5,0



Na podstawie 1 opinii
Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,35 zł
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Toniki do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Płatki Medicube – Zero Pore Pad 2.0 (70 szt.)89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Balancing Toner – tonik harmonizujący do twarzy 147 ml732,11 zł/1l
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Eisenberg Toning Lotion 150 ml76,67 zł/100ml
115,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Isntree Green Tea Fresh Toner 200 ml57,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner 250 ml - kojący tonik do twarzy
65,30 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Triple Collagen Toner 4.0 140 ml
56,29 zł
Sprzedawca: ISEI

COSRX tonik 5 PDRN B5 Vital Soothing Toner 280 ml
65,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube – Tonik z egzosomami Cica, 210 ml
123,01 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Numbuzin No.9 NAD PDRN Glow Boosting Toner 150 ml
486,00 zł/1l
72,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Genabelle PDRN Rejuvenating Toner 300 ml - tonik nawilżający z PDRN
63,73 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua Heartleaf 77+ kojący tonik Hyaluron Soothing Toner 250 ml
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150 ml
41,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mixsoon Centella Asiatica Asiatica Toner 150 ml
442,80 zł/1l
68,21 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tonik do skóry wrażliwej Exosome Cica (Toner) 210 ml
112,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Anua Heartleaf 77% Toner Pads 160 ml
740,13 zł/1l
118,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermasence Rosamin Aha Toner 160 ml
60,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Benton Toner Aloe BHA Skin, 200 ml
64,49 zł
Sprzedawca: Sykz

Dermasence Chrono retare Aha Toner 160 ml
60,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Medicube Age-R Glutathione Glow Toner 140 ml
851,57 zł/1l
119,22 zł
Sprzedawca: DaniChou

Medicube Tonik Oczyszczający z Azelainą i Niacynamidem, 250 ml
73,45 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tonik rewitalizujący, nawilżający i wzmacniający skórę. Łączy PDRN i peptydy, aby promować elastyczność, równomierny koloryt skóry i naturalną regenerację. Jest również idealny dla skóry wrażliwej, którą łagodzi i chroni przed podrażnieniami.
Hauttonic
- Kolor
- Różowy
- Waga
- 109 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- Water, Sodium Citrate, Citric Acid, Gluconolactone, Allantoin, Disodium EDTA, Xylitol, Niacinamide, Adenosine, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-4 Laurate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Sodium DNA, Cyanocobalamin, Centella Asiatica Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Zea Mays (Corn) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Glycine, Glutamic Acid, Arginine, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Prunus Mume Fruit Extract.
- Producent
- medicube
- Zakres dostawy
- 1x Flasche Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner 250ml im Originalkarton.
- Liczba sztuk
- 16
- EAN
- 8800256112234
- Kolor
- Różowy
- Waga
- 109 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- Water, Sodium Citrate, Citric Acid, Gluconolactone, Allantoin, Disodium EDTA, Xylitol, Niacinamide, Adenosine, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-4 Laurate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Sodium DNA, Cyanocobalamin, Centella Asiatica Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Zea Mays (Corn) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Glycine, Glutamic Acid, Arginine, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Prunus Mume Fruit Extract.
- Producent
- medicube
- Zakres dostawy
- 1x Flasche Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner 250ml im Originalkarton.
- Liczba sztuk
- 16
- EAN
- 8800256112234
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 833,33 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
84,72 zł/100ml
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Medicube PDRN Pink Peptide Eye Cream 30 ml
233,30 zł/100ml
69,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Medicube Triple Collagen Serum 4.0 55 ml
872,55 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube Triple Collagen Toner 4.0 140 ml
56,29 zł
Sprzedawca: ISEI

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
744,76 zł/1kg
107,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner 250 ml - kojący tonik do twarzy
65,30 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA HEARLEAF PORE CONTROL CLEANSING OIL 200ml - Olejek do oczyszczania twarzy
76,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g
180,00 zł/100ml
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Medicube PDRN Pink Collagen Gel Mask 4er Pack
660,97 zł/1kg
128,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml
737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
420,09 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum 30ml
3 137,00 zł/1l
97,35 zł
-3,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,11 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml
1 100,00 zł/1l
127,74 zł
-17,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
110,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
95,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml
1 599,67 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Medicube Salmon DNA PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream 50 ml
119,98 zł/100ml
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Pads Medicube z kwasem kojowym i kurkumą
60,56 zł/100ml
96,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Medicube Triple Collagen Cream 4.0 50 ml
233,60 zł/100ml
116,80 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
151,20 zł/100ml
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g
1 074,88 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Łagodzące i nawilżające płatki tonizujące do skóry wrażliwej i problematycznej Exosome Cica (Calming Pad) 100 szt
119,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Medicube Collagen Glow Booster Serum 15 ml
5 933,33 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Medicube pianka czyszcząca Zero Foam Cleanser 120 g
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda hialuronowa NUTRASKIN - 30 ml
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash

SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner, 210ml
58,22 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Beauty of Joseon - Green Plum Refreshing Toner 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SC Rose & Traube – produkt do oczyszczania skóry twarzy
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Kevin Murphy Re.Store Repairing Cleansing Treatment 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
366,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARY KAY Tonik TimeWise Moisture Renewing Freshener 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
823,95 zł/1l

Płatki Medicube – Zero Pore Pad 2.0 (70 szt.)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner tonik złuszczający z kwasem glikolowym 240ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah

Woda micelarna Mary Kay Woda micelarna do oczyszczania twarzy
117,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
420,00 zł/1l

MARY KAY Balancing Toner – tonik harmonizujący do twarzy 147 ml
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
732,11 zł/1l

Instalash Lash & Face 2w1 pianka do mycia rzęs i twarzy, 100ml
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Haruharu Wonder - Black Rice Hyaluronic Toner - Nawilżający tonik do skóry wrażliwej 300ml
77,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Round Lab BIRCH JUICE MOISTURIZING TONER 300ml - Tonik do twarzy o działniu nawilżającym i łagodzącym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Caudalie 3522930003434, Balsam do twarzy, Kobiety, 400 ml, Skóra trądzikowa, Skóra tłusta, Oczyszczenie, Matujący, Nawilżający, Wygładzający, Butelka
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Herbal Extract Toner (tonik z ekstraktem z nagietka)
202,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
81,18 zł/100ml

Tonik micelarny Darphin Intral Daily Micellar Toner



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Beauty Elixir balsam i spray dla kobiet 100 - Caudalie
187,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 877,10 zł/1l

Jeanne Piaubert Tonique Vegetal 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
118,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
295,00 zł/1l

Thayers Astringent Lemon 355ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,80 zł
Sprzedawca: VogueVista