Mydło ze stali nierdzewnej Wilhelm Sell® 18/10 – higieniczny neutralizator zapachów – jajko ze stali nierdzewnej do usuwania zapachów – kostka do czyszczenia rąk i stóp – magiczne mydło dezodoryzujące
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,99 zł
385,16 zł / 1kg
+ 21,53 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni
Łap promocję, póki trwa!
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)1 307,54 zł/1kg
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

Więcej informacji o reklamie
Stellisept med 500ml mydło dezynfekujące - płyn do mycia rąk i ciała0,13 zł/1kg
62,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
SAGROTAN® 3025760 Wkład z aloesem85,72 zł/1l
21,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Mydło w kostce do rąk Nesti Saponetta 125g - Marsiglia59,77 zł/1kg
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Magiczna ryba czyściąca
1 213,62 zł/1kg
83,74 zł
Sprzedawca: artbook-service

Mydło - Mydło do rąk - Delikatny zapach - Lawenda z tonką - 300 ml - 1 kostka
483,23 zł/1l
183,40 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Emulsja myjąca w płynie Sebamed do codziennego oczyszczania bez mydła, roztwór 50 ml
101,13 zł/1kg
6,27 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Peeling do stóp i usuwający zrogowacenia – mydło, 100g, zestaw 2 sztuk
432,80 zł/1kg
86,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Mydło do ciała - Lawenda 80g
448,25 zł/1kg
35,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Mydło do rąk - Neutralne/Wrażliwe kanister 10L
37,40 zł/1l
374,00 zł
Sprzedawca: taleoo

Dettol Antybakteryjne mydło higieniczne
168,00 zł/1kg
16,80 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Mydło w kostce dla dzieci z aloesem 75g UTI-PUTI
41,53 zł/1kg
2,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Organiczne mydło zapachowe - kwiat lawendy 100g
223,90 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Mydło lekarskie Sagrotan do higieny rąk, 250 ml w płynie
75,12 zł/1l
18,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Mydło do rąk i ciała - Róża 100g
268,80 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Mydło w kostce - Lawenda, 100g | SPEICK NATURKOSMETIK
89,30 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Mydło Marsylskie, olej z oliwek, 150 g, Naturalne zapachy, stałe mydło
112,47 zł/1kg
16,87 zł
Sprzedawca: HorizaneSante

Krem - Mydło Werbena 100g
134,10 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Mydło do pielęgnacji skóry twarzy - węgiel aktywny, 75g | PUREMETICS
559,71 zł/1kg
39,18 zł
Sprzedawca: taleoo

Mydło Wellness - Lawenda + Bergamotka 200g 10 opakowań
97,15 zł/1kg
194,29 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mydło ze stali nierdzewnej 18/10, odporne na korozję - higieniczny neutralizator zapachów - mydło w kształcie jajka ze stali nierdzewnej do usuwania zapachów - kostka do mycia rąk i stóp - magiczne mydło dezodoryzujące
Lubicie gotować z świeżym czosnkiem i cebulą, ale Wasze ręce przez kilka dni pachną?
Nasze mydło w kształcie jajka, wykonane ze stali nierdzewnej, to idealny neutralizator zapachów!
Skuteczne:
To wyjątkowe, poręczne mydło wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która naturalnie posiada właściwości antybakteryjne, co przyczynia się do higieny!
Praktyczne:
Zwykłe mydło zużywa się podczas mycia, a element ze stali nierdzewnej nie. Po odłożeniu, jajko zawsze ustawia się tak, że wierzchołek jest skierowany do góry!
Usuwanie zapachów:
Aby zneutralizować zapachy cebuli, czosnku, ryb, sera lub octu, należy przez około 20-30 sekund pocierać ręce kostką pod wodą!
Przyjazne dla środowiska:
Ponieważ nie jest potrzebny płyn do mycia ani inne substancje, ten sposób czyszczenia jest niezwykle delikatny dla skóry i br>
Informacje o produkcie:
• Wymiary: ok. 4,5 x 7 cm (średnica x wysokość)
• Materiał: stal nierdzewna
• Waga: ok. 115 g
• Kolor: srebrny
• Dodatkowe: właściwości antybakteryjne
Zamów już teraz to wysokiej jakości mydło w kształcie jajka ze stali nierdzewnej i nieprzyjemne zapachy na dłoniach nie będą miały szans!
Lubicie gotować z świeżym czosnkiem i cebulą, ale Wasze ręce przez kilka dni pachną?
Nasze mydło w kształcie jajka, wykonane ze stali nierdzewnej, to idealny neutralizator zapachów!
Skuteczne:
To wyjątkowe, poręczne mydło wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która naturalnie posiada właściwości antybakteryjne, co przyczynia się do higieny!
Praktyczne:
Zwykłe mydło zużywa się podczas mycia, a element ze stali nierdzewnej nie. Po odłożeniu, jajko zawsze ustawia się tak, że wierzchołek jest skierowany do góry!
Usuwanie zapachów:
Aby zneutralizować zapachy cebuli, czosnku, ryb, sera lub octu, należy przez około 20-30 sekund pocierać ręce kostką pod wodą!
Przyjazne dla środowiska:
Ponieważ nie jest potrzebny płyn do mycia ani inne substancje, ten sposób czyszczenia jest niezwykle delikatny dla skóry i br>
Informacje o produkcie:
• Wymiary: ok. 4,5 x 7 cm (średnica x wysokość)
• Materiał: stal nierdzewna
• Waga: ok. 115 g
• Kolor: srebrny
• Dodatkowe: właściwości antybakteryjne
Zamów już teraz to wysokiej jakości mydło w kształcie jajka ze stali nierdzewnej i nieprzyjemne zapachy na dłoniach nie będą miały szans!
- Model
- Edelstahl-Ei
- Waga
- 122 g
- Składniki
- brak
- Producent
- Wilhelm Sell
- EAN
- 4251805479560
- Numer producenta
- CF18403
- Model
- Edelstahl-Ei
- Waga
- 122 g
- Składniki
- brak
- Producent
- Wilhelm Sell
- EAN
- 4251805479560
- Numer producenta
- CF18403
Pasuje również do tego

