3,5



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Mega Death Extreme Sour Bubblegum Candy Balls 3 sztuki
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,36 zł
712,00 zł / 1kg
+ 64,34 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Pepper and Peach Dragees Pepper and Peach 50g opakowanie 6 sztuk1 013,20 zł/1kg
50,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g99,24 zł/1kg
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g29,10 zł/1kg
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pop Rocks Strawberry 7g11 380,00 zł/1kg
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mega Death Extreme Kwaśne cukierki owocowe 3 sztuki
2 136,00 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Sour Madness 60 g Rosa Extrasaure Bonbons
362,67 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Haribo Mega-Roulette F!Zz Żelki Owocowe Kwaśne 45 G
79,60 zł/1kg
3,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dr Sour Sludge 32 g
2 150,94 zł/1kg
68,83 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Pałeczki Fini Dynamite Watermelon (250 sztuk)
140,54 zł/1kg
140,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Skittles Fruits Cukierki Do Żucia 38 G
98,25 zł/1kg
3,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Red Band Candy Mix – torebki z cukierkami musującymi (10 x 215 g)
101,84 zł/1kg
223,95 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Smint – kwaśne truskawki – 6 sztuk po 70 g
3 835,71 zł/1kg
187,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band Bites o smaku truskawkowym 145 g
128,69 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Frisia Rocket Balls Bramen - 200 sztuk
167,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Oreo Golden Ciastka Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 44 G (4 Sztuki)
66,50 zł/1kg
2,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Haribo happy cherries fizz bag
60,96 zł/1kg
170,68 zł
Sprzedawca: Candyspot

Red Band Winegums (12x120gr)
82,05 zł/1kg
118,15 zł
Sprzedawca: Candyspot

King Peppermint Roll 4-pack - 24 sztuki
196,94 zł
Sprzedawca: Candyspot

Sour Madness Tropical, 60g
469,00 zł/1kg
28,14 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mega Death Extreme Sour Bubblegum Candy Balls – potrójny kop gumy balonowej z wysokim poziomem kwasowości
Mega Death Extreme Sour Bubblegum Candy Balls to idealne połączenie wyjątkowo kwaśnej otoczki i klasycznego smaku gumy balonowej. To 3-pak poręcznych cukierków zapewnia kwasowy kop, który eksploduje już w pierwszej sekundzie, a następnie pojawia się delikatna, owocowo-słodka nuta gumy balonowej – idealna dla wszystkich, którzy szukają absolutnego maksimum kwaśnego wyzwania.
Zalety w skrócie
Niezwykle kwaśna powłoka zewnętrzna: wielowarstwowa cukrowa skorupa o natychmiastowej, intensywnej kwaśności
Autentyczny rdzeń o smaku gumy balonowej: miękka, długotrwała konsystencja gumy balonowej w klasycznym różowym kolorze
Praktyczny kształt kulki: idealnie porcjowana przyjemność – jedna kulka na wyzwanie
Opakowanie 3 sztuki: idealne do testowania, dzielenia się i prób odwagi z przyjaciółmi
Original Mega Death: kultowa marka w segmencie kwaśnych cukierków, znana z najwyższej intensywności
Idealny do
Wyzwań kwaśnych i prób odwagi: kto wytrzyma najdłużej? Zabawa do filmików w mediach społecznościowych
️ Torby z upominkami i pomysły na prezenty: nietypowy upominek na imprezy i wydarzenia
Przekąska na wynos: kompaktowy rozmiar pasuje do każdej torby lub kieszeni kurtki
Kolekcje zabawnych cukierków: niezbędny element dla wszystkich fanów ekstremalnych słodyczy
Składniki: cukier, glukoza, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, soda oczyszczona, substancje aromatyczne
UWAGA: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 8 roku życia. Nadmierne spożycie w krótkim czasie może spowodować przejściowe podrażnienie jamy ustnej i/lub żołądka.
OSTRZEŻENIE: W tej fabryce produkowane są produkty zawierające orzechy, soję, gluten i mleko.
| Wartość energetyczna: | 1152 kJ / 270 kcal |
| Tłuszcz: | 0,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 0 g |
| Węglowodany: | 72 g |
| w tym cukry: | 59 g |
| Białko: | 0 g |
| Sól: | 0,3 g |
| Kraj pochodzenia | Wielka Brytania |
- Lista składników
- Cukier, glukoza, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, soda oczyszczona, substancje aromatyczne. UWAGA: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 8 roku życia. Nadmierne spożycie w krótkim czasie może spowodować przejściowe podrażnienie jamy ustnej i/lub żołądka. OSTRZEŻENIE: W tej fabryce produkowane są produkty zawierające orzechy, soję, gluten i mleko.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych na 100g Energia: kJ / kcal Tłuszcz: g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: g Węglowodany: g w tym cukry: g Białko: g Sól: g Kraj pochodzenia
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- Unicat Candy - Benzstr. 16c - 63457 Hanau
- Nazwa handlowa
- bezpieczne Bonbons
- Producent
- MEGA DEATH
- EAN
- 6457346923465
- Lista składników
- Cukier, glukoza, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, soda oczyszczona, substancje aromatyczne. UWAGA: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 8 roku życia. Nadmierne spożycie w krótkim czasie może spowodować przejściowe podrażnienie jamy ustnej i/lub żołądka. OSTRZEŻENIE: W tej fabryce produkowane są produkty zawierające orzechy, soję, gluten i mleko.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych na 100g Energia: kJ / kcal Tłuszcz: g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: g Węglowodany: g w tym cukry: g Białko: g Sól: g Kraj pochodzenia
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- Unicat Candy - Benzstr. 16c - 63457 Hanau
- Nazwa handlowa
- bezpieczne Bonbons
- Producent
- MEGA DEATH
- EAN
- 6457346923465
Pasuje również do tego

Mega Death Extreme Kwaśne cukierki owocowe 3 sztuki
2 136,00 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Mega Death Extreme Sour Cherry Candy Balls 3 sztuki
712,00 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Mega Death Extreme Sour Apple Candy Balls 3 Stück
712,00 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Cukierki owocowe Mini Hard Candies Fruit Flavour 1kg - Rioba
25,45 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Figurka Mr. Bean z Teddy, zasilana energią słoneczną
53,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Em eukal Fresh Pastilles Wild Berry bez cukru metalowa puszka 20g
1 057,50 zł/1kg
21,15 zł
Sprzedawca: apohealth

Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Różowy, Strawberry Sweetie, Zmiękczający, Kobiety, Krem, Połysk
28,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO

BOXILAND® nostalgiczny kalendarz adwentowy 2026, 24 retro słodycze, klasyki
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Coppenrath kruche ciasteczka maślane bez cukru 200g
64,50 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Warheads Extreme Sour Hard Candy 56g
210,63 zł/1kg
13,27 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Nik-L-Nip Original Wax Candy Bottles 39g 16ml (4 opakowania)
388,97 zł/1kg
15,17 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Elektryczny motocykl dla dzieci Honda CBR 1000RR 12 V (2–5 lat) – oficjalnie licencjonowany, z kółkami pomocniczymi, diodami LED i efektami dźwiękowymi – elektryczny motocykl dla dzieci, kolor biały
536,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VROOOMY

De Bron guma owocowa sour in poker game guma owocowa bez cukru 1000g
63,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Biały
8 351,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Dealsupply

Sweet Stories Rocks Candies Love Mix 500g w torebce lizaków
162,24 zł/1kg
81,12 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Cokoc Peeling winogronowy Soft Candy 75g
7 492,67 zł/1kg
561,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Cukierki kawowe Lavazza Sperlari 150 g
62,69 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dekstroza Lucky Hearts Słodkie serduszka z wiadomością 300g
52,03 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 1 TB, 48 MP, iOS 18, Tytan
8 915,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Dealsupply

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
52,30 zł/1kg
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Küfa A i C cukierki owocowe w plastrach z pomarańczą i cytryną 2000g
40,56 zł/1kg
81,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rocket Balls sherbet balls jabłko kwaśne słodycze słodzone 200s 1440g
49,72 zł/1kg
71,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dekstroza Lucky hearts Lucky słodkie serduszka z wiadomością 175g
64,86 zł/1kg
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jelly Belly opakowanie upominkowe 20 smaków, 250g
579,96 zł/1kg
158,99 zł
-14,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Kaiser Japońskie cukierki miętowe 90 g
97,67 zł/1kg
8,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Baton Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
185,56 zł/1kg
187,42 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Słodkie, stojące woreczki Daim
345,75 zł/1kg
69,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Dreame L10 Prime, Bez worka, Biały, Okrągły, Bez worka, 0,45 l, Ładowanie
2 257,62 zł
Sprzedawca: Shopmobile
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
50%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fisherman's Friend Wild Cherry bez cukru 24 x 25 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
292,80 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
488,00 zł/1kg

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Open Food 4030300022057, Olej palmowy, 72 g, C, e950, e953, e967, Menthol, Essential Oil, E967, E950, Sweetener, Eucalyptus Oil, E953, 233 kcal
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Migdały w cukrze Agilus, migdały Blue Wedding



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,09 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,23 zł/1kg

Küfa A i C cukierki owocowe w plastrach z pomarańczą i cytryną 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
81,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,56 zł/1kg

Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,24 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg