4,8



Na podstawie 46 opinii
Worek do sadzenia roślin 15 l – 3 sztuki z włókniny z 3 etykietami do opisania
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
191,12 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Worki do sadzenia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
5 sztuk 1 galon torba do sadzenia torba do sadzenia pomidorów z polaru torba do sadzenia90,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Więcej informacji o reklamie
Włókninowa torba do sadzenia - zestaw 6 pojemników na pomidory, kwiaty i rośliny - czarna312,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
SIMBOOM 4 sztuki worków do sadzenia ziemniaków 40L 10 galonów worki do sadzenia pomidorów warzyw275,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
zestaw 2 worków do sadzenia ziemniaków, 7-galonowy worek do sadzenia marchwi80,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Zestaw 3 worków do sadzenia ziemniaków - Duży 40L - Z okienkiem i zatyczką do etykietowania - Przepuszczalny dla wody - Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
201,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

EINFEBEN 5x torba na rośliny Torba na rośliny Torba na rośliny z okienkiem 27L
84,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Worek do sadzenia GardenGloss® (3 sztuki) - 30-litrowy worek do sadzenia wykonany z włókniny - worek do sadzenia ziemniaków, pomidorów i truskawek - kolor czarny
246,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw 2x Łóżko ogrodowe DONICA z tkaniny do SADZENIA wszystkich rodzajów roślin
60,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

5-pak worków do sadzenia, 5 galonów, włókninowe, oddychające worki do sadzenia ziemniaków ogrodowych i grzybów, składane doniczki z tkaniny, sadzarki do roślin zewnętrznych z przenośnym uchwytem
146,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Worek do sadzenia na rabatach duży 2x 190L wykonany z włókniny - Z zatyczką do etykietowania roślin - Ø90cm wysokość 30cm Czarny
266,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

1 szt. doniczka z tkaniny 7 galonów torba do sadzenia pomidorów torba do sadzenia pomidorów, torba ogrodowa doniczki z tkaniny doniczki do sadzenia ziemniaków pomidory kwiaty, czarny
74,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

10-częściowy worek na rośliny, worek do sadzenia ziemniaków o pojemności 7 galonów z uchwytami i okienkiem, oddychający worek do uprawy warzyw, worek do sadzenia marchwi / cebuli / warzyw (brązowy)
198,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Intirilife 10x polarowa torba do sadzenia o pojemności 20 litrów - 5 galonów - 30 x 25 cm - Sadzarka do roślin wykonana z polaru z uchwytami do przenoszenia do ogrodu, szklarni i nie tylko. - Torba do sadzenia roślin
132,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cadorabo

COM-FOUR® 5x worek do sadzenia ziemniaków 20 L - wiadro do pomidorów z uchwytami - worek do sadzenia - doniczka do pomidorów - worek do ochrony roślin
217,94 zł
-131,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,90 zł
Sprzedawca: com-four

Worek do sadzenia TolleTour 5 x 38 l z włókniny, doniczka lub worek do sadzenia ziemniaków, pomidorów, kwiatów, roślin i warzyw
87,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Worki do roślin, 5 sztuk. Worki do uprawy roślin, worki do uprawy warzyw
156,49 zł
Sprzedawca: oCreon

Worek do sadzenia 50X 10L z włókniny, doniczka, worek na ziemniaki, pomidory, kwiaty, rośliny, warzywa, worek na rośliny
310,22 zł
Sprzedawca: Koenig-Design

