5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
CeraVe Balancing pianka czyszcząca Air Foam Cleanser 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
60,01 zł
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mleczka do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Vichy Pureté Thermale Pianka oczyszczająca Radiance Revealer 150 ml75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Pianka oczyszczająca Omorovicza199,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g1 372,00 zł/1kg
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Hialuronowy balsam oczyszczający Babor160,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

CeraVe - Oczyszczający żel pieniący do skóry normalnej i tłustej (Foaming Cleanser) 1000ml
111,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 473 ml
146,41 zł/1l
69,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
225,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,94 zł/1l
59,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 236 ml
239,79 zł/1l
56,59 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
82,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Uriage pianka czyszcząca Cleansing Make-Up Remover Foam 150 ml
53,24 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Uriage Dépiderm pianka czyszcząca Brightening Cleansing Foaming Cream 100 ml
48,86 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Filorga Skin-Prep pianka czyszcząca Enzymatic Cleansing Foam 150 ml
92,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Medicube pianka czyszcząca Zero Foam Cleanser 120 g
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Oczyszczająca pianka oczyszczająca (Cleansing Foam) 150 ml
249,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Pianka głęboko oczyszczająca Babor
107,73 zł
Sprzedawca: VISO

Guinot, Microbiotic, Sebocidine, Cleansing, Cleansing Foam, 150 ml
169,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Noreva EXFOLIAC Pianka oczyszczająca, 150 ml Pianka
574,73 zł/1l
86,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Dermalogica pianka czyszcząca Daily Glycolic Cleanser 295 ml
263,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Weleda Cleansing Care Gentle Foam 150 ml
95,47 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki CeraVe o objętości 150 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem oczyszczanie i demakijaż stanie się prawdziwą przyjemnością.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Produkt tej marki jest sklasyfikowany w kategorii żele oczyszczające, pianki i został stworzony specjalnie dla kobiet. To opakowanie zawiera 150 ml wybranego produktu. Oczyszczanie i złuszczanie skóry jest o krok łatwiejsze!
CeraVe CeraVe Air Foam Cleanser 148ml teraz w Beauty Plaza.
Cerave równoważąca pianka oczyszczająca 148 ml - Temat: Oczyszczanie skóry
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Produkt tej marki jest sklasyfikowany w kategorii żele oczyszczające, pianki i został stworzony specjalnie dla kobiet. To opakowanie zawiera 150 ml wybranego produktu. Oczyszczanie i złuszczanie skóry jest o krok łatwiejsze!
CeraVe CeraVe Air Foam Cleanser 148ml teraz w Beauty Plaza.
Cerave równoważąca pianka oczyszczająca 148 ml - Temat: Oczyszczanie skóry
- Waga
- 213 g
- Zawartość
- 0.15 l
- Składniki
- AQUA/WATER/EAU, GLICERYNA, CHLOREK SODU, GLIKOLIPIDY, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, NIACYNAMID, ALANTOINA, CERAMID NP, CERAMID AP, CERAMID EOP, KARBOMER, CYTRYNIAN TRIETYLU, SODIUM COCOYL GLUTAMATE SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, CHOLESTEROL, COCO-BETAINE, COCONUT ACID, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, PHYTOSPHINGOSINE, XANTHAN GUM, POLYEPSILON-LYSINE, BENZOIC ACID (Code F.I.L N70055245/1)
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 333787592533403337875925334
- Numer producenta
- 19854621
- Waga
- 213 g
- Zawartość
- 0.15 l
- Składniki
- AQUA/WATER/EAU, GLICERYNA, CHLOREK SODU, GLIKOLIPIDY, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, NIACYNAMID, ALANTOINA, CERAMID NP, CERAMID AP, CERAMID EOP, KARBOMER, CYTRYNIAN TRIETYLU, SODIUM COCOYL GLUTAMATE SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, CHOLESTEROL, COCO-BETAINE, COCONUT ACID, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, PHYTOSPHINGOSINE, XANTHAN GUM, POLYEPSILON-LYSINE, BENZOIC ACID (Code F.I.L N70055245/1)
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 333787592533403337875925334
- Numer producenta
- 19854621
Pasuje również do tego

CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
86,12 zł/1kg
86,12 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 473 ml
146,41 zł/1l
69,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe - Oczyszczający żel pieniący do skóry normalnej i tłustej (Foaming Cleanser) 1000ml
111,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - wysoka ochrona przed promieniowaniem UV 50ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

KREM NAWILŻAJĄCY do włosów suchych i bardzo suchych 50ml
3 774,00 zł/100ml
37,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
3 411,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

CeraVe Nawilżający krem-pianka do mycia, 236 ml
221,61 zł/1l
52,30 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
225,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
165,80 zł/100ml
82,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,94 zł/1l
59,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe Blemish Control Cleanser 473 ml
73,54 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe Nawilżająca emulsja do mycia, 473 ml
139,22 zł/1l
65,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 236 ml
239,79 zł/1l
56,59 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
190,05 zł/1kg
70,32 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
26,77 zł/100ml
107,08 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe - SA Smoothing Cleanser (normal and dry skin) 236ml
179,00 zł/1kg
53,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

(FR) CeraVe Foaming Cleanser, Oczyszczający Żel do skóry normalnej i tłustej, 88 ml (3337875597340)
23,67 zł
Sprzedawca: MANADA

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
82,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
289,50 zł/1l
57,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krem nawilżający CeraVe - do suchej i bardzo suchej skóry twarzy i ciała
78,70 zł/100ml
78,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Linola mleczko do skóry suchej ze skłonnością do neurodermitów, 500 ml balsam
262,64 zł/1l
131,32 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe Intensive Moisturising Lotion do bardzo suchej i swędzącej skóry, krem 236 ml
35,94 zł/100ml
84,81 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
179,46 zł/1kg
89,73 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe Nawilżający krem do twarzy SPF30, 52 ml
134,52 zł/100ml
69,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Effaclar Gel Micro Peel 400 ml
255,10 zł/1l
102,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2w1 szampon odżywczy i odżywka przeciwłupieżowa 200 ml
67 100,00 zł/1kg
67,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Lipikar żel pod prysznic Gel Lavant 750 ml
134,70 zł/1kg
103,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy płyn do mycia twarzy
Bardzo dobry do skóry tłustej
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
najwyższa jakość
dokładnie tak, jak opisano
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.

5% zniżki

La Roche-Posay Toleriane oczyszczający żel do twarzy Purifying Foaming Cleanser 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Pureté Thermale Pianka oczyszczająca Radiance Revealer 150 ml
75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
559,90 zł/1l

Mydło w kostce Cocoa & Coconut Superfood Cleansing Scrub (100 g)
73,39 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Żel oczyszczający do twarzy Superfood Botanicals Grape Watermelon (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Dr Botanicals Dr Botanicals Arbuzowy odświeżający płyn oczyszczający
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

TimeWise Repair Volu-Firm Pianka oczyszczająca 127 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
148,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
438,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
939,80 zł/1l

La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml
491,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
410,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
205,04 zł/100ml

Idc Institute Vitamin C Foam Cleanser 240ml
33,20 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Żel oczyszczający, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Oczyszczenie, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
307,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bezolejowy eukaliptusowy krem oczyszczający do twarzy Noxzema 170 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 372,00 zł/1kg

SKIN1004 Madagascar Centella Lekki olejek oczyszczający 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,23 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Medicube PORE BLACKHEAD DEEP CLEANSING OIL 205ml olejek do demakijażu
64,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep