Always Ultimate Night Podpaski ze skrzydełkami, rozmiar 6, 8 sztuk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,71 zł
139,25 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Higiena intymna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Always Discreet Inkontinenz Long 5er Pack116,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Replens żel dopochwowy, 9 szt. żelu627,11 zł/1kg
80,27 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Joydivision Preparate Eropharm Intymne wybielanie100644,60 zł/1l
64,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH

Więcej informacji o reklamie
Lactacyd 6228595, 1 szt.313,04 zł/1l
78,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Podpaski Ultra Normal Plus Always 20 Sztuk
182,88 zł/1kg
45,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Indasec Kompresy na nietrzymanie moczu Normal 24 sztuki
54,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Naturella Ultra Night Camomile podpaski 14 sztuk
580,25 zł/1kg
46,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

ALWAYS Ultra Normal Plus podpaski higieniczne ze skrzydekami, 10 sztuk
312,80 zł/1kg
15,64 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Discreet, Wkładki higiieniczne Spring Breeze, 60 sztuk
324,80 zł/1kg
16,24 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Multi-Gyn Intifresh Chusteczki odświeżające 12 szt
19,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Seni Care, Chusteczki pielęgnacyjne, 80 sztuk
408,70 zł/1kg
40,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Podpaski Always Classic Standard 10 Sztuk Normalne Ze Skrzydełkami
89,46 zł/1kg
89,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Cosmea, Normal Bio, Podpaski, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,40 zł/1kg
10,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Indasec Clean And Fresh Chusteczki intymne 20 sztuk
54,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Evax Bawełnalike Super podpaski higieniczne ze skrzydełkami 24 szt
1 082,22 zł/1kg
97,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

My Day Maternity – podpaski higieniczne, 20 sztuk
54,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Evax Bawełnalike Compresas Noche Extra Alas 10 U
4 847,00 zł/1l
48,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Evax Bawełnalike Normal podpaski higieniczne 20 sztuk
50,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Indasec Pospart Podkłady pielęgnacyjne 30 szt
77,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Naturella Ultra Normal Plus Podpaski ze skrzydełkami, 18sztuk
185,63 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nie czekaj, zamów już dziś Always Ultra Rozmiar 6 i poczuj różnicę! teraz i ciesz się komfortem i ochroną przez cały dzień!
Opis szczegółowy Nie musisz iść na kompromis w kwestii nieprzerwanego snu: podpaski na noc Always Ultimate Night (w rozmiarze 6) ze skrzydełkami zostały zaprojektowane tak, aby oferować maksymalną ochronę, dzięki czemu nie musisz budzić się, aby sprawdzić, czy podpaska przecieka lub by zmienić ją w środku nocy. Nasze najdłuższe i najszersze podpaski z technologią LeakGuard oferują najwyższy poziom chłonności, zapobiegając nocnemu przeciekaniu w trakcie miesiączki. System InstantDry wchłania wilgoć w kilka sekund i utrzymuje ją z dala od Twojej skóry. Podpaski zostały wyposażone w system ComfortFit oraz dodatkowe skrzydełka z tyłu, dzięki którym podpaska pozostaje na miejscu, gdy śpisz, bez względu na zmiany pozycji ciała. Znajdź podpaskę idealnie dopasowaną do Twojego ciała dzięki Always My Fit, systemowi spersonalizowanego dobierania rozmiaru, który pomoże Ci znaleźć najlepsze zabezpieczenie oferowane przez markę Always w czasie okresu, zależnie od intensywności miesiączki i rozmiaru bielizny, jaki nosisz. Parametry produktu Chłonność 9/9 Grubość wkładu 2 mm Skrzydełka Tak Ilość sztuk w opakowaniu 8 szt. Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) Tak Waga jednostkowa brutto 0,12 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 132 op. zb. (DU) Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Chiny Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8700216213905 Marka: Always Kategoria: ART.HIGIENICZNE Podkategoria: PODPASKI Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 0.12 kg
- Waga
- 0.12 kg
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8700216213905
- Waga
- 0.12 kg
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8700216213905
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Huawei P20 Lite, 14,8 cm (5.84"), 4 GB, 64 GB, 16 MP, Android 8.0, Czarny
699,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mobile-Discounter

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Philips Daily Collection HD2590/90, 2 kaw., Czarny, Plastik, Obrotowy, 1030 W, 220-240 V
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Laptop Lenovo ThinkPad X270 | Intel i5-6200U | 16 GB DDR4 | 256 GB SSD | 12,5 " Full HD | Win10 | Klasa A-
Używany
983,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Shoplet

Always Ultra podpaski higieniczne dla kobiet rozmiar 5, Secure Night Extra
91,77 zł
Sprzedawca: Di-Life

Bieżnia o mocy 1400 W, z nachyleniem, głośnikiem Bluetooth do bieżni, regulacją 1-12 km / h z funkcją APP, ekranem LCD do domu / biura
722,11 zł
Sprzedawca: mindsupply

