4,3



Na podstawie 3 opinii
Khadlaj Nuha Cherry Blush woda perfumowana dla mężczyzn 85 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
64,45 zł
758,24 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff 17/17 Homme woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml20 567,00 zł/1l
1 028,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Creed Eladaria woda perfumowana dla kobiet 75 ml12 765,60 zł/1l
957,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Marhaba Bitter Cherry woda perfumowana dla kobiet 100 ml1 685,50 zł/1l
168,55 zł
Sprzedawca: Marhaba-Parfum

Więcej informacji o reklamie
Volaré Kenzie Vanilla 70 woda perfumowana 100ml1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Khadlaj Fursan White woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
800,00 zł/1l
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Khadlaj Sara woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 154,10 zł/1l
115,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Khadlaj Musk Pour Amber woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 310,00 zł/1l
231,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Mayar Cherry Intense EDP 100ml
819,70 zł/1l
81,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Musk Collection Bawełna Candy Gulf Orchid 60ml
1 813,33 zł/1l
108,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

FRENCH AVENUE Fierte Luna EDP 80ml
2 828,50 zł/1l
226,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nuha Cherry Blush marki Khadlaj to zmysłowa woda perfumowana, która natychmiast oczaruje Cię odważnym połączeniem słodkich owoców, kwiatów i ciepłych nut drzewnych. Ten zapach jest jak wspomnienie niezapomnianego wieczoru - uwodzicielski, głęboki i uzależniający. Zapach otwiera bogaty akord wiśni, uzupełniony ciemnymi nutami rumu i wina, tworząc smakowite i odurzające otwarcie. W sercu rozwija się kwiatowa elegancja - jaśmin, róża i cenny irys łączą się z subtelną słodyczą maliny i ciepłem drzewa cedrowego, tworząc idealnie wyważoną kompozycję. Baza zapachu jest głęboka i zmysłowa. Bób tonka, wanilia i labdanum nadają zapachowi aksamitnej słodyczy, a wetyweria, drzewo sandałowe i nuty piżma nadają mu wyrafinowania i niepowtarzalnego uroku. Nuha Cherry Blush to woda perfumowana dla kobiet, które kochają odważne i nowatorskie zapachy - takie, które pozostawiają wrażenie i budzą emocje.
Woda perfumowana marki została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 85 ml wybranego zapachu.
- Model
- Nuha Cherry Blush
- Waga
- 0.519 kg
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Khadlaj
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 6291107979175
- Numer producenta
- 2058332
- Model
- Nuha Cherry Blush
- Waga
- 0.519 kg
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Khadlaj
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 6291107979175
- Numer producenta
- 2058332
Pasuje również do tego

Nusuk Falak woda perfumowana unisex 100 ml
160,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
853,80 zł/1l
85,38 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Khadlaj Empire Victor woda perfumowana unisex 100 ml
1 145,50 zł/1l
114,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
937,50 zł/1l
93,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

La Fede White Forest Strawberry woda perfumowana dla kobiet 100 ml
701,00 zł/1l
70,10 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Khadlaj Rose Couture woda perfumowana dla kobiet 100 ml
781,00 zł/1l
78,10 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Perfumes - Niche Emarati Antique EDP 100ml
1 063,90 zł/1l
121,93 zł
-15,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner Fayora woda perfumowana unisex 100 ml
1 286,70 zł/1l
128,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

PARIS CORNER AZM EDP 100ML woda perfumowana unisex
989,00 zł/1l
98,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paris Corner - Rua EDP 100ml
696,30 zł/1l
69,63 zł
Sprzedawca: MANADA

Paris Corner Khair Felicity woda perfumowana dla kobiet 100 ml
774,50 zł/1l
77,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Khadlaj Nuha Vanilla Pearl woda perfumowana dla kobiet 85 ml
946,82 zł/1l
80,48 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Riiffs Zenith czyste perfumy unisex 100 ml
1 210,00 zł/1l
121,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Paris Corner Taskeen Caramel Cascade Woda perfumowana, 100 ml
852,20 zł/1l
85,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
702,10 zł/1l
70,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Paris Corner - Rua Radiant Roses EDP 100ml
817,40 zł/1l
81,74 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Maison Asrar Milky Way, woda perfumowana, pojemność 100 ml
183,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Paris Corner Minya Caramel Dulce woda perfumowana unisex 100 ml
858,60 zł/1l
85,86 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Paris Corner - Voux Patisserie EDP 100ml
892,10 zł/1l
89,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
33%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczne perfumy
Cudowny zapach z nutami wiśni i rumu, bardzo długotrwały. Już otrzymałam za nie komplementy. Gorąco polecam, można je kupić na ślepo, tak jak ja.
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l