5,0



Na podstawie 1 opinii
Zawartość:
35 l- 1 lPokaż dostępne warianty
- 35 l
Waga:
- 20 kgPokaż dostępne warianty
Podłoże uniwersalne kwiatowe 35l Do roślin domowych i balkonowych
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,07 zł
0,83 zł / 1l
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
1h 25m 12s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Ziemia do kwiatów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Uniwersalna ziemia doniczkowa – niebieska – 3 l50,63 zł/1l
151,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO3,98 zł/1l
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l3,98 zł/1l
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,28 zł/1kg
55,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Ziemia uniwersalna 20l - Biovita
0,69 zł/1l
13,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Uniwersalna ziemia ogrodowa z nawozem 10l
2,40 zł/1l
24,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Uniwersalna ziemia ogrodowa z nawozem 5l
3,34 zł/1l
16,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Podłoże beztorfowe uniwersalne 50 L
0,74 zł/1l
37,05 zł
Sprzedawca: S-Garden

Podłoże roślinne z wermikompostem Rašelina Soběslav 50 l
1,23 zł/1l
61,33 zł
Sprzedawca: Eoshop

Podłoże ogrodnicze B torf uniwersalny Sobeslav 70 l
0,99 zł/1l
69,55 zł
Sprzedawca: Eoshop

Podłoże PRIMAFLORA do roślin domowych 20 l
0,83 zł/1l
16,54 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Forestina s.r.o. Podłoże Forestina Hoštický - dla roślin domowych, 40 l
2,84 zł/1kg
56,85 zł
Sprzedawca: Eoshop

Nohel Podłoże ogrodowe FORESTINA HOŠTICKÝ dla roślin domowych 20l
1,78 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: VISO

Ziemia do pelargonii i roślin balkonowych 20 litrów
0,78 zł/1l
15,54 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Uniwersalna ziemia ogrodowa do kwiatów 35 litrów
1,17 zł/1l
40,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Nohel Podłoże ogrodowe FORESTINA HOŠTICKÝ palmy i rośliny domowe 20l
1,95 zł/1kg
38,92 zł
Sprzedawca: Eoshop

Uniwersalna ziemia do kwiatów z osmovit 20L
0,92 zł/1l
18,30 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Uniwersalna ziemia ogrodowa do kwiatów PSB 20 litrów
0,73 zł/1l
14,62 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Ziemia ogrodowa uniwersalna do warzyw i kwiatów 40L Beztorfowa z kompostem
0,90 zł/1l
35,88 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Podłoże uniwersalne kwiatowe 35L Do roślin domowych i balkonowych
COMPO SANA Podłoże Uniwersalne to wysokiej jakości mieszanka przeznaczona do uprawy wszystkich roślin domowych, balkonowych i tarasowych.
Zawiera startową dawkę nawozu, która zapewnia niezbędne składniki odżywcze przez pierwsze 6 tygodni. Dodatek zielonego kompostu z kwasami humusowymi stabilizuje podłoże i zwiększa aktywność biologiczną gleby, a aktywator korzeni AGROSIL wspomaga rozwój mocnego systemu korzeniowego.
Zalety:
Startowa dawka nawozu – odżywia rośliny przez pierwsze 6 tygodni po posadzeniu
Dodatek zielonego kompostu – zawiera kwasy humusowe, które poprawiają jakość gleby
Aktywator korzeni AGROSIL – wspiera zdrowy i silny rozwój systemu korzeniowego
Luźna i przepuszczalna struktura – poprawia napowietrzenie korzeni i zapobiega ich gniciu
Uniwersalne zastosowanie – odpowiednie do roślin doniczkowych, balkonowych i tarasowych
Parametry:
Marka: COMPO
Pojemność opakowania: 35 L
pH podłoża: 5,5 - 6,5
Rodzaj: Uniwersalne podłoże do roślin domowych, balkonowych i tarasowych
Skład: Torf, perlit, aktywator korzeni AGROSIL, wapno
Zastosowanie: Uprawa roślin domowych, balkonowych, tarasowych
Środki Ostrożności:
Produkt naturalny – bezpieczny dla roślin
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt
Unikać wdychania pyłu torfowego podczas stosowania
- Wymiary
- 55 cm x 25 cm x 25 cm
- Zawartość
- 35 l
- Model
- Podłoże Uniwersalne
- Wersja
- 1,0
- Zakres dostawy
- ml
- EAN
- 4008398326739
- Numer producenta
- GSHB_domodomo_4008398326739
- Producent
- COMPO
- Wymiary
- 55 cm x 25 cm x 25 cm
- Zawartość
- 35 l
- Model
- Podłoże Uniwersalne
- Wersja
- 1,0
- Zakres dostawy
- ml
- EAN
- 4008398326739
- Numer producenta
- GSHB_domodomo_4008398326739
- Producent
- COMPO
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Ziemia uniwersalna 20l - Biovita
0,69 zł/1l
13,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,28 zł/1kg
55,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Podłoże glebowe dla roślin balkonowych i tarasowych dobry skład 35L
43,99 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
35,91 zł/1kg
71,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Podłoże do roślin balkonowych 35L uniwersalne
0,92 zł/1l
32,20 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
176,80 zł
-3,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Einhell GC-EM 1032, Kosiarka zwykła, 300 m², 32 cm, 2 cm, 6 cm, 3500 RPM
323,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: omtools

