5,0



Na podstawie 1 opinii
Weleda 005446DC, Kobiety, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
90,17 zł
300,57 zł / 100ml
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml3 326,00 zł/1kg
166,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Więcej informacji o reklamie
Krem nawilżający Oribe Supershine (150 ml)185,65 zł/100ml
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
COCOSOLIS 3800501636268, Kobiety, Granat, 50 ml354,80 zł/100ml
177,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml156,63 zł/100ml
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

StriVectin 810907027105, Kobiety, 30 ml
818,10 zł/100ml
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Weleda 009508, 50 ml, 1 szt.
63,74 zł/100ml
31,87 zł
Sprzedawca: apohealth

AVENE ComedoMed Peeling 40 ml
8 491,00 zł/100ml
84,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Uriage Tolderm Lichtcreme 40 ml
1 947,17 zł/1kg
116,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARTDECO 4052136056655, Kobiety, 30 ml
305,97 zł/100ml
91,79 zł
Sprzedawca: VISO

Aveda 18084992531, 30 ml, Bergamotka, Ciało
440,53 zł/100ml
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nagietek Weleda 30ml
302,67 zł/100ml
90,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Apivita Propolis-Schutzcreme, 50ml
758,40 zł/1kg
68,78 zł
-44%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,92 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

(Nawilżający krem przeciwstarzeniowy) 50 ml
293,88 zł/100ml
146,94 zł
Sprzedawca: VISO

Zwitsal Wascreme (400 ml)
20,21 zł/100ml
80,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

AHAVA 82915066, Kobiety, Skóra normalna, 30 ml
573,77 zł/100ml
172,13 zł
Sprzedawca: VISO

Allergika krem do twarzy sensitive 50 ml
231,70 zł/100ml
115,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Cosrx Kojący krem do twarzy, 50 ml
1 234,20 zł/1kg
123,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

UREADIN LOTION10 balsam nawilżającyó n 100 ml
58,02 zł/100ml
58,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Lotion aérienne NUTRITIOUS 100ml
155,01 zł/100ml
155,01 zł
Sprzedawca: VISO

Krem propolisowy 50 ml
107,72 zł/100ml
53,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Serum do twarzy
- Pojemność:
- 30 ml
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Efekt pielęgnacji:
- Przeciw wągrom, Przeciwdziałanie bliznom, Krem przeciwzmarszczkowy
- Perfumowane:
- Tak
- Główne składniki:
- Aloes zwyczajny, Goryczka, Szarotka alpejska
- Typ dozownika:
- Butelka
- Skład:
- Water glycerin denatured alcohol olive oil Aloe Vera Gel Sunflower oil Lysolecithin Inca nut oil Fatty acid glyceride Silica Blue gentian extract Edelweiss extract Barley sprout extract castor oil Olive leaf extract Marshmallow root extract Extract of Centella Asiatica / Cica Betaine Xanthan Vitamin E citric acid Pentylene glycol Mica titanium dioxide Fragrance Benzyl benzoate Beta-Caryophyllene Ylang-Ylang Oil/Extract Carvon Citral Orange oil Lime oil Geraniol Geranyl Acetate Lavender oil/extract Lemons Linalool Linalyl acetate Pinene Santalol Sandalwood oil Terpineol Terpinoles Vanillin
- Witaminy i minerały:
- Vitamin E
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
Weleda Serum rozjaśniające przeciw przebarwieniom 30 ml, opakowanie zawierające 1 sztukę
Serum do twarzy
Producent: Weleda AG, Möhlerstraße 3, 73525 Schwäbisch Gmünd91% Erfolgsrate bei der Reduktion von PigmentfleckenBei 88% reduzierte Faltentiefe nach 2 Wochen
- Waga
- 0.1 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Woda (Aqua), gliceryna, alkohol denat., olej z owoców drzewa oliwnego (Olea Europaea)+, sok z liści aloesu (Aloe Barbadensis)+, olej z nasion słonecznika (Helianthus Annuus)+, lizolecytina, olej z nasion plukenetii (Plukenetia Volubilis)+, stearynian glicerolu SE, krzemionka, ekstrakt z kwiatów/liści/łodyg goryczki siedmiolistnej (Gentiana Septemfida)+, wyciąg z kwiatów/liści Gentiana Acaulis+, wyciąg z kwiatów/liści Leontopodium Alpinum+, wyciąg z kiełków Hordeum Vulgare, olej z nasion Ricinus Communis (rycynowy)+, wyciąg z liści Olea Europaea (oliwki)+, wyciąg z korzenia Althaea Officinalis+, wyciąg z kwiatów/liści/łodyg Centella Asiatica, betaina, guma ksantanowa, tokoferol, kwas cytrynowy, glikol pentylenowy, mika, dwutlenek tytanu (CI 77891), substancja zapachowa (Parfum), benzoesan benzylu, beta-kariofilen, olejek/ekstrakt z Cananga Odorata, karwon, cytral, olejek ze skórki Citrus Aurantium, olej ze skórki Citrus Limon, geraniol, octan geranylu, olejek/wyciąg z Lavandula, limonen, linalol, octan linalilu, pinen, santalol, olejek z Santalum Album, terpineol, terpinolen, wanilina. [8008390002] +z upraw ekologicznych Substancja zapachowa wykonana w 100% z naturalnych olejków eterycznych i/lub ekstraktów roślinnych.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 400163859072304001638590723
- Numer producenta
- 005446DC
- Waga
- 0.1 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Woda (Aqua), gliceryna, alkohol denat., olej z owoców drzewa oliwnego (Olea Europaea)+, sok z liści aloesu (Aloe Barbadensis)+, olej z nasion słonecznika (Helianthus Annuus)+, lizolecytina, olej z nasion plukenetii (Plukenetia Volubilis)+, stearynian glicerolu SE, krzemionka, ekstrakt z kwiatów/liści/łodyg goryczki siedmiolistnej (Gentiana Septemfida)+, wyciąg z kwiatów/liści Gentiana Acaulis+, wyciąg z kwiatów/liści Leontopodium Alpinum+, wyciąg z kiełków Hordeum Vulgare, olej z nasion Ricinus Communis (rycynowy)+, wyciąg z liści Olea Europaea (oliwki)+, wyciąg z korzenia Althaea Officinalis+, wyciąg z kwiatów/liści/łodyg Centella Asiatica, betaina, guma ksantanowa, tokoferol, kwas cytrynowy, glikol pentylenowy, mika, dwutlenek tytanu (CI 77891), substancja zapachowa (Parfum), benzoesan benzylu, beta-kariofilen, olejek/ekstrakt z Cananga Odorata, karwon, cytral, olejek ze skórki Citrus Aurantium, olej ze skórki Citrus Limon, geraniol, octan geranylu, olejek/wyciąg z Lavandula, limonen, linalol, octan linalilu, pinen, santalol, olejek z Santalum Album, terpineol, terpinolen, wanilina. [8008390002] +z upraw ekologicznych Substancja zapachowa wykonana w 100% z naturalnych olejków eterycznych i/lub ekstraktów roślinnych.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 400163859072304001638590723
- Numer producenta
- 005446DC
Pasuje również do tego

Weleda Anti-Falten Serum Blauer Enzian & Edelweiß, Kobiety, 30 ml
292,43 zł/100ml
87,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Weleda 6820CH, Krem na dzień, Kobiety, Twarz, Nawilżający, 40 ml, Słoik
236,37 zł/100ml
94,55 zł
Sprzedawca: apohealth

Panasonic KX-TGC420, Telefon w systemie DECT, Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy, Głośnik, 120 wejścia, Nazwa i identyfikacja dzwoniącego, Biały
587,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem 50 ml
941,31 zł/1kg
164,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Urearepair Plus Intensive Care 30% krem 75 ml
9 312,00 zł/100ml
93,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Roche-Posay Lipikar Baume light AP+M 200 ml
8 220,00 zł/100ml
82,20 zł
Sprzedawca: apohealth

Wkładka MoliCare® Premium Form - 9 kropli, 16 sztuk dla maksymalnej ochrony przed ciężkim nietrzymaniem moczu
87,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Avène Eau Thermale Vitamin Activ Cg Radiance Intensive Cream redukuje zmarszczki, zwiększa blask skóry i redukuje plamy pigmentacyjne, krem 50 ml
314,22 zł/100ml
157,11 zł
Sprzedawca: VISO

Vitamaze 5-HTP 200 mg z ekstraktu z Griffonia w wysokiej dawce - 180 kapsułek
612,99 zł/1kg
114,63 zł
Sprzedawca: apohealth

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
26,77 zł/100ml
107,08 zł
Sprzedawca: apohealth

ALLPHARM Lecytyna w proszku, 200 g proszku
242,45 zł/1kg
60,37 zł
Sprzedawca: apohealth

Wymazówka z alkoholem 3x6 cm sterylna 100 szt
20,68 zł
Sprzedawca: apohealth

Emulsja przeciwzmarszczkowa Photozing Control SPF 50 (Fluid przeciwsłoneczny do twarzy) 50ml
10 064,00 zł/100ml
100,64 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche Posay Effaclar H Iso-Biome Nawilżający krem do skóry wrażliwej i skłonnej do niedoskonałości, 40 ml
212,40 zł/100ml
84,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon z kofeiną i biotyną 250 ml
159,32 zł/1kg
53,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki KIJIMEA K53 Advance, 56 kapsułek
17 561,33 zł/1l
263,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Hans Karrer Lipocreme ECO, krem 100 ml
531,09 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: apohealth

System Doppelherz Orthopro Immun Duo butelki i tabletki do picia, opakowanie 7 szt
175,76 zł/1kg
55,19 zł
Sprzedawca: apohealth

Weleda 4001638590075, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Decollete, Twarz, Szyja, Przeciw podrażnienieniom, Uspokajający, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, 30 ml
168,10 zł/100ml
50,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Maść na bazie popiołu do skóry suchej i bardzo suchej, 50 ml
746,52 zł/1kg
49,27 zł
Sprzedawca: apohealth

Avene Sun Sonnenspray Spf50, Kremowy, Ciało, 200 ml, Butelka, Pomarańczowy, Francja
41,72 zł/100ml
83,44 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Heidelberg Chlorella Zinc Capsules, 60 kapsułek
660,00 zł/1kg
81,84 zł
Sprzedawca: apohealth

Noreva Sensidiane AR+ krem do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, 30 ml
2 388,96 zł/1kg
114,67 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,94 zł/1l
59,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Sanatur Natto Complex | 60 kapsułek | nattokinaza z Q10 i astaksantyną | wegańskie
3 000,00 zł/1kg
102,00 zł
Sprzedawca: apohealth

FlexiLoges Chrząstka aktywna – kapsułki na rano i na wieczór, 120 szt.
1 189,86 zł/1kg
164,20 zł
Sprzedawca: apohealth

GERLAVIT MOOR VITAMIN CREME, krem 75 ml
91,81 zł/100ml
68,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Omni Biotic Sr-9 saszetka 56X3 g
1 176,17 zł/1kg
316,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Eucerin - Sun Gel - Creme Oil Control SPF 30 50ml
184,34 zł/100ml
92,17 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne serum!
Jestem zachwycona
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,60 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 437,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml