4,0



Na podstawie 1 opinii
PISTOLET na bańki mydlane DO BANIEK MYDLANYCH BAZUKA BAŃKOWA dinozaur 32
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 4 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 4 października
Rabat udzielony przez MASTIF
Rabat udzielony przez MASTIF
37,22 zł
Cena bez zniżki: 42,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,95 zł-3%
2 114,50 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink14 060,00 zł/1l
70,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Więcej informacji o reklamie
Pistolet Bańki Mydlane Puszczania Automat Baniek Płyn do Baniek Mydlanych - niebieski699,80 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
Pistolet do baniek mydlanych w kolorze białym262,30 zł/1l
26,23 zł
Sprzedawca: Ennyroom_SK

Więcej informacji o reklamie
Pistolet na bańki mydlane automatyczny 70ml na baterie LED żółty wyrzutnia baniek dla dzieci104,86 zł/1l
7,34 zł
Sprzedawca: Przydasie

Pistolet Do Baniek Maszyna Bańki Mydlane Generator Wyrzutnia + Płyn
28,00 zł
Sprzedawca: DODO-TOYS

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

2 pistolety do baniek mydlanych z diodą LED, zasilane bateryjnie, z 4 opakowaniami płynu do baniek, dla dzieci i dorosłych, przezroczyste
444,50 zł/1l
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Pistolet Do Baniek Mydlanych, Maszyna Do Baniek, Generator + Płyn Dinozaur
299,90 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Shopivo

Pistolet do baniek mydlanych 19,5 cm
28,62 zł
Sprzedawca: VISO

Bublifuky - Xtreme Bubble Maker, różowy
218,58 zł/1l
24,70 zł
Sprzedawca: Hrackyprovsechny

Grill do puszczania baniek mydlanych Bubble BBQ
38,04 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

PISTOLET na bańki mydlane DO BANIEK MYDLANYCH BAZUKA BAŃKOWA różowy 32
2 329,50 zł/1l
46,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MASTIF

Pistolet do puszczania baniek mydlanych różowy
116,42 zł/1l
61,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Pistolet na bańki mydlane z skrzydełkami, kolor niebieski
17,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Pistolet na bańki mydlane
35,15 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,27 zł
Sprzedawca: MATFEL

Pistolet na bańki mydlane jednorożca
76,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Pistolet do baniek mydlanych Dino 50 ml
152,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Pistolet do baniek Pustefix
753,00 zł/1l
52,71 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pistolet do baniek na baterie Dinozaur
40,68 zł
Sprzedawca: POPventure

Tg63365 Pistolet Do Baniek Mydlanych Automat + Płyn Na Bańki
299,80 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
️WYRZUTNIA BANIEK MYDLANYCH️ BAZOOKA 32 otwory
WYRZUTNIA do baniek mydlanych to doskonały pomysł na festiwale i imprezy plenerowe, ponieważ ilość wytworzonych baniek powoduje radość na twarzy dzieci jak i dorosłych!
Specyfikacja:
️Zasilanie: 4 baterie AA (brak w zestawie)
️Kolor: zielony (zdjęcie główne)
️Certyfikat/b>
️Certyfikat ROHS
️Ilość otworów: 32
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kupując z naszej aukcji otrzymasz:
️Wyrzutnie baniek
️Pojemnik z płynem
️Naczynie do płynu
Radość na twarzy dziecka
Aby puszczać bańki mydlane wystarczy zamoczyć pistolet w płynie znajdującym się na podstawce, nacisnąć na spust pistoletu i już mamy piękny ,bajkowy świat ,którym zachwycą się zarówno dzieci jak i dorośli.
Najlepszy efekt uzyskuje się przy użyciu PŁYNU DO BANIEK, który możesz zakupić na pozostałych naszych aukcjach.
️Nie polecamy używania płynu do naczyń️ ponieważefekt wyrzutu baniek może być bardzo słaby lub całkowicie znikomy.
BubbleMachine to świetne urządzenie do robienia imponującej ilości bąbelków, które pobudzą wyobraźnię dziecka.
Nie czekaj, już dziś!
Pistolet do baniek mydlanych to jedna z najpopularniejszych zabawek dla dzieci !
- Liczba sztuk
- 1
- Zawartość
- 20 ml
- Skład materiału
- 100% PLASTIK
- Kolor
- Zielony
- EAN
- 5905378751552
- Zawiera baterie
- Nie
- Waga
- 0.25 kg
- Zalecenia dotyczące wieku
- 4–99 lat
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Zawartość
- 20 ml
- Skład materiału
- 100% PLASTIK
- Kolor
- Zielony
- EAN
- 5905378751552
- Zawiera baterie
- Nie
- Waga
- 0.25 kg
- Zalecenia dotyczące wieku
- 4–99 lat
- Producent
Pasuje również do tego