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Uniwersalna ziemia ogrodowa z nawozem 5l
3,34 zł/1l
16,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Czarny
2 029,00 zł
-110,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 919,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

Kaptur Gorenje TH64E4BG
613,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: HAI-END

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 13, Grafitowy
1 515,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

ANTTEQ AB32D1 Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
968,65 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lustro kosmetyczne LED składane podświetlane lustro Hollywood z oświetleniem 2X 3X powiększenie lustro stołowe lustro powiększające Retoo
35,89 zł
-30%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,79 zł
Sprzedawca: Retoo

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
22,19 zł/1kg
86,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Lenovo IdeaPad Duet Chromebook, niebiesko-szary, 4 GB/64 GB, 26,4 cm (10,1 cala), klawiatura QWERTY, NOWY
1 937,40 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

Samsung Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 64 GB, 4 GB, 2,2 GHz, Grafitowy
1 350,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Uniwersalna ziemia ogrodowa z nawozem 10l
2,40 zł/1l
24,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
-7 103,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply

PKM S23-60 ABPX Range bonnet, 60 cm szerokości, 258 m³/h, wywiew i recyrkulacja, 3 poziomy mocy, technologia odciągu krawędziowego, czarny z aplikacją ze stali nierdzewnej
434,55 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do ESprzedawca: Stuebinger-Online

Blumtal prześcieradło 90x200cm - Prześcieradło z mikrofibry w kolorze antracytowym - Miękkie prześcieradło na materac 90x200 cm - Prześcieradło oddychające i łatwe w pielęgnacji
40,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Samsung Galaxy Tab A9 LTE, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 64 GB, 4 GB, 2,2 GHz, Granatowy (marynarski)
1 574,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Poduszka na krzesło do wewnątrz i na zewnątrz zestaw 2 40x40 cm - brązowa - etérea poduszka na krzesło z paskami
84,74 zł
Sprzedawca: magita
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ziemia doniczkowa
Zawartość 35 l
bardzo dobra
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Naturalna i pozbawiona torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 6 x 500 g - 30 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
99,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
0,03 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,27 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,43 zł/1l

Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
13,60 zł/1kg

Olej lniany 100% naturalny impregnat do drewna 2l ORYGINALNY + gratis
64,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
0,00 zł/1l

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,72 zł/1l

Ziemia podłoże do storczyków z korą naturalna 4L storczyk orchidea
33,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
8,25 zł/1l

COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

Gleba hydrożelowa do kwiatów Kulki żelowe 25 000 szt
37,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
189,95 zł/1kg

Ziemia do kwiatów i sadzonek 6L podłoże doniczkowe balkon ogród
25,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
4,17 zł/1l

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

Kompost Dr.Soil do wzbogacania gleb ubogich w składniki odżywcze w worku o pojemności 1 litra
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla storczyków cymbidium i pseudobulwiastych w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże do bonsai i innych roślin doniczkowych w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Podłoże Dr.Soil Natural w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l