5,0



Na podstawie 1 opinii
Just Vital Just Night Cream Rewitalizujący krem na noc 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
5%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 12 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 12 października
Rabat udzielony przez Fine-experience
Rabat udzielony przez Fine-experience
245,30 zł
516,42 zł / 100ml
+ 22,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy na noc i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Skin Chemists Green Caviar Night Moisturiser 50 ml60,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
44QE01 La Mer Odmładzający krem na noc3 101,87 zł/100ml
465,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)1 170,52 zł/100ml
585,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Jeanne Piaubert Divinskin Odmładzający krem na dzień i na noc 50ml527,80 zł/100ml
263,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Glycolic Bright Night Cream (Rozświetlający krem na noc) 50 ml
43,80 zł/100ml
21,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

CeraVe Skin Renewing krem na noc Night Cream 48 g
2 451,25 zł/1kg
117,66 zł
Sprzedawca: VISO

Martiderm Amatist Night Cream Amatist krem na noc 50 ml
335,54 zł/100ml
167,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Hialuronowy krem regenerujący na noc, 50 ml
591,72 zł/1kg
102,96 zł
Sprzedawca: apohealth

Filorga Time-Filler Night 5XP Krem na noc 50 ml
458,46 zł/100ml
229,23 zł
Sprzedawca: VISO

Origins Plantscription Retinol Night Moisturizer - krem nawilżający na noc z retinolem
749,40 zł/100ml
224,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Omorovicza Odmładzający krem na noc
875,70 zł/100ml
437,85 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dermedic, Normacne Preventi, Krem niwelujcy niedoskonaoci na noc, 40 ml
2 288,20 zł/1kg
114,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Nocny krem przeciwzmarszczkowy, 30 ml | CATTIER
299,03 zł/100ml
89,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Eubos Urea Intensive Care 5% krem na noc 50 ml
201,20 zł/100ml
100,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Clochee Krem odmładzająco-regenerujący na noc, 50ml
2 192,90 zł/1kg
219,29 zł
Sprzedawca: Tersorte

