocen: 281




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1029)Liczba wystawionych ocen: 1029




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(220)Liczba wystawionych ocen: 220




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(188)Liczba wystawionych ocen: 188




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2414)Liczba wystawionych ocen: 2414




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(177)Liczba wystawionych ocen: 177




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(247)Liczba wystawionych ocen: 247




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(89)Liczba wystawionych ocen: 89




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(623)Liczba wystawionych ocen: 623




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(177)Liczba wystawionych ocen: 177




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2414)Liczba wystawionych ocen: 2414




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(972)Liczba wystawionych ocen: 972




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1495)Liczba wystawionych ocen: 1495




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(203)Liczba wystawionych ocen: 203




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(66)Liczba wystawionych ocen: 66

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 459,10 zł/1l
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Habik for Men, Kobiety, 100 ml
830,00 zł/1l
83,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Angham Second Song woda perfumowana dla kobiet 100 ml
860,90 zł/1l
86,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
937,50 zł/1l
93,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
1 049,90 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Opulent Dubai, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Grejpfrut, Cytryna, Mango, Drzewo cedrowe, Jaśmin, Fioletowy
899,90 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 126,20 zł/1l
112,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybkie i nieskomplikowane przetwarzanie
Perfumy są bardzo dobre. Oryginał kosztuje około 150€ za 50ml. Klon z Lattafy pachnie w 95% identycznie i oferowane jest tutaj 100 ml. Trwałość taka sama jak oryginału. Po prostu niesamowite, co robi Lattafa! Wyraźna rekomendacja zakupu
Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cudowny zapach!!!
Zamówiłam ten zapach na ślepo i byłam mile zaskoczona. Dziękuję również za szybką dostawę, a cena tych wspaniałych perfum jest po prostu niesamowita!!! Również flakon jest przepiękny,
Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
niesamowicie piękny zimowy zapach
Ten zapach bardzo przypomina mi „Vanilla Powder”. Jest elegancki, klasyczny i cudownie ciężki, waniliowy i pudrowy, sprawia wrażenie bardzo dojrzałego i nie jest zbyt słodki!
Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach!
Trwałość na mojej skórze jest bardzo dobra. Spryskałem się nim raz i zapach w powietrzu wokół mnie jest po prostu niesamowity. Można go nosić w ciągu dnia lub w ciepłe wieczory.
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lataffa Opulent
Bardzo ciekawy zapach, który rozwija się później. Cytrynowy, drzewny, piżmowy, .... świetny zapach na lato. Dostawa trwała trochę dłużej. Niemniej jednak zadowolony ze wszystkiego.
Oceniono dnia 25 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonałe uczucie!
Puder dla niemowląt u dorosłych. Bardzo zmysłowy i pełen miłości. Nie ma potrzeby wspominać tutaj o nutach kwiatowych, tylko o uczuciu. Ciepły, miękki i jak idealny uścisk! Czekam na coś pudrowego, ze specjalnymi nutami!
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny, długotrwały i niedrogi
Zapach zachwyca przyjemną i zrównoważoną kompozycją. Długo utrzymuje się na skórze i nie traci na intensywności. Imponujący jest również stosunek ceny do jakości.
Oceniono dnia 11 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lattafa Opulent Dubai woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Lattafa Opulent Dubai Eau de Parfum dla kobiet 100 ml to świetny zapach dla kobiet w bezkonkurencyjnej cenie. Zdecydowanie polecam.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l