5,0



Na podstawie 2 opinii
Vichy Liftactiv krem pod oczy Pigment Specialist B3 Eye Care SPF 50+ 15 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
122,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,52 zł-6,97zł
115 519,99 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SVR Ampoule A, Serum w ampułce, Retinol, 30 ml8 018,50 zł/1kg
320,74 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
ULTRATIME przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 50 ml966,40 zł/100ml
483,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Isdin Isdinceutics Melaclear Serum 30 ml1 100,17 zł/100ml
330,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
ISDINCEUTICS RETINAL Serum pod oczy 20 ml1 350,75 zł/100ml
270,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
655,63 zł/100ml
196,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Liftactiv B3 Krem przeciw przebarwieniom SPF50, 50 ml
1 643,40 zł/1kg
164,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem 50 ml
941,31 zł/1kg
164,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Serum pod oczy z 2,5% kwasem hialuronowym Revitalift Filler (Eye Serum) 20 ml
2 319,20 zł/1kg
115,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Eubos Anti Age Hyaluron Eye Contour Cream 15 ml
831,20 zł/100ml
124,68 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Normaderm, Serum przeciwtrądzikowe z kwasem BHA, 30 ml
427,57 zł/100ml
128,27 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy Liftactiv Collagen Specialist 16 Cr.Lsf 50 50 ml
376,06 zł/100ml
188,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Serum udoskonalające skórę ANTI-PIGMENT 30 ml
652,80 zł/100ml
195,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Ahava Hyaluronic Acid Serum 30 ml
446,00 zł/100ml
133,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sesderma Reti Age Krem przeciwstarzeniowy, 50 ml
323,00 zł/100ml
161,50 zł
Sprzedawca: MANADA

Lierac Diopti Krem korygujący zmarszczki pod oczy 15 ml
4 598,67 zł/1kg
68,98 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

COSRX The Niacinamide 15 Serum 20 ml
531,55 zł/100ml
106,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Eucerin Anti-Pigment sérum Dual Serum 30 ml
1 382,52 zł/1kg
186,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Institut Esthederm Intensive Retinol Serum 15 ml
3 323,20 zł/100ml
498,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule 30 ml - Nawilżająco-ujędrniająca ampułka do twarzy
384,57 zł/100ml
115,37 zł
Sprzedawca: VISO

Alcina krem ujędrniający Pre-Aging Cream 50 ml
345,96 zł/100ml
172,98 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem pod oczy z wysokim filtrem SPF 50+ przeznaczony specjalnie do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Pomaga redukować ciemne plamy i cienie pod oczami, ujednolica koloryt skóry i chroni przed promieniami UV. Dzięki unikalnemu połączeniu Melasyl™, niacynamidu i kwasu hialuronowego zapewnia ukierunkowaną pielęgnację o klinicznie potwierdzonych rezultatach.
Jeśli szukasz nowości na rynku, przedstawiamy Krem wybielający kontur oczu Vichy LIFTACTIV 15 ml!
- Art:
- Dermokosmetyki
- Parafarmacja
- Właściwości: Hipoalergiczny
- Płeć: Unisex
- Składniki: Niacynamid
- Pojemność: 15 ml
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Vichy o objętości 15 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja okolic oczu stanie się prawdziwą przyjemnością.
Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Eye 15 ml - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3337875918534
- Numer producenta
- 19481226
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3337875918534
- Numer producenta
- 19481226
Pasuje również do tego

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
655,63 zł/100ml
196,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml
363,88 zł/100ml
181,94 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Liftactiv B3 Krem przeciw przebarwieniom SPF50, 50 ml
1 643,40 zł/1kg
164,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy, Collagen Specialist Krem na noc, 50 ml
2 891,83 zł/1kg
173,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Vichy Liftactiv Collagen Specialist 16 Cr.Lsf 50 50 ml
376,06 zł/100ml
188,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Remington S8590, Prostownica, Ciepły, 160 °C, 230 °C, 15 s, Brąz
139,99 zł
Sprzedawca: FANEO

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
420,09 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Materac dmuchany Air Bed Ultra Plush Queen, z wbudowanym kompresorem, jednoosobowy 203x152x46 cm Intex 64428
346,21 zł
-74,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
271,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Materac sprężynowy kieszeniowy - 140 x 200 cm - 24 cm - H3 H4 - wyprodukowany w Niemczech
859,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Mäser 931880 Serwis kombinowany Lumaca dla 6 osób, kamionka (1 zestaw, 30 elementów)
637,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Vichy, Neovadiol Peri-Menopause Krem na dzień skóra sucha, 50 ml
321,30 zł/100ml
160,65 zł
Sprzedawca: MANADA

60 płatków pod oczy, Aloe Vera Collagen Gel Eye Pads na zmarszczki, drobne linie, cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, łagodzi zmęczenie
144,48 zł/1kg
72,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Trendy-Shop

Ociekacz do talerzy Ociekacz do naczyń Dwupoziomowy stojak na naczynia Stojak na naczynia Stojak kuchenny na naczynia z koszem na sztućce 43×30,5×14 Retoo
44,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml
238,51 zł/1kg
107,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Liftactiv Przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry suchej, 50 ml
1 436,60 zł/1kg
143,66 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Zestaw porcelanowych naczyń Karaca New Flava, 24 elementy, dla 6 osób
1 078,95 zł
-22,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 056,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml
737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Duża walizka Wings PEAFOWL 28" ciemnozielona z kółkami 360° i zamkiem TSA
356,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 szt., Multipak
210,64 zł
Sprzedawca: SovaMax

Przybory kuchenne 12-częściowy zestaw nieprzywierających przyborów kuchennych Silikonowe przybory kuchenne Zestawy przyborów kuchennych
106,67 zł
-2,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Nd12_15601 Podklad Higieniczny Chlonny- 100Szt. +
35,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Vichy Mineral 89 Nawilżający krem-fluid SPF50+, 50 ml
101,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy Minéral 89 serum termalne Hyaluron Booster 30 ml
212,00 zł/100ml
63,60 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy, Liftactiv Supreme H.A, Krem SPF 30, 50ml
2 541,83 zł/1kg
152,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Liftactiv liftingové sérum Collagen Specialist 16 Serum wiążące 30 ml
5 316,67 zł/1l
159,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
652,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 174,30 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
316,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,24 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
625,08 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 000,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 670,73 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
890,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 780,32 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

Sisley Sunleÿa Soin Solaire Anti-Âge SPF50+, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Buteleczka z pompką, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
783,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 566,98 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml