3,8



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
GRANDEUR Tubbees Candy Pop EDP 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
33,22 zł
664,40 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff - Casamorati 1888 Mefisto EDP 100ml7 154,50 zł/1l
715,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff " V " Amabile EDP 100 ml UNISEX6 893,50 zł/1l
689,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ramon Monegal Faïsa EDP 100 ml UNISEX7 805,50 zł/1l
780,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff Amabile Woda perfumowana, 100ml5 861,50 zł/1l
586,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tubbees Bubble Gum woda perfumowana unisex 50 ml
1 093,60 zł/1l
54,68 zł
Sprzedawca: Tersorte

GRANDEUR Tubbees Bawełna Candy EDP 50ml
904,40 zł/1l
45,22 zł
Sprzedawca: Tersorte

GRANDEUR Tubbees Chocolate Fudge EDP 50ml
850,00 zł/1l
42,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tubbees Tira Miss-You woda perfumowana unisex 50 ml
887,00 zł/1l
44,35 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tubbees Tres Leches woda perfumowana unisex 50 ml
1 093,20 zł/1l
54,66 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tubbees Lemon A-Licious woda perfumowana unisex 50 ml
807,80 zł/1l
43,48 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

GRANDEUR Tubbees Strawberry Cheesecake EDP 50ml
838,80 zł/1l
41,94 zł
Sprzedawca: Tersorte

GRANDEUR Tubbees Cherry Luxe EDP 50ml
661,80 zł/1l
33,09 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nabeel Worodi EDP 100ml
2 884,00 zł/1l
288,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VERSET Ceix for Him edp 100ml
1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Prada Candy Sugar Pop EDP 80ML
5 300,00 zł/1l
424,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

VERSET Ikal edp 50ml
1 236,40 zł/1l
61,82 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Zimaya - Crysta Oud EDP 100ml
697,00 zł/1l
69,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy In Oud Woda perfumowana, 100ml
2 539,90 zł/1l
253,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Roja Aoud Extradiordinaire 50Ml
13 840,00 zł/1l
692,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
1 065,20 zł/1l
106,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nuty zapachowe:
- Nuty głowy: słodka wata cukrowa, kremowa wanilia
- Nuty serca: delikatny karmel
- Nuty bazy: lekki piżmo
Grandeur Tubbees Candy Pop – zapach, który bawi i uwodzi Grandeur Tubbees Candy Pop to uniseksowa propozycja dla wielbicieli słodkich, beztroskich kompozycji. Łączy dziecięcą radość z delikatnym wyrafinowaniem, tworząc zapach idealny na każdą porę dnia. Doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użyciu, jak i podczas wyjątkowych okazji.
Otwarcie Grandeur Tubbees Candy Pop to eksplozja słodkiej waty cukrowej i kremowej wanilii, które tworzą lekki i radosny wstęp. Serce zapachu wypełnia delikatny karmel, wprowadzając ciepło i miękkość. Kompozycję wieńczy subtelne piżmo, nadające całości finezji oraz przyjemnej trwałości, która utrzymuje się przez długie godziny.
Grandeur Tubbees Candy Pop to doskonały wybór dla osób poszukujących zapachu lekkiego, a jednocześnie intrygującego. Idealny dla tych, którzy lubią otaczać się słodyczą i komfortem, bez rezygnowania z eleganckiego wykończenia.
Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów marek: KHADLAJ, French Avenue, Fragrance World, Azha, Grandeur, AURORA SCENTS, AL WATANIAH, Milton-Lloyd, AJMAL, AL HARAMAIN, PARIS CORNER, LATTAFA, LATTAFA PRIDE, ASDAAF, MAISON ALHAMBRA, NICHE EMARATI PERFUMES, RAVE oraz VURV na terytorium Polski. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości.
jpg GRANDEUR Tubbees Candy Pop EDP 50ml Grandeur 5055810099435
Producent: Grandeur
Rodzaj: Woda perfumowana
Pojemność: 50ml
Grandeur Tubbees Candy Pop to eksplozja cukierkowej energii — jak kolorowe żelki, gumy balonowe i landrynki zamknięte w jednej, słodko-musującej chmurze. Już w otwarciu wybrzmiewa nuta soczystej maliny, waty cukrowej i kwaśnych cukierków, przypominających słynne słodycze z dzieciństwa. W sercu zapachu króluje różowa guma balonowa i lekko sztuczne, ale niesamowicie wciągające nuty tutti-frutti. Całość kończy się na bazie miękkiego piżma i syropu cukrowego, które utrwalają słodycz, ale bez przesadnej ciężkości.
To zapach z przymrużeniem oka — idealny na imprezy, festiwale albo po prostu… gdy masz ochotę pachnieć jak radość w płynie.c
Nuty zapachowe:
- nuty głowy: bergamotka, czerwone owoce, jabłko
- nuty serca: jaśmin, kwiat pomarańczy
- nuty podstawy: bergamotka, czerwone owoce, jabłko
Woda perfumowana marki Tubbees została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Woda perfumowana marki została stworzona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego zapachu.
- Model
- Tubbees Candy Pop
- Waga
- 0.498 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grandeur
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5055810099435
- Numer producenta
- 2068043
- Model
- Tubbees Candy Pop
- Waga
- 0.498 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grandeur
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5055810099435
- Numer producenta
- 2068043
Pasuje również do tego

