4,9



Na podstawie 7 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Babor Doctor Babor Microbiomic Moisture Glow Cream 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
766,99 zł
1 533,98 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml92,99 zł/100ml
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
La Mer The Treatment Lotion456,06 zł/100ml
456,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Medicube PDRN PINK HYALURON HYDRATING CREAM 50ML krem nawilżający178,00 zł/100ml
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Medicube Jelly - Krem nawilżający 50ml158,00 zł/100ml
79,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Babor Nawilżająco-rozświetlające serum do twarzy, 30ml
535,60 zł/100ml
160,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy
119,28 zł/100ml
596,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Medicube Collagen Jelly Cream
88,55 zł/100ml
97,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
98,01 zł/100ml
107,81 zł
Sprzedawca: Tersorte

SKIN1004 - Madagascar Centella Soothing Cream, 75ml
89,51 zł/100ml
70,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,13 zł
Sprzedawca: ISEI

Babor SeaCreation The Cream
2 140,28 zł/100ml
1 659,76 zł
-589,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 070,14 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Babor Vitalizing Cream Rich
391,12 zł/100ml
195,56 zł
Sprzedawca: VISO

COSRX The Retinol 0.1 Cream 20 ml
2 359,20 zł/1kg
117,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream 50 ml
87,54 zł/100ml
43,77 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nuxe, Merveillance Lift, Glow Firming, Cream, For Face, 15 ml
155,27 zł/100ml
23,29 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Elemis Superfood Glow Priming Moisturizer - nawilżający krem rozświetlający
245,67 zł/100ml
147,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jowe Repair Cream - 40 ml
177,27 zł/100ml
70,91 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Pyunkang Yul Nutrition Cream odżywczy krem 100 ml
107,57 zł/100ml
107,57 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Payot Nue Radiance-Boosting Toning Lotion 400 ml
17,06 zł/100ml
68,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biodance Pore Perfecting Collagen Peptide Cream 50 ml
228,60 zł/100ml
114,30 zł
Sprzedawca: Sykz