Worek do sadzenia Aopunly 5 szt. po 26,5 l z włókniny, doniczka lub worek do sadzenia ziemniaków, pomidorów, kwiatów, roślin i warzyw
84,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Worek do sadzenia Hengda 5 szt. po 26,5 l z włókniny, doniczka lub worek do sadzenia ziemniaków, pomidorów, kwiatów, roślin i warzyw
84,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Wolketon 5x worek na rośliny worek na rośliny 27L włóknina
84,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Materiał włóknina
- Kolor Czarny - 3 sztuki
- Cecha szczególna Wielokrotnego użytku, Idealny rozmiar na zioła, Z uchwytami, Oddychająca, Odporna na warunki atmosferyczne
- Styl sadzarki
- Torba do sadzenia
- 3x PLANT BAG: Pojemność: 15 litrów | Średnica: 27 i Wysokość: 27 cm | Materiał: Tkanina polarowa | Kolor: Czarny | Zawiera 3 zatyczki do etykietowania roślin.
- WYSOKA WYDAJNOŚĆ: Tekstylne worki na rośliny pomagają wyhodować silniejsze i zdrowsze rośliny. Skutkuje to bardzo wysoką wydajnością pomimo małej powierzchni.
- ŁATWY W TRANSPORCIE: Dzięki wytrzymałym i mocnym uchwytom worek na rośliny jest łatwy w transporcie, gdy jest pełny. Wytrzymała tkanina, mocne nici i szwy sprawiają, że doniczka jest bardzo solidna.
- MOŻLIWOŚĆ PRANIA: Worki na rośliny mogą być używane przez kilka sezonów przy odpowiednim użytkowaniu. Worek na kwiaty można również prać, a dzięki możliwości szybkiego złożenia można go przechowywać w sposób oszczędzający miejsce.
- ZIOŁA, OWOCE I KWIATY: Niezależnie od tego, czy są to warzywa, truskawki czy rośliny - wystarczy posadzić je na balkonie, w ogrodzie lub szklarni za pomocą donic z tkaniny.
- Wysokość
- 22 cm
- Szerokość
- 0.27 m
- Średnica
- 27 cm
- Waga
- 0.4 kg
- Pojemność
- 15 l
- Informacje o materiale
- Vliesstoff
- Kolor
- Czarny
- Liczba sztuk
- 3
- Dostępność kółek
- Nie
- EAN
- 4251710606075
- Numer producenta
- 77705530
- Producent
- Niboline
- Wysokość
- 22 cm
- Szerokość
- 0.27 m
- Średnica
- 27 cm
- Waga
- 0.4 kg
- Pojemność
- 15 l
- Informacje o materiale
- Vliesstoff
- Kolor
- Czarny
- Liczba sztuk
- 3
- Dostępność kółek
- Nie
- EAN
- 4251710606075
- Numer producenta
- 77705530
- Producent
- Niboline
Pasuje również do tego

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Worek do sadzenia roślin 20 l – 5 szt. z włókniny z etykietami do opisania
212,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
134,38 zł/1l
403,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 3 worków do sadzenia ziemniaków - Duży 40L - Z okienkiem i zatyczką do etykietowania - Przepuszczalny dla wody - Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
201,73 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Miernik wilgotności Miernik roślin Miernik PH Miernik wilgotności Miernik gleby rolniczej Tester gleby Ogród Trawnik Tester wartości temperatury Farm Retoo
18,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

tester jakości wody 6 w 1, Tuya WiFi, wieloparametrowy miernik PH / wartości całkowitej / EC / S.G / soli / temperatury do akwariów, akwakultury, basenów
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Relaxdays szklarnia do pomidorów, ogród i balkon, szklarnia foliowa do pomidorów, HBT: 150x100x50 cm, stal i folia PE, zielona
114,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Vevor 200W Ściemnialna Lampa Led Do Roślin Pełne Spektrum Samsung 544
359,99 zł
-36,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
323,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

BioBizzGrow 500ml organiczny nawóz wzrostowy do upraw
367,20 zł/1l
183,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VINGO LED Plant Lamp Garden & Greenhouse Accessories 45W Plant Light 225 LEDs for Greenhouse, Red Blue Full Spectrum Plant Light for Seedling, Garden, Flowers, Indoor Garden Grow Lamp
119,66 zł
-29,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Higrometr, termometr, cyfrowy termometr pokojowy, elektroniczny budzik, pomiar temperatury w pomieszczeniu, skala Celsjusza i Fahrenheita, stacja pogodowa Retoo
13,89 zł
Sprzedawca: Retoo

lampa roślinna 50 cm z przełącznikiem łańcuchowym LED Full Spectrum Plant Light Connectable Plant Light Grow Light, L
154,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Adapter IBC S60 z Zaworem 3/4 cala, Kran do Zbiornika IBC
68,68 zł
Sprzedawca: boni-shop

Wysokiej jakości gleba BioBizz All-Mix wstępnie nawożona
6,08 zł/1kg
80,23 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Lampa do uprawy roślin domowych z 312 diodami LED, pełne spektrum światła, tryby wegetacji i kwitnienia, podwójny przełącznik, stopień ochrony IP65, wodoodporne lampy wiszące do uprawy sadzonek, kwiatów i w szklarni
394,06 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: anlund

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

BioBizzGrow, nawóz do wzrostu, 1 litr
104,06 zł/1l
111,66 zł
-7,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,06 zł
Sprzedawca: TR8

BioBizz Light-Mix 20L Growerde leicht gedüngt Indoor & Outdoor
1,58 zł/1l
31,67 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

BioBizzHeaven 250ml wzmacniacz energii dla wszystkich podłoży uprawowych
908,80 zł/1l
227,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Mucola szklarnia z miernikiem wilgotności 3 w 1 dla roślin Growbox namiot wewnętrzny do uprawy roślin namiot ciemnia zimna rama czarny zielony - 60x60x120cm
219,90 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
206,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
4,95 zł/1kg
115,70 zł
-6,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,00 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Izrielar grow box kompletny zestaw, szklarnia wewnętrzna z 100W LED z możliwością ściemniania w pełnym spektrum, filtr węglowy, wentylator, namiot do uprawy, namiot do uprawy, 60x60x140
787,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SA-WLONG

2x 50cm lampa roślinna z przełącznikiem łańcuchowym LED Pełne spektrum światła roślinnego Podłączane światło roślinne Lampa do uprawy roślin, L
291,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Składany basen dla psów 100 × 30 cm, niebiesko-szary
197,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Pojemność 30 l
Wyglądają świetnie, ale będą musiały się sprawdzić w tym sezonie.
Oceniono dnia 18 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Artykuł wygląda dobrze.
Pojemność 30 l
Nie wiem jeszcze nic o wydajności, muszę najpierw coś zasadzić.
Oceniono dnia 20 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Pojemność 10 l
Dobra jakość i zdecydowanie doskonały stosunek jakości do ceny
Oceniono dnia 2 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko pasuje
Pojemność 30 l
Dobra jakość, najwyższa cena/wydajność. Gorąco polecam
Oceniono dnia 5 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko paletti !
Pojemność 15 l
Dobra jakość, chętnie jeszcze raz.
Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przydatny
Pojemność 20 l
Dotrzymuje obietnic
Oceniono dnia 27 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Pojemność 20 l
Bardzo dobrze wykonana i wytrzymała. Idealny do moich pomidorów
Oceniono dnia 25 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Pojemność 20 l
Bardzo fajny artykuł, nie pomyślałbym
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

5 sztuk 1 galon torba do sadzenia torba do sadzenia pomidorów z polaru torba do sadzenia
90,92 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion

Zestaw 5 worków UISEBRT w kolorze czarnym o pojemności 75 l, wykonanych z wytrzymałego PVC, do automatycznego nawadniania korzeni
269,99 zł
Sprzedawca: BojiaHome

UISEBRT 4X Worek na odpady ogrodowe Worek na liście Worki ogrodowe 272L 150g/m² Podwójne dno Odporny na promieniowanie UV Wodoodporny Stabilny Samostojący Składany



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(152)Liczba wystawionych ocen: 152
106,99 zł
Sprzedawca: BojiaHome

UISEBRT 3X Worek na odpady ogrodowe Worek na liście Worki ogrodowe 272L 150g/m² podwójne dno Odporny na promieniowanie UV Wodoodporny Stabilny Samostojący Składany



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(152)Liczba wystawionych ocen: 152
87,99 zł
Sprzedawca: BojiaHome

UISEBRT 2X Worek na odpady ogrodowe Worek na liście Worki ogrodowe 272L 150g/m² podwójne dno Odporny na promieniowanie UV Wodoodporny Stabilny Samostojący Składany



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(152)Liczba wystawionych ocen: 152
84,99 zł
Sprzedawca: BojiaHome

Worek do sadzenia pomidorów 5x 20L Worek do sadzenia warzyw kwiatów 5 galonów 5x 20 litrów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
276,76 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Worek na pomidory zestaw 5 włókninowych uchwytów 12L - do ziemniaków truskawek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
269,32 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Szklane wiszące donice Pojemniki na rośliny wodne Terrarium Indoor Outdoor 5 sztuk
317,79 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

8-galonowe torby z włókniny do uprawy roślin Oddychające napowietrzanie korzeni warzyw i kwiatów
248,29 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

zestaw 5 włókninowych worków z uchwytami do sadzenia pomidorów, kwiatów - 10 galonów
262,31 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Włókninowa torba do sadzenia - zestaw 6 pojemników na pomidory, kwiaty i rośliny - czarna
312,41 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

SIMBOOM 4 sztuki worków do sadzenia ziemniaków 40L 10 galonów worki do sadzenia pomidorów warzyw
275,89 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Worki do roślin o pojemności 30 litrów, wykonane z materiału włóknistego, z uchwytami, 5 sztuk, średnica 36 cm, wysokość 30 cm, oddychające
358,87 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw 2x Łóżko ogrodowe DONICA z tkaniny do SADZENIA wszystkich rodzajów roślin



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
60,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,38 zł
Sprzedawca: Mormark

vidaXL Klatka na pomidory z workiem do sadzenia 2 szt. 116 cm stal i PP
238,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

zestaw 2 worków do sadzenia ziemniaków, 7-galonowy worek do sadzenia marchwi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,97 zł
Sprzedawca: Hangtong-DE

Składana, wentylowana klatka dla owadów Siatka przepuszczająca światło Klatka na zamek błyskawiczny Dom dla roślin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
140,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24

4 sztuki odwróconych doniczek na pomidory, zioła i truskawki, wiszące, odwrócone worki do uprawy pomidorów i truskawek, zielone
186,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
355,53 zł/1kg

7 galonów czerwony
153,10 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Prostokątny worek do uprawy roślin z filcu, przeznaczony do roślin zielonych, odpowiedni do uprawy owoców, kwiatów i warzyw, 96 x 38 x 25 cm
144,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24