Apple iPhone 11 Pro Max , 16,5 cm (6.5"), 2688 x 1242 px, 64 GB, 12 MP, iOS 13, Zielony
Odnowiony
1 031,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 11, 15,5 cm (6.1"), 1792 x 828 px, 64 GB, 12 MP, iOS 13, Fioletowy
Odnowiony
885,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny, Niebieski
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Krzesło biurowe Adormii, ergonomiczne krzesło do biurka z regulowanymi podłokietnikami, miękkim podparciem lędźwiowym i zagłówkiem, obrotowe krzesło dla kadry zarządzającej, wytrzymałe do 200 kg
599,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
1 747,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Herlitz UltraLight Plus Blue Shark, Piórnik, Pencil pouch, Tornister szkolny, Torba sportowa, Chłopiec, Szkoła podstawowa, Plecak, 16 l, Kieszeń przednia, Kieszeń boczna
323,85 zł
Sprzedawca: Sotel

Yaheetech – metalowa rama łóżka na materac o wymiarach 90 x 190 cm, metalowa konstrukcja, łóżko dla gości z listwowym stelażem, kolor czarny
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Apple iPhone 11 Pro, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 13, Srebrny
Odnowiony
1 224,83 zł
Sprzedawca: NESATEC

Prostokątny stół do jadalni Tribesigns dla 6-8 osób, 200 cm, drewniany stół w stylu wiejskim z solidnymi metalowymi nogami i drewnianym blatem (tylko stół)
749,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tribesigns

Apple iPhone XR 15,5 cm (6,1 cala), 64 GB pamięci, 12 MP, iOS 12, kolor: czarny
Odnowiony
358,94 zł
Sprzedawca: NESATEC

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G SM-N986B, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 108 MP, Android 10, Brąz
Odnowiony
1 697,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB Dual-Sim grafitowo-czarny Nowość
Odnowiony
937,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Suszarka bębnowa Pegasus 180 Solid
148,54 zł/1m
144,31 zł
-3,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,11 zł
Sprzedawca: Lumarko

Etui do iPhone'a 12 Pro Max AVANA Etui ochronne Przezroczyste Etui z nakładką Przezroczyste
39,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Apollo KidsPro 4 Hulajnoga Składana, Hulajnoga dla Dzieci
240,45 zł
Sprzedawca: Vevendo

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

HOME DELUXE - Krzesło tapicerowane IKALO zestaw 2 sztuk - kolor: kremowy sztruks - miękka tapicerka, max. obciążenie 120 kg I Krzesło kuchenne Krzesła jadalniane Krzesła do jadalni
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Apple iPhone 12 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 256 GB, 12 MP, iOS 14, Niebieski
Odnowiony
1 614,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Apple iPhone 11 Pro Max , 16,5 cm (6.5"), 2688 x 1242 px, 256 GB, 12 MP, iOS 13, Szary
Odnowiony
1 121,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Samsung Galaxy A56 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Grafitowy
1 559,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: SuperTechPL
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Vagisan pyn do higieny intymnej 200 ml
69,01 zł
Sprzedawca: apohealth
345,05 zł/1l

Czopki z kwasem mlekowym Vagisan, 14 czopków



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
110,96 zł
Sprzedawca: apohealth
1 946,67 zł/1kg

Gynofit Żel dopochwowy nawilżający 12X5 ml
94,04 zł
Sprzedawca: apohealth
18 808,00 zł/1l

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 50 g kremu



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
86,91 zł
Sprzedawca: apohealth
1 738,20 zł/1kg

BIG SIZE GEL – żel na pewność siebie i sprawność – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

Grovi Gel – żel na męską sprawność i pewność siebie – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

AmorMax Gel – żel zapewniający komfort w okolicach intymnych i witalność – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

VIVADER – wysokiej jakości żel nawilżający do intymnych stosunków, zapewniający komfort i gładkość – 50 ml
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

Joydivision Preparate Eropharm Intymne wybielanie100



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
64,46 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
644,60 zł/1l

Rino Gold Gel (50 ml) - Naturalny żel do masażu dla mężczyzn
158,23 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 516,22 zł/1kg

SAGELLA hydramed antybakteryjny płyn do higieny intymnej, 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,66 zł
Sprzedawca: apohealth
228,78 zł/1kg

Krem do higieny intymnej dla mężczyzn 75 ml
101,82 zł
Sprzedawca: apohealth
135,76 zł/100ml

Probiotyki dla kobiet na florę bakteryjną pochwy, również w przypadku Candida. Wysoka dawka probiotyków dopochwowych: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
71,23 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
356,15 zł/1kg

Mikrowyłącznik, mikrowyłącznik chwilowy, mikrowyłącznik dźwigniowy, wodoodporny mikrowyłącznik, mikrowyłącznik krańcowy, wyłącznik krańcowy
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
2 318,00 zł/1kg

Łysa głowa manekina, głowa wyświetlacza do tworzenia peruk, głowa wyświetlacza do okularów, głowa wyświetlacza do kapelusza, łysa głowa manekina, głowa wyświetlacza
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
246,43 zł/1kg

Eveline Cosmetics Lactimed Żel do higieny intymnej 250 ml
78,66 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
314,64 zł/1l

Vagisan, czopki dopochwowe z kwasem mlekowym, 7 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
77,56 zł
Sprzedawca: apohealth
2 585 333,40 zł/1kg

Chilly Gel, Żel intymny, Damski, 200 ml, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,45 zł/1l

SAGELLA poligyn balsam myjący, 250 ml balsam



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,81 zł
Sprzedawca: apohealth
252,66 zł/1kg

Behrend żel na hemoroidy 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,56 zł
Sprzedawca: apohealth
2 585,33 zł/1l