Re-Energising - Sleeping Cream Organic Grape & Vitamin E 50ml
104,66 zł/100ml
52,33 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Babor Doctor Babor Microbiomic Moisture Glow Cream 50ml - nawilżający krem rozświetlający
Aktywny kompleks nawilżający do 72 godzin zwiększa poziom nawilżenia skóry, nadając jej natychmiastowy blask.
Nawilżające ekstrakty z buraka i polisacharyd sprawiają, że skóra wygląda na bardziej jędrną i gładką.
Fermenty postbiotyczne poprawiają funkcję barierową i samoobronę skóry, zapobiegają przeznaskórkowej utracie wody i przywracają naturalną równowagę flory skóry.
Stosowanie
Nakładać na twarz, szyję i dekolt rano i/lub wieczorem po oczyszczeniu skóry i delikatnie wmasować.
Może być również stosowany jako podkład przed nałożeniem makijażu.
Zalecany w połączeniu z serum Moisture Glow.
Korzyści
Przyjemnie lekka formuła odmienia skórę, intensywnie ją nawilża, równoważy i wzmacnia oraz natychmiast nadaje jej promienny, równomierny i gładszy wygląd.
Dzięki długotrwale uzupełnionym pokładom wilgoci nadaje cerze nawilżony blask, który utrzymuje się do 72 godzin.
Składniki (INCI)
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, LACTOCOCCUS FERMENT LYSATE, CETEARYL ALCOHOL, COCOGLYCERIDES, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, HYDROLIZOWANE BIAŁKO DROŻDŻOWE, EKSTRAKT Z KORZENIA BETA VULGARIS / EKSTRAKT Z KORZENIA BETA VULGARIS (BURAKA) / EKSTRAKT Z RACINE DE BETTERAVE, FRUKTOOLIGOSACHARYDY, OLEJ Z PESTEK VITIS VINIFERA (WINOGRON), EKSTRAKT Z KORY ACER RUBRUM, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, POTASSIUM LACTATE, PENTYLENE GLYCOL, LACTIC ACID, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, BIOSACCHARIDE GUM-1, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, BUTYLENE GLYCOL, PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), CHLOREK SODU, ETYLOHEKSYLOGLICERYNA, WODOROTLENEK SODU, FENOKSYETANOL, BENZOESAN SODU, LINALOL, ALKOHOL BENZYLOWY, SALICYLAN BENZYLU, GERANIOL, MIKA (MIKA), CI 77891 (DWUTLENEK TYTANU)
- Waga
- 240 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- AQUA/WODA/EAU, GLICERYNA, OLEJ Z ORZECHÓW MIGDAŁOWYCH (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS), FOSFORAN POTASU CETYLU, LIZAT LACTOCOCCUS FERMENT, ALKOHOL CETYLOWY, KOKOGLICERYDY, GLICERYDY PALMOWE HYDROGENOWANE, BIAŁKO DROŻDŻOWE HYDROIZOWANE, EKSTRAKT Z KORZENIA BURAKI ZUCZERNIE (BETA VULGARIS), FRUKTOOLIGOSACHARYDY, OLEJ Z NASION WINOGRON (VITIS VINIFERA), EKSTRAKT Z KORY KLENU CZERWONEGO (ACER RUBRUM), OLEJ Z NASION SŁONECZNIKA (HELIANTHUS ANNUUS), LAKTYLAN POTASU, GLIKOL PENTYLENOWY, KWAS MLEKOWY, TOKOFEROL, HIALURONIAN SODU, GUMA BIOSACHARYDOWA-1, KOKO-KAPRYLAN/KAPRAT, GLIKOL BUTYLENOWY, PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), CHLOREK SODU, GLICERYNA ETYLOHEKSYLOWA, HYDROKSYD SODU, FENOKSYETANOL, BENZOAN SODU, LINALOL, BENZYLACH, BENZYLSALICYLAT, GERANIOL, MIKA (CI 77891 - DWUTLENEK TYTANU)
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4015165373667
- Numer producenta
- 403207
- Waga
- 240 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- AQUA/WODA/EAU, GLICERYNA, OLEJ Z ORZECHÓW MIGDAŁOWYCH (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS), FOSFORAN POTASU CETYLU, LIZAT LACTOCOCCUS FERMENT, ALKOHOL CETYLOWY, KOKOGLICERYDY, GLICERYDY PALMOWE HYDROGENOWANE, BIAŁKO DROŻDŻOWE HYDROIZOWANE, EKSTRAKT Z KORZENIA BURAKI ZUCZERNIE (BETA VULGARIS), FRUKTOOLIGOSACHARYDY, OLEJ Z NASION WINOGRON (VITIS VINIFERA), EKSTRAKT Z KORY KLENU CZERWONEGO (ACER RUBRUM), OLEJ Z NASION SŁONECZNIKA (HELIANTHUS ANNUUS), LAKTYLAN POTASU, GLIKOL PENTYLENOWY, KWAS MLEKOWY, TOKOFEROL, HIALURONIAN SODU, GUMA BIOSACHARYDOWA-1, KOKO-KAPRYLAN/KAPRAT, GLIKOL BUTYLENOWY, PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), CHLOREK SODU, GLICERYNA ETYLOHEKSYLOWA, HYDROKSYD SODU, FENOKSYETANOL, BENZOAN SODU, LINALOL, BENZYLACH, BENZYLSALICYLAT, GERANIOL, MIKA (CI 77891 - DWUTLENEK TYTANU)
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4015165373667
- Numer producenta
- 403207
Pasuje również do tego

