Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

24,99 zł

55,53 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
10h 24m 55s
Nasze najlepszeoferty
Kiełbasy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
76,71 zł/1kg
39,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
50,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
103,18 zł/1kg
35,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Meica Deutschländer (360g)
Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bifi Carazza XXL herbatniki pszenne z sosem salami do pizzy i serem 75g
Bifi Carazza XXL herbatniki pszenne z sosem salami do pizzy i serem 75g
137,60 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Radatz Käsekrainer pikantny krainer na grilla 330g
Radatz Käsekrainer pikantny krainer na grilla 330g
287,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,51 zł
-5,74 zł
94,77 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Szynka Premium w kawałku Krakus 300 g
Szynka Premium w kawałku Krakus 300 g
36,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
17,12 zł
-35%
10,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
223,59 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
715,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa myśliwska z dzika - Schronisko Bukowina
Kiełbasa myśliwska z dzika - Schronisko Bukowina
119,96 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Egetürk Pinar Rind-Würstchen – 6 Stück in Eigenhaut mit Milchweiß, 550g
Egetürk Pinar – kiełbaski wołowe 550 g
102,11 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Parówki Berlinki Classic 250g I Kiełbasa wiedeńska Berlinki Classic 250g
Parówki Berlinki Classic 250g I Kiełbasa wiedeńska Berlinki Classic 250g
164,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Berlinki z kurcząt Morliny 250 g
Berlinki z kurcząt Morliny 250 g
49,16 zł/1kg
12,29 zł
Sprzedawca: Katomix

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kiełbasa zwyczajna tradycyjna wędzona parzona 400g od Schroniska Bukowina to doskonały wybór dla miłośników klasycznych polskich smaków. Produkt ten charakteryzuje się wyjątkowym smakiem i dbałością o szczegóły w całym procesie produkcji. Wykorzystywane jest wyłącznie wysokiej jakości mięso i tradycyjne receptury, co gwarantuje niepowtarzalny smak i jakość. Proces wędzenia i parzenia nadaje kiełbasie głęboki, niepowtarzalny smak, który zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia. Wybierając tę kiełbasę, możesz wzbogacić swoje codzienne posiłki o wyjątkowe doznania smakowe. Idealna jako dodatek do kanapek, dań obiadowych lub jako przekąska na spotkaniach towarzyskich. Kiełbasa zwyczajna z Protektoratu Bukowina to kwintesencja tradycji i smaku, której nie powinno zabraknąć na żadnym stole. Jest to kiełbasa, która nadaje się zarówno do gotowania, jak i do grillowania. Ma wysoką zawartość mięsa wynoszącą 96%. W przeciwieństwie do pseudo kiełbas ch na rynku, nie zawiera wody, wypełniaczy ani innych szkodliwych substancji. Składa się w 96% z mięsa i przypraw. Podczas grillowania nie kurczy się o połowę jak tanie kiełbasy, nie pęka i nie wyciekają z niej tony wody.
Lista składników
Składniki: wieprzowina 78%, wołowina 28%, sól, pieprz, czosnek, słonina, majeranek, substancja konserwująca: azotyn sodu (sól peklująca) Masa netto: 400g Informacja żywieniowa na 100g: Energia: 1298kj / 313kcal Tłuszcz: 27g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 11g Węglowodany: 0,5g w tym cukier: 0,5g Błonnik: 0g Białko: 17g Sól: 2,2g Kraj pochodzenia: Polska kwasy tłuszczowe nasycone: 11g Węglowodany: 0,5g w tym cukier: 0,5g Błonnik: 0g Białko: 17g Sól: 2,2g Kraj pochodzenia: Polska Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
450 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
EAN
5905811986046

Lista składników
Składniki: wieprzowina 78%, wołowina 28%, sól, pieprz, czosnek, słonina, majeranek, substancja konserwująca: azotyn sodu (sól peklująca) Masa netto: 400g Informacja żywieniowa na 100g: Energia: 1298kj / 313kcal Tłuszcz: 27g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 11g Węglowodany: 0,5g w tym cukier: 0,5g Błonnik: 0g Białko: 17g Sól: 2,2g Kraj pochodzenia: Polska kwasy tłuszczowe nasycone: 11g Węglowodany: 0,5g w tym cukier: 0,5g Błonnik: 0g Białko: 17g Sól: 2,2g Kraj pochodzenia: Polska Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
450 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
EAN
5905811986046
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasztet Rolnik - Pasztet drobiowo-wieprzowy 130g
Pasztet Rolnik - Pasztet drobiowo-wieprzowy 130g
15,43 zł/1kg
2,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Meica Deutschländer (360g)
Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
134,50 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
103,18 zł/1kg
35,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
39,99 zł
-12%
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
238,92 zł
-13,63 zł
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
223,59 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
715,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Kabanosy drobiowo-wieprzowe Krakus 250 g
Kabanosy drobiowo-wieprzowe Krakus 250 g
89,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Dr.Beckmann Pianka do toalety z węglem aktywnym Citrus 3x100g
Dr.Beckmann Pianka do toalety z węglem aktywnym Citrus 3x100g
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
44,65 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
94,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona, boczek, kawałek ok. 500 g - Sklep mięsny Hell
Szynka wędzona, boczek, kawałek ok. 500 g - Sklep mięsny Hell
150,52 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
75,26 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Zdjęcie produktu dla Chleb razowy orkiszowy 375g
Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo smaczne.
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
39,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,71 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
50,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa myśliwska z dzika - Schronisko Bukowina
Kiełbasa myśliwska z dzika - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nduja Piccante z peperoncino 400 g San Vincenzo
Nduja Piccante z peperoncino 400 g San Vincenzo
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
108,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Bukowiańska 300g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Bukowiańska 300g - Schronisko Bukowina
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
103,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kabanosy z dzika 250g - Schronisko Bukowina
Kabanosy z dzika 250g - Schronisko Bukowina
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasztetowa tradycyjna podwędzana 400g - Schronisko Bukowina
Pasztetowa tradycyjna podwędzana 400g - Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kabanos wieprzowy ok. 300g - Schronisko Bukowina
Kabanos wieprzowy ok. 300g - Schronisko Bukowina
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mini kabanosy wieprzowe 200g - Shelter Bukovina
Mini kabanosy wieprzowe 200g - Shelter Bukovina
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
80,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Spianata piccante w całości 200g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
Spianata piccante w całości 200g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
13,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Browin 310601 Naturalne osłonki wieprzowe - kaliber 28/30 mm, 15 m, 150 g / Naturalne cienkie osłonki wieprzowe
Browin 310601 Naturalne osłonki wieprzowe - kaliber 28/30 mm, 15 m, 150 g / Naturalne cienkie osłonki wieprzowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
304,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Diavoletto krojone 100 g spożyć do 14 dni od daty pakowania  Schronisko Bukowina
Diavoletto krojone 100 g spożyć do 14 dni od daty pakowania Schronisko Bukowina
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
115,31 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa z czosnkiem Szubryt 300 g
Kiełbasa z czosnkiem Szubryt 300 g
12,40 zł
Sprzedawca: Zbrojownia
23,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bifi Carazza XXL herbatniki pszenne z sosem salami do pizzy i serem 75g
Bifi Carazza XXL herbatniki pszenne z sosem salami do pizzy i serem 75g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
137,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BiFi Roll Mini Salami zawijane w pieczone ciasto 50g
BiFi Roll Mini Salami zawijane w pieczone ciasto 50g
7,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
155,78 zł/1kg