Automatyczny dozownik mydła o pojemności 300 ml z technologią podczerwieni, bezdotykowy, do płynów do mycia naczyń, mydła w płynie, balsamów, żeli i szamponów, odpowiedni do łazienki i
178,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Arebos 4260627423378, Czerwony
630,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - zielony - dwa hamulce ręczne
1 182,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bibi i Tina ulubiona pościel w konie Linon / Renforcé
147,79 zł
Sprzedawca: BERONAGE

Hamak ogrodowy 200x150 cm ze stelażem
237,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - niebieski - dwa hamulce ręczne
1 182,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kalendarz adwentowy 2025
269,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
132,26 zł/1m²
34,07 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Eoshop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Pistolet Do Baniek Maszyna Bańki Mydlane Generator Wyrzutnia + Płyn
28,00 zł
Sprzedawca: DODO-TOYS

Automatyczna pistoletka do baniek mydlanych dla dzieci – 7000 kolorowych baniek na sekundę, idealna do ogrodu, plaży i imprez, w zestawie płyn do baniek i diody LED - PINKBUBBLEWATER
536,00 zł/1l
73,35 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Rower dziecięcy Dino Bikes 412UL zielony 12" chłopcy
385,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

UISEBRT moskitiera drzwi moskitiera drzwi 120 X 240 cm rama aluminiowa moskitiera moskitiera siatka magnetyczne zamknięcie listwy drzwi balkonowe moskitiera drzwi balkonowe
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

VASAGLE szafka z lustrem, półką i 2 drzwiczkami Szafka łazienkowa
160,38 zł
Sprzedawca: Houseland

2 pistolety do baniek mydlanych z diodą LED, zasilane bateryjnie, z 4 opakowaniami płynu do baniek, dla dzieci i dorosłych, przezroczyste
444,50 zł/1l
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Pistolet Do Baniek Mydlanych, Maszyna Do Baniek, Generator + Płyn Dinozaur
299,90 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Shopivo

Hulajnoga dziecięca 24622, z kołami XXL, nóżką, hamulcem ciernym tylnego koła, niebieska
199,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Gorenje F39EPW4, 61 l, 3 kg/24h, N-T, 39 dB, E, Biały
1 219,18 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Babynest kokon dla noworodka 90 x 50 cm - Ręcznie robione przytulne gniazdo kokonowe wykonane z bawełny sowa jasnoszara
426,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lehmann Mastic Küchenmaschine 3000 W: Mikser planetarny – zestaw zawiera misę, mikser i maszynkę do mięsa
696,84 zł
-160,42 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
536,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind

Lionelo Emma Plus składany wózek spacerowy z pozycją leżącą ciemnoszary
559,84 zł
-180,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
379,00 zł
Sprzedawca: CenterSklep24

UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
94,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BojiaHome

Łóżko piętrowe Merax 90x200cm ze schodkami i zjeżdżalnią, łóżko dziecięce z zabezpieczeniem przed wypadnięciem, łóżko piętrowe z prętami i oknem, łóżko z litego drewna, łóżko młodzieżowe, białe
1 624,99 zł
-71,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 553,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Ikonka, mata edukacyjna dla dzieci 3w1 sowa + pianinko
162,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
59,93 zł/1kg

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
70,30 zł
Sprzedawca: Mormark
14 060,00 zł/1l

Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,00 zł
Sprzedawca: EwaToys

Samochód śmieciarka Kiddygo z podświetleniem i dźwiękami, 19,5 cm
95,09 zł
Sprzedawca: Bambule

Orbico Bing Przytulony
112,69 zł
Sprzedawca: 3DToys

Zestaw do dmuchania baniek mydlanych, duży, 53,3 cm, 12 sztuk, z płynem do baniek mydlanych dla dzieci
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Relaxdays 10042393, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
33,45 zł/1l

Zestaw baniek JOYIN, 18-częściowa różdżka i 6 rozwiązań dla dzieci na imprezy plenerowe
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych, dmuchawa do baniek mydlanych, zabawka do robienia baniek mydlanych, wytwarza setki bąbelków - Bubblegun
39,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
78,00 zł/1l

Lolex | Pistolet do baniek - Automatyczna maszyna - Ogromna ilość baniek - Zabawka dla dzieci - Z płynem mydlanym
32,97 zł
Sprzedawca: Lolex
329,70 zł/1l

Dziecięca maszyna do baniek z aparatem na szelkach, zabawka do baniek na świeżym powietrzu z muzyką świetlną
77,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 949,75 zł/1l

Fru Blu Róża do robienia baniek mydlanych z płynem 2 x 40 ml
53,12 zł
Sprzedawca: MATFEL
664,00 zł/1l

TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039
75,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,58 zł
Sprzedawca: MATFEL
178,95 zł/1l

Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS
338,00 zł/1l

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Maszyna do baniek dla dzieci, maszyna do baniek, maszyna do baniek do kąpieli, maszyna do baniek, maszyna do baniek dla dzieci, zabawka do kąpieli
120,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin
562,38 zł/1l

Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Muumi Kalakuplispyssy
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
1 639,80 zł/1l