Babor Doctor Babor Microbiomic Moisture Glow Serum (30 ml)
471,20 zł/100ml
147,52 zł
-6,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nawilżający krem pod oczy Doctor Microbiomic (Awakening Eye Cream) 15 ml
736,87 zł/100ml
113,20 zł
-2,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
110,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Doctor Microbiomic Balancing Toner (ziołowy tonik równoważący) 200 ml
156,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babor Nawilżająco-rozświetlające serum do twarzy, 30ml
535,60 zł/100ml
160,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy
119,28 zł/100ml
596,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Babor Doctor Babor Microbiomic Stress Defense Mushroom Cream (50 ml)
339,56 zł/100ml
178,29 zł
-8,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml
63,77 zł/100ml
318,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Moist + Lipid Cream Bogaty krem nawilżający do twarzy, 50ml
427,22 zł/100ml
213,61 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Complex C 24H Cream
480,50 zł/100ml
240,25 zł
Sprzedawca: MANADA

Babor Mimical Control Cream Krem do twarzy redukujący zmarszczki mimiczne, 50ml
463,14 zł/100ml
231,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Vitalizing Cream Rejuvenation & Glow Complex Krem odmładzający i rozświetlający
431,16 zł/100ml
215,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Kremowy peeling drobnoziarnisty do twarzy, 50ml
1 586,80 zł/1l
79,34 zł
Sprzedawca: VISO

Pianka głęboko oczyszczająca Babor
142,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babor Gel & Tonic Cleanser Żel z tonikiem 2w1, 200ml
96,80 zł
Sprzedawca: VISO

Seren Babor Resurface Odmładzające serum rozświetlające
963,63 zł/100ml
289,09 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream Rich 50ml
743,72 zł/100ml
371,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Babor Skinovage Nawilżający żel-krem pod oczy
985,93 zł/100ml
147,89 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml
510,40 zł/100ml
255,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Argan Cream - Nourishing,Hydrating,Smoothing
473,86 zł/100ml
236,93 zł
Sprzedawca: MANADA

Babor Nawilzajacy krem do cery suchej, 50ml
3 190,00 zł/1kg
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Babor Sensitive Serum przeciw zaczerwienieniom 30ml
416,42 zł/100ml
213,56 zł
-5,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
208,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hialuronowy balsam oczyszczający Babor
143,16 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Hydration Hydro Żel regenerujący 50 ml
600,76 zł/100ml
300,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babor Lifting Instant Lift Effect Cream 50ml
766,02 zł/100ml
383,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

BABOR Nutri Restore, Matowa skóra, 14 ml
1 072,00 zł/100ml
150,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Inne-pielęgnacja twarzy Babor SeaCreation The Cream
2 419,20 zł/100ml
1 209,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Doctor Babor Renewal Cream 50 ml
686,34 zł/100ml
343,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution (30 ml)
796,20 zł/100ml
238,86 zł
Sprzedawca: VISO

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wystarczające nawilżenie
Kupuję ten krem wielokrotnie i wciąż jestem zachwycona efektem nawilżenia.
Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Bardzo dobry krem
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1kg

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
894,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
178,95 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 903,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 961,21 zł/100ml

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
804,83 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
804,83 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
804,83 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 804,29 zł/1kg

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,18 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 273,93 zł/1kg

La Roche-Posay - Hydraphase BB Cream SPF 15 - Hydratační BB krém 40 ml
113,08 zł
Sprzedawca: apohealth
113,08 zł/1kg

Etre Belle Hyaluronic 3 Krem na dzień i na noc 50 ml - Krem nawilżający



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
284,27 zł
Sprzedawca: mk-tronic
568,54 zł/100ml

Valmont Vitalitä t Vitalitä t Regenera I Rich 50 ml
874,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 749,14 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
823,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 647,38 zł/100ml

Valmont Vitalitä t Vital 24 hours light 50 ml
795,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 590,86 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący
669,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
446,01 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

Farmona | Krem do twarzy - Efekt liftingu - 50ml - Z astaksantyną - Ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
105,98 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
192,88 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
385,76 zł/100ml