Q+A Apple Aha Peeling Gel Pielęgnacja twarzy 75ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,27 zł
670,27 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Peelingi do stóp i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
vidaXL Wieża do zabawy Impregnowane drewno sosnowe1 715,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Więcej informacji o reklamie
Profesjonalne Szczudła Do Płyt Gipsowo-Kartonowych Vevor 61-101 6 Cm466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Więcej informacji o reklamie
Dwie dziewczynki siedzą na ławce, numer 69211,39 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Więcej informacji o reklamie
Farmona Professional Smooth Feet Grejpfrutowy peeling do stóp, 690g68,41 zł/1kg
51,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BingoSpa Silnie złuszczający preparat do stóp z kwasami AHA, 600g
48,71 zł/1kg
31,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Peeling do stóp 100ml
350,90 zł/1l
35,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Farmona Professional Podologic Fitness Peeling do stóp, 690 g
67,99 zł/1kg
50,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Apeiron - Mydo zuszczajce do stp i modzeli - 100g
473,00 zł/1kg
47,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Bielenda Podo Expert Wygładzający peeling do stóp z pumeksem 500ml
98,72 zł/1kg
59,23 zł
Sprzedawca: MANADA

Złuszczająca lawendowa maska do stóp Aliver - 1 para
319,10 zł/1kg
31,91 zł
Sprzedawca: Aliver

Palmer's Cocoa Butter Formula Heel Repair Stick 25gr.
1 479,90 zł/1l
147,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Apis - Api-Podo Intense - Złuszczajacy peeling do stóp z kwasami AHA i mocznikiem 700g
80,00 zł/1kg
61,60 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Top Choice Pumeks naturalny do stóp i pięt 1 szt. syntetyczny
13,96 zł/1kg
3,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Accentra - Winter Magic Foot Care Set - Foot care gift set with slippers
110,64 zł/1kg
110,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Wysokiej jakości pilnik do stóp, przeznaczony do delikatnego i skutecznego usuwania zrogowaciałego naskórka podczas zabiegów pedicure
320,00 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

SKARPETKI ZŁUSZCZAJĄCE BASIC maska na stopy peeling pięt regeneracja suchych stóp usuwanie zrogowaciałego naskórka 1 para
2 875,00 zł/1l
5,75 zł
Sprzedawca: Przydasie

Maszyna do produkcji pierogów Express
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Q+A Apple Aha Peeling Gel Pielęgnacja twarzy 75ml 1 opakowanie
Peeling
Producent: MARABU Markenvertrieb GmbH, Hans-Böckler-Str. 27 D-40764 Langenfeld
- Wymiary
- 75 ml
- Model
- Apfel Aha Peeling Gel
- Waga
- 75 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Aqua (woda), gliceryna, propanediol, pantenol, kwas jabłkowy, ekstrakt z owoców Pyrus Malus (jabłko), sukcynoglikan, kwas glikolowy, kwas mlekowy, sproszkowany sok z liści aloesu Barbadensis, glukonian sodu, alantoina, fenoksyetanol, glikol kaprylowy, betaina, wodorotlenek sodu, kwas cytrynowy.
- Producent
- Marabu
- EAN
- 5060486262625
- Numer producenta
- 876086
- Wymiary
- 75 ml
- Model
- Apfel Aha Peeling Gel
- Waga
- 75 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Aqua (woda), gliceryna, propanediol, pantenol, kwas jabłkowy, ekstrakt z owoców Pyrus Malus (jabłko), sukcynoglikan, kwas glikolowy, kwas mlekowy, sproszkowany sok z liści aloesu Barbadensis, glukonian sodu, alantoina, fenoksyetanol, glikol kaprylowy, betaina, wodorotlenek sodu, kwas cytrynowy.
- Producent
- Marabu
- EAN
- 5060486262625
- Numer producenta
- 876086
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Farmona - Peeling do Wrażliwej Skóry Stóp 500ml - Podologic Herbal Professional



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,20 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
113,98 zł/1l

Farmona Professional Smooth Feet Grejpfrutowy peeling do stóp, 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
68,41 zł/1kg

Farmona Professional Podologic Fitness Peeling do stóp, 690 g
50,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
67,99 zł/1kg

Palmer's Cocoa Butter Formula Heel Repair Stick 25gr.
147,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
1 479,90 zł/1l

SKARPETKI ZŁUSZCZAJĄCE BASIC maska na stopy peeling pięt regeneracja suchych stóp usuwanie zrogowaciałego naskórka 1 para
5,75 zł
Sprzedawca: Przydasie
2 875,00 zł/1l

Q+A Apple Aha Peeling Gel Pielęgnacja twarzy 75ml
50,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
670,27 zł/1l