5,0



Na podstawie 1 opinii
Fragrance World Genuine Man Giovany Society woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
79,99 zł
799,90 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Byerley woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml6 520,40 zł/1l
815,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Atkinsons James Woda perfumowana, 100 ml4 067,50 zł/1l
406,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Castley woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml8 114,32 zł/1l
1 014,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Gritti Noctem Arabs Parfém 100 ml UNISEX4 685,00 zł/1l
468,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fragrance World Jour woda perfumowana dla mężczyzn 80 ml
606,70 zł/1l
64,51 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,67 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fragrance World Just Azraq100ml edp
690,30 zł/1l
69,03 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Maison Alhambra Philos Messenger EDP 100 ml UNISEX
796,90 zł/1l
88,77 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Woda perfumowana Rise Shine 100ml Volaré - dla mężczyzn
1 087,70 zł/1l
108,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Fragrance World Montera Rouge Tobacco woda perfumowana unisex 100 ml
718,70 zł/1l
109,99 zł
-38,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,87 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Ahmed Al Maghribi Kaaf EDP 100 ml UNISEX
1 012,40 zł/1l
122,09 zł
-20,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
893,50 zł/1l
91,40 zł
-2,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Fragrance World Parfum D'hommes Intense 100Ml Woda Perfumowana Dla Mężczyzn
690,30 zł/1l
69,03 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Fragrance World Barakkat Rouge 540 Woda perfumowana, 100 ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Fragrance World Sui Generis 100Ml Woda Perfumowana Dla Mężczyzn
796,00 zł/1l
79,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zmień każdy dzień w wizytówkę osobistego stylu dzięki wodzie perfumowanej Fragrance World Genuine Man Giovany Society. Zainspirowane zapachem Gentleman Society marki Givenchy, to olfaktoryczne arcydzieło jest idealnym wyborem dla mężczyzny, który łączy wewnętrzną siłę z ponadczasową elegancją. Zapach otwiera się ożywczą świeżością dzięki nutom kardamonu i szałwii. Nuty te tworzą intensywne, wyrafinowane pierwsze wrażenie, które natychmiast przyciąga wzrok. Serce zapachu ujawnia wykwintne połączenie francuskiego narcyza i dwóch odmian wetiweru z Haiti i Madagaskaru. Te bogate, ziemiste nuty oferują głębię i złożoność oraz doskonale wyrażają pewność siebie i charyzmę prawdziwego mężczyzny. Zapach osadza się w ciepłej, drzewnej bazie z drzewa cedrowego, sandałowego i absolutu wanilii, tworząc gładkie i trwałe wrażenie. Podnieś swoją prezencję dzięki zapachowi, który mówi o klasie, sile i wyrafinowaniu.
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Fragrance World
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6290360376776
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Fragrance World
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6290360376776
Pasuje również do tego

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
3 236,00 zł/1l
258,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Maison Alhambra True Word woda perfumowana unisex 100 ml
757,90 zł/1l
107,69 zł
-31,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Blue Sky woda perfumowana unisex 105 ml
1 767,30 zł/1l
176,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
702,10 zł/1l
70,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Raghba Wood Intense, Kobiety, 100 ml
580,50 zł/1l
58,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah for Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Rozmaryn, Szałwia, Paczula, Wetiwer
821,70 zł/1l
82,17 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
893,50 zł/1l
91,40 zł
-2,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Trussardi Le Vie Di Milano Walking in Porta Venezia EDP 100 ml UNISEX
2 267,50 zł/1l
226,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Rave - Now Women EDP 100ml
699,50 zł/1l
69,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ Woda perfumowana 100ml
1 653,10 zł/1l
165,31 zł
Sprzedawca: CosmeChicFr

Riiffs Zenith czyste perfumy unisex 100 ml
1 210,00 zł/1l
121,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 038,90 zł/1l
103,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
925,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Philos Messenger EDP 100 ml UNISEX
796,90 zł/1l
88,77 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Esta Puro- Volare Woda perfumowana 100 ml
175,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Vintage Radio EDP 100ml
1 262,30 zł/1l
126,23 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
618,00 zł/1l
61,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Woda perfumowana Rise Shine 100ml Volaré - dla mężczyzn
1 087,70 zł/1l
108,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Zenith Santal czyste perfumy unisex 100 ml
1 525,00 zł/1l
152,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

PARIS CORNER Emir Voux Elegante EDP 100ml
680,50 zł/1l
68,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l