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wentylator biurowy wykonany z ABS (zasilany przez USB), bezłopatkowy, cichy i przenośny, z dwoma poziomami prędkości – idealny do domu i sypialni
142,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)
1 307,54 zł/1kg
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

Blacha do pieczenia Almina 28/32/36 cm zestaw 3 blach do pieczenia ze stali nierdzewnej Blacha do pieczenia Tepsi
107,33 zł
-24,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
82,41 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Zasłona termoizolacyjna
246,97 zł/1m
83,97 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Suszarka do ubrań - 2 duże poziomy
58,16 zł/1m
63,76 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

WOLTU Zasłony z taśmą marszczącą przezroczysta zasłona o lnianym wyglądzie 140x245 cm biały
62,03 zł/1m
444,99 zł
-293,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,98 zł
Sprzedawca: TR8

Odkurzacz akumulatorowy 45000Pa 600W, 50 min, Odkurzacze ręczne bezprzewodowy, LED ekran, 8-cyklonowy, szczotka anti-splątanie
579,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Relaxdays, brytfanna z rusztem S, stal nierdzewna, naczynie żaroodporne, naczynie do mycia w zmywarce, brytfanna, ruszt, srebrny
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Szczoteczka Elektryczna Oral-B Vitality Pro D103 Końcówki Precision 100
139,99 zł
Sprzedawca: esiteo

ProfiCare PC-LR 3075
372,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Zestaw 2 zasłon nieprzezroczystych, matowych, przepuszczających światło „PALERMO” z oczkami i uchwytami do marszczenia Dekoracyjna zasłona wys. x szer. 145 x 140 cm Szara, 10000265-2
460,89 zł/1m
161,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

1x 100% zaciemniające zasłony termiczne Beżowa nieprzezroczysta zasłona zaciemniająca z oczkami Unicoloured, 132*160cm
80,42 zł/1m
128,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

VidaXL 244022, Biały
402,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
276,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Klatka dla ptaków Yaheetech ze stojakiem, woliera dla ptaków z 3 drewnianymi grzędami i 4 miskami do karmienia, klatka dla papużek na 4 kółkach, woliera dla papug, czarna
429,00 zł
-60,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
369,00 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Heilmetz, 16 sztuk, samoprzylepne płytki lustrzane, 15 x 15 cm, lustrzane panele ścienne z podkładkami 3M, do samodzielnego montażu, dekoracja
111,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heilmetz

ds-Products4888 Frytownica na gorące powietrze GOURMETmaxx Digital 12l, kolor: czarny - stal nierdzewna
567,21 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

1x zasłona termiczna chroniąca przed zimnem Zasłona termiczna Taśma marszcząca Nieprzezroczyste zasłony 100% zaciemnienie Zasłony Zasłona zaciemniająca, 140*245 cm, szara
46,28 zł/1m
113,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Roleta zaciemniająca bez wiercenia 80 x 150 cm, biała – roleta termiczna z uchwytem zaciskowym, 100% zaciemnienie, ochrona przed upałem i zimnem, roleta okienna z napędem łańcuszkowym
64,27 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Relaxdays 10024092, 1 szt.
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Wentylator sufitowy Karpal 80W z oświetleniem, regulacją prędkości wiatru i temperatury barwowej, lampą sufitową z pilotem do salonu, sypialni, jadalni, lampą LED, 2700K-6500K
386,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Termometr na podczerwień Cyfrowy termometr kliniczny Bezdotykowy termometr do ciała dla niemowląt i dorosłych Jasność Czoło LED Retoo
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Podkładka na stół, filc syntetyczny, 45 x 29 cm, Kesper
12,40 zł
Sprzedawca: MercatoTrade
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Zielony Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
768,46 zł/1kg

Różowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
333,00 zł/1kg

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne mydło FRANKINCENSE KAFFIR LIME



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło PINK LOTUS ALMOND



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l