5,0



Na podstawie 1 opinii
Mąka Pszenna Krupczatka 1Kg Tota
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
3,89 zł
3,89 zł / 1kg
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mąki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo7,09 zł/1kg
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo8,99 zł/1kg
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo7,04 zł/1kg
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mąka pszenna na chleb typ 750 1kg - Schronisko Bukowina7,89 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MĄKA PSZENNA TYP 450 1kg Tortowa ToTa!
3,17 zł/1kg
3,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ToTa mąka pszenna uniwersalna 650 1kg
3,26 zł/1kg
3,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ToTa mąka żytnia pytlowa 980 1kg
3,06 zł/1kg
3,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

To Ta Mąka Pszenna Graham Typ 1850 900 G
3,49 zł/1kg
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Pszenna Luksusowa Typ 500 1Kg Tota
3,17 zł/1kg
3,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

To Ta! Mąka Żytnia Typ 720 5 Kg
3,20 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Na Pizzę Pszenna Typ 00 1Kg Tota
3,39 zł/1kg
3,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tota! Mąka Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
3,47 zł/1kg
3,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tota! Mąka Na Pizzę 00 5Kg
3,30 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka żytnia razowa 1kg
8,57 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka żytnia - razowa 1kg
9,73 zł/1kg
11,71 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka gryczana 500g Bezglutenowa BALVITEN
19,03 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mąka z tapioki 1kg Brat.pl
12,78 zł/1kg
13,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Aashirvaad Atta pełnoziarnista, 10 kg
9,36 zł/1kg
93,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Mąka z płaskurki pełnoziarnista 5kg
17,21 zł/1kg
87,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mąka pszenna T-500 1kg Brat.pl
4,67 zł/1kg
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mąka Pszenna Krupczatka ToTa 1kg
Mąka Pszenna Krupczatka ToTa – Przepis na perfekcyjne wypieki w Twojej kuchni! Wyobraź sobie, że stajesz w swojej kuchni, a wokół unosi się zapach świeżo upieczonych wypieków. Twoje palce przesuwają się po miękkiej, puszystej mące ToTa, a serce rośnie z radości, gdy widzisz, jak ciasto staje się idealnie gładkie i elastyczne. Mąka pszenna krupczatka ToTa to sekret perfekcyjnych wypieków – niezależnie, czy przygotowujesz lekkie biszkopty, puszyste naleśniki, czy delikatne ciasta drożdżowe. To mąka, która pozwala Ci tworzyć kulinarne dzieła sztuki w zaciszu własnej kuchni, zachwycając bliskich smakiem i teksturą. Dzięki jej wyjątkowej jakości, każda Twoja wypieczona przyjemność nabiera profesjonalnego charakteru. Idealna do wypieków – Mąka Pszenna Krupczatka ToTa Mąka pszenna ToTa to must-have każdej kuchni, której właściciel pragnie piec jak prawdziwy mistrz. Jej drobna konsystencja zapewnia lekkie i puszyste wypieki, niezależnie od tego, czy pieczesz w tradycyjny sposób, czy eksperymentujesz z nowymi przepisami. Ta mąka to nie tylko produkt – to niezawodny partner w Twojej kulinarnej podróży, dzięki któremu Twoje wypieki będą zawsze miękkie, pełne smaku i zachwycą każdego gościa. Czas na ciasto, które nigdy się nie zawiedzie! Mąka ToTa – Twoje tajemnicze składniki do sukcesu w pieczeniu Mąka pszenna krupczatka ToTa to klasyka wśród mąk, którą pokochały tysiące miłośników pieczenia. Jej jakość i wszechstronność sprawiają, że sprawdzi się w każdej sytuacji – od ciast, przez placki, po idealne pierogi. Dzięki niej za każdym razem osiągniesz perfekcyjną konsystencję ciasta i najlepszy możliwy efekt w postaci wypieków, które łączą w sobie tradycję, smak i nowoczesność. Jeśli zależy Ci na jakości, ToTa to wybór, który nigdy Cię nie zawiedzie. Odkryj przepisy od Mniam24 Kupując w Mniam24, otrzymasz ebooka ze 100 przepysznymi przepisami! To doskonała okazja, by odkrywać nowe smaki i przygotować wyjątkowe dania w swojej kuchni. Ciesz się inspiracjami kulinarnymi i