5,0



Na podstawie 1 opinii
Vichy Purete 3w1 – Delikatny płyn oczyszczający do skóry wrażliwej
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,30 zł
583,00 zł / 1l
+ 55,23 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Płyny do demakijażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olejek oczyszczający Medik8 Lipid Balance1 151,79 zł/1l
161,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Medik8 Mizellar Mousse 150ml772,67 zł/1l
115,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Jeanne Piaubert Gelée Cristalline Płyn do demakijażu oczu 200ml76,65 zł/100ml
153,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Erborian Centella Cleansing Oil 180 ml760,39 zł/1l
136,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

SVR Lotion SVR Physiopure Delikatny płyn do demakijażu 150ml
88,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Rilastil Daily Care Kojący płyn micelarny 400ml
103 150,00 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Vichy Purete Thermale Dwufazowy płyn do demakijażu oczu, 100 ml
62,88 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Avene 3in1 Fluid oczyszczający 3w1, 200 ml
85 240,00 zł/1l
85,24 zł
Sprzedawca: VISO

Bielenda Płyn Micelarny 3w1 NAWILŻAJACY 400ml Demakijaż Expert Czystej Skór
29,97 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Eucerin DermatoClean Hyaluron Micelarna woda oczyszczająca 3w1 400 ml
230,90 zł/1l
92,36 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Płyn do demakijażu oczu 100 ml
87,01 zł
Sprzedawca: somnia24

ACNESTIL oczyszczający żel myjący 200ml
500,85 zł/1l
100,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Avène - Intensywny płyn do demakijażu oczu - dwufazowy płyn do demakijażu wrażliwych oczu 125ml
64 270,00 zł/1l
69,15 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,27 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Derma toCLEAN (płyn micelarny do demakijażu oczu) 125ml
74 950,00 zł/1l
74,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Talika Nawilżający płyn micelarny Pflegelotion 200ml
404,75 zł/1l
80,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Dwufazowa woda micelarna z olejkiem Physiologique Ultra, 400 ml
240,52 zł/1l
96,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Dwuetapowy płyn do demakijażu oczu i oczu 125 ml
34,14 zł/100ml
42,68 zł
Sprzedawca: VISO

Dermacol Sensitive płyn do demakijażu oczu 125ml
251,20 zł/1l
31,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bielenda Płyn Micelarny Do Demakijażu 300Ml
86,63 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Krem do twarzy Nivea Visage do skóry suchej i wrażliwej 125 ml
24,41 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Vichy Purete 3w1 – Delikatny płyn do mycia twarzy
Vichy Purete 3w1 – Delikatny płyn do mycia twarzy, przeznaczony dla skóry wrażliwej i okolic oczu.
Pojemność: 100 ml
Pielęgnacja twarzy
- Dla skóry wrażliwej i okolic oczu.
- Mleczko
- Tonik
- Środek do usuwania makijażu z oczu.
Płyn do demakijażu Pureté Thermale 3 w 1 łączy w sobie płyn do demakijażu, tonik i płyn do demakijażu oczu. Nietłusta, jedwabista emulsja jest odpowiednia nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, pozostawiając ją czystą i świeżą, gładką i miękką.
Płyn oczyszczający do skóry wrażliwej Vichy Purete 3In1 One Step Cleanser
- Waga
- 110 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- WODA • PARAFIINA CIEKŁA • MYRISTAN IZOPROPYLU • FOSFORAN POTASU • KARBOMER • HYDROKSYD SODU • DWFOSFORAN POTASU • DISODU EDTA • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • MYRTRIMONIUM BROMIDE • GLIKOL BUTYLENOWY • EKSTRAKT Z MASŁA SHEA (BUTYROSPERMUM PARKII) • KOMPOZYCJA WĄCHOWA
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3337871322533
- Numer producenta
- G0012938117
- Waga
- 110 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- WODA • PARAFIINA CIEKŁA • MYRISTAN IZOPROPYLU • FOSFORAN POTASU • KARBOMER • HYDROKSYD SODU • DWFOSFORAN POTASU • DISODU EDTA • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • MYRTRIMONIUM BROMIDE • GLIKOL BUTYLENOWY • EKSTRAKT Z MASŁA SHEA (BUTYROSPERMUM PARKII) • KOMPOZYCJA WĄCHOWA
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3337871322533
- Numer producenta
- G0012938117
Pasuje również do tego

