5,0



Na podstawie 3 opinii
Mepilex Border Flex przylepny opatrunek piankowy 7,5x7,5 cm 10 szt
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
298,24 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Opatrunki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
UrgoTül Foam 15x20cm, 10 szt. VER1 875,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Urgostart 10x12 cm piankowy opatrunek na ranę 10 szt1 168,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Suprasorb P + PHMB opatrunek piankowy 5x5 cm, 10 szt. VER769,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Biatain opatrunek piankowy nieprzylegający 10x10cm 3410, 10 szt. VER779,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Mepilex Border Flex przylepny opatrunek piankowy 10x20 cm 10 szt
1 726,25 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Mepilex Border Flex przylepny opatrunek piankowy 12,5x12,5 cm 5 szt
868,99 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Przylepny opatrunek piankowy DracoFoam, 10 szt. VER
333,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Mepilex Border Ag opatrunek piankowy 17x20 cm 5 szt
14 890,60 zł/1m
2 978,12 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Suprasorb P sensitivepoliuretan foam border 7,5x7,5cm 10 szt
828,50 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Opatrunek piankowy Mepilex 10x12 cm 5 szt
189,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Opatrunek piankowy Mepilex 10x12 cm 10 szt
835,13 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Biatain opatrunek piankowy samoprzylepny 7,5x7,5cm, 10 szt VER
1 056,84 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Suprasorb P sensitivepoliuretan foam border 7,5x7,5cm 10 szt
828,87 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Allevyn Ag Adhesive 7,5x7,5 cm opatrunek na ranę 10 szt
1 753,49 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Cutiplast sterylny opatrunek na ranę 5x7,2 cm 100 szt
294,21 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Cosmopor sterylny opatrunek na ranę 5x7,2 cm 10 szt
39,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Acticoat Flex 3 10x10 cm bandaż 5 szt
1 595,56 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Allevyn Adhesive 7,5x7,5 cm samoprzylepny opatrunek na ranę 10 szt
13 460,80 zł/1m
1 009,56 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Allevyn Gentle Border Lite 7,5x7,5 cm opatrunek piankowy 10 szt
1 056,95 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Höga-Flex 6cmx4m o.C. 10 szt
210,38 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mepilex Border Flex samoprzylepny opatrunek piankowy 7,5x7,5 cm 10 sztuk - Administracja: opatrunek
- Wymiary
- 7,5 cm x 7,5 cm
- Wodoodporność
- Tak
- Waga
- 0.082 kg
- Składniki
- wysokiej jakości medyczny materiał opatrunkowy
- Producent
- Mölnlycke Health Care GmbH
- Liczba sztuk
- 10
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 733335095078107333350950781
- Numer producenta
- 12595984
- Wymiary
- 7,5 cm x 7,5 cm
- Wodoodporność
- Tak
- Waga
- 0.082 kg
- Składniki
- wysokiej jakości medyczny materiał opatrunkowy
- Producent
- Mölnlycke Health Care GmbH
- Liczba sztuk
- 10
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 733335095078107333350950781
- Numer producenta
- 12595984
Pasuje również do tego

Mepilex Border Flex Square, 10 szt. VER
4 337,70 zł/1m
433,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Mepilex Border Flex 7,5x7,5 cm, 5 szt. VER
371,24 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Mepilex XT 10x10 cm opatrunek piankowy 5 szt
2 166,20 zł/1m
216,62 zł
Sprzedawca: apohealth

Mepilex Border Flex Oval, 5 szt. VER
180,21 zł
Sprzedawca: apohealth

EUBOS KÜHL & KLAR Anti-Rötung Intensivcreme, 30 ml CRE
2 096,73 zł/1kg
102,74 zł
Sprzedawca: apohealth

R(h)ein Nutrition, witamina B12, 1000 µg, tabletki do ssania, wysokodawkowane, wegańskie, 120 sztuk, tabletki do rozpuszczania w ustach
1 097,93 zł/1kg
164,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Samsung GQ32Q50AEU, 81,3 cm (32"), 1920 x 1080 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
7 595,56 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Technology-Germany

Ellen probiotyczny krem intymny 15 ml
2 278,80 zł/1kg
56,97 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MaiMed VK, 4-krotne kompresy włókninowe, niesterylne, 100 szt., 10 x 10 cm
711,70 zł/1m
71,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem do opalania Redcare Derma, faktor ochrony SPF 50, 200 ml
87,92 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Dermopure Clinical Mat Fluid 40 ml
99 240,00 zł/1l
99,24 zł
Sprzedawca: apohealth

Vitamaze Omega 3 1000 mg oleju rybiego w wysokiej dawce - 90 kapsułek
604,10 zł/1kg
104,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Atoderm Body Balm Intensive Baume 200 - BIODERMA
50,80 zł/100ml
101,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vichy Dercos Anti Dandruff Water to Foam Shampoo szampon wzmacniający przeciw łupieżowi 200 ml
97 710,00 zł/1kg
97,71 zł
Sprzedawca: apohealth

Wick Zzzquil Dobranoc + Stress Balance, 28 sztuk
1 687,50 zł/1kg
67,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Medipharma Cosmetics Skin in Balance Coupeliac kojąca pielęgnacja na dzień plus, krem 50 ml
174,94 zł/100ml
87,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Tabletki ALLPHARM Cynk + Miedź, 100 tabletek
860,97 zł/1kg
53,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Opatrunek Opsite Post Op Visible 10x20 cm 20 szt
7 338,35 zł/1m
1 467,67 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

ZeinPharma Rutyna 500 mg + Witamina C w kapsułkach, 120 kapsułek
707,14 zł/1kg
89,10 zł
Sprzedawca: apohealth

Weleda 6223DC, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Przeciw obrzękom, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Tubka, 12 ml
597,50 zł/100ml
71,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Roche-Posay Hyalu B5 Żel wodny 40 ml
284,22 zł/100ml
113,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki Abbey Eyes Vital na dzień i na noc wspomagające wzrok, 30 kapsułek
582,93 zł/1kg
23,90 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Woda z oczaru wirginijskiego 100 ml
48,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Centrum od A do Cynku tabletki, 100 tabletek
1 016,77 zł/1kg
169,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Dermasence Solvineamed Balsam przeciwsłoneczny SPF 50+ 200 ml
518,22 zł/1kg
116,60 zł
Sprzedawca: apohealth

System podwójnego serca OMNI PRO 10 granulek do picia, 20 szt. Granulki
986,03 zł/1kg
76,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Sunstar Gum, PerioBalance, 30 tabletek do ssania
78 260,00 zł/1l
78,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin pH5 płyn do mycia, saszetka uzupełniająca, 750 ml żelu
113,56 zł/1l
85,17 zł
Sprzedawca: apohealth

ISDIN Isdinceutics Regenerating Cream Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
3 040,00 zł/1l
152,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

CALENDULIN ARLBERGER, 200 ml SAL
40,26 zł/100ml
80,52 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko zgodnie z opisem i szybka dostawa
Produkt zgodny z opisem i bardzo szybka dostawa. Dziękuję
Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobry efekt
Jestem bardzo zadowolony – dziękuję
Oceniono dnia 15 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pütter bandaż mocny krótko rozciągliwy 8 - 10 cm x 5 m, opakowanie 2 szt



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
135,66 zł
Sprzedawca: apohealth
27,13 zł/1m

DracoFoam Infect Piankowy opatrunek na zakażone rany, 10 szt. VER
3 744,80 zł
Sprzedawca: apohealth

DracoFoam Infect Piankowy opatrunek na zakażone rany, 10 szt. VER
2 404,71 zł
Sprzedawca: apohealth

Omnifix silikon 10 cm x 2 m, 1 szt. PFL
119,79 zł
Sprzedawca: apohealth
59,90 zł/1m

UrgoTül Foam 15x20cm, 10 szt. VER
1 875,11 zł
Sprzedawca: apohealth

UrgoStart Plus Border 10x10 cm, 10 szt. VER
1 346,65 zł
Sprzedawca: apohealth

System kompresji UrgoK2 obwód kostki 25-32cm szerokość 10cm, 6 sztuk BIN
1 182,27 zł
Sprzedawca: apohealth

UrgoStart Border 10x10cm, 10 sztuk VER
1 129,72 zł
Sprzedawca: apohealth

System kompresji UrgoK2 obwód kostki 25-32cm szerokość 8cm, 6 sztuk BIN
1 057,67 zł
Sprzedawca: apohealth

AQUACEL EXTRA 15x15cm, 5 St COM



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
931,46 zł
Sprzedawca: apohealth
6 209,73 zł/1m

AQUACEL EXTRA 10x10cm, 10 St COM



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
931,46 zł
Sprzedawca: apohealth
9 314,60 zł/1m

Bandaż Pütter 8 cmx5 m 10 szt
551,68 zł
Sprzedawca: apohealth
11,03 zł/1m

UrgoStart Border 8x8cm, 10 szt. VER
829,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Pro Ophta opatrunek do oczu D, 50 szt. VER
871,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Urgotül Foam Border 10x10cm, 10 szt. VER
765,20 zł
Sprzedawca: apohealth
7 652,00 zł/1m

Mepilex Border Ag opatrunek piankowy 10x12,5 cm 5 szt
822,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Bandaż kohezyjny 5E samoprzylepny elastyczny czarny 5 cm x 4,5 m CE 1 szt.
4,70 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,47 zł
Sprzedawca: Octoplus
0,99 zł/1m

Suprasorb P + PHMB opatrunek piankowy 5x5 cm, 10 szt. VER
769,96 zł
Sprzedawca: apohealth

Mepilex Ag opatrunek piankowy 10x10 cm sterylny 10 szt
767,16 zł
Sprzedawca: apohealth
7 671,60 zł/1m

Mextra Superabsorbent, 10 sztuk VER
670,37 zł
Sprzedawca: apohealth