5,0



Na podstawie 8 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Roche-Posay Mela B3 Serum Jumbo 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
213,16 zł
213 159,99 zł / 1l
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Sera i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml121 836,67 zł/1l
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Pycnogenol 5%8 600,00 zł/1l
129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Medicube Triple Collagen Serum1 054,55 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Serum wygładzające wzbogacone witaminami 30 ml963,47 zł/100ml
289,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
3 469,00 zł/1kg
173,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetic Serum 30ml
8 668,33 zł/1l
260,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Cleanance Comedomed Intensywne serum 30 ml
165,34 zł
Sprzedawca: apohealth

SkinCeuticals P-Tiox Serum
17 909,33 zł/1l
677,72 zł
-140,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
537,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV

Martiderm Acniover serum Serum 30 ml
2 760,00 zł/1l
82,80 zł
Sprzedawca: Glampact

Rodial Serum z jadem pszczelim 10 ml
18 705,00 zł/1l
187,05 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Remescar Serum z niacynamidem 30 ml
4 969,67 zł/1l
149,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Serum regenerujące Dr Hauschka
8 559,67 zł/1l
256,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Seren Murad – serum nawilżająco-regenerujące
8 272,33 zł/1l
248,17 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dr Grandel Timeless Serum
755,17 zł/100ml
226,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ahava MultiVitamin Rejuvenating Serum C+ Serum 30 ml
8 184,00 zł/1l
245,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Serum z nagietkiem Jurlique
6 964,67 zł/1l
208,94 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

The Ordinary – roztwór tetraisopalmitianu askorbylu 20%
5 966,67 zł/1l
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Kvitok Serum na noc z retinolem 0,1% 10 ml
7 213,00 zł/1l
72,13 zł
Sprzedawca: Emerosa

Arencia Red Smoothie Serum 8 30 ml
1 935,00 zł/1l
58,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rilastil Hydrotenseur Serum przeciwzmarszczkowe 30ml
659,50 zł/100ml
197,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Roche-Posay Mela B3 Serum Jumbo 50 ml - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- wysokiej jakości produkt do pielęgnacji
- Producent
- La Roche-Posay
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 333787593463303337875934633
- Numer producenta
- 19920855
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- wysokiej jakości produkt do pielęgnacji
- Producent
- La Roche-Posay
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 333787593463303337875934633
- Numer producenta
- 19920855
Pasuje również do tego

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
3 581,20 zł/1kg
179,06 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay Mela B3 Krem przeciw przebarwieniom na dzień SPF30, 40 ml
2 504,83 zł/1kg
150,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

La Roche-Posay Pigmentclar rozjaśniający krem pod oczy Eyes Anti-Dark Circle Brightening Care 15 ml
8 994,00 zł/1kg
134,91 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay - C12 Pure Vitamin Serum - Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe 30ml
5 177,00 zł/1l
155,31 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
3 469,00 zł/1kg
173,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Mela B3 Żel mikro-peelingujący, oczyszczający, 200 ml
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay, Anthelios, Fluid, Face, SPF 50+, 50 ml
169,36 zł/1kg
84,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 389,80 zł/1kg
238,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
4 397,67 zł/1l
131,93 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
169,90 zł/100ml
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,75 zł/100ml
92,70 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche-Posay - Hydraphase BB Cream SPF 15 - Hydratační BB krém 40 ml
113,08 zł/1kg
113,08 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - wysoka ochrona przed promieniowaniem UV 50ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Bioderma Photoderm SPF 50+ Ultralekki fluid do skóry normalnej jasny, 40 ml
160,25 zł/100ml
64,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Effaclar Duo+M, Krem przeciw niedoskonałościom, 40ml
1 200,00 zł/1kg
72,00 zł
Sprzedawca: VISO

Cichy wentylator sufitowy z oświetleniem E27 40W, lampa sufitowa z pilotem do wentylatora, wentylator sufitowy z timerem ściemniania światła
152,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Avene Xeracalm Nutrition Balsam nawilżający skóra bardzo sucha i wrażliwa, 400 ml
221,80 zł/1l
88,72 zł
Sprzedawca: VISO

Braun Silk-épil 3 3-000, Fioletowy, Biały, 20 pęset(y), MicroGrip, Prąd przemienny, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
179,35 zł
-20,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
158,90 zł
Sprzedawca: Remedial

Vichy Liftactiv Collagen Specialist 16 Cr.Lsf 50 50 ml
376,06 zł/100ml
188,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Avene Ultra Serum Efekt Rozświetlający SPF 50+ 30 ml
333,20 zł/100ml
105,52 zł
-5,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,96 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Vilde stojak na ociekacz do naczyń Stojak na ociekacz do naczyń w kolorze CZARNYM Ociekacz do naczyń 42,5x29,5x19 cm
54,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Dwupoziomowy stojak na naczynia. Odkapownik na naczynia. Stal nierdzewna. Kuchenny stojak na naczynia z koszem na sztućce. Czarny stojak na naczynia. Retoo
44,99 zł
Sprzedawca: Retoo

SAFLAX - Słodka Granadilla - 20 Nasiona - Passiflora ligularis
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

Bosch SMS25AI05E, Wolnostojący, Pełny rozmiar (60 cm), Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Przyciski, Obrotowy, 1,75 m
2 152,23 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
463,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
78,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Sofa w kształcie litery "U" BEALIFE, wymiary 271x122x86 cm | 4-osobowe z podłokietnikami, idealne do dużych salonów | Kolor: ciemnoszary | AR103
2 000,04 zł
Sprzedawca: Connected-Living

Xiaomi Robot Vacuum E5 White EU Xiaomi
1 037,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Świetny produkt, szybka dostawa i doskonała cena
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To działa
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Biotebal Rzęsy XXL Serum pobudzające wzrost rzęs, 3 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
42,99 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl
2 149,50 zł/1kg

Balea Koncentrat witaminy C, 35 kapsułek – serum do twarzy z witaminami C i E
69,00 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,12 zł
Sprzedawca: Kpictiah

Formuła do rzęs NUTRALASH - 3 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
85,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
2 833,33 zł/1l

KEDMA Jedwabiste serum do twarzy z koenzymem Q10, 30 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
7 866,67 zł/1kg

Serum do twarzy z witaminą C dla mężczyzn
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
321,80 zł/1kg

TIRTIR Ceramic Milk Ampoule 40 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
151,43 zł
Sprzedawca: BYSARAH
3 785,75 zł/1l

Kedma GOLD Serum do twarzy 50ml
141,18 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 823,60 zł/1kg

ZealSea Serum do twarzy 30 ml Rozjaśniające serum przeciwstarzeniowe z witaminą C i E
69,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
2 333,00 zł/1l

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Skóra uniwersalna, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
379,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 591,40 zł/1l

The Ordinary Pycnogenol 5%



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
8 600,00 zł/1l

The Ordinary PHA 5% złuszczające serum do ust
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
8 600,00 zł/1l

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 599,67 zł/1l

Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliant White Rice Ampoule 80ml
105,64 zł
-6,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
1 237,50 zł/1l

Zwykły retinol 0,2% w skwalanie
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 633,33 zł/1l

Medicube Collagen Glow Booster Serum 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
5 933,33 zł/1l

The Ordinary Resweratrol 3% + Kwas ferulowy 3%
104,72 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 490,67 zł/1l

The Ordinary Niacynamid 10% + Cynk 1%



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 300,00 zł/1l

The Ordinary Niacynamid 10% + Cynk 1%
99,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
1 650,00 zł/1l