APLB Glutathione Niacinamide Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,30 zł
170,75 zł / 100ml
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rozjaśniający krem przeciwsłoneczny SPF 50+ PA+++ – ochrona i rozjaśnienie skóry1 300,00 zł/1kg
39,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Eucerin Sun Creme Lsf 50+ 50 ml10 195,00 zł/100ml
109,36 zł
-7,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Collistar Supertanning Concentrate Unguent SPF1055,79 zł/100ml
111,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sebamed Krem przeciwsłoneczny Lsf 50+ 75 ml633,46 zł/1kg
65,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Manyo - Hyaluron Hydrating Sunscreen SPF50+ PA++++ - Nawilżający Krem Przeciwsłoneczny - 50ml
224,96 zł/100ml
112,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Noreva Iklen krem przeciwsłoneczny Lsf 50+ 30 ml
15 730,00 zł/100ml
157,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma - Photoderm Creme SPF 50 40ml
65,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ALTRUIST Sunscreen SPF 50 100 ml - Krem przeciwsłoneczny
45,41 zł/100ml
45,41 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Isntree Hyaluronic Sztyft przeciwsłoneczny z kwasem hialuronowym SPF50+, 22 g
1 865,75 zł/1kg
74,63 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Missha Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF45, 50 ml
107,64 zł/100ml
53,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

LRP Anthelios UVmune 400 Krem nawilżający SPF50+
160,52 zł/100ml
80,26 zł
Sprzedawca: Tersorte

Krem nawilżający z filtrem przeciwsłonecznym Anua Heartleaf Silky Moisture SPF50+ PA++++
140,80 zł/100ml
70,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

iUNIK Centella Calming Daily Sunscreen 15 ml - krem z filtrem
132,67 zł/100ml
19,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Klairs All-day Airy Sunscreen SPF50+PA++++ 50g - krem przeciwsłoneczny
2 161,00 zł/1kg
108,05 zł
Sprzedawca: somnia24

ISDIN PhotoUltra Redness LSF 50, 50 ml CRE
313,10 zł/100ml
156,55 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Photoderm Pediatrics Mineral SPF 50+ 50 g
6 567,00 zł/100ml
65,67 zł
Sprzedawca: VISO

Laneige Radian-C Sun Cream SPF50 - PA, 50 ml
294,40 zł/100ml
147,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ROSACURE INTENSIVE Emulsja na dzień SPF30 30 ml
325,20 zł/100ml
97,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Guinot, Hydrazone, Moisturizing, Sunscreen Milk, SPF 30, 150 ml
129,56 zł/100ml
194,34 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

