To Ta! Mąka Pszenna Chlebowa Typ 750 1 Kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

3,49 zł

3,49 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Mąki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
7,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
7,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Fioreglut gluten free 1kg- Caputo
Mąka do pizzy Fioreglut gluten free 1kg- Caputo
31 990,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
7,05 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 1 Kg
To Ta! Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 1 Kg
4,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
4,94 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Chlebowa Pszenna Typ 750 5 Kg
To Ta! Mąka Chlebowa Pszenna Typ 750 5 Kg
2,91 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
14,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Żytnia Typ 720 5 Kg
To Ta! Mąka Żytnia Typ 720 5 Kg
3,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla ToTa mąka żytnia pytlowa 980 1kg
ToTa mąka żytnia pytlowa 980 1kg
3,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna na chleb typ 750 1kg - Schronisko Bukowina
Mąka pszenna na chleb typ 750 1kg - Schronisko Bukowina
7,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tota! Mąka Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
Tota! Mąka Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
3,47 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
3,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
9,28 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MĄKA NA PIZZĘ PSZENNA TYP 00 1KG TOTA
Mąka Na Pizzę Pszenna Typ 00 1Kg Tota
3,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla MĄKA PSZENNA CHLEBOWA TYP 7501 kg -PLANET
MĄKA PSZENNA CHLEBOWA TYP 7501 kg -PLANET
32,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
32,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Orkiszowa Jasna Pszenna 1 Kg
To Ta! Mąka Orkiszowa Jasna Pszenna 1 Kg
9,97 zł/1kg
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla MĄKA PSZENNA TYP 450 1kg Tortowa ToTa!
MĄKA PSZENNA TYP 450 1kg Tortowa ToTa!
3,17 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
3,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MĄKA PSZENNA KRUPCZATKA 1KG TOTA
Mąka Pszenna Krupczatka 1Kg Tota
3,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 405
Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna chlebowa T-750 1kg Brat.pl
Mąka pszenna chlebowa T-750 1kg Brat.pl
4,61 zł/1kg
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Pszenna Luksusowa Typ 500 5 Kg
To Ta! Mąka Pszenna Luksusowa Typ 500 5 Kg
2,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

To ta! Mąka pszenna chlebowa typ 750 1 kg

Twój chleb, Twoje arcydzieło – z mąką pszenną TOTA! do perfekcji

Wyobraź sobie moment, w którym Twój dom wypełnia się zapachem świeżo upieczonego chleba – chrupiąca skórka, delikatny miąższ, który rozpływa się w ustach. Mąka pszenna chlebowa TOTA! Typ 750 to klucz do stworzenia perfekcyjnego chleba w zaciszu własnej kuchni. Dzięki tej mące, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z pieczeniem, stworzysz chleb, który zachwyci każdego. Jej wysoka jakość, odpowiednia zawartość glutenu i doskonała mielenie sprawiają, że pieczenie staje się przyjemnością, a efekty – godne profesjonalisty. Mąka TOTA! to produkt, który sprosta wymaganiom najbardziej wymagających kucharzy!

Idealna mąka do pieczenia chleba – precyzja i smak w każdym ziarnie

Mąka pszenna TOTA! Typ 750 to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie przygotować chleb o wyjątkowej konsystencji i smaku. Dzięki starannie dobranym zbożom, mąka ta zapewnia nie tylko idealną teksturę, ale i wspaniałą puszystość pieczywa. To mąka, która przekształci Twoje codzienne wypieki w prawdziwe dzieła sztuki. Od razu poczujesz różnicę – nie tylko w smaku, ale także w procesie pieczenia, który stanie się prostszy i bardziej satysfakcjonujący.

Mąka TOTA! – niezbędny składnik do pieczenia chleba, który spełni Twoje oczekiwania

Mąka pszenna chlebowa TOTA! Typ 750 to produkt, który powstał z myślą o prawdziwych pasjonatach pieczenia. Jej delikatna struktura, wysoka jakość i wszechstronność sprawiają, że świetnie sprawdzi się zarówno w tradycyjnych chlebach, jak i w bardziej kreatywnych wypiekach. Dzięki TOTA! pieczenie staje się sztuką, a każdy bochenek – wyjątkowy.

Odkryj przepisy od Mniam24

Kupując w Mniam24, otrzymasz ebooka ze 100 przepysznymi przepisami! To doskonała okazja, by odkrywać nowe smaki i przygotować wyjątkowe dania w swojej kuchni. Ciesz się inspiracjami kulinarnymi i korzystaj z wyjątkowych przepisów, które ułatwią Ci gotowanie każdego dnia!

Domowy chleb na mące pszennej TOTA!

