5,0



Na podstawie 1 opinii
Ferrero The Best Advent Calendars pyszne czekoladki opakowanie 251g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,86 zł
461,59 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Praliny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g219,43 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lindor Cornet, mleczna czekolada pełnotłusta z nadzieniem, 200g, opakowanie zawierające 3 sztuki216,58 zł/1kg
129,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g150,24 zł/1kg
37,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Batony i praliny dubajskie - Schronisko Bukowina294,68 zł/1kg
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Merci Adventskalender 402452-00 263g
364,41 zł/1kg
95,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Verpoorten Likier jajeczny Kalendarz Adwentowy Zimowe Marzenie z czekoladkami 240g
566,79 zł/1kg
136,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zimowa magia - praliny, 75g | ROSENGARTEN
319,53 zł/1kg
47,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Wariacje na temat klasyków Niederegger „Best of”
215,10 zł/1kg
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO COLLECTION, praliny 172g
342,03 zł/1kg
58,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Vegolino - Praliny nugatowe 180g
188,56 zł/1kg
33,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Milka Czekoladki Mleczne Z Nadzieniem Mlecznym 110 G
213,73 zł/1kg
23,51 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mieszanka upominkowa Lindt Lindor
285,19 zł/1kg
53,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Sernik cytrynowy Pralinen 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
444,58 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kisses Classic 646703 267g 30szt
128,42 zł/1kg
40,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Rocher 30 szt. 375 g
226,61 zł/1kg
86,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka Favourites Mieszanka Czekoladek Nadziewanych 95 G (11 Sztuk)
250,80 zł/1kg
25,08 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Niederegger Mini Kalendarz Adwentowy Czekoladki Nugatowe Opakowanie 180g
280,44 zł/1kg
50,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kalendarz adwentowy Ferrero The Best pyszne czekoladki opakowanie 251g
Odkrywaj czekoladowe atrakcje każdego dnia z kalendarzem adwentowym "The Best from Ferrero". Za 24 drzwiczkami kryją się ekskluzywne klasyczne czekoladki Ferrero - idealne na pyszne oczekiwanie w grudniu.
Cechy produktu
24 czekoladki premium, w tym Ferrero Rocher, Ferrero Küsschen (klasyczna i ciemna), Ferrero Küsschen White i Mon Chéri - wyśmienity wybór czekoladek, którymi można się delektować każdego dnia
Zawartość ok. 251 g - idealna porcja dla jednej osoby lub do dzielenia się z innymi
Wysokiej jakości opakowanie upominkowe z motywem świątecznym - stylowe i eleganckie, aby podarować je jako prezent lub cieszyć się nimi samemu
Chwile przyjemności
PrzeżywajAdwent na nowo każdego dnia - ze specjalną praliną, która budzi oczekiwanie na Boże Narodzenie
Czekoladowa różnorodność deluxe - najlepsze czekoladowe kreacje, takie jak Mon Chéri (z likierem wiśniowym), Rocher (mleczny nugat z orzechami króliczymi), Küsschen i inne
Tradycja i luksus - Ferrero oznacza szczególnie wysoką jakość, szlachetne składniki i kultowe chwile przyjemności
Podsumowanie
Kalendarz adwentowy Ferrero The Best (251 g) to pozycja obowiązkowa dla miłośników czekolady: 24 wysokiej jakości klasyczne czekoladki w stylowym opakowaniu, codzienny podarunek radości i przyjemności - elegancki i pyszny sposób na świętowanie okresu przedświątecznego.
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad Menem:[email protected]- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- MON CHERI Składniki: Półsłodka czekolada 49 % (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), cukier, wiśnia (18 %), likier 13 % (syrop glukozowy, woda, alkohol, cukier, aromaty), masło kakaowe. Może zawierać SKŁADNIKI MLEKA. #FERRERO CHOCOLATE CLASSIC Składniki: CZEKOLADA MLECZNA 31% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, CAŁY MLEKO W PROSZKU, OLEJ MASŁOWY, emulgator lecytyny (SOJA), wanilina), ORZECHY JAŁOWE (26,5%), Półsłodka czekolada 15% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), olej palmowy, cukier, SKIMMED MILK POWDER, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, wanilina. Może zawierać pszenicę, jęczmień, pszenicę (orkisz) i migdały. #ROCHER Składniki: CZEKOLADA MLECZNA 30% (cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU, OLEJ Z MASŁA, emulgator lecytyny (SOJA), wanilina), ORZECHY JAŁOWE (28,5%), Cukier, olej palmowy, mĄKA PSZENNA, MĄKA PSZENNA, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator lecytyny (SOYA), substancja spulchniająca wodorowęglan sodu, sól, wanilina. #RAFFAELLO Składniki: Tarty kokos (25,5%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, ALMONDS (8%), SKIMMED MILK POWDER, SWEET MILK POWDER, WHEAT FLOUR, skrobia z tapioki, aromaty, emulgator lecytyny (SOYA), substancja spulchniająca wodorowęglan sodu, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 455 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1902 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 52.8g Węglowodany, w tym cukier: 48.3g Tłuszcz: 20.3g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 13.2g Błonnik: -g Białko: 3g Sól: 0g
- Waga
- 251 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Specjalność praliny orzechowej z delikatną mleczną półsłodką czekoladą.słodycze kokosowo-migdałowe.chrupiąca specjalność praliny orzechowej z delikatną mleczną czekoladą, delikatnym kremem z orzechów laskowych (40,5%) i całymi orzechami laskowymi.praliny wiśniowe z likierem.
- Producent
- Numer producenta
- 6956
- EAN
- 8000500455173
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- MON CHERI Składniki: Półsłodka czekolada 49 % (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), cukier, wiśnia (18 %), likier 13 % (syrop glukozowy, woda, alkohol, cukier, aromaty), masło kakaowe. Może zawierać SKŁADNIKI MLEKA. #FERRERO CHOCOLATE CLASSIC Składniki: CZEKOLADA MLECZNA 31% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, CAŁY MLEKO W PROSZKU, OLEJ MASŁOWY, emulgator lecytyny (SOJA), wanilina), ORZECHY JAŁOWE (26,5%), Półsłodka czekolada 15% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), olej palmowy, cukier, SKIMMED MILK POWDER, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, wanilina. Może zawierać pszenicę, jęczmień, pszenicę (orkisz) i migdały. #ROCHER Składniki: CZEKOLADA MLECZNA 30% (cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU, OLEJ Z MASŁA, emulgator lecytyny (SOJA), wanilina), ORZECHY JAŁOWE (28,5%), Cukier, olej palmowy, mĄKA PSZENNA, MĄKA PSZENNA, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator lecytyny (SOYA), substancja spulchniająca wodorowęglan sodu, sól, wanilina. #RAFFAELLO Składniki: Tarty kokos (25,5%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, ALMONDS (8%), SKIMMED MILK POWDER, SWEET MILK POWDER, WHEAT FLOUR, skrobia z tapioki, aromaty, emulgator lecytyny (SOYA), substancja spulchniająca wodorowęglan sodu, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 455 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1902 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 52.8g Węglowodany, w tym cukier: 48.3g Tłuszcz: 20.3g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 13.2g Błonnik: -g Białko: 3g Sól: 0g
- Waga
- 251 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Specjalność praliny orzechowej z delikatną mleczną półsłodką czekoladą.słodycze kokosowo-migdałowe.chrupiąca specjalność praliny orzechowej z delikatną mleczną czekoladą, delikatnym kremem z orzechów laskowych (40,5%) i całymi orzechami laskowymi.praliny wiśniowe z likierem.
- Producent
- Numer producenta
- 6956
- EAN
- 8000500455173
Pasuje również do tego

