MAKARON (ORZO RAZOWY)400 g - LAIDEA
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,22 zł
43,05 zł / 1kg
+ 21,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g17,22 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo13,18 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Casarecce n.87 Barilla 500 g10,53 zł/1kg
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.13,94 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Risoni n26 500g - Barilla
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lassie Volkoren Orzo 275g – pełnoziarnista semolina z pszenicy durum, bogata w błonnik, uniwersalna
59,64 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Orecchiette, 500 g - Pastificio Cavalieri
59,54 zł/1kg
29,77 zł
Sprzedawca: italia-genuss

MAKARON (SEMOLINOWY) BUSIATE375 g - LAIDEA
65,60 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lubella Makaron Krajanka 400 G
16,67 zł/1kg
6,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Penne Rigate, 500 g - Pastificio Cavalieri
54,12 zł/1kg
27,06 zł
Sprzedawca: italia-genuss

MAKARON (SEMOLINOWY JAJECZNY) TAGLIATELLE250 g - LAIDEA
51,20 zł/1kg
13,34 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Barilla 128857005 Barilla Maccheroni 500,0 g
122,20 zł/1kg
61,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Orecchiette tradizionale 250g
61,24 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

MAKARON (ORKISZOWY RAZOWY) ŚWIDERKI250 g - BARTOLINI
108,16 zł/1kg
27,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
21,90 zł/1kg
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Czaniecki Makaron 5 Jajeczny Łazanka 250 G
19,16 zł/1kg
4,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Makaron pełnoziarnisty Casarecce 500 g - Garofalo
25,43 zł/1kg
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lubella Makaron Łazanki 400 G
17,07 zł/1kg
6,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MAKARON (OWSIANY) ŚWIDERKI BEZGLUTENOWY250 g - BARTOLINI
76,76 zł/1kg
19,19 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

BARILLA Makaron Gnocchi 500 g
11,52 zł/1kg
6,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Orzo (znany również jako Risoni) to mały, wysuszony makaron kształtem przypominający ziarna ryżu. Według Włochów, ziarna wyglądają jak JĘCZMIEŃ. Z tego powodu produkt nazywa się Orzo, co oznacza JĘCZMIEŃ w języku włoskim. Na Sycylii, w miejscu pochodzenia Orzo, ludzie używają tego makaronu przede wszystkim jako dodatku do zup. Ale jest jeszcze wiele innych sposobów jego przygotowania, na przykład z sosem pomidorowym lub pesto, także jako pilaw z warzywami z grilla. Doskonale nadaje się do szybkiego risotto, zwanego orzotto.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
- Lista składników
- semolina pełnoziarnista* (mąka z PSZENICY DURUM), woda. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- w 100 g Wartość energetyczna: 1538 kJ / 364 kcal Tłuszcz: 2,4 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,6 g Węglowodany: 70 g w tym cukry: 3,1 g Błonnik: 8,0 g Białko: 12 g Sól: 0 g
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- DO IT CONSUMER PRODUCTS BV
- Nazwa handlowa
- MAKARON (ORZO RAZOWY) 400 g - LA IDEA
- Producent
- La Bio Idea
- Numer producenta
- DW4740
- EAN
- 8718976020121
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
- Lista składników
- semolina pełnoziarnista* (mąka z PSZENICY DURUM), woda. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- w 100 g Wartość energetyczna: 1538 kJ / 364 kcal Tłuszcz: 2,4 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,6 g Węglowodany: 70 g w tym cukry: 3,1 g Błonnik: 8,0 g Białko: 12 g Sól: 0 g
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- DO IT CONSUMER PRODUCTS BV
- Nazwa handlowa
- MAKARON (ORZO RAZOWY) 400 g - LA IDEA
- Producent
- La Bio Idea
- Numer producenta
- DW4740
- EAN
- 8718976020121
Pasuje również do tego

Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
17,22 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON (SEMOLINOWY) ORZO400 g - LAIDEA
43,47 zł/1kg
17,39 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
13,18 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Risoni n26 500g - Barilla
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lassie Volkoren Orzo 275g – pełnoziarnista semolina z pszenicy durum, bogata w błonnik, uniwersalna
59,64 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Dreame MF10, Wentylator domowy bez łopatek, Beżowy, Podłoga, Metal, 50 m², Dotyk
975,15 zł
Sprzedawca: evomag

Kubek do gofrów De Beukelaer 16s
288,33 zł/1kg
17,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla makaron razowy Integrale Fusilli oryginalny z Włoch 500g
25,46 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SucceBuy płot prywatności drewno 2 panele płot ogrodowy listwa ogrodzeniowa płot uszczelniający 1100x982 mm
278,17 zł/1m
305,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fiqops – mata osłonowa z PVC, osłona prywatności, ogrodzenie osłonowe, ogrodzenie ogrodowe, osłona balkonowa, osłona przeciwwiatrowa, okładzina balkonowa, kolor antracytowy, 80 x 300 cm
43,34 zł/1m
130,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Deska do wiosłowania na stojąco 320 cm 2w1 z siedziskiem kajakowym SUP Deska surfingowa nadmuchiwana + wiosło i podwójne wiosło Deska do wiosłowania na stojąco - niebieska
1 111,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Zestaw boosterów Pokemon Mega Ewolucje, wersja niemiecka (ME01)
1 492,69 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP

Philips 800 series Series 800 EP0824/00 Automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W, Czarny
1 332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

WISFOR Pionowy kwietnik Skrzynka do sadzenia 3 poziomy Skrzynka do sadzenia Podniesiony kwietnik Zioła Warzywa Kwiaty Drewniany kwietnik
211,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Kufer DOREEN szary kamień 58 cm
44,47 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,29 zł
Sprzedawca: DIKEL

Karty Pokemon oryginalne niemieckie 50 różnych z 3 rzadkimi + 3 Holo + 1 losowy Pikachu, Glumanda, Dedenne lub Evoli + 100 etui na karty Heartforcards® Card Guard
46,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Makaron Tagliatelle Integrali 250g - De Cecco
30,27 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DINOTECH

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 827,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Bloomique - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa kanaryjska - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 100-120 cm wysokości - Doniczka 21 cm
213,75 zł
Sprzedawca: Bloomique

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller


Bestseller


Darmowa wysyłka
Bestseller





Darmowa wysyłka




Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,10 zł/1kg

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,38 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,76 zł/1kg

MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
59,09 zł
Sprzedawca: superbrandshop
59,09 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,97 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
46,57 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg

DE CECCO Spaghettini No. 11 Teigwaren 500,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,38 zł/1kg

Makaron duże muszle De Cecco 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,74 zł/1kg

De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,50 zł/1kg