Składniki: 500 g mąki pszennej chlebowej TOTA! Typ 750, 10 g soli, 300 ml letniej wody, 25 g świeżych drożdży, 2 łyżki oliwy z oliwek, 1 łyżeczka cukru

Sposób przygotowania: W misce wymieszaj mąkę, sól i cukier. W osobnym naczyniu rozpuść drożdże w letniej wodzie, a następnie dodaj do suchych składników. Wlej oliwę z oliwek i zagnieć ciasto przez około 10 minut, aż stanie się gładkie i elastyczne. Pozostaw ciasto do wyrośnięcia w ciepłym miejscu na około 1 godzinę. Po tym czasie, wyłóż ciasto na stolnicę, uformuj bochenek i umieść go w formie do pieczenia. Odstaw na 30 minut do ponownego wyrośnięcia. Piekarnik nagrzej do 220°C, a chleb piecz przez 25-30 minut, aż będzie złocisty i chrupiący. Ciesz się aromatycznym, domowym chlebem przygotowanym z mąki pszennej TOTA!

Podsumowanie najważniejszych cech i zalet produktu:
  • Idealna do wypieku chleba, ciast oraz innych produktów piekarniczych
  • Wysoka jakość mielenia zapewniająca perfekcyjne wyniki pieczenia
  • Delikatna struktura, która gwarantuje puszystość i lekkość pieczywa
  • Mąka pszenna typu 750, idealna do tradycyjnego chleba oraz wypieków drożdżowych
  • Produkt stworzony z pasją i precyzją, by spełniać oczekiwania domowych cukierników i profesjonalistów
Zestaw zawiera:
  • 1x To ta! Mąka pszenna chlebowa typ 750 1 kg

TOTA! to marka, która od lat dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości. Z pasją do tradycji pieczenia i nowoczesnych rozwiązań, TOTA! oferuje mąki, które spełniają oczekiwania zarówno domowych pasjonatów, jak i profesjonalnych kucharzy. Każdy produkt TOTA! to synonim niezawodności, precyzji i doskonałości w każdym szczególe.

FAQ

1. Co oznacza typ 750 w mące pszennej?

Typ 750 oznacza, że jest to mąka o średniej zawartości popiołu, co daje jej doskonałą jakość i właściwości do pieczenia chleba. Charakteryzuje się odpowiednią ilością glutenu, co sprawia, że pieczywo staje się puszyste i miękkie, a skórka chrupiąca..

2. Czy mąka TOTA! jest odpowiednia do pieczenia chleba na zakwasie?

Tak, mąka pszenna chlebowa TOTA! Typ 750 jest idealna do pieczenia chleba na zakwasie. Jej wysoka jakość i odpowiednia zawartość glutenu zapewniają wspaniały efekt nawet w bardziej wymagających przepisach.

3. Czy mąka TOTA! zawiera jakiekolwiek dodatki chemiczne?

Mąka TOTA! jest w pełni naturalna, bez dodatku konserwantów i sztucznych substancji. To produkt stworzony z myślą o najwyższej jakości wypiekach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób.

4. Jak przechowywać mąkę, aby zachować jej świeżość?

Mąkę pszenna TOTA! należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Dzięki temu zachowa swoją świeżość i właściwości przez długi czas.



Mąka pszenna chlebowa typ 750 1kg - Tota Mąka pszenna chlebowa typ 750 od marki Tota to wysokiej jakości produkt, który doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki unikalnym właściwościom, mąka ta jest idealna do wypieku domowego chleba, nadając mu wyjątkowy smak i puszystość. Produkt ten cechuje się wszechstronnością, dzięki czemu świetnie nadaje się również do pieczenia ciast, bułek oraz innych wyrobów piekarniczych. Mąka typu 750 jest produktem o średniej zawartości popiołu, co oznacza, że jest dobrą podstawą do różnorodnych przepisów kulinarnych. Opakowanie 1 kg jest wygodne i praktyczne, zapewniając świeżość mąki na dłużej. Wybierając mąkę Tota, stawiasz na jakość oraz tradycję, które są gwarancją udanego wypieku. Skład: Bielmo mączne pszenicy, zawiera gluten pszenny Masa netto: 1kg Wartości odżywcze w 100g: Energia 1427kj/ 341kcal Tłuszcz 1.8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.4g Węglowodany 71g w tym cukry 0.5g Błonnik 2.9g Białko 11.6g Sól <0.1g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Lista składników
To ta! Mąka pszenna chlebowa typ 750 1 kg
Informacja o wartościach odżywczych
1427 kJ
Waga
1000 g
Firma spożywcza
To Ta! Mąka Pszenna Chlebowa Typ 750 1 Kg
Nazwa handlowa
To ta! Mąka pszenna chlebowa typ 750 1 kg
Producent
TOTA!
EAN
5907996360802

