Masażer głowy na światło czerwone do rewitalizacji i wzrostu włosów
Masażer głowy na światło czerwone łączy nowoczesną technologię z kojącym masażem, aby poprawić kondycję skóry głowy i stymulować wzrost włosów.
Codzienna pielęgnacja włosów z terapią światłem czerwonym
- Urządzenie wykorzystuje światło czerwone do stymulacji mieszków włosowych.
- Pobudza produkcję kolagenu, co prowadzi do uzyskania gęstszych i pełniejszych włosów.
- Wystarczy zaledwie 10 minut stosowania dziennie.
Pobudzający masaż skóry głowy
- 72 elastyczne szczoteczki masujące zapewniają przyjemny, relaksacyjny masaż.
- Poprawia krążenie krwi i pomaga w redukcji stresu.
- Idealny do codziennego relaksu i pielęgnacji.
Celowana pielęgnacja z aplikacją olejków
- Precyzyjne dozowanie olejków pielęgnacyjnych bezpośrednio na skórę głowy.
- Transportuje składniki odżywcze dokładnie tam, gdzie są potrzebne.
- Optymalnie uzupełnia działanie urządzenia stymulującego wzrost włosów.
Pobudzenie krążenia i dostarczanie składników...
Masażer głowy na podczerwień, wspomagający wzrost włosów i regenerację
Zestaw do głębokiego oczyszczania włosów Back2Basics
1 780,00 zł/1kg
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Dermofuture Hair Growth Maska przyspieszająca wzrost włosów, 300ml
90,57 zł/1l
27,17 zł
Sprzedawca: Katomix
540 igiełki wałek do stymulacji wzrostu włosów pielęgnacja skóry zabiegi na ciało 0,25 mm
47,00 zł
Sprzedawca: nexon1140
Novex Novex My Curl Intense Leave In, 500 g
72,68 zł/1kg
37,15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-2%
36,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Kamień Gua Sha z Obsydianu do Masażu Twarzy
10,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
REPAREX przeciw siwym włosom dla mężczyzn
823,77 zł/1kg
107,09 zł
Sprzedawca: Emerosa
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Masażer głowy na światło czerwone do rewitalizacji i wzrostu włosów
Masażer głowy na światło czerwone łączy nowoczesną technologię z kojącym masażem, aby poprawić kondycję skóry głowy i stymulować wzrost włosów.
Codzienna pielęgnacja włosów z terapią światłem czerwonym
- Urządzenie wykorzystuje światło czerwone do stymulacji mieszków włosowych.
- Pobudza produkcję kolagenu, co prowadzi do uzyskania gęstszych i pełniejszych włosów.
- Wystarczy zaledwie 10 minut stosowania dziennie.
Pobudzający masaż skóry głowy
- 72 elastyczne szczoteczki masujące zapewniają przyjemny, relaksacyjny masaż.
- Poprawia krążenie krwi i pomaga w redukcji stresu.
- Idealny do codziennego relaksu i pielęgnacji.
Celowana pielęgnacja z aplikacją olejków
- Precyzyjne dozowanie olejków pielęgnacyjnych bezpośrednio na skórę głowy.
- Transportuje składniki odżywcze dokładnie tam, gdzie są potrzebne.
- Optymalnie uzupełnia działanie urządzenia stymulującego wzrost włosów.
Pobudzenie krążenia i dostarczanie składników odżywczych
- Poprawione krążenie dostarcza korzeniom włosów tlen i składniki odżywcze.
- Wspiera zdrowy i silny wzrost włosów.
- Idealny przy wypadaniu włosów i do rewitalizacji.
Głębokie nawilżenie skóry głowy
- Zapewnia zrównoważone nawilżenie.
- Zapobiega suchości i uczuciu napięcia.
- Wspiera zdrową kondycję skóry głowy.
Szczegóły techniczne
- Materiał: ABS, PC, silikon
- Kolor: Czerwony
- Napięcie wejściowe: 5V 1A
- Napięcie robocze: 3.7V 0.2A
- Moc: 5W
- Typ baterii: Litowa
- Pojemność: 1400mAh
- Czas ładowania: ok. 3 godziny
- Czas pracy: ok. 2 godziny 50 minut
- Wymiary: 21,2 x 8,5 x 5 cm
- Waga: 233g
Zawartość opakowania
- 1x Masażer głowy na światło czerwone do rewitalizacji włosów
- 1x Kabel USB-C do ładowania
To praktyczne urządzenie do wzrostu włosów oferuje skuteczny i przyjemny sposób na wzmocnienie włosów od nasady. Idealne do codziennego użytku w domu.
Kolor
Ciemnoczerwony
Waga
0.233 kg
Producent
Mormark
Liczba sztuk
1
EAN
3831127568466
Numer producenta
3831127599416
Kolor
Ciemnoczerwony
Waga
0.233 kg
Producent
Mormark
Liczba sztuk
1
EAN
3831127568466
Numer producenta
3831127599416
Niemiecka ustawa o bateriach (BattG)
Informacje dotyczące utylizacji baterii i akumulatorów: W związku ze sprzedażą baterii i akumulatorów lub dostawą urządzeń zawierających baterie lub akumulatory jesteśmy zobowiązani do zwrócenia uwagi na następujące kwestie: Użytkownik końcowy jest prawnie zobowiązany do zwrotu zużytych baterii i akumulatorów. Zużyte baterie i akumulatory, które są lub były dostępne w naszym asortymencie produktów w ramach sprzedaży jako nowe, można bezpłatnie odesłać do naszego magazynu wysyłkowego (adres wysyłki). W tym celu na koncie klienta można wygenerować etykietę zwrotną. Symbole umieszczone na bateriach i akumulatorach mają następujące znaczenie: Symbol przekreślonego kosza na śmieci oznacza, że baterii/akumulatora nie wolno wyrzucać razem ze zwykłymi odpadami komunalnymi. Pb = bateria zawiera więcej niż 0,004 procent ołowiu; Cd = bateria zawiera więcej niż 0,002 procent kadmu; Hg = bateria zawiera więcej niż 0,0005 procent rtęci. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie powyższych wytycznych.