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
286,03 zł/1kg
66,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt 774786 LINDOR Adventskalender 109,0 g
70,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Kalendarz adwentowy KitKat z 24 czekoladkami i chrupiącym wafelkiem 208 g
402,40 zł/1kg
83,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Franzis Verlag 67220, Zestaw eksperymentowy, 8 lat(a), Wielobarwny
203,95 zł
-7,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
196,87 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Makita Adventskalender 24 Türchen
431,53 zł
Sprzedawca: RA-Trading

nutella 4166 Adventskalender 528,0 g
318,73 zł/1kg
168,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy Toblerone 200g
499,45 zł/1kg
99,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Kalendarz adwentowy Ferrero Kids Maxi Mix 24 kreacje 351g 1 opakowanie
263,59 zł/1kg
92,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
699,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Aihong-KF

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
287,11 zł/1kg
75,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ozdobny kalendarz adwentowy Ferrero kinder Mix 214 g
235,00 zł/1kg
58,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
300,54 zł/1kg
88,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Kalendarz adwentowy Lindt Christmas Tradition Delicious Moments 253g
145,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PLAYMOBIL 71472, Pudełko, Wolnostojący, Wielobarwny
132,21 zł
Sprzedawca: Brickcomplete_com

24-dniowy drewniany kalendarz adwentowy z mini uchwytem na napoje - świąteczny stojak na wino i dekoracyjny prezent (bez butelek)
160,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza

BOXILAND® kawa mielona kalendarz adwentowy 2026, 24 smaki, Fairtrade & bio
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Noble drops in nuts Kalendarz adwentowy wypełniony czekoladkami alkoholowymi 300g
144,16 zł/1kg
46,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® kalendarz adwentowy 2026 owoce orzechy & pestki bio 24 snacki
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Merci Adventskalender 402452-00 263g
364,41 zł/1kg
95,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Kalendarz adwentowy HARIBO 10041344 300g
276,30 zł/1kg
82,89 zł
Sprzedawca: somnia24

BOXILAND® nostalgiczny kalendarz adwentowy 2026, 24 retro słodycze, klasyki
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Landgarten Merry Fitness kalendarz adwentowy 2026, 24 wytrawne bio snacki
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Milka Kalendarz Adwentowy 18356 Czekolada 200g
400,75 zł/1kg
80,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Zniszcz ten kalendarz adwentowy!
60,54 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
131,47 zł
-2,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,49 zł
Sprzedawca: Easytoys

Kalendarz adwentowy Kids Mix Table z mleczną czekoladą 113g
29,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada dla dzieci mini bar Christmas Edition z pełnego mleka 150g
111,67 zł/1kg
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo atrakcyjny kalendarz adwentowy
Kalendarz adwentowy wygląda bardzo pięknie i elegancko. Można go otworzyć i postawić. Drzwi są łatwe do otwarcia. Wypełnienie jest oczywiście bardzo dobre - są najlepsze.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg

Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg

Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg

Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg

Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,42 zł/1kg

Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
48,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,83 zł/1kg

Saszetka Lindt Nuxor, delikatna tarta 700g
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
289,90 zł/1kg

Praliny Baci Assortito 200g - Perugina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,81 zł/1kg

Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
195,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
373,05 zł/1kg

Czekoladki Caramellato alle Mandorle 200g - Baci
37,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
157,88 zł/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
106,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,21 zł/1kg

Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,13 zł/1kg

Praliny Baci Fondentissimo 200g - Perugina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
37,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
179,95 zł/1kg

Czekoladki Baci Bjou Caffe 200g - Perugina



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,56 zł/1kg

Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
136,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,46 zł/1kg

Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,95 zł/1kg

La Domino kostki piernikowe 1250 g
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,82 zł/1kg

Kaseta Kwadratowa, Średnia 340G
128,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
379,12 zł/1kg

Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
412,32 zł/1kg