TOCOBO VITA TONE UP SUN CREAM SPF50+ PA++++, 50ml - Krem przeciwsłoneczny
156,20 zł/100ml
78,10 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
APLB Glutathione Niacinamide Sunscreen SPF50+ PA++++ to filtr przeciwsłoneczny, który skutecznie chroni skórę przed promieniami UVA i UVB. Jego formuła wspiera koloryt skóry i poprawia jej wygląd. Ten produkt jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, które wymagają wysokiego poziomu codziennej ochrony przeciwsłonecznej. Główne składniki aktywne Niacynamid: Wspomaga barierę ochronną skóry, pomaga zminimalizować widoczność porów i przyczynia się do wyrównania kolorytu skóry. Glutation: Działa jako przeciwutleniacz i może pomóc rozjaśnić koloryt skóry.
Centella Asiatica: znana ze swoich właściwości kojących i regenerujących skórę. Kwas hialuronowy: intensywnie nawilża i pomaga zachować elastyczność skóry. Stosowanie Nałóż odpowiednią ilość kremu przeciwsłonecznego na twarz i szyję jako ostatni krok porannej rutyny pielęgnacyjnej. Rozprowadzić równomiernie i pozostawić do wchłonięcia. W razie potrzeby nałożyć ponownie, zwłaszcza po pływaniu, spoceniu się lub wysuszeniu skóry. szczegóły produktu Typ produktu: Krem przeciwsłoneczny Odpowiedni dla: Wszystkie rodzaje skóry Czas stosowania: Rano, codziennie Dobrze wiedzieć: Połączenie niacynamidu i glutationu w tym kremie przeciwsłonecznym nie tylko zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, ale także wspomaga równomierny koloryt skóry i działa antyoksydacyjnie, zapewniając kompleksową pielęgnację skóry.
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Woda, etyloheksyl metoksycynamat, glikol butylenowy, etyloheksyl salicylowy, oktokrylen, bis-etyloheksylofenol metoksifenyl triazyna, butylo metoksydibenzoilometan, glikol dipropylenowy, niacynamid, skwalan, alkohole C14-22, 1,2-heksanodiol, poliglceryl-2 stearynian, propanediol, hydroksyacetofenon, glceryl stearynian, alkohol stearylowy, glukozyd alkilowy C12-20, trometamina, ekstrakt z *Centella asiatica*, karbomer, ekstrakt z *Melaleuca alternifolia*, ekstrakt z owoców *Hippophae rhamnoides*, ekstrakt z owoców *Vitis vinifera*, kopolimer akrylanów/alkilu C10-30, ekstrakt z *Uncaria sinensis*, gliceryna, adenozyna, disod EDTA, ekstrakt z otrębów *Oryza sativa*, fosfatydylcholina uwodorniona, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, hialuronian sodu, glukoza, kolagen hydrolizowany, stearynian sukrozy, glutation, cyklodekstryna, alkohol cetearylowy, glikol kaprylowy, beta-glukan, kwas kaprylohydroksamowy, etyloheksylogliceryna, kwas azjatycki, azjatykozyd, kwas madekasowy, madekasozyd, tropolon, kwas hialuronowy, hialuronian potasu
- Producent
- APLB
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809874682761
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Woda, etyloheksyl metoksycynamat, glikol butylenowy, etyloheksyl salicylowy, oktokrylen, bis-etyloheksylofenol metoksifenyl triazyna, butylo metoksydibenzoilometan, glikol dipropylenowy, niacynamid, skwalan, alkohole C14-22, 1,2-heksanodiol, poliglceryl-2 stearynian, propanediol, hydroksyacetofenon, glceryl stearynian, alkohol stearylowy, glukozyd alkilowy C12-20, trometamina, ekstrakt z *Centella asiatica*, karbomer, ekstrakt z *Melaleuca alternifolia*, ekstrakt z owoców *Hippophae rhamnoides*, ekstrakt z owoców *Vitis vinifera*, kopolimer akrylanów/alkilu C10-30, ekstrakt z *Uncaria sinensis*, gliceryna, adenozyna, disod EDTA, ekstrakt z otrębów *Oryza sativa*, fosfatydylcholina uwodorniona, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, hialuronian sodu, glukoza, kolagen hydrolizowany, stearynian sukrozy, glutation, cyklodekstryna, alkohol cetearylowy, glikol kaprylowy, beta-glukan, kwas kaprylohydroksamowy, etyloheksylogliceryna, kwas azjatycki, azjatykozyd, kwas madekasowy, madekasozyd, tropolon, kwas hialuronowy, hialuronian potasu
- Producent
- APLB
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809874682761
Pasuje również do tego

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Round Lab 1025 Dokdo Foam Cleanser 150 ml
41,75 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
977,90 zł/1l
97,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Vileda Clothes Drying Rack Universal Ultimate
6,64 zł/1m
119,54 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Pigment Control SPF 50+ (Pigment Control Sun Fluid) 50 ml
202,08 zł/100ml
101,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica Relief Ampoule 100 ml - ampułka kojąco-regenerująca
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

APLB Glutathione Niacinamide Cleansing Oil 105 ml - olejek do demakijażu
45,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Pianka oczyszczająca, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 125 ml
41,83 zł/100ml
52,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

APLB Glutathione Niacinamide Facial Cream 55 ml
109,64 zł/100ml
60,30 zł
Sprzedawca: somnia24

VASAGLE Szafka łazienkowa mała, szafka łazienkowa wąska, stojąca, z drzwiami i półką, mała szafka, szafka toaletowa, regulowane półki
167,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask 25 ml
497,20 zł/1l
12,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
1 183,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Sun Cream Spray - SPF 15 - 170 g - Wodoodporny - z olejem kokosowym i arganowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
53,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,76 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 4 - 236 ml - Olej kokosowy - Wodoodporny i ochronny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
19,06 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport CoolZone - 170g - SPF 30 - Chłodzący - Wodoodporny do 80 minut - Ważne do 05/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,41 zł/100ml

Banana Boat | Sunscreen Sport Kids - SPF 50 - 14,2g - Wodoodporny - Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,99 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml