Smak:

  • Cytryna, Limonka
    Pokaż dostępne warianty

Zawartość:

2.64 l

Sodastream Syrop Lemon Lime 440ml Zestaw 6 koncentratów syropów do napojów

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Jednorazowe

120,09 zł

45,49 zł / 1l

+ 12,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 6 sztuk)
SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 6 sztuk)Jednorazowe
43,56 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
114,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Mandarin 4x440ml Zestaw koncentratów syropów do napojów
SodaStream Syrup Mandarin 4x440ml Zestaw koncentratów syropów do napojówJednorazowe
62,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
109,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Ginger Ale Syrup 6x440ml Zestaw koncentratów syropów do napojów
SodaStream Ginger Ale Syrup 6x440ml Zestaw koncentratów syropów do napojówJednorazowe
53,03 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
139,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Lemon 3x440ml bezcukrowy syrop do napojów cytrynowy
SodaStream Syrup Lemon 3x440ml bezcukrowy syrop do napojów cytrynowyJednorazowe
51,51 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
67,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojów
Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojówJednorazowe
64,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw syropów Sodastream Orange 440ml Syrop do napojów Lipton Green Tea 440ml
Zestaw syropów Sodastream Orange 440ml Syrop do napojów Lipton Green Tea 440mlJednorazowe
62,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop Lipton mrożona herbata cytryna 2x440ml koncentrat syrop do napojów
Sodastream syrop Lipton mrożona herbata cytryna 2x440ml koncentrat syrop do napojówJednorazowe
62,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop izotoniczny Grejpfrut Pomarańcza 2x440ml Syrop do napojów
SodaStream Syrop izotoniczny Grejpfrut Pomarańcza 2x440ml Syrop do napojówJednorazowe
59,08 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla FruttaMax syrop truskawkowy 500ml, koncentrat, 6 sztuk, zestaw do napojów
FruttaMax syrop truskawkowy 500ml, koncentrat, 6 sztuk, zestaw do napojówJednorazowe
41,33 zł/1l
123,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Izotonik 440ml + Pepsi 440ml
Syrop do SodaStream Izotonik 440ml + Pepsi 440mlJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream 7UP x6
Syrop do SodaStream 7UP x6Jednorazowe
46,59 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
122,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Red Berries 440ml
Syrop do SodaStream Red Berries 440mlJednorazowe
184,68 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
81,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojów
Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojówJednorazowe
45,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Mirinda x6
Syrop do SodaStream Mirinda x6Jednorazowe
45,45 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cola 4x440ml koncentrat syropu do napojów do wody gazowanej
SodaStream syrop cola 4x440ml koncentrat syropu do napojów do wody gazowanejJednorazowe
47,15 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
82,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów SodaStream Lipton mrożona herbata brzoskwiniowa, 440 ml, 2 szt
Syrop do napojów SodaStream Lipton mrożona herbata brzoskwiniowa, 440 ml, 2 sztJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw 6 syropów do Sodastream (Pepsi, 7UP Zero, Pepsi i inne)
Zestaw 6 syropów do Sodastream (Pepsi, 7UP Zero, Pepsi i inne)Jednorazowe
268,59 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
118,18 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Pepsi
3x Syrop do SodaStream PepsiJednorazowe
56,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop cola bez cukru 4x440ml koncentrat napoju bez cukru
Sodastream syrop cola bez cukru 4x440ml koncentrat napoju bez cukruJednorazowe
45,45 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
79,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

6x SODASTREAM LEMON SODASTREAM SYROP 440ml

Za pomocą koncentratu syropu SodaStream można przygotować 9 litrów lub więcej napojów o smaku cytrynowo-limonkowym. Syrop może być również do rozpuszczania w wodzie, co gwarantuje niezafałszowany smak.

Pojemność syropu: 440 ml

Jak używać?

3 proste kroki

  • Wlej świeżą, zimną wodę do ekspresu SodaStream.
  • Przechyl butelkę SodaStream pod niewielkim kątem i dodaj kilka kropel syropu do wody gazowanej.
  • Delikatnie wstrząśnij butelką, aby dobrze wymieszać smak i ... orzeźwiaj się musującą wodą!

Składniki: Cukier, woda, kwas (kwas cytrynowy), naturalny aromat cytrynowy i limonkowy z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości (cytryniany sodu), substancja słodząca (acesulfam K), substancja konserwująca (sorbinian potasu), substancja słodząca (sukraloza).

Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)

  • Wartość energetyczna

w 100 ml - 66 kJ /16 kcal, w 250 ml - 165 kJ/39 kcal, (% na 250 ml **) - (2%)

  • Tłuszcz

w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • w tym nasycone kwasy tłuszczowe

w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • Węglowodany

w 100 ml - 3,8 g, w 250 ml - 9,5 g (4%)

w tym cukier

w 100 ml - 3,8 g, w 250 ml - 9,5 g, (% na 250 ml **) - (11%)

  • Białko

w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g

  • Sól

w 100 ml - 0,04 g - 0,1 g, (% na 250 ml **) - (1%)

**Wartość referencyjna spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 45 porcji

Sposób użycia: Napełnić nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, przelać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.

Najlepiej spożyć przed: patrz wieczko lub spód opakowania

Zawartość
2.64 l
Lista składników
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Firma spożywcza
Sodastream
Nazwa handlowa
Syrop cytrynowo-limonkowy SodaStream 440ml x6
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701122240

Zawartość
2.64 l
Lista składników
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Firma spożywcza
Sodastream
Nazwa handlowa
Syrop cytrynowo-limonkowy SodaStream 440ml x6
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701122240
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 6 sztuk)
SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 6 sztuk)Jednorazowe
43,56 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
114,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440ml
3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 6 sztuk
SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 6 sztukJednorazowe
45,49 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 3 sztuki
SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 3 sztukiJednorazowe
47,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
63,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop SodaStream Cytryna Limonka 440ml
3x Syrop SodaStream Cytryna Limonka 440mlJednorazowe
48,48 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 2 szt
SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 2 sztJednorazowe
62,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 4 sztuki
SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 4 sztukiJednorazowe
45,56 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJ
SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 g
SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1424226490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1424226490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
78,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
34,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznego
SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Malina 440ml
Syrop do SodaStream Malina 440mlJednorazowe
71,57 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojów
Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojówJednorazowe
51,13 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
89,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop Mojito smak 440ml koncentrat bezalkoholowy orzeźwiający
Sodastream syrop Mojito smak 440ml koncentrat bezalkoholowy orzeźwiającyJednorazowe
84,09 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
37,00 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 4 szt.)
SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 4 szt.)Jednorazowe
46,02 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
80,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla More Nutrition More ZERUP 65ml
More Nutrition More ZERUP 65mlJednorazowe
883,29 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
61,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml
3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
53,02 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów Tri Top Berry Mix 600ml
Syrop do napojów Tri Top Berry Mix 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop owoce leśne 440ml 6-pak koncentrat syropu do napojów
SodaStream syrop owoce leśne 440ml 6-pak koncentrat syropu do napojówJednorazowe
45,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440ml  +Cytryna Limonka 440ml
Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440ml +Cytryna Limonka 440mlJednorazowe
56,82 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
50,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla John´s Grenadine 0,7l Flasche EW Glas
John´s Grenadine 0,7l Flasche EW GlasJednorazowe
38,64 zł/1l
27,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów wiśniowych Tri Top 600ml
Syrop do napojów wiśniowych Tri Top 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 g
Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Syrop deserowy, Pomarańczowy, Grejpfrut, 440 ml, Butelka, Butelka
SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Syrop deserowy, Pomarańczowy, Grejpfrut, 440 ml, Butelka, ButelkaJednorazowe
59,07 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Tri Top Orange Mandarine 600ml
Tri Top Orange Mandarine 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje Bolero
Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje BoleroJednorazowe
45,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojów
Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojówJednorazowe
45,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Recenzje klientów

Na podstawie 8 opinii
Oceniono dnia 11 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 12 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 2 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,76 l
Oceniono dnia 14 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,88 l
Oceniono dnia 6 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,88 l
Oceniono dnia 2 sierpnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,32 l
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z czarnej porzeczki 1L
Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l