Zawartość:

5 l
  • 1 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 5 l

Waga:

5 kg
  • 1 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 5 kg

Najważniejsze informacje w skrócie

  • To 100% naturalny olej tungowy, bezpieczny dla Ciebie i Twojego otoczenia.
  • Jest to najtrwalszy olej naturalny dostępny na świecie!
  • Głęboko penetruje drewno, nie tworząc powłoki, i jest odporny na wodę oraz zabrudzenia.
  • Podkreśla naturalny kolor drewna, nadając mu efekt "mokrego wyglądu" i zapobiega pękaniu.
  • W zestawie otrzymujesz GRATIS profesjonalny pędzel do łatwej aplikacji.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Olej tungowy do drewna 100% naturalny 5 L+ GRATIS pędzel

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

249,00 zł

49,80 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

śr. 7 – czw. 8 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:

Łap promocję, póki trwa!
Preparaty gruntujące i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
109,74 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
274,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Impregnat potasowy Fornature, 500ml, koncentrat do farb wapiennych, do łazienek i kuchni
Impregnat potasowy Fornature, 500ml, koncentrat do farb wapiennych, do łazienek i kuchni
738,00 zł/1kg
369,00 zł
Sprzedawca: fornaturepl
Zdjęcie produktu dla Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 5L
Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 5L
3,72 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,59 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Akrylowy Level+ ACRYLGRUND L+02 - 5L
Grunt Akrylowy Level+ ACRYLGRUND L+02 - 5L
3,78 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,89 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt do Dachówki Betonowej Bekerfarb 5l
Grunt do Dachówki Betonowej Bekerfarb 5l
145,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BEKERFARB
Zdjęcie produktu dla Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter
Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter
132,60 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
662,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Grunt poliuretanowy, grunt pod parkiet, grunt do drewna, grunt jednokomponentowy, 6 kg
Grunt poliuretanowy, grunt pod parkiet, grunt do drewna, grunt jednokomponentowy, 6 kg
254,83 zł/1kg
1 528,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Grunt do Dachówki Betonowej Bekerfarb 1l
Grunt do Dachówki Betonowej Bekerfarb 1l
37,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BEKERFARB
Zdjęcie produktu dla Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND PERFECT G01 - 20L
Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND PERFECT G01 - 20L
6,26 zł/1l
125,20 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt do Dachówki Betonowej Bekerfarb 2.5l
Grunt do Dachówki Betonowej Bekerfarb 2.5l
86,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BEKERFARB
Zdjęcie produktu dla BOLL Podkład antykorozyjny 0014014 Puszka 500ml
BOLL Podkład antykorozyjny 0014014 Puszka 500ml
68,80 zł/1l
34,40 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Zestaw Wałek Malarski 25cm + Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 20L
Zestaw Wałek Malarski 25cm + Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 20L
4,54 zł/1l
90,70 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 - 25L
Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 - 25L
6,68 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
167,12 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Podkład Phoenix Gesso, biały, 1000 ml
Podkład Phoenix Gesso, biały, 1000 ml
1 124,10 zł/1l
112,41 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
Zdjęcie produktu dla Grunt Głębokopenetrujący 25L Grunt Krzemianujący LEVEL+05
Grunt Głębokopenetrujący 25L Grunt Krzemianujący LEVEL+05
6,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
169,90 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt do Dachówki Betonowej Bekerfarb 10l
Grunt do Dachówki Betonowej Bekerfarb 10l
265,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BEKERFARB
Zdjęcie produktu dla Podkładowa Farba na Dach do Gontu i Papy Bekerfarb Wiśniowy 5l
Podkładowa Farba na Dach do Gontu i Papy Bekerfarb Wiśniowy 5l
365,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BEKERFARB
Zdjęcie produktu dla Podkładowa Farba na Dach do Dachówki Betonowej Bekerfarb Wiśniowy 1l
Podkładowa Farba na Dach do Dachówki Betonowej Bekerfarb Wiśniowy 1l
64,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BEKERFARB
Zdjęcie produktu dla PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 20 l Eimer
PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 20 l Eimer
104,43 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
3 132,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 20 L + Wałek Malarski 25cm
Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 20 L + Wałek Malarski 25cm
7,77 zł/1l
155,44 zł
Sprzedawca: Izosklep

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

100% naturalny OLEJ TUNGOWY do drewna. Najtrwalszy olej naturalny na świecie!

Flexol to polska firma, która od 2005 roku zajmuje się produkcją impregnatów. Dzięki wielkiemu doświadczeniu w produkcji impregnatów osiągnęliśmy mistrzostwo w swojej dziedzinie.

Oleje FLEXOL są naturalnym impregnatem do drewna, kostki brukowej, klinkieru, dachówki, kamienia, skór i metalu.

FLEXOL - OLEJ TUNGOWY DO DREWNA 100% NATURALNY 5 L

Tung Oil - jest to czysty, naturalny, nietoksyczny olej, który pozyskiwany jest z orzechów Tungowca, uprawianego w Chinach.