korzystaj z wyjątkowych przepisów, które ułatwią Ci gotowanie każdego dnia! Idealne domowe naleśniki Składniki: 1 szklanka mąki pszennej krupczatki ToTa, 1 jajko, 250 ml mleka, szczypta soli, 2 łyżki masła, 1 łyżeczka cukru Sposób przygotowania: W misce wymieszaj mąkę pszenna ToTa, jajko, mleko, sól, cukier i roztopione masło. Używając trzepaczki, dokładnie wymieszaj składniki, aż ciasto stanie się gładkie. Wlej niewielką ilość ciasta na rozgrzaną patelnię i smaż na małym ogniu, obracając naleśniki, aż będą złociste z obu stron. Podawaj z ulubionymi owocami lub syropem – idealne na pyszne śniadanie! Podsumowanie najważniejszych cech i zalet produktu: Drobna konsystencja, która zapewnia lekkie wypieki Wysoka jakość mąki pszennej, idealna do wypieków i ciast Bez dodatków chemicznych, w 100% naturalna Wydajność – 1 kg to doskonała ilość na wiele wypieków Wszechstronność – idealna do wypieków, naleśników, pierogów i innych dań Zestaw zawiera: 1x Mąka Pszenna Krupczatka ToTa 1kg ToTa to marka, która oferuje mąki o najwyższej jakości, które od lat cieszą się zaufaniem wśród pasjonatów pieczenia. FAQ 1. Czy mąka pszenna ToTa nadaje się do wypieku chleba? Tak, mąka pszenna ToTa to świetny wybór do wypieku chleba, bułek czy innych pieczyw – zapewnia idealną strukturę i miękkość. Jest to mąka uniwersalna, która zadowoli każdego miłośnika pieczenia.. 2. Czy mąka pszenna ToTa ma specjalne właściwości w porównaniu do innych mąk? Mąka pszenna ToTa jest bardzo drobno mielona, co sprawia, że ciasta i wypieki są wyjątkowo lekkie i puszyste. Dzięki temu nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, od ciast po naleśniki. 3. Czy mogę używać mąki ToTa do robienia ciasta na pierogi? Oczywiście! Mąka pszenna krupczatka ToTa jest idealna do ciasta na pierogi – sprawi, że będą one delikatne i miękkie. Z jej pomocą stworzysz ciasto, które zawsze będzie się udawało. 4. Jak przechowywać mąkę pszenna ToTa? Mąkę pszenna ToTa należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Dzięki temu zachowa świeżość i jakość przez długi czas.
Bielmo ziarna pszenicy
ToTa mąka pszenna krupczatka 1kg
Mąka krupczatka typ 450 ToTa! to jasna mąka pszenna o charakterystycznej, grubszej strukturze. Powstaje z polskiego ziarna i dobrze sprawdza się w kuchni domowej, szczególnie przy wypiekach oraz potrawach, w których ważna jest kruchość, delikatność i odpowiednia tekstura ciasta.
W porównaniu z klasyczną, drobno mieloną mąką pszenną krupczatka ma większe, bardziej wyczuwalne cząsteczki. Dzięki temu jest chętnie wykorzystywana do kruchych ciast, tart, babeczek, domowych makaronów, klusek oraz wybranych dań mącznych. To dobry wybór dla osób, które cenią tradycyjne gotowanie i naturalne produkty bez zbędnych dodatków.
Mąka krupczatka typ 450 ToTa! – właściwości
- jasna barwa
- charakterystyczna, grubsza struktura
- wyraźniejszy zapach niż w przypadku bardzo drobnych mąk pszennych
- dobrze sprawdza się w kruchych wypiekach
- odpowiednia do ciast, babeczek, tart i spodów
- może być wykorzystywana do domowych makaronów, klusek i pierogów
- dobrze łączy się z tłuszczem w wypiekach kruchych
- produkt z polskiego ziarna pszenicy
- bez konserwantów i ulepszaczy
Mąka krupczatka typ 450 ToTa! – zastosowanie
Mąka krupczatka jest szczególnie ceniona w przepisach, w których ważna jest struktura ciasta. Jej grubszy przemiał sprawia, że dobrze nadaje się do wypieków o kruchej i delikatnej konsystencji, a także do tradycyjnych dań mącznych.
Można używać jej do przygotowania:
- kruchych ciast i tart
- babeczek i spodów do ciast
- domowych ciasteczek
- makaronu jajecznego
- klusek, pierogów i gnocchi
- naleśników i wybranych ciast
- panierki o bardziej chrupiącej strukturze
Mąka krupczatka typ 450 ToTa! – praktyczne zastosowanie w kuchni
Krupczatka dobrze sprawdza się przy przygotowywaniu ciast, które powinny być kruche, delikatne i mniej zwarte. Można stosować ją samodzielnie albo łączyć z innymi rodzajami mąki, aby uzyskać konkretną strukturę wypieku lub ciasta.
W kuchni domowej dobrze pasuje zarówno do tradycyjnych przepisów, takich jak kruche ciastka, tarty i domowy makaron, jak i do prostych dań mącznych przygotowywanych na co dzień. Jej struktura pozwala uzyskać inny efekt niż przy użyciu bardzo drobnej mąki pszennej.
