Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Aloe Vera - Żel 100ml 3 opakowania
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
226,13 zł
753,77 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Balsamy po opalaniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balsam do zmęczonych stóp RELAX231,60 zł/100ml
57,90 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Fleboxin - Orzeźwiający żel do nóg i żył (50 ml)331,52 zł/100ml
165,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Więcej informacji o reklamie
Linoichtiol A+E, Krem ichtiolowy z witaminami A i E, 50g284,14 zł/1kg
19,89 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Więcej informacji o reklamie
Seni care krem do stóp z 7% mocznikiem 100 ml484,62 zł/1kg
56,70 zł
Sprzedawca: apohealth

Neutrogena Fucreme 100 ml
61,05 zł/100ml
61,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Noreva Kerapil Emulsja 75 ml
124,33 zł/100ml
93,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam do usuwania modzeli Kruteralm 250ml
51,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Gehwol Balsam zmiękczający 125ml
38,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioturm BIOTURM, balsam lipidowy (6 x 200 ml)
40,89 zł/100ml
490,67 zł
Sprzedawca: taleoo

Balsam na odciski - 100ml
37,74 zł/100ml
37,74 zł
Sprzedawca: taleoo

Podovis Deocreme Extra Fresh 100 ml
907,08 zł/1kg
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kruterhof balsam na odciski 250ml
155,15 zł/1kg
51,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Byphasse Quitaesmalte Essential 250ml
2,32 zł/100ml
8,86 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,80 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Balsam ochronny Linola 100 ml
79,00 zł/100ml
79,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24

Rany krem do stp 75ml BIOFRESH
51,21 zł/100ml
38,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Pranarôm Circularom Circulatory Gel 100ml
82,70 zł/100ml
82,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Neutrogena Intense Repair Cica balsam do ciała 250 ml
14,12 zł/100ml
35,30 zł
Sprzedawca: TR8

Eimermacher Maść końska 30ml
11,08 zł/100ml
5,54 zł
Sprzedawca: Shoproither

Allpresan maść lipidowa 500 ml nr 4
43,77 zł/100ml
218,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

TRACTOPON 15% mocznik 75 ml
110,27 zł/100ml
82,70 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel aloesowy hubner® zawiera koncentrat aloesu (odpowiadający 98% żelu z liści aloesu) oraz specjalny czynnik nawilżający.
Pantenol posiada właściwości nawilżające, łagodzące podrażnienia i regenerujące skórę.
Bisabolol, znany składnik rumianku, łagodzi podrażnienia skóry.
- Model
- Aloe Vera Gel
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- SOK Z LIŚCI ALOESU BARBADENSIS, GLICERYNA, KSANTAN, PANTENOL, TOKOFEROL, BISABOLOL, EKSTRAKT Z KORZENIA AMORPHOPHALLUS KONJAC, MRÓWCZAN SODU, SORBINIAN POTASU, BENZOESAN SODU, PERFUMY, PANTOLAKTON, KWAS CYTRYNOWY
- Producent
- Hübner
- EAN
- 4069199176725
- Model
- Aloe Vera Gel
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- SOK Z LIŚCI ALOESU BARBADENSIS, GLICERYNA, KSANTAN, PANTENOL, TOKOFEROL, BISABOLOL, EKSTRAKT Z KORZENIA AMORPHOPHALLUS KONJAC, MRÓWCZAN SODU, SORBINIAN POTASU, BENZOESAN SODU, PERFUMY, PANTOLAKTON, KWAS CYTRYNOWY
- Producent
- Hübner
- EAN
- 4069199176725
Pasuje również do tego

Ligne St Barth Bath & Body Care Żel aloesowy z miętą
1 876,95 zł/1l
375,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Clarins Soothing After Sun Balm, Ciało, 150 ml, Balsam, Nawilżający, Kojąca, Skóra uniwersalna, Kobiety
100,77 zł/100ml
151,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Fresh Secrets Żel z aloesem 99,9% 100 ml
463,40 zł/1l
46,34 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

Hawaiian Tropic | Balsam po opalaniu Lime Coolada - 473ml - 12-godzinne nawilżenie - Z aloesem
97,23 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Brązujący balsam po opalaniu 200 ml
259,80 zł/1l
51,96 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 125 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety
896,96 zł/1l
112,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

URIAGE Bariésun spray po opalaniu 150 ml unisex
45,74 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

A-Derma Protect AH Regenerujący balsam po opalaniu, 250 ml
425,40 zł/1l
106,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Caudalie Vinosun Protect, Ciało, 400 ml, Balsam, Nawilżający, Odżywiający, Kojąca, Skóra uniwersalna, Unisex
40,77 zł/100ml
163,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Piz Buin After Sun Soothing & Cooling Moisturising Lotion 200 ml
225,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Ecran Aftersun Viteox 80 Mleczko łagodzące 400ml
179,85 zł/1l
71,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Anne Möller After Sun Express Sun Defense Body Emulsion 375 ml
338,67 zł/1l
127,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Żel regenerujący po opalaniu Mary Kay 192 ml
724,69 zł/1l
139,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Australian Gold Hydrate Gentlemen Po Opalaniu USA
334,56 zł/1l
178,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Sebamed Balsam agodzcy po opalaniu 150 ml
254,00 zł/1l
41,66 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,10 zł
Sprzedawca: VISO

Supertan After Tan Balsam Po Opalaniu 500ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Ligne St Barth Bath & Body Care Żel aloesowy z miętą
1 506,89 zł/1kg
242,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 250 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety
538,80 zł/1l
134,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hawaiian Tropic - After Sun Cool Aloe Vera Gel - Chłodzący żel po opalaniu z aloesem 200ml
225,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Br Aftersun Ecran Reparado 200
292,00 zł/1l
58,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Hawaiian Tropic Banana Boat Aloe After Sun Gel 230ml One Size
105,89 zł/1l
29,99 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Hawaiian Tropic | Balsam po opalaniu Lime Coolada - 473ml - 12-godzinne nawilżenie - Z aloesem
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
97,23 zł/1l

Żel regenerujący po opalaniu Mary Kay 192 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
139,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
724,69 zł/1l

Malibu After Sun Lotion Balsam Po Opalaniu 200ml
45,00 zł
-55%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
99,95 zł/1l

Caudalie Vinosun Protect, Ciało, 400 ml, Balsam, Nawilżający, Odżywiający, Kojąca, Skóra uniwersalna, Unisex
163,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
40,77 zł/100ml

Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 125 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
112,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
896,96 zł/1l

Malibu Ice Blue Aftersun Żel Po Opalaniu 100ml
29,00 zł
-55%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,60 zł/1l

Rituals The Ritual of Karma balsam żelowy po opalaniu (200 ml)
103,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
519,20 zł/1l

Klorane Polysianes After-Sun Shower Shampoo 200 ml
37,93 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
189,65 zł/1l

Babor Doctor Balsam po opalaniu, nawilżający i regenerujący
133,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
891,13 zł/1l

Sun Kiss After Sun Spray do twarzy i ciała 200 ml
59,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International
299,40 zł/1l

Nuxe Odświeżający balsam po opalaniu, 200 ml
91,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
45,75 zł/100ml

NIVEA 80465, Emulsja z filtrem przeciwsłonecznym, 400 ml, Dorośli
43,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,32 zł/1l