Vichy Mineral 89 Nawilżający krem-fluid SPF50+, 50 ml
101,87 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Oral-B EB50RB-10 Cross Action NOWOŚĆ
451,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vichy Purete Thermale 3w1 – Delikatny płyn do mycia twarzy i oczu, przeznaczony dla skóry wrażliwej
91,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Vichy, Collagen Specialist Krem na noc, 50 ml
2 891,83 zł/1kg
173,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Purete Thermale Odświeżający żel do mycia twarzy z niacynamidem, 200 ml
69,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 815,89 zł/1l
343,43 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam, 150ml - oczyszczająca pianka do twarzy
66,82 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dywan do salonu z wysokim włosiem, jednokolorowy design, długie runo, shaggy, nowoczesny i puszysty, Rozmiar: 140 x 200 cm, Kolor: Jasnoszary
429,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Carpettex

Bioderma Atoderm Creme Ultra, Krem Ultranawilzajacy i wzmacniajacy, 500 ml
122,10 zł/1l
61,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 137,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Dior J'adore, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Różowy
9 193,60 zł/1l
459,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Walizka z twardą skorupą FCH, zestaw walizek podróżnych, zestaw na wózek, 3 szt., z płynnie obracającymi się kółkami 360°, ABS
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Salcar wróżki słoneczne 5m 20 LED kula n oświetlenie ogrodu impreza świąteczna dekoracja, ciepłe białe słoneczne wróżki na zewnątrz
44,62 zł
Sprzedawca: Sekeymall

Zestaw 12 plastikowych kieliszków do szampana RD35430
118,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Rotho Basic Afvalemmer 25L Zwart
74,49 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,69 zł
Sprzedawca: Eoshop

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Eye Care Krem pod oczy, 15 ml
4 799,67 zł/1kg
143,99 zł
Sprzedawca: VISO

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
433,27 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Doniczka z wkładem Prosperplast Rato Square DRTS170-S433 - Antracyt 7,2 litra
42,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Rituals The Ritual of Sakura 8719134163681, Kobiety, Antyperspirant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 24 h
543,00 zł/1l
81,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large
63 990,00 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Rotho Twist, 25 l, Prostokątny, Polipropylen (PP), Czarny, Ręczny, 252 mm
44,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Cederroth 1921, Apteczka pierwszej pomocy, Zielony, 5 lat(a), 25 mm, 25 mm, 14 g
34,25 zł
Sprzedawca: MARKA24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bio CLEANER do rzęs LEMONGRASS by Monica Zet 12ml
61,00 zł
Sprzedawca: ProjectLashes

Płyn do demakijażu oczu Mary Kay - bezolejowy i do makijażu wodoodpornego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Farmona pure icon olejek do demakija??u twarzy i oczu 250 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
83,30 zł/1kg

SKIN79 Olejek do demakijażu Cleanest Coconut Cleansing Oil 150ml
59,00 zł
Sprzedawca: Skin79
393,33 zł/1l

Jeanne Piaubert Gelée Cristalline Płyn do demakijażu oczu 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
76,65 zł/100ml

Erborian Centella Cleansing Oil 180 ml
136,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
760,39 zł/1l

Derma toCLEAN (płyn micelarny do demakijażu oczu) 125ml
74,95 zł
Sprzedawca: apohealth
74 950,00 zł/1l

Bioderma - Sensibio H2O Dwufazowy płyn micelarny do demakijażu oczu 125ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
85,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
534,81 zł/1kg

Balsam do demakijażu - 45 g - Nawilżający - Z aloesem - Delikatne oczyszczanie
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
222,00 zł/1l

Vichy Purete Thermale Kojący płyn do demakijażu oczu, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Avon Olejek i płyn micelarny do demakijażu 2 w 1
23,99 zł
Sprzedawca: TinaBeauty
119,95 zł/1l

Cotonet, Cotonet, Makeup Remover Pads, 80 pcs
82,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
1 481,96 zł/1kg

AHAVA 81315165, Mleczko oczyszczające do demakijażu, Kobiety, Skóra wrażliwa, Odżywiający, Kojąca, 125 ml, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
565,52 zł/1l