  • najtrwalszy olej naturalny na świecie

  • 100 % naturalnego oleju (bez uszlachetniaczy i rozpuszczalników)

  • bezpieczny w kontakcie z żywością

  • nie pozostawia na powierzchni żadnej powłoki (wchłania się)

  • pędzel profi 3'' (76 mm) lakierowany !

  • specjalistyczny produkt serii olejów Flexol

ZASTOSOWANIE:

  • impregnacja, konserwacja, pielęgnacja drewna,

  • do zabezpieczenia i odnawiania naturalnej barwy wszystkich gatunków drewna, w tym egzotycznych i impregnowanych ciśnieniowo,

  • do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Impregnacja olejem tungowym daje drewnu efekt "mokrego wyglądu", który podkreśla i intensyfikuje jego naturalny kolor oraz teksturę, nadając mu bogatszą i wyrazistą estetykę.

Przed zastosowaniem oleju na całości powierzchni, zalecamy wykonanie próbnej aplikacji w mało widocznym lub ukrytym miejscu. Pozwoli to na sprawdzenie, czy efekt końcowy impregnacji spełnia Państwa oczekiwania.Taka próba jest kluczowa do oceny, jak impregnat wpłynie na kolor, teksturę oraz ogólny wygląd powierzchni, umożliwiając uniknięcie niepożądanych rezultatów na większej przestrzeni.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • drewno przed przystąpieniem do pracy musi być oczyszczone i suche,

  • olej nakładać cienkimi warstwami, zgodnie z kierunkiem słojów,

  • po około 20 minutach zebrać nadmiar oleju,

  • pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny w ciepłych, suchych warunkach,

  • kolejne warstwy można nakładać w odstępach 24 godzinnych

  • czynności powtarzać do momentu, aż olej przestanie się wchłaniać.

SPOSÓB APLIKACJI:

  • szmatka,

  • pędzel,

  • wałek,

  • pistolet natryskowy

WŁAŚCIWOŚCI OLEJOWANIA:

  • bardzo głęboko penetruje drewno,

  • znakomicie wnika w każdy rodzaj drewna, nie pozostawiając na powierzchni żadnej powłoki,

  • jego specjalne właściwości powodują, że jest wysoce odporny na wodę, alkohol oraz zabrudzenia spowodowane żywnością,

  • zapobiega pękaniu i łuszczeniu drewna nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych,

  • uwidacznia jego naturalny kolor i słoje, umożliwia drewnu oddychanie,

  • powierzchnia po olejowaniu jest matowa, łatwa do czyszczenia,

  • prosty w nanoszeniu, pielęgnacji czy konserwacji drewna,

  • bezpieczny w kontakcie z żywnością, dla ludzi, zwierząt i roślin.

BEZPIECZEŃSTWO:

  • unikać kontaktu z oczami, nie połykać

  • przechowywać w miejscu niem dla dzieci

DANE TECHNICZNE OLEJU:

  • kolor: naturalny o barwie słomkowo - bursztynowej

  • zapach: charakterystyczny

  • skład: olej tungowy (nie posiada żadnych chemicznych dodatków ani filtra UV)

  • wydajność: surowe drewno - nakładać do nasycenia: 10m2/litr; odświeżenie wcześniej olejowanego drewna: 15-25 m2/litr

  • temperatura aplikacji: minimum + 10°C

  • czas schnięcia: (przy temp. 20°C, wilgotności 60%): dotykowo sucha min. 24 h, w pełni sucha: 48-72 h

PĘDZEL ANGIELSKI PROFI 3'' (76 MM) LAKIEROWANY

  • wymiary: szerokość pędzla 76 mm (3 cale)

  • szerokie włosie

  • naturalna szczecina - 100 % odporna na działanie rozpuszczalników

  • nie wypada włosie (zastosowany mocny klej)

  • uchwyt wyprofilowany, drewniany, lakierowany

  • polski producent

Waga
5 kg
Zawartość
5 l
Miejsce użytkowania
Wewnątrz
EAN
5907222293386
Producent
Flexol

