5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
152,24 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Lukrecje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g92,40 zł/1kg
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Liquorice Pastilles pikantna lukrecja o smaku mentolu 16g432,50 zł/1kg
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
XL Lukrecja Willy ekstra miękka lukrecja o smaku lukrecji 1000g33,13 zł/1kg
44,49 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Harlekijntjes – miękka, słodka lukrecja – 12 x 300 g
936,50 zł/1kg
292,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
280,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Läkerol Pastylki z salmiakiem 12 x 33 g (bez cukru)
703,39 zł/1kg
196,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Venco Piramides Miękkie Słodkie 235 g
103,36 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Venco Zwartwitjes Hard Sól 285 g
85,23 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Jahnke Salmiak lukrecja słona 21 szt. 125g
70,32 zł/1kg
8,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Venco Honingdrop
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Katja Kokindjes 295g – Owocowe przekąski kokosowe, wegańskie i naturalne
82,34 zł/1kg
63,46 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
52,23 zł/1kg
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pastylki lukrecjowe bez żelatyny z bardzo mocnej solonej lukrecji 1000g
49,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salmiak Rocks kawałki lukrecji z nadzieniem cukierniczym salmiak 1000g
48,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Limburger Kätzchen lukrecja - 1kg
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

K&H Muntendrop lukrecja solona taler 1 kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
37,61 zł/1kg
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10051121 PIRATOS Lakritz 175,0 g
352,91 zł/1kg
61,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Solona lukrecja rybna, 175 g
68,29 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 175g
62,63 zł/1kg
10,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
Dlaczego gumy owocowe czaszki Bubs?
Oto prawdziwy słodycz z charakterem: gumy owocowe Bubs skull od dawna są kultowym faworytem - a teraz są dostępne w opakowaniu XXL 4000g. Połączenie owocowego smaku malin i mocnej lukrecji tworzy kontrastowy smakołyk, który nie tylko się wyróżnia, ale także robi wrażenie.
Bubs Totenkopf w szczegółach
Malina i lukrecja - słodkie i pikantne połączenie w każdym kęsie
Uderzający wzór czaszki - stylowy, zabawny i kultowy
Miękka konsystencja - przyjemna do żucia i intensywna w smaku
opakowanie zbiorcze 4000 g - idealne do odsprzedaży, barów ze słodyczami i dużych imprez
Oryginał od Bubs Sweden - znanej z jakości i innowacyjnych słodyczy
Dla kogo przeznaczona jest guma owocowa Bubs skull?
To gigantyczne opakowanie jest przeznaczone dla:
Odsprzedawców i wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych w sektorze słodyczy
Organizatorów imprez, firm cateringowych lub firm o dużym zapotrzebowaniu na słodycze
Fanów lukrecji i gum owocowych, którzy uwielbiają zapasy
Cukierków, torebek-niespodzianek i pomysłów na prezenty, które muszą się wyróżniać
Najlepsze zastosowania
Jako atrakcja na imprezach, targach lub wydarzeniach
Do sprzedaży w mniejszych torebkach lub słoikach
Doskonałe do odsprzedaży w punktach sprzedaży detalicznej lub na targach
Nadają się również do biur, stołówek lub promocji dla klientów
gumy owocowe Bubs już teraz
Więcej znaczy więcej - z 4000 g gumy owocowej Bubs w kształcie czaszki możesz być pewien najwyższej jakości, kultowego designu i pełnego smaku. Idealne dla każdego, kto lubi słodkie i wytrawne odmiany - z przyciągającym wzrok wyglądem i imponującą ilością.
Zamów teraz i ciesz się smakiem w opakowaniach zbiorczych - typowo Bubs, typowo wyjątkowe!
Bubs godis ABBetavägen 4
55652 Jönköping (S): info (AT) andersson-import.com
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, skrobia kukurydziana, woda, chlorek amonu, lukrecja, regulator kwasowości (kwas jabłkowy, cytrynian sodu), aromat, barwniki (E120, E153), sól, substancja powlekająca (olej kokosowy, wosk carnauba).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 1476,00 kj 353,00 kcal Węglowodany 86,00 g w tym: cukier 60,00 g Białko 0,00 g Tłuszcz 0,20 g w tym: nasycone kwasy tłuszczowe 0,20 g Sól 0,20 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 4000 g
- Firma spożywcza
- Bubs godis ABBetavägen 4 55652 Jönköping (S)
- Nazwa handlowa
- Gumy owocowe z lukrecją
- Producent
- Bubs Godis
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 340789-4-kilo
- EAN
- 7393077171210
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, skrobia kukurydziana, woda, chlorek amonu, lukrecja, regulator kwasowości (kwas jabłkowy, cytrynian sodu), aromat, barwniki (E120, E153), sól, substancja powlekająca (olej kokosowy, wosk carnauba).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 1476,00 kj 353,00 kcal Węglowodany 86,00 g w tym: cukier 60,00 g Białko 0,00 g Tłuszcz 0,20 g w tym: nasycone kwasy tłuszczowe 0,20 g Sól 0,20 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 4000 g
- Firma spożywcza
- Bubs godis ABBetavägen 4 55652 Jönköping (S)
- Nazwa handlowa
- Gumy owocowe z lukrecją
- Producent
- Bubs Godis
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 340789-4-kilo
- EAN
- 7393077171210
Pasuje również do tego