Eucerin Hyaluron Filler Krem na noc 50ml
435,10 zł/100ml
217,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Hauschka - Regenerating Intensive Night Serum 30ml
1 112,30 zł/100ml
333,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Balea, Vital, Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,00 zł/100ml
109,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Ryor Koenzym Q10 Krem na noc 50ml
73,66 zł/100ml
36,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Isdin Eryfotona krem na noc 50 ml
1 973,20 zł/1kg
147,99 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Przeciwstarzeniowy krem na noc z ekstraktem z szarotki alpejskiej, wodą kwiatową z róży alpejskiej i ekstraktem z liści róży alpejskiej, ekstraktem z lawendy grzebieniastej i cennymi olejkami odżywczymi wzmacnia mechanizmy naprawcze skóry, zapewniając jej gładkość i jędrność.
regeneruje skórę podczas snu
Dla doświadczonej, młodzieńczo promiennej skóry
redukuje linie i zmarszczki dzięki "inteligentnemu efektowi botoksu"
zwiększa elastyczność skóry
Vital Just Night Cream regeneruje skórę przez całą noc i dostarcza jej cennych, roślinnych substancji pielęgnacyjnych oraz intensywnego nawilżenia. Dzięki temu następnego ranka budzisz się z wypoczętą, odświeżoną cerą!
Ekskluzywny kompleks Deep Action Complex przenosi aktywne składniki roślinne w głąb skóry, zapewniając optymalne efekty pielęgnacyjne: ekstrakty z liści róży alpejskiej chronią skórę przed stresem oksydacyjnym i związanymi z nim uszkodzeniami komórek. Zmniejsza to rozpad kolagenu spowodowany starzeniem się skóry i poprawia jej elastyczność. Ekstrakt z lawendy grzebieniastej działa podobnie do "inteligentnego botoksu", zmniejszając skurcze mini-mięśni w skórze, a tym samym rozluźniając naskórek. Drobne linie mimiczne zostają zredukowane, a jednocześnie zapobiega się powstawaniu głębokich zmarszczek. Ekstrakt poprawia również gęstość skóry. Witamina C, wysoce skuteczny przeciwutleniacz i przeciwstarzeniowy składnik aktywny, stymuluje syntezę kolagenu i zapewnia równomierny koloryt skóry.
Róża alpejska ma bardzo szczególne zdolności, jeśli chodzi o zatrzymywanie wilgoci i ochronę przed wysuszeniem i stresem związanym z zimnem. Dzięki tym pozytywnym właściwościom unikalna woda kwiatowa z róży alpejskiej zapewnia skórze dodatkową porcję nawilżenia. Ta roślinna kombinacja składników aktywnych jest doskonale uzupełniona ekstraktem z szarotki alpejskiej z Valais. Jego działanie przeciw zanieczyszczeniom spowalnia proces przedwczesnego starzenia się skóry, redukuje linie i zmarszczki oraz zapobiega wiotczeniu skóry.
Nowoczesna konsystencja o kwiatowo-owocowym zapachu szybko się wchłania. Krem na noc jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry z oznakami starzenia. W połączeniu z kremem na dzień Vital Just skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta. Aby uzyskać jeszcze bogatsze doznania pielęgnacyjne, zalecamy jednoczesne stosowanie Vital Just Serum.
Słoiczek jest wykonany w ok. 74% z plastiku pochodzącego z recyklingu.
Skuteczność Vital Just Day Cream została przetestowana i potwierdzona wraz z Vital Just Night Cream w badaniu kliniczno-instrumentalnym*
Wyciąg z szarotki alpejskiej, woda kwiatowa z róży alpejskiej, wyciąg z liści róży alpejskiej, wyciąg z lawendy grzebieniastej, witamina C, lecytyna (fosfolipid), gliceryna, olej migdałowy, masło shea, pantenol, olej słonecznikowy, olej jojoba, witamina E
Wymienione składniki odpowiadają aktualnemu stanowi produkcji. Ponieważ dostosowujemy naszą formułę do nowych odkryć naukowych i przestrzegamy obowiązujących przepisów, informacje o składnikach na opakowaniu mają zastosowanie w każdym przypadku.
- Model
- Vital Just Night Cream
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Ekstrakt z szarotki alpejskiej, woda kwiatowa z róży alpejskiej, ekstrakt z liści róży alpejskiej, ekstrakt z lawendy wąskolistnej, witamina C, lecytyna (fosfolipid), gliceryna, olej migdałowy, masło shea, pantenol, olej słonecznikowy, olej jojoba, witamina E
- Producent
- Just
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3830084051189
- Model
- Vital Just Night Cream
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Ekstrakt z szarotki alpejskiej, woda kwiatowa z róży alpejskiej, ekstrakt z liści róży alpejskiej, ekstrakt z lawendy wąskolistnej, witamina C, lecytyna (fosfolipid), gliceryna, olej migdałowy, masło shea, pantenol, olej słonecznikowy, olej jojoba, witamina E
- Producent
- Just
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3830084051189
Pasuje również do tego

La Mer – odmładzający krem na noc
1 335,10 zł/100ml
801,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Krem na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Twarz, Energetyzujący, Nawilżający, Wygładzający, 65 ml
513,58 zł/100ml
333,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Abeille Royale Honey Treatment Night Cream, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Rozjaśniający, Ujędrniający, Spulchnianie, 50 ml
1 032,80 zł/100ml
516,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juvena Juvenance® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml
481,42 zł/100ml
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot, Roselift, Sculpting, Night, Cream, For Face, 50 ml
401,66 zł/100ml
200,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ISDIN Isdinceutics Night Serum Retinal Intense Serum 50 ml
315 839,98 zł/1kg
315,84 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Clarins Extra-Firming, Krem na noc, Kobiety, Starzejąca się skóra, Twarz, Krem przeciwzmarszczkowy, Rozjaśniający, Ujędrniający, Spulchnianie, Regeneracja,..., 45+ lat(a)
569,10 zł/100ml
284,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml
726,86 zł/100ml
363,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eucerin Krem przeciw przebarwieniom na noc 50 ml
16 367,00 zł/100ml
163,67 zł
Sprzedawca: apohealth