GRANDEUR Tubbees Bawełna Candy EDP 50ml
904,40 zł/1l
45,22 zł
Sprzedawca: Tersorte

Tubbees Bubble Gum woda perfumowana unisex 50 ml
1 093,60 zł/1l
54,68 zł
Sprzedawca: Tersorte

GRANDEUR Tubbees Cherry Luxe EDP 50ml
661,80 zł/1l
33,09 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tubbees Unicorn Vanilla woda perfumowana unisex 50 ml
661,80 zł/1l
33,09 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

GRANDEUR Tubbees Chocolate Fudge EDP 50ml
850,00 zł/1l
42,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tubbees Cookies & Cream woda perfumowana unisex 50 ml
1 184,60 zł/1l
59,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Tubbees Tres Leches woda perfumowana unisex 50 ml
1 093,20 zł/1l
54,66 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tubbees Sweet Caramel woda perfumowana unisex 50 ml
1 230,40 zł/1l
61,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Tubbees Candy Apple woda perfumowana unisex 50 ml
2 723,00 zł/1l
136,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

GRANDEUR Tubbees Strawberry Cheesecake EDP 50ml
838,80 zł/1l
41,94 zł
Sprzedawca: Tersorte

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml Woda perfumowana dla kobiet
950,70 zł/1l
95,07 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 144,50 zł/1l
114,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ard al Zaafaran Midnight Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 235,00 zł/1l
123,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Tubbees Pink Sugar woda perfumowana unisex 50 ml
904,40 zł/1l
45,22 zł
Sprzedawca: Tersorte

Tubbees Lemon A-Licious woda perfumowana unisex 50 ml
807,80 zł/1l
43,48 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Arabiyat Sugar French Vanilla Latte 100ml woda perfumowana Mixte
1 991,70 zł/1l
199,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Esta Puro- Volare Woda perfumowana 100 ml
175,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Marshmallow Dream - woda perfumowana 100 ml Volare
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

GRANDEUR Tubbees Dreamy Treats EDP 50ml
891,20 zł/1l
44,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tubbees Blueberry Sorbet woda perfumowana unisex 50 ml
1 062,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Kobiety, 60 ml
1 039,17 zł/1l
62,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Arabiyat Sugar Mango Affogato 100ml woda perfumowana Mixte
950,70 zł/1l
95,07 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tubbees Matcha Heaven woda perfumowana unisex 50 ml
2 661,80 zł/1l
133,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Tubbees Golden Praline Bliss woda perfumowana unisex 50 ml
1 062,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tubbees Tira Miss-You woda perfumowana unisex 50 ml
887,00 zł/1l
44,35 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Grandeur Tubbees Tropical Island 50Ml Woda Perfumowana Unisex Damska Męska
775,80 zł/1l
38,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
118,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Arabiyat Sugar Vanilla Cream Macaron 100 ml Woda perfumowana Unisex
1 659,20 zł/1l
165,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
25%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
25%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyśmienity aromat
Wyśmienity
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syntetyczny zapach, który nie utrzymuje się długo.
Perfumy pachną jogurtem i laktozą. Zapach jest lekki i nie utrzymuje się długo. Perfumy ulatniają się w ciągu 30 minut.
Oceniono dnia 10 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l