5,0



Na podstawie 1 opinii
Lindt Lindor Czekolada Tiramisu 200 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
55,26 zł
276,30 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Praliny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Batony i praliny z owocami i orzechami - Schronisko Bukowina349,94 zł/1kg
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Batony i praliny dubajskie - Schronisko Bukowina294,68 zł/1kg
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g150,24 zł/1kg
37,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lindt Moments Mixture Lindor Nuxor Fioretto 223g287,26 zł/1kg
64,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nuxor Mleczna Czekolada 150 g
251,18 zł/1kg
55,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wedel Praliny Mleczne Czekoladowe 114 g
167,06 zł/1kg
30,07 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Goplana Praliny pistacjowe 192 g
147,78 zł/1kg
33,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka Czekoladki Mleczne Z Nadzieniem Z Orzechów Laskowych 110 G
223,18 zł/1kg
24,55 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Praliny Lindor Milk Czekolada Mleczna 100g
283,25 zł/1kg
33,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

LINDOR praliny Czekolada mleczna i ciemna, 200g
226,10 zł/1kg
45,22 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Wawel Czekoladki Krówkowe 1 kg
65,12 zł/1kg
81,87 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,07 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wawel Miniczekolada Mleczna Z Nadzieniem Karmelowym Krówkowa 39 G
90,75 zł/1kg
4,46 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO COLLECTION, praliny 172g
342,03 zł/1kg
58,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lindt PRALINES Hochfein 350g
452,86 zł/1kg
221,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero Rocher 30 szt. 375 g
226,61 zł/1kg
86,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralinen 800,0 g
260,50 zł/1kg
208,40 zł
Sprzedawca: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekolada Galler Milk Crunchy, 70 g
25,44 zł/1kg
12,72 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
444,58 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
LINDOR Tiramisu 200g
Odkryj magię czekolady Lindor!
Stwórz niezapomniane chwile z naszymi pysznymi pralinami Lindor, synonimem delikatności i luksusu.
Z Lindor każda chwila stanie się niezapomnianym przeżyciem. Nasze praliny to idealny wybór na prezent i na chwile przyjemności, kiedy chcesz zafundować sobie coś wyjątkowego. Zafunduj sobie najwyższą rozkosz i przeżyj chwile przyjemności z Lindor.
Mleczna czekolada z nadzieniem (44%) z kawałków wafla (0,5%) i kremem z delikatnego mascarpone i kawy.
Wartości odżywcze
Fakty żywieniowe na 100g
Energia (kJ) 2604
Energia (Kcal) 627
Białko (g) 5,2
Tłuszcz (g) 48
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 35
Węglowodany (g) 44
w tym cukry (g) 42
Sól (g) 0,22
Składniki
Alergeny
Zawartość kakao %
Wartości odżywcze
Fakty żywieniowe na 100g
Energia (kJ) 2604
Energia (Kcal) 627
Białko (g) 5,2
Tłuszcz (g) 48
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 35
Węglowodany (g) 44
w tym cukry (g) 42
Sól (g) 0,22
Składniki
cukier, masło kakaowe, tłuszcze roślinne (kokosowy i z ziaren palmowych w różnych proporcjach), pełne mleko w proszku, masa kakaowa, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, bezwodny tłuszcz mleczny, Mascarpone 0,5% (śmietanka, odtłuszczone mleko w proszku, białko mleka ), emulgator: lecytyna sojowa, kawa 0,2%; ekstrakt słodowy jęczmienny, skrobia ziemniaczana, naturalne aromaty, aromat: wanilina, mąka z ciecierzycy, mąka kukurydziana, białko mleka, stabilizator: difosforany, sól.
Alergeny
Może zawierać śladowe ilości jaj, orzechów laskowych i migdałów.
Zawartość kakao %
Czekolada mleczna: Zawartość suchej masy kakaowej nie mniej niż 32 %. Zawartość suchej masy mlecznej nie mniej niż 21 %.
Zamów teraz Lindt Lindor Tiramisu Cornet i rozkoszuj się aksamitnym smakiem! Nie czekaj, spraw sobie słodką przyjemność!
Opis szczegółowy Praliny z czekolady mlecznej z kawałkami wafelków (0,5%) z delikatnie rozpływającym się nadzieniem (44%) z dodatkiem serka mascarpone i kawy. Parametry produktu Typ Praliny Smak Tiramisu, Czekoladowy Zawartość netto 200 g Dodatki Z nadzieniem Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Szwajcaria Składniki Cukier, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (kokosowy, z nasion palmy), mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, bezwodny tłuszcz mleczny, mascarpone 0,5%, emulgator: lecytyny (sojowe), kawa 0,2 %, ekstrakt słodowy jęczmienny, skrobia ziemniaczana, aromaty, mąka z ciecierzycy, mąka kukurydziana, białka mleka, stabilizator (fosforan disodowy), sól. może zawierać jaja, orzechy laskowe, migdały. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32%, masa mleczna minimum 21%. Waga jednostkowa brutto 0,23 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 70 op. zb. (DU) Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) 12 mies. Alergeny Orzechy Tak Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Tak Zboża zawierajace gluten Tak Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Tak Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Jęczmień i produkty jęczmienne Tak Migdały i produkty z migdałami Tak Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych Tak Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 627 kcal Wartość energetyczna kJ 2604 kJ Zawartość białek 5,2 g Zawartość soli 0,22 g Kwasy tłuszczowe nasycone 35 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 48 g Cukry 42 g Zawartość węglowodanów 44 g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 7610400110624 Marka: Lindor Kategoria: BOMBONIERKI Podkategoria: BOMBONIERKI OPAKOWANIE DO 250G Kraj pochodzenia: Szwajcaria Podmiot wprowadzający do obrotu: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 0.23 kg
- Lista składników
- W opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- W opisie
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- CARUNO
- Nazwa handlowa
- Praliny Lindor Z Czekolady Mlecznej Z Nadzieniem Tiramisu 200 G
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7610400110624
- Lista składników
- W opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- W opisie
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- CARUNO
- Nazwa handlowa
- Praliny Lindor Z Czekolady Mlecznej Z Nadzieniem Tiramisu 200 G
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7610400110624
Instrukcje bezpieczeństwa
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość
Pyszne, delikatne, rozpływające się w ustach czekoladki.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg

Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg

Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg

Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,42 zł/1kg

Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg

Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
48,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
153,14 zł/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
106,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,21 zł/1kg

Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
195,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
373,05 zł/1kg

Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,13 zł/1kg

Frischli Stracciatella Cream nieodparte połączenie 5000g
134,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,99 zł/1kg

Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,95 zł/1kg

Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
412,45 zł/1kg

Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
136,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,46 zł/1kg

La Domino kostki piernikowe 1250 g
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,82 zł/1kg

Marcepan w czekoladzie deserowej 100g - Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
157,07 zł/1kg

Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
37,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
150,24 zł/1kg

Milka Favourites popularna mieszanka pralin 141g
25,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,41 zł/1kg

Ferrero The Best Advent Calendars pyszne czekoladki opakowanie 251g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
415,98 zł/1kg

Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
32,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
320,10 zł/1kg
