4,7



Na podstawie 21 opinii
Ahmed Al Maghribi Bin Shaikh Extrait de Parfum 90 ml UNISEX
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
294,00 zł
3 266,67 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml26 330,00 zł/1l
1 316,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate EDC 200 ml UNISEX3 076,50 zł/1l
615,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Perris cacao aztèque epv 100ml6 228,50 zł/1l
622,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Creed Eladaria EDP 30 ml W18 465,00 zł/1l
553,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ahmed Al Maghribi Kaaf EDP 100 ml UNISEX
1 252,00 zł/1l
125,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ahmed Al Maghribi Summer Oud Extrait de Parfum 60 ml (unisex)
2 882,50 zł/1l
172,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
1 173,00 zł/1l
117,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Marj von Ahmed Al Maghribi Woda perfumowana 60 ml
2 548,20 zł/1l
254,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 540,50 zł/1l
154,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ahmed Al Maghribi Black Rose Perfume Extract 75 ml W
1 942,80 zł/1l
145,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Ahmed Al Maghribi Azure Royal Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
732,00 zł/1l
74,90 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Ahmed Al Maghribi Zeleny Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
1 273,00 zł/1l
127,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Extrait de Parfum UNISEX
róża, szafran, gałązka śliwy (mech dębowy), lawenda, cytrusy
Bachus, cukier, jaśmin, orchidea, fiołek
drzewo agarowe (oud), bursztyn, ambroksan, białe piżmo, paczula
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Ahmed Al Maghribi
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290360616131
- Numer producenta
- 0360616131
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Ahmed Al Maghribi
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290360616131
- Numer producenta
- 0360616131
Pasuje również do tego

Ahmed Al Maghribi Eau de Parfum EDP 60ml
4 099,00 zł/1l
245,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
3 236,00 zł/1l
258,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Ahmed Al Maghribi Summer Oud Extrait de Parfum 60 ml (unisex)
2 882,50 zł/1l
172,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
604,50 zł/1l
60,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marj von Ahmed Al Maghribi Woda perfumowana 60 ml
2 548,20 zł/1l
254,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Afnan 9 pm Night Out czyste perfumy unisex 100 ml
2 002,80 zł/1l
200,28 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
990,90 zł/1l
99,09 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Khadlaj Island Dreams Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
1 048,50 zł/1l
104,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 806,88 zł/1l
144,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Obsidian czyste perfumy unisex 100 ml
1 670,50 zł/1l
167,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ignite Oud - ekstrakt perfumowany, 60 ml
3 222,50 zł/1l
193,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
1 173,00 zł/1l
117,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Brûlée - EDP, 100 ml
2 380,00 zł/1l
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Nusuk Fawah Midnight woda perfumowana unisex 80 ml
990,75 zł/1l
79,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Dunhill Icon Racing Woda perfumowana, 100ml
1 667,00 zł/1l
166,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan 9 Pm Rebel 100Ml Woda Perfumowana Unisex Perfumy Damskie Męskie
1 670,30 zł/1l
167,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 540,50 zł/1l
154,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 003,50 zł/1l
100,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Nabatieh czyste perfumy unisex 90 ml
1 657,89 zł/1l
149,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 76% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
76%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
19%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Intensywny, drzewny
Zawartość 0,06 l
Jeśli lubisz orientalne, drzewne zapachy z nutą oudu, to wybierając Ahmeda, trafisz w dziesiątkę. Świetny stosunek ceny do jakości
Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo mi się podoba
Zawartość 0,09 l
Polecam w 100%. Zapach bardzo klasyczny, orientalny, utrzymuje się ponad 9 godzin.
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
warto
Zawartość 0,06 l
Zgodnie z recepturą Oud & Rosen
Oceniono dnia 8 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,09 l
Dobre perfumy
Oceniono dnia 16 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre perfumy
Zawartość 0,06 l
Pachnie naprawdę dobrze i długo się utrzymuje. Jestem bardzo zadowolona!
Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolony
Zawartość 0,06 l
Dostawa była szybka i jestem zadowolony.
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,09 l
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,06 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l