Lista składników
To ta! Mąka pszenna chlebowa typ 750 1 kg
Informacja o wartościach odżywczych
1427 kJ
Waga
1000 g
Firma spożywcza
To Ta! Mąka Pszenna Chlebowa Typ 750 1 Kg
Nazwa handlowa
To ta! Mąka pszenna chlebowa typ 750 1 kg
Producent
TOTA!
EAN
5907996360802
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 1 Kg
To Ta! Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 1 Kg
4,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
4,94 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Żytnia Typ 720 1 Kg
To Ta! Mąka Żytnia Typ 720 1 Kg
4,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
4,94 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla ToTa mąka pszenna uniwersalna 650 1kg
ToTa mąka pszenna uniwersalna 650 1kg
3,26 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
3,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tota! Mąka Żytnia Pełnoziarnista 1 Kg
Tota! Mąka Żytnia Pełnoziarnista 1 Kg
3,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
3,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla To Ta Mąka Pszenna Graham Typ 1850 900 G
To Ta Mąka Pszenna Graham Typ 1850 900 G
3,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla ToTa mąka żytnia pytlowa 980 1kg
ToTa mąka żytnia pytlowa 980 1kg
3,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
MĄKA PSZENNA LUKSUSOWA TYP 500 1KG TOTA
Mąka Pszenna Luksusowa Typ 500 1Kg Tota
3,17 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
3,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Orkiszowa Jasna Pszenna 1 Kg
To Ta! Mąka Orkiszowa Jasna Pszenna 1 Kg
9,97 zł/1kg
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
SÓL KŁODAWSKA DO PRZETWORÓW NIEJODOWANA 1,1KG KOPALNIA KŁODAWA
Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MĄKA PSZENNA KRUPCZATKA 1KG TOTA
Mąka Pszenna Krupczatka 1Kg Tota
3,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Chlebowa Pszenna Typ 750 5 Kg
To Ta! Mąka Chlebowa Pszenna Typ 750 5 Kg
2,91 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
14,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MĄKA NA PIZZĘ PSZENNA TYP 00 1KG TOTA
Mąka Na Pizzę Pszenna Typ 00 1Kg Tota
3,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sól kamienna jodowana Kłodawska 1 kg
Sól kamienna jodowana Kłodawska 1 kg
5,77 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
5,77 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla MĄKA PSZENNA TYP 450 1kg Tortowa ToTa!
MĄKA PSZENNA TYP 450 1kg Tortowa ToTa!
3,17 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
3,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tota! Mąka Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
Tota! Mąka Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
3,47 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
3,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
105,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Orkiszowa Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
To Ta! Mąka Orkiszowa Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
9,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
18 015,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Schronisko Bukowina Śliwki suszone 1kg.
Schronisko Bukowina Śliwki suszone 1kg.
29,69 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
7,05 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna na chleb typ 750 1kg - Schronisko Bukowina
Mąka pszenna na chleb typ 750 1kg - Schronisko Bukowina
7,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla To Ta! Mąka Żytnia Typ 720 5 Kg
To Ta! Mąka Żytnia Typ 720 5 Kg
3,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pulpa pomidorowa 210g - Mutti
Pulpa pomidorowa 210g - Mutti
20,43 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
7,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SAFLAX - Zestaw do uprawy - Agrest Cape / Jagoda Andyjska - 100 Nasiona - Z mini szklarnią, podłożem uprawowym i 2 doniczkami - Physalis peruviana
SAFLAX - Zestaw do uprawy - Agrest Cape / Jagoda Andyjska - 100 Nasiona - Z mini szklarnią, podłożem uprawowym i 2 doniczkami - Physalis peruviana
315,79 zł/1kg
60,00 zł
Sprzedawca: SAFLAX
Zdjęcie produktu dla nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
30,31 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Uniwersalny zasilacz do laptopa Uniwersalna ładowarka z 8 adapterami Zasilacz do notebooka 96W Wielonapięciowa ładowarka do routerów DC 12V 15V 16V 18V 19V 24V Retoo
Uniwersalny zasilacz do laptopa Uniwersalna ładowarka z 8 adapterami Zasilacz do notebooka 96W Wielonapięciowa ładowarka do routerów DC 12V 15V 16V 18V 19V 24V Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 341
22,49 zł
-2%
21,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla SAFLAX - Bio - Pekińska - Pak Choi - 300 Nasiona - Brassica rapa supsp. chinensis
SAFLAX - Bio - Pekińska - Pak Choi - 300 Nasiona - Brassica rapa supsp. chinensis
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX
Zdjęcie produktu dla Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 738
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1956
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 22 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Po prostu dobra
Oceniono dnia 15 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niedostępna w sklepie
Oceniono dnia 15 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niestety dwie paczki pękły
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
219,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,39 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mąka kukurydziana 1kg Brat.pl
Mąka kukurydziana 1kg Brat.pl
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
6,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Farina 0 Aria 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Farina 0 Aria 5kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Semolina Di Grano Duro 5kg - Mininni
Mąka pszenna Semolina Di Grano Duro 5kg - Mininni
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
33,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Farina Tipo 1 5kg - Caputo
Mąka Farina Tipo 1 5kg - Caputo
46,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
37,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Caputo Classica 5kg włoska mąka pszenna typ 00
Caputo Classica 5kg włoska mąka pszenna typ 00
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,99 zł/1kg