Waga
5 kg
Zawartość
5 l
Miejsce użytkowania
Wewnątrz
EAN
5907222293386
Producent
Flexol
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
99,95 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
99,95 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 5 L
Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 5 L
26,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
129,99 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 1 L
Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 1 L
33,90 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
33,90 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla OLEJ DO SAUN IMPREGNACJA DREWNA 1+1 LITR Flexol
OLEJ DO SAUN IMPREGNACJA DREWNA 1+1 LITR Flexol
99,95 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Elektrownia balkonowa 2048Wh Growatt NOAH 2000 z mocą wejściową 1800W PV IP66 dla elektrowni balkonowej
Elektrownia balkonowa 2048Wh Growatt NOAH 2000 z mocą wejściową 1800W PV IP66 dla elektrowni balkonowej
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 136
2 765,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Olej do wikliny i rattanu 1L Flexol
Olej do wikliny i rattanu 1L Flexol
64,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
64,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 215
179,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 1 LITR Flexol
OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 1 LITR Flexol
55,95 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla brykiet węglowy REKORD 25kg Brykiety węglowe Paliwo premium z węgla brunatnego
brykiet węglowy REKORD 25kg Brykiety węglowe Paliwo premium z węgla brunatnego
171,24 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
4 280,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OLEJ DO SAUN IMPREGNACJA DREWNA 1 LITR Flexol
OLEJ DO SAUN IMPREGNACJA DREWNA 1 LITR Flexol
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
69,95 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Paleta pelletu Olczyk 65 worków 975 kg certyfikowanego paliwa drzewnego
Paleta pelletu Olczyk 65 worków 975 kg certyfikowanego paliwa drzewnego
110,36 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3 219,08 zł
-460,00 zł
2 759,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO
SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
67,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Rolety plisowane Faltrollo Magic | casa pura® | Hellgrau | 120 x 200 cm
Rolety plisowane Faltrollo Magic | casa pura® | Hellgrau | 120 x 200 cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 414
31,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
Zdjęcie produktu dla Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
4 897,17 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Sotel
A cordless biscuit joiner tool is shown against a white background.
Akumulatorowa frezarka do kołków płaskich Parkside® 20 V "PFDFA 20-Li A1" bez akumulatora/ładowarki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
847,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 12-25 PL, 1250W, pojemność 25L, do suchych i mokrych zabrudzeń, samoczyszczący
Odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 12-25 PL, 1250W, pojemność 25L, do suchych i mokrych zabrudzeń, samoczyszczący
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
1 065,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Bestseller
Zdjęcie produktu dla FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1037
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 szt.
BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 szt.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 390
148,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Mumijo Shilajit o wysokiej dawce firmy EXVital
Kapsułki Mumijo Shilajit o wysokiej dawce firmy EXVital
6 486,35 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Remmers Maintenance Oil 2655 Bangkirai 2,5 litra
Remmers Maintenance Oil 2655 Bangkirai 2,5 litra
75,85 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
189,62 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Stepper Twister Komputerowy stepper obrotowy Stepper Up-Down Stepper do fitnessu i aerobiku Urządzenie fitness Wyświetlacz LCD 100 kg Licznik powtórzeń Retoo
Stepper Twister Komputerowy stepper obrotowy Stepper Up-Down Stepper do fitnessu i aerobiku Urządzenie fitness Wyświetlacz LCD 100 kg Licznik powtórzeń Retoo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 99
134,89 zł
-15,00 zł
119,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Kosiarka spalinowa FUXTEC FX-RM4180, 1,3kW, 41cm, 18kg, kosz 45L, regulacja wysokosci
Kosiarka spalinowa FUXTEC FX-RM4180, 1,3kW, 41cm, 18kg, kosz 45L, regulacja wysokosci
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
669,00 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 792
124,90 zł
-5,90 zł
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Piekarnik kuchenny Piec na drewno Prity 1P34 - 10 kw EEK A
Piekarnik kuchenny Piec na drewno Prity 1P34 - 10 kw EEK A
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 106
2 500,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do G
Sprzedawca: VKGLOBAL
Zdjęcie produktu dla Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla GLORIA 801641.0000 Gaśnica pianowa GLORIA SKA+ 6 PRO
GLORIA 801641.0000 Gaśnica pianowa GLORIA SKA+ 6 PRO
201,85 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
1 211,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Makita DCL 180 T1 18 V zielony + 1x akumulator 5,0 Ah - bez ładowarki
Odkurzacz akumulatorowy Makita DCL 180 T1 18 V zielony + 1x akumulator 5,0 Ah - bez ładowarki
656,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH
Bestseller
Zdjęcie produktu dla JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 412
128,35 zł
Sprzedawca: x-planet
Zdjęcie produktu dla Pawilon Wiltec 3 x 3 m w kolorze niebieskim z ochroną UV 50+, pawilon ogrodowy ze zdejmowanymi bokami, namiot imprezowy z oknami np. na taras i festiwal
Pawilon Wiltec 3 x 3 m w kolorze niebieskim z ochroną UV 50+, pawilon ogrodowy ze zdejmowanymi bokami, namiot imprezowy z oknami np. na taras i festiwal
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 120
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Recenzje klientów

Na podstawie 10 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Produkt wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu!
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Olej tungowy dobrze się nakładał na większą powierzchnię, należy jednak pamiętać, że przy wyższych temperaturach zewnętrznych może szybko dojść do tworzenia się pęcherzyków, jeśli drewno jest nagrzane i zawiera pewną ilość wilgoci.
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 17 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zdecydowanie polecam ten produkt
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo łatwy w obróbce
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Karta produktu lub zawartość tylko w języku polskim. Ponadto szczotka nie jest zawarta w zestawie.
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
274,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
109,74 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej tungowy do drewna 100% naturalny 5 L+ GRATIS pędzel
Olej tungowy do drewna 100% naturalny 5 L+ GRATIS pędzel
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
249,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
49,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
99,95 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
99,95 zł/1l