Tefal GC722D, Czarny, Stal szczotkowana, Stal nierdzewna, Prostokątny, 800 cm², 400 x 200 mm, 0,8 m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(486)Liczba wystawionych ocen: 486
1 953,00 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Legowisko dla psa Sheena M 26591, ortopedyczne, szare
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(178)Liczba wystawionych ocen: 178
199,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(403)Liczba wystawionych ocen: 403
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zestaw 3 sztuk: urządzenie do masażu skóry głowy 360°, 6 poduszek powietrznych, akumulator 2000 mAh, 3 poziomy ogrzewania, do redukcji stresu, głębokiego relaksu i poprawy samopoczucia, kolor beżowy
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
126,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vomanoz
Koc z polaru, śpiwór dla dzieci z motywem syreny, świecący w ciemności
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
71,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
68,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Mini Rower Treningowy z Pedałami Rehabilitacja i Trening w Domu Trenażer
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
54,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise
["5 sztuk plecaków dla uczniów sprzęgło nastolatek torba na książki duża pojemność torby szkolne chłopcy dziewczęta piórnik, czarny"],
2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
150,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Lalka do przebierania, magnetyczna lalka do przebierania, lalka do ubierania, zestaw do ubierania lalki księżniczki z 27 elementami magnetycznych ubrań i akcesoriów - MAGDRESSY
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
54,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95
114,62 zł
Sprzedawca: Katomix
Wykrywacz metali VEVOR dla dorosłych Wielofunkcyjny profesjonalny wykrywacz z 7 trybami pracy Wodoodporny wykrywacz metali z cewką 25,4 cm dla większej głębokości, z łopatą i torbą do przenoszenia
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
360-stopniowy obrotowy adapter do kranu, odporny na wysokie temperatury, filtr wody z gwintem M22 do kontrolowanego przepływu wody - FAUCETI
43,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
40,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Akumulator IMOUM Li-Ion 21V 2Ah
115,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-20,29 zł
95,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NARZEDZIA365_PL
Tomado-Metaltex Siena Keukentrolley met Wielen 41x23x63 cm Zilver
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
183,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(972)Liczba wystawionych ocen: 972
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(820)Liczba wystawionych ocen: 820
144,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-14,36 zł
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko
Real Techniques Au Naturale Zestaw pędzli do makijażu, 9 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
125,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Wszechstronny obieracz do warzyw 3 w 1, wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, ręczna krajalnica do warzyw, rozdrabniacz – PEELANI
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
60,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zestaw do przenoszenia mebli, kółka do przenoszenia mebli, kółka transportowe, płyty na kółkach (40 x 69 cm, maks. 200 kg) - MOVEJET
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
60,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Trening brzucha, urządzenia do ćwiczeń brzucha, ekspander do treningu siłowego, urządzenie do treningu całego ciała do użytku domowego - ABPULLER
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
43,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
40,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Tkanina ogrodnicza z otworami na rośliny, folia do zwalczania chwastów, tkanina ogrodnicza (0,95 x 10 m)
4,75 zł/1m²
2,9Średnia ocena: 2,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
47,45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
45,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Składany wózek outdoorowy o pojemności 120 litrów, wyposażony w kółka. Wózek transportowy wykonany z wytrzymałego materiału Oxford 600D (dwuwarstwowy). Składany wózek o pojemności 120 litrów – VOZIPRO
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
233,11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-11,66 zł
221,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Przeźroczysta plandeka ochronna, 2x3 m, wykonana z PVC, wzmocniony szew, do pawilonu
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
81,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
77,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Wysuwana szafka kuchenna z organizerem, 2 półki, regulowane półki
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
59,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Biustonosz modelujący bezszwowy, zapewniający komfort na co dzień, wykonany z nylonu, wygodny biustonosz bez fiszbin – UPFORMA, kolor biały, rozmiar S
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
97,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
92,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Grzebień do prostowania włosów Grzebień do prostowania włosów USB Objętość Proste Dwufunkcyjna prostownica do włosów Lokówka do włosów Big Wave Egg Curl
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
189,87 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
Recenzje klientów
Średnia ocena: 5,0
5,0Na podstawie 1 opinii
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%
Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%
Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%
Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%
Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szczotka do skóry głowy
Super produkt, mogę go tylko polecić
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
1 290,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-100,00 zł
1 190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FEROTRADE
59 500,00 zł/1l
Krem do stylizacji No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
103,69 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
715,10 zł/1l
Główka fryzjerska 80% ludzkich włosów z zaciskiem biurkowym i akcesoriami do stylizacji - Główka fryzjerska - Główka fryzjerska do ćwiczeń - Brązowa - 60 cm
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
259,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SassyGoods
317,01 zł/1kg
Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 156,70 zł/1kg
Tresemmé | Spray termoochronny - 236 ml - Z keratyną i olejkiem marula - Pielęgnacja włosów - Do wszystkich rodzajów włosów
43,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-2%
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
182,16 zł/1l
Pasemka do przedłużania włosów, 100% włosy Remy, 35 cm, średni brąz/jasny blond
295,44 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
11 817,60 zł/1kg
Włosy syntetyczne do nadania objętości
312,83 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
5 793,15 zł/1kg
Topik – włókna do włosów, zapewniające pełniejszy wygląd