Thalgo Source Marine Revitalising Night Cream 50 ml
457,22 zł/100ml
228,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Anti-Ageing, Night, Cream, For Face, 50 ml
378,24 zł/100ml
189,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Krem na noc HR Re-Plasty Age Recovery
2 880,44 zł/100ml
1 440,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lancaster Golden Lift Night Cream (50 ml)
830,70 zł/100ml
415,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARY KAY Nachtcreme – krem na noc o działaniu intensywnie zmiękczającym, 60 g
2 105,67 zł/1kg
126,34 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Jeanne Piaubert Divinskin Odmładzający krem na dzień i na noc 50ml
527,80 zł/100ml
263,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem na noc, 40 ml
2 120,80 zł/1kg
106,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Glycolic Bright Night Cream (Rozświetlający krem na noc) 50 ml
43,80 zł/100ml
21,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Vichy, Collagen Specialist Krem na noc, 50 ml
2 891,83 zł/1kg
173,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Biofresh - Krem na noc z olejkiem ranym 50 ml Regina Roses
61,00 zł/100ml
30,50 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Krem przeciwstarzeniowy Regenerist Olay (50 ml)
269,10 zł/100ml
134,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Alpa Francovka Lesana Alkoholowy roztwór ziołowy 160ml
7,64 zł/100ml
12,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GUAM Fangocrema Notte – Krem ujędrniający na noc, 500 ml – działanie modelujące dla nóg i pośladków (816)
22 800,00 zł/100ml
228,00 zł
Sprzedawca: Dermes

L'Oreal Paris Ekspert Wieku 70+ Przeciwzmarszczkowy krem odżywczy na noc, 50mlKK-2025-07-18
67,66 zł/100ml
33,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Krem na noc do twarzy, szyi i dekoltu Ahava Beauty Before Age Uplift
480,66 zł/100ml
240,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Weleda 6821CH, Krem na noc, Kobiety, Twarz, Anti-pigmentation, Nawilżający, Odżywiający, Relaks, Wzmacniający, 40 ml, Słoik
211,62 zł/100ml
84,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Ryor Koenzym Q10 Krem na noc 50ml
73,66 zł/100ml
36,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Nivea Cellular – krem na noc przeciw przebarwieniom (50 ml)
460,74 zł/100ml
277,34 zł
-46,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
230,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Uriage Age Lift Peel krem do twarzy na noc, 50ml
240,60 zł/100ml
120,30 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Juvena Juvenance® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
481,42 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem na noc
2 456,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 456,87 zł/100ml

MARY KAY Krem na noc Volu-Firm Night treatment Retinol 48 g
262,30 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 464,58 zł/1kg

Estée Lauder Re-Nutriv Lightweight, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra sucha, Bardzo sucha skóra, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Słoiczek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
699,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 399,76 zł/100ml

SC Pro-5 Kolagen, krem na noc z jadem pszczoły, nawilżający, 50 ml
85,96 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
429,80 zł/1kg

Estée Lauder Advanced Night Repair, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Przeciw otępieniu, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Oczyszczający, Naprawa, Słoiczek, Methyl Trimethicone , Water\Aqua\Eau , Bifida Ferment Lysate , Dimethicone , Dimethicone/Vinyl...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
1 738,00 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem na noc



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
808,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 694,40 zł/100ml

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
585,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 170,52 zł/100ml

MARY KAY Krem na noc TimeWise Nighttime Recovery – pielęgnacja na noc 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Skin Chemists Green Caviar Night Moisturiser 50 ml
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Lancaster Golden Lift Night Cream (50 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
415,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
830,70 zł/100ml

Annemarie Börlind System Absolute Regenerating Night Cream, Krem na noc, Kobiety, Skóra sucha, Skóra dojrzała, Twarz, Ujędrniający, Odżywiający, Regeneracja, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
372,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
745,74 zł/100ml

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Krem na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Twarz, Energetyzujący, Nawilżający, Wygładzający, 65 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
333,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
513,58 zł/100ml

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml
363,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
726,86 zł/100ml

44QE01 La Mer Odmładzający krem na noc
465,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 101,87 zł/100ml

Intensywny Krem Na Noc 50G
131,21 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 624,20 zł/1kg

5 x Balea MED - Krem na noc / Krem do twarzy Ultra Sensitive (5 x 50 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
59,60 zł/100ml

Mary Kay Extra Emolientowy krem na noc 60g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
134,63 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
224,38 zł/100ml

Jeanne Piaubert Divinskin Odmładzający krem na dzień i na noc 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
263,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
527,80 zł/100ml

Lancaster 365 Skin Repair krem na noc z pamięcią młodości
265,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
530,98 zł/100ml