Praktyczna wskazówka
Przy przygotowywaniu kruchego ciasta warto łączyć mąkę krupczatkę z zimnym masłem i krótko wyrabiać składniki. Zbyt długie zagniatanie może pogorszyć strukturę ciasta, dlatego najlepiej pracować szybko i schłodzić ciasto przed pieczeniem.
Wartości odżywcze produktu w 100 g | |
Wartość energetyczna | 1453 kJ 342 kcal |
Tłuszcz | 1 g |
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
Węglowodany | 71 g |
- w tym cukry | 0,5 g |
Błonnik | 2,9 g |
Białko | 10,5 g |
Sól* | 0,01 g |
* Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie.
Zawartość:
Opakowanie zawiera 1 kg mąki pszennej krupczatki 1 kg.
Składniki:
- ziarno pszenicy, zawiera gluten
Sposób przechowywania:
Mąkę należy przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, z dala od wilgoci i intensywnych zapachów.
Opis i dane produktu
Mąka krupczatka, dzięki wyjątkowej strukturze, szczególnie dobrze jest
polecana do wypieku kruchych ciast i tart oraz przygotowania kruszonki. Mąka
krupczatka ma jednak więcej zastosowań – jest odpowiednia do wyrobu rogalików i
łazanek, podsypywania ciasta na pizzę oraz jako panierka. Polecamy łączyć mąkę
krupczatkę z innymi mąkami, aby słodkie wypieku były puszyste i kruche – dodatek
krupczatki do mąki pszennej to sekret udanego biszkoptu. Mąka krupczatka ToTa
powstaje bez konserwantów i innych ulepszaczy.
- MASA NETTO: Masa Netto: 1Kg
- SKŁADNIKI: składniki:Pszenica 100%
- KRAJ POCHODZENIA: POLSKA
- WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość Energetyczna: 1453 kJ/342 kcal
- TŁUSZCZE: Tłuszcze: 1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2g
- WĘGLOWODANY: Węglowodany:71g w tym cukry 0,5g
- BIAŁKO: Białko: 10,5g
- SÓL: Sól: 0,01g
Mąka Krupczatka pszenna 1kg - Tota Mąka Krupczatka pszenna marki Tota to najwyższej jakości produkt, który idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni. Oferujemy ją w wygodnym opakowaniu o pojemności 1 kg, co czyni ją doskonałym wyborem zarówno dla osób, które pieką sporadycznie, jak i dla tych, którzy często przygotowują domowe wypieki. Mąka Krupczatka charakteryzuje się wyjątkową ziarnistością oraz doskonałym przemiałem, co sprawia, że jest niezastąpiona przy produkcji delikatnych ciast, kruchych ciasteczek i innych wyrobów cukierniczych. Jej unikalne właściwości pozwalają osiągnąć puszystą strukturę ciasta i wyrafinowany smak wypieków. Mąka Tota pochodzi od sprawdzonego producenta dbającego o najwyższą jakość swoich produktów, dzięki czemu masz pewność, że sięgasz po mąkę, która spełni Twoje kulinarne oczekiwania. Idealna do domowego zastosowania, pomoże Ci stworzyć dania, które zachwycą smakiem całą rodzinę. Zadbaj o to, by Twoje potrawy były zawsze przygotowane z najlepszych składników. Wybierz Mąkę Krupczatka pszenną Tota i ciesz się doskonałymi efektami swoich kulinarnych eksperymentów. Skład: Ziarno pszenicy, zawiera gluten Masa netto: 1kg Wartości odżywcze w 100g: Energia 1453kj/ 342kcal Tłuszcz 1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.2g Węglowodany 71g w tym cukry 0.5g Błonnik 2.9g Białko 10.5g Sól 0.01g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Lista składników
- składniki:Pszenica 100%
- Informacja o wartościach odżywczych
- WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość Energetyczna: 1453 kJ/342 kcal TŁUSZCZE: Tłuszcze: 1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2g WĘGLOWODANY: Węglowodany:71g w tym cukry 0,5g BIAŁKO: Białko: 10,5g SÓL: Sól: 0,01g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Prowend.com
- Nazwa handlowa
- MĄKA PSZENNA KRUPCZATKA 1KG TOTA
- Producent
- TOTA!
- EAN
- 5907996360840
- Lista składników
- składniki:Pszenica 100%
- Informacja o wartościach odżywczych
- WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość Energetyczna: 1453 kJ/342 kcal TŁUSZCZE: Tłuszcze: 1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2g WĘGLOWODANY: Węglowodany:71g w tym cukry 0,5g BIAŁKO: Białko: 10,5g SÓL: Sól: 0,01g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Prowend.com
- Nazwa handlowa
- MĄKA PSZENNA KRUPCZATKA 1KG TOTA
- Producent
- TOTA!
- EAN
- 5907996360840
Pasuje również do tego