Bubs galaretka owocowa banany o smaku karmelowym bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sweet Strawberries, Miękkie cukierki, 1 kg, Truskawka, Zielony, Czerwony, 1504 kJ, 354 kcal
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron guma owocowa sour in poker game guma owocowa bez cukru 1000g
63,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka owocowa kwaśna niebieska bez żelatyny z pektyną 800g
35,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4000512364580, 175 g, D, 335 kcal, 56 g, 4,9 g, 0,2 g
27,03 zł/1kg
4,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
198,40 zł/1kg
59,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 39185, Twarda gumowaty, 45 g, Owoce, Wielobarwny, 1452 kJ, 342 kcal
85,00 zł/1kg
153,00 zł
Sprzedawca: Candyspot

Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
193,84 zł/1kg
24,23 zł
Sprzedawca: M_plus_L

XL Lukrecja Willy ekstra miękka lukrecja o smaku lukrecji 1000g
33,13 zł/1kg
44,49 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 1003477, Miękkie cukierki, 900 g, Owoce, Wielobarwny, 1491 kJ, 352 kcal
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
91,78 zł
Sprzedawca: Candyspot

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,90 zł/1kg
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.
45,60 zł/1kg
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
122,88 zł
-22,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Red Band Zombie Smile guma owocowa i lukrecja 3 różne 1200g
47,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Dzikie truskawki kwaśne 150 sztuk mrowienie kwasowość 1200g
40,69 zł/1kg
48,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Yoghurt Gums – żelki owocowe z dodatkiem mlecznego jogurtu w proszku, wegańskie, 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512733065, Olej palmowy, 1 kg, B, e100, e120, e133, e270, e330, e640, e640i, e901, e903, 335 kcal, 46 g
62,76 zł/1kg
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Red Band Super Pike o smaku owocowym 5 różnych 1200g
46,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
84,76 zł/1kg
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Haribo 1264671001 Guma owocowa kwaśne niedźwiedzie języki - puszka 150 sztuk
106,94 zł/1kg
144,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
naprawdę pyszne
Bardzo smaczne i niedrogie w porównaniu z ofertami innych dostawców
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne
To wyjątkowy smak i jest bardzo pyszne
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,61 zł/1kg

Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,17 zł/1kg

Cukierki Haribo 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,98 zł/1kg

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,92 zł/1kg

Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,60 zł/1kg

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,34 zł/1kg

Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,40 zł/1kg

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,00 zł/1kg

Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,24 zł
Sprzedawca: apohealth
180,44 zł/1kg

Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
22,56 zł
Sprzedawca: apohealth
250,67 zł/1kg

Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,52 zł/1kg

Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
176,78 zł/1kg

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,23 zł/1kg

Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,63 zł/1kg