ToTa mąka żytnia pytlowa 980 1kg
3,06 zł/1kg
3,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

To Ta! Mąka Pszenna Chlebowa Typ 750 1 Kg
3,49 zł/1kg
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Pszenna Luksusowa Typ 500 1Kg Tota
3,17 zł/1kg
3,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ToTa mąka pszenna uniwersalna 650 1kg
3,26 zł/1kg
3,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

To Ta Mąka Pszenna Graham Typ 1850 900 G
3,49 zł/1kg
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MĄKA PSZENNA TYP 450 1kg Tortowa ToTa!
3,17 zł/1kg
3,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tota! Mąka Żytnia Pełnoziarnista 1 Kg
3,29 zł/1kg
3,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tota! Mąka Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
3,47 zł/1kg
3,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

To Ta! Mąka Żytnia Typ 720 1 Kg
4,94 zł/1kg
4,94 zł
Sprzedawca: Katomix

To Ta! Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 1 Kg
4,94 zł/1kg
4,94 zł
Sprzedawca: Katomix

To Ta! Mąka Chlebowa Pszenna Typ 750 5 Kg
2,91 zł/1kg
14,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

To Ta! Mąka Żytnia Typ 720 5 Kg
3,20 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Na Pizzę Pszenna Typ 00 1Kg Tota
3,39 zł/1kg
3,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

To Ta! Mąka Pszenna Typ 450 5 Kg
2,96 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

To Ta! Mąka Orkiszowa Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
9,49 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tota! Mąka Na Pizzę 00 5Kg
3,30 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kokilka żeliwna BBQ-Toro, 2,7 l, Ø 20 cm, okrągła, brytfanna z pokrywką
113,45 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żeliwna kokilka BBQ-Toro | 4,3 l | czerwona, owalna | emaliowana żeliwna brytfanna
240,23 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

To Ta! Mąka Orkiszowa Jasna Pszenna 1 Kg
9,97 zł/1kg
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Elektryczne mieszadło do ciasta ze stalową misą o pojemności 5 litrów, wolnostojąca mieszarka
417,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Zestaw Leifheit CLEAN TWIST Mop dyskowy Ergo
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Arm & Hammer Soda oczyszczona 454g
238,52 zł/1kg
108,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Chanteclair 8015194528546
26,70 zł/1l
13,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Philips 3000 series Ręczny steamer z serii 3000 STH3000/20, Ręczny parowiec do ubrań, 0,1 l, 0,5 min, Niebieski, Reno Blue, 20 g/min
157,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Mąka razowa einkorn 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość.
Wszystko działało płynnie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
219,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,79 zł/1kg

Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(68)Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,09 zł/1kg

Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,71 zł/1kg

Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,39 zł/1kg

Mąka kukurydziana 1kg Brat.pl
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
6,92 zł/1kg

Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
34,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,84 zł/1kg

Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,99 zł/1kg

Mąka do pizzy Farina 0 Aria 5kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,81 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,06 zł/1kg

Mąka pszenna Semolina Di Grano Duro 5kg - Mininni



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
33,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,64 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,99 zł/1kg

Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,80 zł/1kg

Mąka Farina Tipo 1 5kg - Caputo
46,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,24 zł/1kg

Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,04 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,87 zł/1kg

Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,89 zł/1kg

Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
37,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,15 zł/1kg

Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,46 zł/1kg

Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 zł/1kg

Caputo Classica 5kg włoska mąka pszenna typ 00



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,99 zł/1kg